کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پرسش و پاسخ - ویزاهای مهاجرت خانوادگی
سلام دوستان
بعد از پست مدارک به NVC ، وقتیکه مدارک بدستشون میرسه، آیا با ایمیل اطلاع میدند که مطمئن شیم مدارکمون رسیده؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-12 ساعت 11:03)hosseinkht نوشته:  سلام دوستان
بعد از پست مدارک به NVC ، وقتیکه مدارک بدستشون میرسه، آیا با ایمیل اطلاع میدند که مطمئن شیم مدارکمون رسیده؟

بله.
نوع ویزا: F4
اولین اقدام: Nov. 2003
محل مصاحبه: آنکارا
تاریخ دریافت NVC Welcome letter: آگوست ۲۰۱۵
تاریخ تکمیل فرم DS-261 و پرداخت ۱۲۰ دلار: دوم سپتامبر ۲۰۱۵
تاریخ ارسال مدارک : ۷ اکتبر ۲۰۱۵
تاریخ تکمیل فرم DS-260 و پرداخت ۳۲۵ دلار: ۲۷ نوامبر ۲۰۱۵
نامه کامپلیت : ۲۹ مارچ ۲۰۱۶
تاریخ مصاحبه: هفته دوم نوامبر ۲۰۱۶
تاریخ کلیرینس : دو نفریکضرب پدرم ap...
ورود:۱۵ دسامبر ۲۰۱۶
ssn:دو هفته بعد از ورود
گرین کارد:یک ماه بعد از ورود
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinkht
(2016-11-12 ساعت 18:16)arminkh نوشته:  

بله.

بله.با ایمیل خبر میدن که کامله یا اگر نواقصی داشته باشه چی هست و تا چه زمان و کجا بفرستین
پاسخ
(2016-11-12 ساعت 18:31)saeednia نوشته:  
(2016-11-12 ساعت 18:16)arminkh نوشته:  

بله.

بله.با ایمیل خبر میدن که کامله یا اگر نواقصی داشته باشه چی هست و تا چه زمان و کجا بفرستین

خیلی ممنون از پاسختون
حدودا چه مدت بعد از دریافت مدارک ایمیل میزنند؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-12 ساعت 22:05)hosseinkht نوشته:  
(2016-11-12 ساعت 18:31)saeednia نوشته:  
(2016-11-12 ساعت 18:16)arminkh نوشته:  بله.

خیلی ممنون از پاسختون

دو سه روز کاری.
پاسخ
(2016-11-12 ساعت 23:15)arminkh نوشته:  
(2016-11-12 ساعت 22:05)hosseinkht نوشته:  [quote='saeednia' pid='731820' dateline='1478959291']

خیلی ممنون از پاسختون

دو سه روز کاری.
برای من 30روز کاری عنوان شده بود و ظرف همون مدت هم نامه اومد
پاسخ
(2016-11-13 ساعت 01:58)saeednia نوشته:  
(2016-11-12 ساعت 23:15)arminkh نوشته:  
(2016-11-12 ساعت 22:05)hosseinkht نوشته:  
(2016-11-12 ساعت 18:31)saeednia نوشته:  بله.با ایمیل خبر میدن که کامله یا اگر نواقصی داشته باشه چی هست و تا چه زمان و کجا بفرستین

خیلی ممنون از پاسختون

دو سه روز کاری.
نامه ای که اطلاع میدن دریافت کردن دو سه روز کاری میاد اما نامه ای که نقص مدارک یا تکمیل مدارک رو نشون میده ۳۰ ۴۰ روز طول میکشه.
پاسخ
(2016-11-13 ساعت 17:31)arminkh نوشته:  
(2016-11-13 ساعت 01:58)saeednia نوشته:  
(2016-11-12 ساعت 23:15)arminkh نوشته:  دو سه روز کاری.
نامه ای که اطلاع میدن دریافت کردن دو سه روز کاری میاد اما نامه ای که نقص مدارک یا تکمیل مدارک رو نشون میده ۳۰ ۴۰ روز طول میکشه.

براي من ايميل دريافت نيومد بعدش چند روز پيش زنگ زدم NVC گفت هفته قبل مداركتت به دستمون رسيده و بعد از بررسي با ايميل بهتون خبر ميديم. شايد ديگه جديدا ايميل دريافت مدارك نميزنند!
پاسخ
تشکر کنندگان: battosai
سلام دوستان
من داشتم مطالب مربوط به مصاحبه و مدارکی که باید روز مصاحبه داشته باشیم رو در سایت NVC میخوندم که با همچین متنی مواجه شدم:
An originally signed (in ink) Affidavit of Support from your petitioner and any additional financial sponsors who submitted a Form I-864 on behalf of your visa application. This is required even if you sent an originally signed form to NVC.
اینجوری که این متن میگه باید یک Affidavit of Support با امضای اصلی روز مصاحبه ارائه کنیم حتی اگر قبلا یک AOS اصلی به NVC فرستاده باشیم!!!
دوستانی که تجربه مصاحبه رو دارند ، آیا همینطوره؟ یعنی ما باید یه Affidavit of Support دیگه با امضای اصلی و با تاریخ جدید از اسپانسر بگیریم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-21 ساعت 15:56)hosseinkht نوشته:  سلام دوستان
من داشتم مطالب مربوط به مصاحبه و مدارکی که باید روز مصاحبه داشته باشیم رو در سایت NVC میخوندم که با همچین متنی مواجه شدم:
An originally signed (in ink) Affidavit of Support from your petitioner and any additional financial sponsors who submitted a Form I-864 on behalf of your visa application.  This is required even if you sent an originally signed form to NVC.
اینجوری که این متن میگه باید یک Affidavit of Support با امضای اصلی روز مصاحبه ارائه کنیم حتی اگر قبلا یک AOS اصلی به NVC فرستاده باشیم!!!
دوستانی که تجربه مصاحبه رو دارند ، آیا همینطوره؟ یعنی ما باید یه Affidavit of Support دیگه با امضای اصلی و با تاریخ جدید  از اسپانسر  بگیریم؟
دوست عزيز با سلام
خير .شما اصل مدرك I864 را به NVC ميفرستيد و كپي آن را در روز مصاحبه به سفارت ميبريد . چون NVC مدارک شما را برای روز مصاحبه به
سفارت مربوطه میفرسته . در نامه روز مصاحبه اصل مدرك درخواست ميشه ولي در همان نامه نوشته شده اگر مدارك را ارسال کرده اید نیازی نیست
ما هم با ایمیل به سفارت تایید عدم نیاز مدرک اصل را گرفتیم
سفارت : آنکارا
تاریخ مصاحبه  22  March
وضعیت  AP
کیس  F4
تعداد  4 نفر
Clear 13 Oct
Issued 15 Nov
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinkht ، Sudeh
(2016-11-21 ساعت 19:53)mrb نوشته:  
An originally signed (in ink) Affidavit of Support from your petitioner and any additional financial sponsors who submitted a Form I-864 on behalf of your visa application.  This is required even if you sent an originally signed form to NVC.
دوستانی که تجربه مصاحبه رو دارند ، آیا همینطوره؟ یعنی ما باید یه Affidavit of Support دیگه با امضای اصلی و با تاریخ جدید  از اسپانسر  بگیریم؟
دوست عزيز با سلام
خير .شما اصل مدرك I864 را به NVC ميفرستيد و كپي آن را در روز مصاحبه به سفارت ميبريد . چون NVC مدارک شما را برای روز مصاحبه به
سفارت مربوطه میفرسته . در نامه روز مصاحبه اصل مدرك درخواست ميشه ولي در همان نامه نوشته شده اگر مدارك را ارسال کرده اید نیازی نیست
خیلی ممنون از پاسختون
شما هم مثل من گروه F4 هستید. جزء مدارکی که به NVC ارسال کردیم کپی شناسنامه و ترجمه شناسنامه پتیشنر بود.
آیا برای روز مصاحبه اصل شناسنامه پتیشنر را لازم است همراه داشته باشیم؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-11-22 ساعت 09:54)hosseinkht نوشته:  
(2016-11-21 ساعت 19:53)mrb نوشته:  
دوست عزيز با سلام
خیلی ممنون از پاسختون
شما هم مثل من گروه F4 هستید. جزء مدارکی که به NVC ارسال کردیم کپی شناسنامه و ترجمه شناسنامه پتیشنر بود.
آیا برای روز مصاحبه اصل شناسنامه پتیشنر را  لازم  است همراه داشته باشیم؟
دوست عزیز
در نامه دعوت به مصاحبه مدارک لازم جهت بردن به سفارت توضیح داده شده است . ما ترجمه جدید شناسنامه پتیشنر را فقط بردیم و آن را جایگزین
ترجمه قدیمی کردند .
سفارت : آنکارا
تاریخ مصاحبه  22  March
وضعیت  AP
کیس  F4
تعداد  4 نفر
Clear 13 Oct
Issued 15 Nov
پاسخ
تشکر کنندگان: hosseinkht ، omid311
سلام دوستان لطفا راهنماييم كنيد
براي گرفتن گرين كارت داييم از طريق ازدواج بايد دوسال از تاريخ ازدواج گذشته باشه آيا اين تاريخ از روزي كه وارد امريكا ميشيم و فرم درخواست گرين كارت يعني I-485 را ارسال ميكنيم ملاك هست يا از روز صادر شدن ويزا ؟
تشكر
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان لطفا راهنمايي كنيد
پاسخ
تشکر کنندگان:
باسلام دوستان یه راهنمای خواستم اگه یه خانم ستیزن امریکا بخواد با یه اقای که متاهل هست در ایران وبخواد باهاش ازدواج دوم کنه ا ایا اون اقا میتونه بر امریکا یا نه راهی نداره ممنون میشم جواب بدین
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان