کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مشکلات اخیر مهاجرسرا
دوستان و همراهان همیشگی مهاجرسرا

چندی است در روند مدیریتی و نظارتی سایت مشکلاتی بوجود آمده و همه ی این مسائل توسط مدیران و دلسوزان سایت در حال بررسی و حل شدن است. از روز گذشته دو مرورگر گوگل کروم و فایرفاکس سایت را خطر امنیتی برای کامپیوتر ها می دانند که این مساله بخاط هجون بات های تبلیغاتی به سایت است که در تلاشیم با پاکسازی سایت از این گونه بات ها و انجام برخی تغییرات این مساله را حل کنیم و دوستان در صورتی بر لینک های معرفی شده توسط بات ها کلیک نکنند هیچ خطر امنیتی ای سیستم هایشان را تهدید نمی کند.

امیدوارم بزودی با تلاش جمعی همه ی دوستان مشکلات سایت حل شود و با قدرت بیشتر از قبل به فعالیتمان ادامه دهیم و انجمنی در خور ایرانی داشته باشیم.

ارادتمند همگی - ناظم
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
فکر می کنین کاری از دست کاربران هم بر میاد ؟ هیچ ایده ای ندارم که چه جوری ؟من که proceed anyway رو انتخاب می کنم و دیگه اون صفحات تبلیغاتی باز نمی شه.
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، hvm ، msar
درود بر شما ...
همونطور که مدیر محترم ناظم گفتند : در برنامه گوگل کروم و فایر فاکس وقتی که صفحه مهاجرسرا باز می شود پیغامی با این مطلب می آید که :
کامپیوتر شما ممکن است با خطر ویروس یا برنامه های ضد امنیتی مواجه شود ... پس مراقب باشید شاید کامپیوتر شما در معرض هکرها باشند ...««
......
اما با برنامه اپرا مشکلی به وجود نمی آید ... و می توان راحت وارد سایت مهاجرسرا شد ...
موفقیت های بزرگ لازمه اراده ی قوی هستند.!
تشکر کنندگان: maryam_kh ، comrun ، humsun ، Hediyeh ، farhad_vakili ، msar
منم با فایرفاکس باید برای هر صفحه ignore this warning رو بزنم و هیچ پاسخی هم نمی تونم بفرستم ولی با اینترنت اکسپلورر بدون محدودیتی صفحه رو باز می کنه و شما براحتی می تونین نظراتتونو به اشتراک بذارین.
شماره کیس :2012AS0004XXXX
تاریخ رویت قبولی در سایت: 16 July 2011
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2 Aug
کنسولگری:آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس: April
تاریخ مصاحبه:اوایل June، برگه آبی
تاریخ کلیرنس: August
تاریخ دریافت ویزا: ؟
تاریخ ورود به آمریکا :؟
تاریخ دریافت گرین کارت :؟
تعداد نفرات همراه با این کیس: 1
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، Hediyeh ، msar
من هم با internet explorer و هم با firefox و هم با موبایل سایت رو باز میکنم هیچ مشکلی بوجود نمیاد.پس مشکل از کجاست؟
تونل ها نشان می دهند در دل سنگ ها هم میتوان راه ساخت.....

"اینجآ بجز دوری تــو چیزی به مــن نزدیک نیست"
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، Hediyeh ، msar
آنتی ویروس من (Norton Internet Security 2012) هم یک کد Exploit را در برخی صفحات شناسایی می کند.
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، SH1A2R3 ، nastaran86 ، msar
(2011-10-25 ساعت 16:46)MORFIN نوشته:  آنتی ویروس من (Norton Internet Security 2012) هم یک کد Exploit را در برخی صفحات شناسایی می کند.

دوست عزیز ممنونم از ارسالتون ، لطفا صفحات مورد بحث رو به مدیر فنی سایت گزارش کنید تا بررسی بشه.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: msar
در لینک زیر مجموعه ای از سایت ها که بصورت آنلاین مشکلات امنیتی سایت ها رو چک میکنه قرار داره که هیچ کدوم سایت مهاجرسرا رو آلوده تشخیص نمیده:
http://www.alken.nl/web-security-check.htm
ولی خود گوگل برخی از صفحات رو آلوده تشخیص داده:
http://www.google.com/safebrowsing/diagn...com/&hl=en
Of the 10 pages we tested on the site over the past 90 days, 2 page(s) resulted in malicious software being downloaded and installed without user consent
یعنی طبق گفته گوگل طی 90 روز گذشته دو صفحه از سایت آلوده به بدافزار بوده ,
احتمالا اگر در گوگل وب مستر عضو باشید جزییات صفحه قابل دستیابی باشه.

راه دیگه گزارش کاربرانی است که از آنتی ویروسهای بروز استفاده میکنن و بصورت تصادفی صفحه آلوده رو پیدا میکنن.
و اما برای پیشگیری برای کسانی که آنتی ویروس ندارن میتونن از افزونه های زیر که برای فایرفاکس وجود داره استفاده کنند:
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox.../noscript/
https://addons.mozilla.org/en-US/firefox...sing-tool/
با تشکر
تشکر کنندگان: amiry ، Ali Sepehr ، California ، Hediyeh ، msar
با سلام متاسفانه من از امروز فقط با فیلترشکن میتوانم وارد سایت بشم وبه صورت عادی این سایت فیلتر است !!!!!!Sad

سال نو مبارك
http://vahidpottery.persianblog.ir
تشکر کنندگان: free_free ، msar
ولی من بدون ف.ی.ل.ت.ر شکن وارد شدما. با ie
کیس:2016as1$$(برنده آقاي همسر)،تعداد:٢نفر،ارسال فرم:٢٩مي،سفارت:آنکارا،مصاحبه:٣ نوامبر،وضعيت: AP، آپديتها: ١١ژانويه،٧ مارچ و٩مارچ تبديل به or نَفَر دوم، ٢١ مارچ نَفَر اصلي و تبديل به or ٢٢مارچ،دريافت ايميل كليير ٢٢ مارچ، مديكال مجدد:٢٩مارچ ارسال٣٠،ايشود:٥ آپريل و دريافت پاسها از پست ٦آپريل، ورود به آمریکا (سیاتل):22 جولای
سفرنامه آنکارا
تشکر کنندگان: amiry ، SH1A2R3 ، nimar123 ، vahidansari ، msar
دوست عزیز این سایت فیل تر نشده و من بدون فیل تر شک ن وارد شدم.
تشکر کنندگان: vahidansari ، nastaran86 ، nimar123 ، cronlerry ، msar
دلیل اصلی این مشکل میتونه کدهای مشکل داری باشه که تو برخی از صفحات اد شده.
با توجه به اینکه نرم افزار اصلی انجمن یک نمر افزار اپن سورس هست این احتمال هست که این مشکل به دلیل ضعف امنیتی این نرم افزار به وجود آمده باشه.
راحت ترین راه حل اینه که از مدیر فنیتون بخواید یک بار اخرین ورژن mybb را از ابتدا نصب کنه و بعد دیتا بیس فعلی را به اون اد کنه.
بعد می بایست از طریق گو
ل درخواست بدین که سایت را دوباره بررسی کنن.
ادامه این روند غیر از ضربه ای که به کاربران فعلی میزنه باعث میشه رنک سایت به شدت افت پیدا کنه که با توجه به زحماتی که برای این سایت کشیده شده اصلا قابل قبول نیست.

تشکر کنندگان: frz61 ، User ، mavarfan ، Ali Sepehr ، nimar123 ، efferSepMig ، msar
امروز من با Web Safe نورتون تست کردم که هیچگونه کد مشکل دار در سایت نبود و همچنین امروز هیچگونه کوکی ردیابی را سایت روی سیستم نصب نمی کرد.
به ادمین گرامی تبریک می گویم.
البته من با تستهای ساده نمی توانم اطمینان کامل بدهم که سایت پاک شده یا نه ولی قبلا نتایج تستها حداقل چهار صفحه آلوده نشان می داد و از خیلی وقت پیش نیز بعد از باز کردن سایت کوکی نصب می شد که امروز تستهای ما چیزی نشان نداد.
تشکر کنندگان: mavarfan ، storagemeter ، hvm ، nimar123 ، toorsetuh ، msar
(2011-11-02 ساعت 19:07)kavoshgarnet نوشته:  امروز من با Web Safe نورتون تست کردم که هیچگونه کد مشکل دار در سایت نبود و همچنین امروز هیچگونه کوکی ردیابی را سایت روی سیستم نصب نمی کرد.
...
اما هنوز گوگل اين پيغام رو ميده:
[en]
What happened when Google visited this site?
Of the 12 pages we tested on the site over the past 90 days, 2 page(s) resulted in malicious software being downloaded and installed without user consent. The last time Google visited this site was on 2011-10-31, and the last time suspicious content was found on this site was on 2011-10-24.
Malicious software is hosted on 2 domain(s), including openprune.gr8name.biz/, fullcheese.xe.cx/.

This site was hosted on 1 network(s) including AS11798 (ACEDATACENTERS).
[/en]
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
تشکر کنندگان: Ali Sepehr ، Blaze ، ParsTrader ، storagemeter ، msar
(2011-11-03 ساعت 13:55)frozen mind نوشته:  
(2011-11-02 ساعت 19:07)kavoshgarnet نوشته:  امروز من با Web Safe نورتون تست کردم که هیچگونه کد مشکل دار در سایت نبود و همچنین امروز هیچگونه کوکی ردیابی را سایت روی سیستم نصب نمی کرد.
...
اما هنوز گوگل اين پيغام رو ميده:
[en]
What happened when Google visited this site?
Of the 12 pages we tested on the site over the past 90 days, 2 page(s) resulted in malicious software being downloaded and installed without user consent. The last time Google visited this site was on 2011-10-31, and the last time suspicious content was found on this site was on 2011-10-24.
Malicious software is hosted on 2 domain(s), including openprune.gr8name.biz/, fullcheese.xe.cx/.

This site was hosted on 1 network(s) including AS11798 (ACEDATACENTERS).
[/en]

اگر با دقت بیشتر پیغام گوگل را بخوانید می بینید که نوشته آخرین باری که سایت بازدید شده 31-10-2011 بوده و آخرین باری که محتویات مشکوک پیدا شده 24-10-2011 بوده است. و من در 2-11-2011 و همین چند ساعت پیش چک کرده ام و مورد مشکوک ندیده ام. و البته شاید پیغام گوگل این مفهوم را هم برساند که در 31-10-2011 هم سایت آلوده نبوده است.

و از سوی دیگر می بینیم که از چند روز پیش به این طرف صفحه های سایت با مکث چند ثانیه بیشتر باز می شوند که احتمالا در سرور آنتی ویروس مک کافی سرور نصب شده است.
تشکر کنندگان: storagemeter ، ابی22 ، saied-k ، hvm ، frozen mind ، nastaran86 ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان