کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
تحویل نگرفتن نامه برنده شدن از پستچی
انتخاب سفارت به خود شخص بستگی داره؟
Don't look a gift horse in the mouth.... دندنون اسب پیشکشیو نمیشمرن.
تشکر کنندگان: msar
سلام

متاسفانه باید بگم بدتر از این هم هست . من و همسرم برنده 2007 بودیم که به علت تویض پلاک منزل نامه اول رفته بود به پلاکی که موقع ثبت نام داده بودیم از خوش شانسی ما دو بار این نامه ارسال شده بود که شخص محترمی که تحویل گرفته بود بعلت نداشتن سواد و شعور کافی آن را جلوی درب منزلش رها کرده که شاید صاحب نامه آنرا بردارد .
حال سوال شما اینست که ما چگونه مطلع شدیم که برنده لاتاری شدیم.
درست 3 ماه پس از نامه دوم من و همسرم برای گرفتن ویزای ویزیت به دبی رفته بودیم که کنسول هنگام مصاحبه به ما گفت شما چرا نرفتید ابوظبی شما در حال حاضر دارای کیس نامبر لاتاری هستید که میباست برای گرفتن ویزا و گرین کارت به ابوظبی مراجعه نمایید.
و آن شد که ما هنوز در ایران و در حسرت گرفتن حتی نامه اول هستیم....
تشکر کنندگان: admin ، sousangerd ، payman R ، reza22 ، honareirani ، laili ، maryam5 ، saeedhei ، mahdi1 ، WIKIMAN ، msar
(2008-11-30 ساعت 13:51)some one نوشته:  انتخاب سفارت به خود شخص بستگی داره؟

با سلام
بله در فرم های سری اول فرم DSP-122 سوال 4 سفارت مورد نظرتون رو برای مصاحبه از شما درخواست می نماید .

موفق و سربلند باشید .
بزرگترین شجاعت صبر است .
پول خورده درشت.
من الان در دبی زندگی می کنم و برای گرین کارت اقدام کردم و آدرس دبی را نوشتم ، فرض کنید در همان سال اسباب کشی کردیم و رفتیم یه جای دیگه اما آدرس من در فرم که تغییر نکرده پس اون بسته به کجا میرسه؟؟؟؟
لطفا سوالتون رو واضح تر بپرسيد.

معني اقدام كردن يعني چي؟

يعني فقط در لاتاري شركت كرديد و منتظر برنده شدن هستيد؟
يعني در لاتاري برنده شده ايد و فرم هاي بعد از برنده شدن رو فرستاديد؟
يعني از طريق ديگه اي اقدام كرديد؟

ممنون

(2010-10-16 ساعت 12:56)ammar نوشته:  من الان در دبی زندگی می کنم و برای گرین کارت اقدام کردم و آدرس دبی را نوشتم ، فرض کنید در همان سال اسباب کشی کردیم و رفتیم یه جای دیگه اما آدرس من در فرم که تغییر نکرده پس اون بسته به کجا میرسه؟؟؟؟

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: R.F ، msar
سلام دوستای عزیز
من تو لاتاری 2012ثبت نام کردم یه ایمیل اومده برام که توش یه عکس به نظرتون چیه؟عکس هم توش کلی نوشته انگلیسیه با دوتا عکس هواپیماو مهر و کیس نامبر ....
به نظرتون چیه؟
تو نامه نوشته:
u.s.a visa lottery
national visa center
nh0380-2909 usa
coordinator . Xiamem air
case number (na0000000012157799
you are among those selected randomly as one of lucky winner of our annual new year u.s immigrant visa program for the fiscal year 2011.
و خیلی چیز های دیگه اما از پول چیزی ننوشته
سلام من نامه اي از پست چي دريافت نکردم يک ماه پيش يک ايميل از سفارت آمريکا تو تايلند برام اومد که شما برنده شديد بعد مدارک رو ازم خواستن کيس نامبر هم بهم داده بودن. مدارک رو آماده کردم براشون فرستادم بعد دوهفته بهم گفتن مدارک شما تاييد شده و حالا براي انجام مراحل پروسس روي مدارک شما بايد 1000دلار بفرستين تا کارتون شروع شه و بعد براي مصاحبه تو دوبي دعوت ميشين. نميدونم اينو باور کنم يا نه چون هرکسي که برنده شده نشنيدم کسي پول واريز کرده باشه. لطفا کمک کنيد 7 روز هم بيشتر براي پرداخت وقت ندارم.
نامه اي هم که برام فرستادن ضميمه کردم. کمک کنيد لطفا

فایل‌های پیوست پیش‌نمایش تصاویر

یک وقتی اشتباه نکنید پول بدید. باور کنید همه چیز این نامه دروغه.
دومین CZ برای کشور چک هستش. تمام نامه های ارسالی از kcc میاد برای کیس لاتاری نه NVC.
سفارت به شما به جز ویزا شکلات هم نمی ده بعد این اومده گفته بلیط هم میده ؟؟؟؟؟؟؟؟
از پاسخ به پیام خصوصی معذورم. Shy
شماره کیس:‌ 2011AS18XXX
دریافت نامه قبولی: May/2010/19
ارسال فرم : June 6
نامه دوم : 4 April 2011
مصاحبه: آنکارا- 25 April 2011
کلیرنس :‌ June 2011 9
دریافت ویزا :‌ 15 June 2011
تاریخ پرواز : 8 July 2011
تشکر کنندگان: Linspire ، gadfly ، mahnam7 ، msar
اگر اینجوریه من هفته ای 2- 3 تا لاتاری برنده میشم
تقرریبا ماهی حدود 1 میلیارد دلار هم همینجوری می برم
اما ترجیح میدم بهشون دست نزنم
لاتاری های که درخواست پول میکنند همه کلاهبرداریه
پول لاتاری در سفارت و درست چند دقیقه قبل از مصاحبه اصلی در کنسولگری آمریکا پرداخت میشه مبلغ آن هم برای امسال 819 دلار هست و قبل از آن هیچ گونه دقت کنید هیچچچ گونه پولی پرداخت نمی شه
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، gadfly ، WIKIMAN ، msar ، victor2016
بله من به NVC ايميل زدم گفتن تقلبه. ولي حالا نگرانم چون عکسم و پاسپورت خودم و نامزدم رو براشون ايميل زدم ميترسم ازش جعل کنن. چيکارکنم؟ کمککککککککککککککککککککککک
نگران نباشيد... كار خاصي نمي تونن بكنن.

اگه خيلي حساس هستيد سعي كنيد گذرنامه فعلي رو به يه بهانه اي باطل كنيد و گذرنامه جديد بگيريد. اگه اعتبار باقيمانده گذرنامه زير يك سال باشه، كار راحتيه و تنها با مراجعه به پليس 10+ كار انجام مي شه. اما اگه بالاي يك ماه اعتبار گذرنامه مونده باشه بايد قبلش بري اداره گذرنامه و موافقتنامه بگيري.

ولي باز هم مي گم... حساس نشيد. گذرنامه تون رو هم عوض نكنيد، كاري نمي تونن بكنن.

(2011-01-13 ساعت 16:23)سوده نوشته:  بله من به NVC ايميل زدم گفتن تقلبه. ولي حالا نگرانم چون عکسم و پاسپورت خودم و نامزدم رو براشون ايميل زدم ميترسم ازش جعل کنن. چيکارکنم؟ کمککککککککککککککککککککککک

قرعه كشي 2010 خاطره شد ...
تشکر کنندگان: Linspire ، gadfly ، WIKIMAN ، msar
با سلام
ایمیلی برای من آمد که گفته شما در فرعه کشی برنده شده اید
و گفته باید 823$ پرداخت کنید !!!

اول خیلی خوشحال شدم بعد فهمیدم که .... آره

___ قسمتی از یک ایمیل نه همه آن !!

Congratulations, you've won !
Dear Mohsen SadrManesh ,

Congratulations ! You are among those randomly selected and registered for further consideration in the diversity immigrant program. Selection guarantees that
you will receive a United States Permanent Resident Card(also known as Green Card or Diversity Visa) only if you follow the instructions for further processing.

Acceptance Date: Wednesday 2nd of February 2011 09:03:49 AM
Winner Name: Mohsen SadrManesh
Country of Birth: Iran

Is the Diversity Visa FREE ?
No. There is a big confusion. Only the participation in the Diversity Visa Lottery was free but the winners must pay the visa processing fees.
The fee is used to process your visa related documents and verify your identity.

Fees:

Type of Residence Card Status Amount (per person)
United States Permanent Resident Card Granted! - Waiting for payment of processing fee $823
Processing fees Included
Total $823

و ادامه دارد ....
____

Cool

به کسانی که برنده می شوند فقط با پست اطلاع داده می شه . درست می گم !

یه سوال مهم :‌

من تو قسمت آدرس اومدم اینطوری نوشتم :

Iran-Tehran-khiabane valiasr-kocheye folan-pelak 2 tabaghe 1
Big Grin

کد پستی رو درست وارد کردم !‌ به نظرتون میتونه مشکلی پیش بیاد ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
یعنی نامه میاد اینطوری ‌دم خونه ؟
(2011-04-26 ساعت 20:29)feryfrt نوشته:  یه سوال مهم :‌

من تو قسمت آدرس اومدم اینطوری نوشتم :

Iran-Tehran-khiabane valiasr-kocheye folan-pelak 2 tabaghe 1
Big Grin

کد پستی رو درست وارد کردم !‌ به نظرتون میتونه مشکلی پیش بیاد ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
یعنی نامه میاد اینطوری ‌دم خونه ؟

سلام دوست عزیز
اولا امسال قرار دیگه نامه ای پست نشه و همه چی اینرنتی و با استفاده از کدرهگیری باشه
دوما اگر محل های شهر و کشور رو درست وارد کرده باشین احتمالا مشکلی پیش نمیاد چون پستچی ایرانی متوجه آدرس شما میشود
موفق باشید
تشکر کنندگان: feryfrt ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان