کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مهاجرت
سلام به همه دوستان مهاجرت كرده و يا درحال مهاجرت

من توي پروسه گرفتن اسپانسرشيپ از استرالياي جنوبي يه گير گوچولو دارم و اگه كسي تو اين مورد تجربه داره ممنون ميشم راهنمايي كنيد.

مداركم رو براشون فرستادم همه چيز كامله فقط يه فرم بنام Declaration of Financial Capacity هست كه من بايد پر كنم و توسط دفتر اسناد رسمي مهر و تاييد بشه. در خقيقت متقاضي تو اين فرم تاييد ميكنه كه هنگام ورود به استرالياي جنوبي حداقل 30000 دلار داره. تا حالا به چند دفترخانه مراجعه كردم ولي چون فرم انگليسي هست مهر نزدن. شما دفتر خانه اي رو كه با كارهاي اينچنيني و مهاجرتي آشنا باشه ميشناسيد؟

فايل فرم را به اين پيام پيوست زدم

با تشكر
آرمين

فایل‌های پیوست
.pdf   ProForma_Capacity.pdf (اندازه 37.92 KB / تعداد دانلود: 182)
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوست عزیز
شما از چه طریقی اسپانسر گرفتید؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام به دوستان عزيز
برخي از اين وكلا به من گفتند چون سابقه كار من در 3 سال اخير مديريت هست (عامل و بازاريابي) ولي مدركم كارشناسي ارشد مكانيك.. نميتونم اقدام كنم. بعضي ها هم ميگند ميتونم. نميدونم بالاخره داستان چيه. شما ميتونيد راهنمايي كنيد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
تا آنجا كه من ميدانم دوستان شما درست گفته اند . اول اينكه رشته مديريت و حسابداري جز رشته هاي modl نيست . ضمن اينكه حداقل سابقه كار مناسب براي مهاجرت 5 سال است . انها ميخواهند نيروي كار متخصص را جذب كنند و از همين رو براي اطمينان از سابقه هاي ارسالي سابقه بيمه هم طلب ميكنند
بزرگترین لذت در دنیا انجام کاری است که دیگران میگویند نمیتوانی...!!!
پاسخ
تشکر کنندگان:
درست. در واقع منظور من اين بود كه به هرحال من دوره اي از شغلم رو به عنوان مهندس مكانيك پشت سر گذاشتم. البته مديربازاريابي هم 60 امتياز داره ولي +15 امتياز مهندسي مكانيك رو ديگه نداره. من بيمه به مقدار كافي دارم ولي حكم كارگزيني من مدير بازاريابي هست و اين به نظر مياد كه كار رو مشكل كرده.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
طبق قوانين اداره مهاجرت استراليا در هنگام ثبت نام ميبايست حداقل يكسال از دو سال گذشته را در رشته مورد درخواست خود فعاليت داشته باشيد و يا اينكه دليل قانع كننده اي براي كار خود مطرح فرماييد ولي در مجموع اين مهم كار شما را قدري مشكل ميكند . به اضافه اينكه رشته هاي شما تناسبي با هم ندارد . به نظر من اصلا نبايد از هر دو رشته نامي ببريد و در صورت امكان معرفي سابقه شغلي و بيمه خود را بدون عنوان كاري بگيريد . بهر صورت برخي مشكلات را نميتوان براحتي حل كرد و من تصميم ندارم شما را براي كارهاي خلاف قوانين راهنمايي كنم . شما اختيار داريد كه راه مناسب را خود انتخاب نماييد . اميدوارم جسارت مرا ببخشيد .
پاسخ
تشکر کنندگان:
بهرحال ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام من فوق دیپلم برق هستم و 8 سال سابقه کار دارم. با عنوان مسئوول شیفت کوره های تولید سرامیک.آیا این هم بی ربط با رشته ام به حساب میاد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
Wink 
مدرک بین المللی مهمانداری قطار هست ! لطفاً لیست مشاغل رو ندید ، فقط بگید هست یا نه ! یا حق
*** برای ما مهندسین هیچ کاری سخت نیست ، زیرا یا راهی را پیدا خواهیم کرد یا راهی را خواهیم ساخت ***

Cisco Systems CCIE x1 Degree

بی سرزمینتر از باد

پاسخ
تشکر کنندگان:
دوست گرامي : اين سايت براي كمك به همه اعضا و مراجعين برنامه ريزي شده است . اطلاعات مربوطه هم بصورت عمومي ميباشد .دوستان اگر سوال شخصي دارند بصورت خصوصي پيغام دهند بهتر است . و اما پاسخ شما . معمولا ليستهاي ارائه شده عمومي است و افراد خود را بر اساس ان طبقه بندي ميكنند . شما دوست گرامي اگر احساس ميكنيد در حوصله خود كنكاش در اينگونه اطلاعات را نداريد توصيه ميكنم از يك وكيل زبر دست استفاده كنيد تا زمان را از دست ندهيد . در عين حال خود من چون اعتماد به اين معرفي از يك دوست را نمودم پرونده ام يك بار كامل برگشت خورد و زمان زيادي را از دست دادم . به شما توصيه ميكنم از ليست زير نزديكترين كد و امتياز مناسب خود را ارزيابي كنيد و بر اساس آن سازمان اسس كننده و نيز مدارك مورد نياز را تهيه كنيد
http://www.immi.gov.au/skilled/_pdf/sol-schedule1.pdf
اين آخرين تغييرات مربوط به مشاغل تا اين تاريخ است كه متاسفانه ديده شده اغلب زود به زود تغيير ميكند . اميدوارم مفيد واقع شود
پاسخ
تشکر کنندگان: yek_mosafer ، OMID_R ، User ، seravin ، hvm
من تقریبا رشته ای که مشغول کار می باشم تحلیل گرسامانه ای رایانه ای و همسرم هم نفاشی ساختمان مدرک تحصیای من لیسانس فیزیک ولی مدل م پایین 12 خورده ای می تونم خودم از طریق اداره مهاجرا استرالیا اقدام کنم وپول به وکیل ندم؟ شانسم چقدر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوست گرامي اول اينكه از شما و ساير عزيزان ميخواهم اول موضوعات مطرح شده را مطالعه و سپس اگر تشابه موضوعي نيافتيد اقدام به ايجاد موضوع جديد بفرماييد . مطمئن باشيد در صورت وجود جواب حتما علني و يا خصوصي پاسخ داده خواهد شد . اين خواهش براي جلوگيري از سر در گمي كاربران و يا جلوگيري از حذف موضوع خواهد شد .
پاسخ شما :
اول اينكه شما بايد سابقه كار مرتبط و حتي در برحي موارد نياز به سابقه بيمه مرتبط داشته باشيد . دوم اينكه ميزان سابقه كار مورد نياز تا آنجا كه من ميدانم 5 سال است . سوم اينكه شما بايد مشخص كنيد با چه كدي مايل به اسس هستيد تا راهنمايي لازم بر همان اساس تقديم شود . با تشكر
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان اگه کسی راه و روش دریافت اقامت تحصیلی و بورس رو میدونه از دیگران دریغ نکنهBig Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
براي گرفتن اقامت تحصيلي شما به مواد اوليه شامل : نمره زبان آكادميك - اگر مرد هستيد مشخص بودن وضعيت نظام وظيفه - وثيقه مالي - تامين هزينه شهريه دانشگاه - و از همه مهمتر اخذ پذيرش از دانشگاه و رشته مورد نظر -
بورسيه معمولا براي دوره هاي بالاتر از ليسانس انهم بسيار محدود در شرايط خاص مقدور است . بهتر است رشته مورد نظر خود را از دانشگاه مورد علاقه استعلام كنيد و نحوه ارائه مواد اوليه را بررسي كنيد .

شما در پيام خصوصي از سوئد سوال فرموده بوديد كه انتخاب هوبي و حتي به نظر من بهتر از استراليا است
اين جمله را هم در تكميل متن بالا و نيز امضا. شما اضافه ميكنم . به همه حرفاي خوب شما مطالعه دقيق و ارزيابي زيركانه را هم اضافه ميكنم

اين سوال در جاي خود نوشته نشده است در صورتي كه نمونه هاي اين پيام را داريد در محل هاي تعيين شده بيان فرماييد تا هم شما و هم ساير دوستان از جوابهاي داده شده مطلع شوند . و احتمال حذف پيامها از بين برود .
موفق باشيد
پاسخ
تشکر کنندگان:
خوب من زبان اینگلیسیم زیاد خوب نیست - از سربازی معافم (سه ماه اموزشی) اگه نیاز شد وثیغه میزارم - رشته مورد نظر کامپیوتر گرایش نرم افزار البته تو رشته خودم :
کسب مقام 8 جشنواره خوارزمی سال 1389
ثبت اختراع در سازمان ثبت اختراعات
طراحی یک پروژه در سطح ملی
هزینه دانشگاه هم مورد نداره تامیین می شه.
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان