کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مسافرتهای پاسپورت قبلی
من پارسال به امارات رفتم ولی بعد اون پاسپورتم گم شد وتوی پاس جدیدم خالیه میخواستم بدونم اگه روز مصاحبه مسافرتهای خارجمو پرسیدن اینو بگم یا نگم؟
تشکر کنندگان:
سلام دوست عزیز
به نظر من راستگویی از هر چیزی بهتره
تشکر کنندگان:
سلام
مشکلی نیست.
برنده لاتاری 2008
دریافت ویزا : 24 سپتامبر 2008
تشکر کنندگان:
دوست گرامی سلام
اول از همه به نظر من راستگویی از همه چیز بهتره ،اما باید ببینی تو فرمهای قبلی که به kcc فرستادی آیا به این سفر هم اشاره کردی یا نه ؟ چون اگه حرفهات تناقض پیدا کنه دچار مشکل میشی.
در ضمن اگر تو فرمها دقت کنی حتی برای شرایط عکس حجاب رو آزاد گذاشتند پس اونها با این مسائل کاری ندارن ولی صداقت و نحوه رفتار براشون مهمه.
تشکر کنندگان:
سلام
فکر نکنم نگفتن اینکه به زیارت رفتی موردی داشته باشه.اینو بدون روی کسانی که به کشورهای سوریه عربستان عراق سفر کردند بیشتر تحقیق میکنند.
تشکر کنندگان:
سلام دوست عزیز
باور کن نمی خواستم دو پهلو حرف بزنم ،می دونی عادت بد ما ایرانیها (البته نه همه) اینه که در مورد موضوعی که اطلاعات کافی نداریم حرف میزنیم و نظر قاطع میدیم.
من فقط خواستم نظرت رو به چند نکته جلب کنم اول اینکه مراقب حرفهای دو پهلوی خودت باشی و دوم اینکه اگه ازت پرسیدن راستشو بگی.
من فرمهارو یک بار دیگه مرور کردم فقط مکانهایی رو خواسته که حداقل شش ماه اونجا بودی. (موضوع شش ماه رو فراموش کرده بودم). نظر قطعی من یعنی اگه من بودم تازمانیکه ازم نپرسیدن چیزی نمی گفتم ولی اگه هم پرسیدن این رو می گفتم.
تشکر کنندگان:
»ن میگم نگید تا زمانی مه در پاسپورت شما چیزی ثبت نشده.زمان بررسی پرونده شمارو زیاد میکنه ویا پیچیده.
تشکر کنندگان:
با سلام به دوستان
ایا تا به حال از کسی پرینت لیست مسافرتهای قبلی را خواسته اند یا نه؟ اگر خواسته اند چطور میشه تهیه کرد چون تو پاس جدید اینها مشخص نشده . با تشکر
تشکر کنندگان:
ممنون payaجان
Smile))))))
و ممنونم ultraseaboyجان!
تشکر کنندگان:
اینقدرها هم آمریکا ییها یزید نیستند.مطمئن باشید.
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان