کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشکلات اخیر مهاجرسرا
درود بر دوستان و مدیران گرامی...
از اینکه در تلاش برای بهبود ایمنی سایت هستید شخصاَ صمیمانه سپاسگزارم.....
امیدوارم با تلاش شما مدیران و همکاری اعضا مشکلات برطرف شود ...
برای همه ی شما آرزوی موفقیت می کنم ....
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، frozen mind ، 3rip ، hoda2012 ، faranak.n ، ParsTrader ، behzadb57 ، alirezagh ، Linspire ، afshin4749
از این پس در هنگام عضویت جدید کاربران از آنها یک پرسش امنیتی مانند فایل ضمیمه سوال می شود که فقط با پاسخ دادن به آن عضویت امکان پذیر است.

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: ParsTrader ، frozen mind ، behzadb57 ، mohammadm64 ، 3rip ، Linspire ، storagemeter
فكري براي اسپم هاي سايت بكنيد متشكرم
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، 3rip
با سلام من چند روزیه که عضو شدم از دیروز وقتی وارد مهاجرسرا میشوم آنتی ویروس وجود ویروس را اطلاع میدهد (NDY trojan)
برگ در انتهای زوال می افتد و میوه در انتهای کمال بنگر که چگونه می افتی چون برگی زرد یا سیبی سرخ (کنفسیوس)
تشکر کنندگان: mohammadm64 ، afshin4749 ، Spiritual
(2012-01-24 ساعت 15:49)لی لا نوشته:  با سلام من چند روزیه که عضو شدم از دیروز وقتی وارد مهاجرسرا میشوم آنتی ویروس وجود ویروس را اطلاع میدهد (NDY trojan)

سلام دوست عزیز برای بقیه کاربران هم این هشدار رو میده و مدیران سایت در تلاش برای برطرف کردن مشکل هستند و از روز 4 شنبه یعنی فردا قراره اتفاقهای جدیدی بیافتد و به امید خدا از هفته آینده دیگه همه چیز حل میشه Smile
تشکر کنندگان:
دوستان نگران نباشید به زودی تمام مشکلات احتمالی حل خواهند شد

مشکل سرعت لود تا حدی حل شده برای من.
تشکر کنندگان: mohammadm64
بله مشکل سرعت تا حد زیادی برای من هم حل شده فقط یکم این هشدار آنتی ویروس مشکل ساز هستش و اینکه هر بار که تشکر میکنیم یک پروسه طولانی باید طی بشه در کل باز نسبت به قبل بهتره
تشکر کنندگان: majidusa01
مسئولین محترم سایت سایت شما ویروس دارد الان خیلی وقت هست هر بار وارد سایت می شوم آنتی ویروسم پیغام می دهد . اما سایت پاک نشده.
Infection Details
URL: http://mohajersara.com/jscripts/popup_me...
Process: file://C:\Program Files\Mozilla Firefox\...
Infection: js:Redirector-NL [Trj]

Warn your friends to avoid this website

تشکر کنندگان:
این لینک مربوط به فایل جاوااسکریپت میباشد که در پوشه ی jscripts در هاست میباشد که امکان دارد با آپلود دوباره فایل مشکل برطرف شود!!!!
تشکر کنندگان: frozen mind
برای من هم همچنان همین پیغام هشدار رو میده و هر بار هر صفحه ای باز میشه 3 بار این پیغام رو میده ! امید داشتم از روز جمعه به بعد مشکل برطرف بشه Sad
تشکر کنندگان:
من از کروم استفاده میکنم اخطار میده! فیلتر هم نیست به هیچ وجه!
تشکر کنندگان:
راستی مشکل اخطار امنیتی تو فایر فاکس مجدد برگشته و این نشون میده که مدیران محترم دارن رو سایت کار میکنن و امیدوارم به زودی همه مشکلات حل بشه Smile
تشکر کنندگان: Ali Sepehr
دیگه اثری از ویروس نیست ولی متاسفانه من فقط با کمک ف ی ل ت ر ش ک ن تونستم بیام
شماره کیس : 2015AS00000
تاریخ روئت قبولی در سایت: 1may
کنسولگری: آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس:
تاریخ دریافت نامه دوم:
تاریخ مصاحبه:
تاریخ دریافت ویزا:
تشکر کنندگان:
ولی آنتی ویروس من هنوز هشدار تروجان میده ! بعضی صفحات 1 هشدار میده بعضی صفحات 3 تا هشدار پشت سر هم تو فایرفاکس هم که اولش که سایت میخواد باز بشه هشدار میده که من هشدار رو کنسل میکنم و وارد سایت میشم
تشکر کنندگان:
آقا این سایت رو نجات بدینا... نذارید ویروس میروسا بترکوننش! دمتون ولرم! ببینم چیکار می کنین... نورتن من هر چند دقیقه یکبار یه ویروس پیدا می کنه پاک می کنه! خلاصه اینکه حیفه. ما دوستتون داریم. یه آنتی ویروس رو سایتتون نصب کنید ویروساشو بکشه! مرسی مرسی مرسی مرسی...
هميشه شاكر باش،‌مثل... از زمين و زمين طلب كار نباش!
تشکر کنندگان: mitr.p ، apoornaki

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان