کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشکلات اخیر مهاجرسرا
با سلام
جهت اطلاع رسانی تیم فنی:
از دیروز به محض ورود به سایت مهاجر سرا , آنتی ویروس من پیغام تروجان میده و اونو پاک میکنه. لطفا" بررسی بفرمایید تا انشاله رفع اشکال بشه
با تشکر
درخواست گرین کارت برای والدین:
Case number: YRV2019
Visa Class: IR5
Your case is currently at: NVC
Foreign state of chargeability: Iran
Interview Location: Yerevan
Priority Date:  09-Feb-2018
تشکر کنندگان: msar
سلام خدمت مدیران گرامی منم هر بار که صفحه سایت لود میشه آنتی ویروسم این هشدار رو میده که از اون عکس گرفتم و تو فایل ضمیمه قرار دادم .
ممنون و سپاس .

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

تشکر کنندگان: battosai ، msar
نمیدونم چرا با اینکه سرعت اینترنتم خوبه و سایتهای دیگه رو بخوبی باز میکنه اما تو لود کردن صفحات مهاجر سرا کمی مشکل دارم و خیلی طول میکشه و گاهی اوقات با ارور زیر مواجه میشم :

Service Temporarily Unavailable
The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.
Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.
(2012-01-10 ساعت 01:11)mohammadm64 نوشته:  نمیدونم چرا با اینکه سرعت اینترنتم خوبه و سایتهای دیگه رو بخوبی باز میکنه اما تو لود کردن صفحات مهاجر سرا کمی مشکل دارم و خیلی طول میکشه و گاهی اوقات با ارور زیر مواجه میشم :

Service Temporarily Unavailable
The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.
Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

Cool
تشکر کنندگان: mohammadm64 ، msar
مدیران محترم سایت فکر میکنم آلودگی مربوط به یک ماژول یا پلاگین خاص باشد البته با توجه به آدرس الودگی اعلام شده توسط نود. آیا منوی جدید اضافه کردید؟ در ضمن صفحه ولکام هم آلوده شده.

با تشکر از پیگیری شما.
با سلام مجدد خدمت مدیران گرامی خواهش میکنم این تروجان یا ویروسی که سایت بهش مبتلا شده ! Big Grin رو پاک کنید خیلییی سرعت سایت کم شده و این آنتی ویروس من که منو کشت همش دس و پا میزنه Big Grin هر صفحه جدید باز میشه 4 5 تا ارور میده Sad
در حال حاضر مشکلی وجود نداره و پیغام امنیتی نداره.
ولی برای من هنوز مشکل داره نمیدونم دلیلش چیه نوع اخطاری که میده فرق کرده ولی باز اخطار میده و خیلی طول میکشه تا هر صفحه سایت باز بشه و این مشکل رو با شایتهای دیگه ندارم فقط مهاجرسرا اینجوریه و گاهی اوقات انقدر طول میکشه که اصلا باز نمیشه من 2 تا اروری که همین 10 15 دقیقه پیش ازش عکس گرفتم رو قرار میدم شما هم ببینید یک نظری بدین ممنون و سپاس Smile

[عکس: fu3f7lguxt4pvu58160k_thumb.jpg]

[عکس: gi3ghll2dfokbmdqgamv_thumb.jpg]
تشکر کنندگان: 3rip ، msar
مدتی است هنگام وارد شدن به صفحه اصلی مهاجرسرا ، نرم افزار آنتی ویروس من پیغامی بر این مضمون می دهد :
Web Attack : Malicious Toolkit Website 9
Attacker URL : Customsph.osa.pl/showthread.php?t=52642377
Visa Category : F2B
Case Number : ANK2009
سلام.مديران عزيز خواهشا يه فكري به حال اين سايت بكنيد اين همه وقته داره در اين مورد بحث ميشه ولي انگار نه انگار!بالاخره اين موضوع نبايد تموم بشه؟خب اگه مشكلي هست كه نميتونيد حلش كنيد موضوع رو با اعضاي انجمن در ميون بذاريد شايد عزيزاني كه با طراحي وبسايت آشنا هستند بتونند كمكي بكنند.در هر صورت لياقت اين سايت نيست كه پر از ويروس باشه!
شماره کیس:***2011AS37
تاریخ دریافت نامه قبولی:2010-may-26
کنسولگری:آنكارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:july2010
تاریخ دریافت نامه دوم:14 july
تاریخ مصاحبه:9August
دريافت كليرنس:22september
دریافت ویزا:27september
تشکر کنندگان: mohammadm64 ، Ali Sepehr ، laili ، hamjaf60 ، amir2640 ، msar
دوستان این مشکل سایت ریشه ای است و من در حال پیدا کردن یک نفر مطمئن برای سر و سامان دادن به این مشکل هستم.

با کمی صبر امیدوارم این مشکل را برطرف کنم.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: Serendipity ، mohammadm64 ، majidusa01 ، GBUSA ، storagemeter ، laili ، Linspire ، alirezagh ، amir2640 ، dreamer60 ، msar
ME GUSTA

امروز مهاجرسرا که باز شد آنتی ویروسم هیچ آلارمی نداد !

تشکر کنندگان: laili ، alirezagh ، Ali Sepehr ، msar
دوستان و همراهان همیشگی مهاجرسرا

در حال پاکسازی سایت از ربات های خرابکار و همچنین ویروس کشی و تروجان کشی از سایت هستیم.

این فرآیند ممکن است چند روزی بطول بیانجامد ، از اینکه با صبر و حوصله در این فرآیند ما را همراهی می کنید از شما متشکریم.

در مدت پاکسازی ممکن است سایت با مشکلاتی از قبیل Down شدن موقتی ، کندی سرعت و ... مواجه شود. پیشاپیش از شما بابت این مشکلات پوزش می طلبیم و امیدواریم بتوانیم پاسخگوی این همه محبت شما عزیزان باشیم.

ارادتمند همگی
ناظم از طرف تیم مدیریت مهاجرسرا
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

تشکر کنندگان: mohammadm64 ، 3rip ، hoda2012 ، ParsTrader ، storagemeter ، Linspire ، saeedfweb ، Hediyeh ، gol1 ، wushu kung fu ، User ، success ، amir2640 ، alirezagh ، laili ، dreamer60 ، msar
نمیدونم کاری انجام شده برای رفع مشکل یا نه اما سرعت سایت بالاتر رفته دیگه مثل قبل آزار دهنده نیست خوب شده Smile البته آنتی ویروسم همچنان پیغام تروجان میده ولی مهم سرعت سایت بود که الان به نظرم بهتر شده حالا نمیدونم کاری انجام شده هنوز یا نه Smile
تشکر کنندگان: alirezagh ، laili ، Ali Sepehr ، msar
(2012-01-16 ساعت 21:59)mohammadm64 نوشته:  نمیدونم کاری انجام شده برای رفع مشکل یا نه اما سرعت سایت بالاتر رفته دیگه مثل قبل آزار دهنده نیست خوب شده Smile البته آنتی ویروسم همچنان پیغام تروجان میده ولی مهم سرعت سایت بود که الان به نظرم بهتر شده حالا نمیدونم کاری انجام شده هنوز یا نه Smile

در حال حاضر حدود 3 هزار بات رو از دیتابیس سایت حذف کردیم و در حال پاکسازیشون هستیم ، یک سری افزونه های خراب هم روی سایت بود که غیرفعال شده و در حال سر و سامان دادن به این مشکلات هستیم.

ممنونم از توجهتون و امیدوارم بزودی مشکلات حل بشه.
سیدعلی سپهر
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان