کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
یک سوال فنی
سلام ندا جان!
ممنون از توجهت. میخواستم بدونم کجا نوشته که فرم مالیاتی برای اسپانسری که در یه جایی استخدام شده میخوان؟ اون هم تحت عنوان فرم W2؟
کیس نامبر : AS000021XX
دریافت نامه اول : 1st April 2008
ارسال نامه اول : 28th May 2008
اعلام کارنت : 15th August 2008
دریافت نامه دوم : 10th September 2008
تاريخ مصاحبه : 7th October 2008
دریافت ویزا : 8th October 2008
تاریخ ورود به آمریکا: 14th March 2009
دریافت گرین کارت : 14th April 2009
تشکر کنندگان:
agson جان
نمیدونم کجا نوشته.
ولی هم اسپانسر من برام فرستاده بود، هم در هتل چند نفر نقص پروندشون به علت همین w2 بود.
شاید اصلا قوانین برای شما فرق کرده باشه نمیدونم.
ولی تا اونجا که یادمه اینw2من ضمیمه همون 1040 شده بود.
موفق باشین.
تشکر کنندگان:
سلام
فقط فرم I-134 و کپی از برگه مالیاتی.
تشکر کنندگان:
سلام میلاد عزیز . مرسی برای راهنماییت ، ولی تا اونجایی که من میدونم و حتی تو همین انجمن اعلام شده تا الان از آسیا تا شماره ی 2900 کارنت کردن ، البته من نمیدونم که منبع اطلاعاتی شما نسبت به اینکه گفتید تا شماره ی 5300 کارنت شدن کجاست ؟ میشه برام توضیح بدین...... راستی اگه بخوام به kcc ایمیل بزنم چی باید بنویسم ؟ ممنون میشم راهنماییم کنید.
تشکر کنندگان:
آرزو جان
5300 برای ماه بعدش هست که در پایین همون صفحه اعلام شده.
تشکر کنندگان:
سلام ندا عزیزم ، قربونت برم در پایین کدوم صفحه اعلام شده ، میشه لطف کنی آدرس اون صفحه رو بدی........
من حسابی گیج شدم مطمئنی که شماره های as بود ، مربوط به Eu نبود ؟
ممنون میشم راهنماییم کنید.
تشکر کنندگان:
میلاد عزیز من منتظر راهنمایت هستم ، اگه میشه آدرس اون صفحه که تا شماره ی 5300 کارنت شده رو بهم بده.
مرسی.
تشکر کنندگان:
سلام آرزو جان امید وارم که حالت خوب باشه توکلت به خدا باشه و گیج نشو چون کارارو بدتر میکنه.اگه می خوای بدونی من از کجا گفتم 5300 تا الان کارنت شدن از سایت بولتن ویزا اینم آدرسش http://travel.state.gov/visa/frvi/bullet..._4357.html
هر ماه کیس نامبر های ماه آینده رو توش میزنه که مینویسه ماله کجاست تو قسمت C. ADVANCE NOTIFICATION OF THE DIVERSITY (DV) IMMIGRANT CATEGORY RANK CUT-OFFS WHICH WILL APPLY IN NOVEMBER
قسمت asia را بخون امیدوارم که موفق باشی
شماره کیس: AS30XXX
نامه اول: 2008 may
ارسال مدارک: june 2008
تاريخ مصاحبه : 2009 13 july
دریافت نامه دوم: 5june 2009
تاريخ گرفتن ويزا بدون كليرنس :2009 14 july
تاریخ ورود به غربت : 24 october
تشکر کنندگان:
وای مرسی میلاد جان ، ممنونم عزیزم برای تمام راهنمایات............
تشکر کنندگان:
دوستان واکسن را در تهران بزنید حتما.
تشکر کنندگان:
سلام دوستای گلم ، بازم به کمکتون نیاز دارم ، دوستای عزیزم راهنماییم کردند و بهم اطلاع دادند که تا شماره ی 5300 کارنت شده با توجه به اینکه من شماره ی کیس نامبرم 42XX تا الان نامه ی دوم به دستم نرسیده ؟؟؟؟؟؟
3 شب پیشم به kcc میل زدم و زمان مصاحبه م رو پرسیدم که تا الان جوابم نداده ، نمیدونم چرا ولی خیلی نگرانم ، به نظر شما باید منتظر بمونم ؟ یا دوباره به kcc میل بزنم ؟
من منتظرم و انتظار بدترین چیز ممکن.......
تشکر کنندگان:
سلام
با توجه به قرائن تاریخ مصاحبه شما قطعا در نوامبر است.پس خودتو آماده کن. کلیه مدارک را آماده و ترجمه کن. مطالب لاتاری ( بخصوص 2007 و2008) را بخوان. کارت واکسن بین المللی را بگیر. به وبلاگ سعید مراجعه و سفرنامه ها را حتما بخوان .
در مورد تاریخ مصاحبه دوباره به kcc ایمیل بزن و بگو که نامه دوم بدستت نرسیده تا متن نامه دوم را برایت با ایمیل کنند.
شماره کیس: 2008AS11xxx
دریافت اولین نامه: May 2007
دریافت نامه دوم: Dec 2007
مصاحبه: July 2008
آمدن کلیرنس : Sep 2008 - (بعد از 65 روز)
دریافت ویزا: Sep 2008

تشکر کنندگان:
سلام.
یادم رفت بگم نامه دوم به دست من هم نرسید. به kcc ایمیل زدم و اون ها برام متن نامه را با ایمیل فرستادند.
شماره کیس: 2008AS11xxx
دریافت اولین نامه: May 2007
دریافت نامه دوم: Dec 2007
مصاحبه: July 2008
آمدن کلیرنس : Sep 2008 - (بعد از 65 روز)
دریافت ویزا: Sep 2008

تشکر کنندگان:
سلام
منم 6 روزه ديگه مصاحبمه ولي هنوز نامه دومموم نرسيده. نگران نباشيد كي سي سي حتما جواب ميده. اگه نگران هستين زنگ بزنين كيس نامبرتونو بگين همون موقع تاريخ مصاحبتونو ميگن.
تشکر کنندگان:
سلام.
دوستان تماس بگیرید.تماس بگیرید جواب میدند.من اواخر اردیبهشت تماس گرفتم با kcc ,تاریخ مصاحبه رو دقیقا گفتند.نامه دوم هم حدودا 45 روز قبل از زمان مصاحبه به دستتون میرسه.هر ابهام و سوالی داشتید بپرسید.چون از این به بعد با فوتها و قلقها موفقتر خواهید شد.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان