کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمریكا برای فعال سازی گرین کارت
(2012-01-01 ساعت 11:31)gol1 نوشته:  
(2012-01-01 ساعت 10:59)SALAR110 نوشته:  Salam manozrkhai mikonam font Farsi nadaram
man hodod 25 roz hast San Jose hastam to hotel na name khoshamad na green na be gholesho khanomam seshoar hichi nayomadeh
to in modat harja ke begid raftam baraye ejareh khoneh va aparteman AMA namisheh
vaghan khaste shodam
akhe ba 2 ta bachye kochik to hotel sakhteh az dostan kasi hast ke betone rahne maei koneh
vaghean niyaz be komak daram
in ja hamashon jab va credit
va corsayner mikham ke man nadaram taklif machihast
*******مهم مهم مهم *********
من حدود 25 روز است سن خوزه هستم تو هتل نه خوشامد نه گرين نه به قول خانمم سشوار هيچي نيامده تو اين مدت هر كجا كه بگيد رفتم براي اجاره خونه وآپارتمان اما نميشه واقعاً خسته شدم آخه با 2 بچه كوچك تو هتل سخته از دوستان كه بتونه راهنمايي كنه واقعاً نياز به كمك دارم اينجا همشون شغل و كرديت و corsayner مي خواهند كه من ندارم تكليف ما چي هست ؟
دوست عزیز بچه های 2012 هنوز زیاد نرفتن و خودمون داریم گیج میزنیم. Smile بهتره سوالت رو از بچه های 2011 بپرسی. خصوصا که مورد شما فوریه ! واونجا تو هتل گیر افتادی. ولی یه سوال هم من دارم از شما؟ میگی کدوم ایالتی و هزینه هتل واسه یه نفر که مثل شما 2 ماه بخواد بمونه اونجا شبی چقدر میشه؟
شماره کیس : 2012AS00013XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت:15 جولای
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:19 جولای 2011 DHL
کنسولگری: ANKARA
تاریخ کارنت شدن کیسBig Grinecember
تعداد: 1
تاریخ مصاحبه:19 dec
تاریخ دریافت ویزا:19 dec
سفر به آمریکا : FEB 2012

تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، arman_m ، Solitude ، moesa7 ، ara1980 ، HAZARA ، alirezanz
Salam mer30
babate be Farsi bargardondan va pasokh dostan
man dar califrniya va San Jose hotel arzan batakss va faghat jaye khab shabi 89 $ hast
تاریخ دریافت نامه قبولی اول : هیچوقت
تاریخ دریافت نامه دوم : 2 AUG
تاریخ مصاحبه : 8 AUG
تاریخ دریافت ویزا : 11 AUG
کیس : 2011AS00035XXX
کنسولگری: ابوظبی
جمع هزینه ها 4 نفر : تومان 7,570,000
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، moesa7 ، ara1980
(2012-01-01 ساعت 10:59)SALAR110 نوشته:  Salam man ozrkhai mikonam font Farsi nadaram
man hodod 25 roz hast San Jose hastam to hotel
من حدود 25 روز است سن خوزه هستم ...........
اينجا همشون شغل و كرديت و corsayner مي خواهند كه من ندارم تكليف ما چي هست ؟
مگه نتونستین تو بانک حساب باز کنین؟ اگه یه حساب بانکی داشته باشین میتونین از کردیت اون استفاده کنین
فونت فارسی ندارین یا کامپیوتری که باهاش کار میکنین فونت های راست به چپ رو نمی شناسه؟
اگه میتونین متن های ارسالی رو بخونین پس کامپیوتری که باهاش کار میکنین فونت های راست به چپ رو میشناسه
تو پیام خصوصی آدرس ایمیلتون رو واسم بذارین تا براتون چند تا فونت فارسی بفرستم
اگه از ویندوز XP استفاده میکنین از مسیر زیر فارسی نویس رو میتونین فعال کنین:
Start --> control panel --> Regional and language option
1- روی language tab برین بعد تیک زبان های راست به چپ رو بزنین (اگه کامپیوتر خودتون نیست احتمالاً ازتون سی دی ویندوز رو میخواد)
2- اگه تونستین تیک مرحله اول رو بزنین این مراحل رو دنبال کنین
3- روی Advance tab زبان رو روی فارسی بذارین
4- روی regional option زبان رو روی فارسی و کشور رو روی ایران بذارین
5- اگه همه این مراحل انجام بشه فونت فارسی شما فعال میشه
.............. واسه بقیه ویندوز ها تقریباً شبیه همینه ............
راستی این کلمه corsayner یعنی چی؟
2012AS59XXX
سفارت: ابوظبی
وقت مصاحبه: July-08-2012
دریافت ویزا: July-08-2012 (یک ضرب)
ورود به آمریکا: Nov-01-2012
تشکر کنندگان: ParsTrader ، الی الی ، MPU ، arman_m ، SH1A2R3 ، moesa7 ، ara1980 ، HAZARA ، lot2013 ، manila
(2012-01-01 ساعت 22:41)hoda2012 نوشته:  
(2012-01-01 ساعت 10:59)SALAR110 نوشته:  Salam man ozrkhai mikonam font Farsi nadaram
مگه نتونستین تو بانک حساب باز کنین؟ اگه یه حساب بانکی داشته باشین میتونین از کردیت اون استفاده کنین
فونت فارسی ندارین یا کامپیوتری که باهاش کار میکنین فونت های راست به چپ رو نمی شناسه؟
اگه میتونین متن های ارسالی رو بخونین پس کامپیوتری که باهاش کار میکنین فونت های راست به چپ رو میشناسه
1- روی language tab برین بعد تیک زبان های راست به چپ رو بزنین (اگه کامپیوتر خودتون نیست احتمالاً ازتون سی دی ویندوز رو میخواد)
dost aziz mer30 az pasokheton man ba mobail iphon daram
va darmorde hesab ham inja fargh dareh ta 6 mm nagzareh az hesabe seving va cheking in zaman begzareh tazeh darkhaste cradit mikonid onham besorateh basic 300 ta midan onham bayad khodet tosh pol dashte bashid va man mohandse it hastam hata ba mobail be sayte behnavis ham namishe vasl shod baz ham mer30
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، moesa7 ، ara1980 ، HAZARA
ببخشید نمی دونستم با iphone دارید کار میکنید
یه سری به این سایت بزنین شاید کمک کنه
http://i-os.ir/?s=%DA%A9%DB%8C%D8%A8%D9%...8%B3%DB%8C
2012AS59XXX
سفارت: ابوظبی
وقت مصاحبه: July-08-2012
دریافت ویزا: July-08-2012 (یک ضرب)
ورود به آمریکا: Nov-01-2012
تشکر کنندگان: smebi2011 ، SALAR110 ، Masoudpish ، arman_m ، SH1A2R3 ، moesa7 ، ara1980 ، HAZARA

(2012-01-01 ساعت 11:31)gol1 نوشته:  *******مهم مهم مهم *********

سلام دوست من، به نظرم ممکنه مشکل از آدرسی در آمریکا که تو فرم ds-230 باید می نوشتی باشه، تا اونجایی که یادمه به آدرس هتل نمی فرستن
شماره کیس: 22xxx
کنسولگری: ankara
تاریخ مصاحبه: February
تاریخ دریافت کلیرنس: 9 - may
جمع هزینه ها: ~ 5 میلیون تومن
1 نفر
تشکر کنندگان: SALAR110 ، Masoudpish ، arman_m ، Solitude ، SH1A2R3 ، moesa7 ، ara1980 ، HAZARA ، manila ، farshadsh
(2012-01-02 ساعت 00:57)t.azimaie نوشته:  
(2012-01-01 ساعت 11:31)gol1 نوشته:  *******مهم مهم مهم *********

سلام دوست من، به نظرم ممکنه مشکل از آدرسی در آمریکا که تو فرم ds-230 باید می نوشتی باشه، تا اونجایی که یادمه به آدرس هتل نمی فرستن
سلام،
بانک برای افتتاح حساب فقط 2 کارت شناسایی میخواد. حالا چون شما 25 روز از اومدنتون گذشته الان میتونید برید مستقیما به نزدیک ترین اداره سوشال به محل اقامتتون و تقاضای کارت کنید همون روز یه شماره موقت با یه مهر تایید بهتون میدند تا زمانی که کارتتون بیاد بعدش سریعا برید یه حساب چکینگ یا پری پید باز کنید.
به این شماره هم تماس بگیرید و بعد از پرسیدن یه سری سوالات وضعیت گرین کارتتون رو پیگیری کنید. National Customer Service Center (NCSC): 1-800-375-5283
اگر هم از آدرسی که دادید مطمئن نیستید سریعا به صورت آنلاین عوض کنید
https://egov.uscis.gov/crisgwi/go?action=coa

F2A -ازدواجی Approve: Nov 19,2013 - Sending To USCIS: Oct 7, 2013
Send Document to NVC: 8 May 2015
Interview: Ankara, August 2015
کسی نمیدونه؟
بچه ها
این مستر کارت های بانک پارسیان اونجا راحت استفاده میشه؟ یا بهتره فقط پول نقد بیاریم ؟

تشکر کنندگان: Solitude ، SH1A2R3 ، moesa7 ، ara1980 ، HAZARA
[/quote]

[/quote]

سلام،
بانک برای افتتاح حساب فقط 2 کارت شناسایی میخواد. حالا چون شما 25 روز از اومدنتون گذشته الان میتونید برید مستقیما به نزدیک ترین اداره سوشال به محل اقامتتون و تقاضای کارت کنید همون روز یه شماره موقت با یه مهر تایید بهتون میدند تا زمانی که کارتتون بیاد بعدش سریعا برید یه حساب چکینگ یا پری پید باز کنید.
به این شماره هم تماس بگیرید و بعد از پرسیدن یه سری سوالات وضعیت گرین کارتتون رو پیگیری کنید. National Customer Service Center (NCSC): 1-800-375-5283
اگر هم از آدرسی که دادید مطمئن نیستید سریعا به صورت آنلاین عوض کنید
https://egov.uscis.gov/crisgwi/go?action=coa

[/quote]
سلام مرسی ازمحبتتاتون دوستان من تو سایت ایمگریشن رفتم واسه پیگیری گرین کارتم ولی نمدونم چه شماره ایی رو تو سایت وارد کنم اگه منو راهنمایی کنید ممنون میشم.
تشکر کنندگان: Solitude ، SH1A2R3 ، moesa7 ، arezou ، ara1980 ، HAZARA ، manila

[/quote]
سلام مرسی ازمحبتتاتون دوستان من تو سایت ایمگریشن رفتم واسه پیگیری گرین کارتم ولی نمدونم چه شماره ایی رو تو سایت وارد کنم اگه منو راهنمایی کنید ممنون میشم.
[/quote]
سلام دوست عزیز،
اگر یکی از 2 نامه ولکام لتر یا نوتیس لترتون بدستتون رسیده، اون شماره یا همون receipt number که با SRC شروع میشه داخلش هست، اگر نه بهتره که تماس بگیرید.
در این مدت که منتظر گرین کارتتون هستید، در اولین فرصت برای گرفتن SSN و حساب بانکی اقدام کنید. برای این کار به نزدیکترین Administration Social Security محل اقامتتون برید و یه فرم درخواست پر کنید و مطمئن باشید تا اون وقت گرین کارتتون هم حتما میاد.

F2A -ازدواجی Approve: Nov 19,2013 - Sending To USCIS: Oct 7, 2013
Send Document to NVC: 8 May 2015
Interview: Ankara, August 2015
(2012-01-01 ساعت 22:41)hoda2012 نوشته:  
فقط جهت دانستن! عزیزان دلبندم! اون کلمه corsayner نیست! co-signer است!!! از لحاظ کاربردی یعنی "ضامن"...

نمی توانیم کاری بکنیم مرغان غم بالا سرمان پرواز نکنند ولی می توانیم کاری بکنیم که روی سرمان آشیانه نسازند. . .
(2012-01-03 ساعت 18:58)الی الی نوشته:  کسی نمیدونه؟
بچه ها
این مستر کارت های بانک پارسیان اونجا راحت استفاده میشه؟ یا بهتره فقط پول نقد بیاریم ؟

تشکر کنندگان: behrooz ramezani ، SH1A2R3 ، moesa7
دوستان یک سوال برام پیش اومده که بعد از دریافت ویزا چند وقت مهلت داریم تا اولین سفر رو داشته باشیم ؟ پیشاپیش سپاس
تشکر کنندگان: behrooz ramezani ، ara1980
(2012-01-11 ساعت 21:29)mohammadm64 نوشته:  دوستان یک سوال برام پیش اومده که بعد از دریافت ویزا چند وقت مهلت داریم تا اولین سفر رو داشته باشیم ؟ پیشاپیش سپاس

از تاریخ انجام آزمایشات پزشکی شش ماه مهلت دارین. یهنی اگه بعد از سه ماه از انجام آزمایشات بهتون ویزا بدن فقط سه ماه دیگه مهلت دارین برین. مگر اینکه قبل از اینکه ویزاتونو بگیرین آزمایشاتتون رو تجدید کنین و پاسپورتاتون رو همراه با نتایج جدید آزمایشات بدین به سفارت و مهلتتون رو شش ماهه کنین. البته توصیه میکنم قبل از این کار با سفارت تماس داشته باشین و ازشون اوکی بگیرین.
2012AS14XXX
ankara
تاریخ دریافت ویزا:اول مارس 2012
تاریخ ورود به آمریکا:دوم آگوست
هزینه ها:خیلی میلیون تومن
یکماهه کلیر شدم
دیگه چیزی یادم نیست که بنویسم
Big Grin
سلام دوستان عزیز،من بلیط رفت نیویورک برای اسفند با ایرفلوت گرفتم می خواستم ببینم این پرواز چطوره ؟ما دو تا بچه 6 و 15 سال داریم .
7 ساعت معطلی فرودگاه مسکو خسته کننده نیست ؟هواپیما راحت هست/؟چند تا چمدون میتونیم ببریم .ممنون از راهنمایتون.
شماره کیس: 2012AS000023xx
کنسولگری:ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: July 23
تاریخ کارنت شدن کیس:october 2011
تاریخ مصاحبه:٢٠ October
تاریخ دریافت کلیرنس:6 ژانویه 2012
جمع تقریبی هزینه ها:
تعداد نفرات همراه این کیس: 4 نفر
تشکر کنندگان: ara1980

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان