کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: محل مصاحبه شما کجاست؟
ترکیه - آنکارا
50.00%
41 50.00%
امارات متحده عربی- ابوظبی
35.37%
29 35.37%
سایر کشورها
14.63%
12 14.63%
مجموع 82 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
آمارگیری محل مصاحبه برندگان ۲۰۰۹
Question 
اگر از برندگان ۲۰۰۹ هستید لطفا محلی را که برای مصاحبه شما تعیین شده است را در آمارگیری بالای صفحه علامت بزنید.
تشکر کنندگان: leila.kh ، dariush abadi
doostane aziz salam:
ba name ye aval ke baraye ma oomade bood bargeye sefarat usa dar abu zabi va forme marbute ra ham ferestade buband.mkham bedunam baraye hame ino miferestand ya na?
تشکر کنندگان:
سلام
برای من هم این فرم ها رو با نامه اول فرستاده بودند یک فرم که توش مدارک لازم برای روز مصاحبه رو نوشته بود و یک فرم هم مربوط به سفارت که مشخصات و تاریخ پاس و.... رو خواسته بودند.
کیس نامبر:2009AS27000
تاریخ مصاحبه:JUNE 2009
تاریخ دریافت ویزا : JUNE2009
تشکر کنندگان:
سلام
برای من که همچین چیزی نیومده بود که مربوط به سفارت باشه و مشخصات و تاریخ پاس رو خواسته باشند.Sad
شماره کیس: 2009AS17XXX
نامه قبولی: 08 6th May
ارسال فرمهای سری اول: 9th Jun 08
کارنت: 9th Feb 09
نامه دوم: 09 20s Mar از طریق ایمیل
معاینه پزشکی: 09 31st Mar
مصاحبه: 09 14th April
کلیرنس و ویزا: 09 31st Aug (پس از 130 روز)
هزینه قبل از ورود به آمریکا:1050€ نفری
ورود به آمریکا: 09 16th Nov
دریافت گرین کارت: 09 22nd Dec
تشکر کنندگان:
سلام
براي من هم چنين چيزي نيومده بود.

كيس نامبر:2009AS12XXX
تشکر کنندگان:
شما فرم مربوط به سفارت ابوظبی رو نداشتید؟
برای من 2 تا فرم که منگنه شده بود یکیش نوشته بود diversity visa documents check list
و یکی دیگه هم نوشته بود embassy of the united states of america consular section abu dhabi توی این فرم
نام و فامیلی تاریخ تولد شماره پاسپورت تاریخ exp پاسپورت رو خواسته بودند همچنین نام کسی رو که در امریکا پیش اون میروید و فرودگاهی رو که از طریق اون داخل امریکا میشید port of entry in the u.s
تازه بالای این فرم نوشته بود please completed and return with form of 230-1
to be completed by each immigrant visa applicant between the age of 18 and 60
تشکر کنندگان:
ممکنه که1 فرم رو اشتباه گذاشته باشند و این فرم باید روز مصاحبه تکمیل میشد؟از سوال های فرم این طور به نظر میرسید.
به هر حال من که فرم رو پر کردم و فرستادم kcc هم رسیدن مدارکم رو تایید کرد و چیزی نگفت .
تشکر کنندگان:
salam:
fekr nakonam ke eshtebahi shode bashe.unha hameye karhashun monazame va bar asase yek manteghi hast,age doostane aziz lotf konan va javab bedan shayad ke beshe be yek natijeie resid.man ham bar asase hamin form avalin ja baraye mosaheba ro abudhabi entekab kardam
تشکر کنندگان:
ولی من انتخاب نکردم فرمی که برام گذاشته بودند مربوط به ابوظبی بود مال شما 2 برگ بود؟اون فرمی که گفتیدبراتون اومده 1 برگش لیست مدارک روز مصاحبه نبود؟مشخصات فرم شما مثل چیزی که من در بالا نوشتم هست؟
تشکر کنندگان:
سلام
الهام و kbitaانگار این فرم را برای بعضیها دلشون خواسته گذاشتن فکر هم نمیکنم اهمیتی داشته باشه انشاله ما کیس نامبر بالاییها کارنت بشویم وهمه دوستان هم ویزا بگیرند
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
برای ما هم همچین فرمی نگذاشته بودند واحتمالا" اشتباه شده است.

case number : 2009AS7000
تشکر کنندگان:
Question 
سلام دوستان
برای من DS 230 اومده بود که پر کردم. یکسری هم برگه های توضیحات بود که هیچ.
ببینم شما از کجا میدونید ابوظبی مصاحبه دارید یا آنکارا؟

case Number: 2009AS11XXX
تشکر کنندگان: artistic76
shadow_1352 نوشته: سلام دوستان
برای من DS 230 اومده بود که پر کردم. یکسری هم برگه های توضیحات بود که هیچ.
ببینم شما از کجا میدونید ابوظبی مصاحبه دارید یا آنکارا؟

case Number: 2009AS11XXX

تو فرم هايي كه برامون اومده نوشته شده از ابوظبي اومده يا آنكارا بعد در جاي ديگري باز هم مي پرسه كه مي خواهيد ابوظبي برويد براي مصلحبه يا آنكارا كه براي من از ابوظبي اومده بود منم گفتم ابوظبي ..
موفق باشيد
شماره کیس:2009AS269xx
تاریخ دریافت نامه قبولی:May 2008
تاریخ کارنت شدن:Apil 2009
تاریخ دریافت نامه دوم:May 2009
تاریخ مصاحبه:June 2009
تاريخ دريافت ويزا:روز مصاحبه
ورود به امریکا:7 Sep
دریافت گرین کارت:21 Sep
دریافت سوشال سکیوریتی:25 Sep
تشکر کنندگان:
فرم ds230پارت 1و2 و dsp122برای برنده اصلی روکه همه داشتند ولی برای بعضی ها(مثل خودم و hbita ) فرم مخصوص ابوظبی و ولیست مدارک لازم برای روز مصاحبه رو هم گذاشتند.
تشکر کنندگان:
من متعجبم از این حرف هایی که دوستان گفتن. چون برای من یه فرم اومده بود که ازم پرسیده بود که کجا می خوام برم مصاحبه و من هم نوشتم آنکارا و هیچ فرمی از هیچ سفارتی نبود برام. آیا کسی هست که این سوالو کرده باشن ازش؟
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان