کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اولین سفر به آمریكا برای فعال سازی گرین کارت
(2012-01-13 ساعت 17:30)FREE BIRD نوشته:  سلام دوستان عزیز،من بلیط رفت نیویورک برای اسفند با ایرفلوت گرفتم می خواستم ببینم این پرواز چطوره ؟ما دو تا بچه 6 و 15 سال داریم .
7 ساعت معطلی فرودگاه مسکو خسته کننده نیست ؟هواپیما راحت هست/؟چند تا چمدون میتونیم ببریم .ممنون از راهنمایتون.

به سایت آیروفلوت یه سری بزنین فکر کنم:
- 8 تا ساک با وزن 23 کیلو واسه جای بار (البته فکر کنم با پرداخت جریمه وزن بارتون رو میتونین تا 32 کیلو واسه هر ساک افزایش بدین + حساب کنین ببینین اگه تعداد بار رو افزایش بدین بهتره یا اگه وزن رو افزایش بدین ، چون هر کدوم یه نرخی داره )
- 4 تا ساک 10 کیلو واسه داخل کابین + یه سری وسایل دیگه
فایل پیوست پست شماره 2311 همین تاپیک در سال 2011 رو دانلود کنین اطلاعات بیشتری توش هست
البته بهترین مرجع دفتر مرکزی آیروفلوت هست که میتونین باهاش تماس بگیرین
آدرس و شماره تلفن:
http://www.aeroflot.ru/cms/en/office_items/220

فقط یه سوال داشتم دوست عزیز میشه یه زحمتی بکشین از سایت خود آیروفلوت http://www.aeroflot.ru/cms/en/booking پروازتون رو چک کنین ببینین از نظر قیمت با بلیطی که شما گرفتین (روز - تاریخ - شماره پرواز ) فرقی میکنه یا نه؟
ممنون میشم جواب بدین
موفق باشین
2012AS59XXX
سفارت: ابوظبی
وقت مصاحبه: July-08-2012
دریافت ویزا: July-08-2012 (یک ضرب)
ورود به آمریکا: Nov-01-2012
تشکر کنندگان: FREE BIRD ، tamanna ، ASALI ، behzad7 ، arman_m ، iraniha ، Solitude ، SH1A2R3 ، moesa7 ، ara1980 ، HAZARA
(2012-01-13 ساعت 17:30)FREE BIRD نوشته:  سلام دوستان عزیز،من بلیط رفت نیویورک برای اسفند با ایرفلوت گرفتم می خواستم ببینم این پرواز چطوره ؟ما دو تا بچه 6 و 15 سال داریم .
7 ساعت معطلی فرودگاه مسکو خسته کننده نیست ؟هواپیما راحت هست/؟چند تا چمدون میتونیم ببریم .ممنون از راهنمایتون.
می شه لطفا بفرمایید چه قیمتی بلیط خریدین ؟

تشکر کنندگان: ara1980 ، HAZARA
(2012-01-13 ساعت 23:09)REZA1390 نوشته:  

سلام
یکطرفه نفری 770 تومان.
شماره کیس: 2012AS000023xx
کنسولگری:ankara
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: July 23
تاریخ کارنت شدن کیس:october 2011
تاریخ مصاحبه:٢٠ October
تاریخ دریافت کلیرنس:6 ژانویه 2012
جمع تقریبی هزینه ها:
تعداد نفرات همراه این کیس: 4 نفر
تشکر کنندگان: tamanna ، arman_m ، behrooz ramezani ، Solitude ، moesa7 ، ara1980 ، HAZARA
من فعلا دارم بلیت ها رو چک میکنم
چیزی که واسمون فاینال شده با ترکیش میریم و کلاس Comfort .
چند تا مسیر چک کردم :
مشهد - استانبول - نیویورک - مقصد
مشهد - استانبول - تورنتو - مقصد

فکر کنم دومیش بهتره چون اولین ورودمون به آمریکا همون مقصدمونه و دیگه نیازی به پروازه داخلی نداریم.
درضمن این موضوع هر نفر 2 چمدون 23 کیلویی ، شامل پرواز داخلی نمیشه و واسه هر چمدون باید پول بدین
الان در هیوستون
شماره کیس :2012AS00014xxx
کنسولگری:آنكارا
تاریخ مصاحبه : 8 دسامبر 2011
تاریخ کلیرنس : 13 ژانویه 2012
تاریخ ویزا : 24 ژانویه 2012
تاریخ ورود به آمریکا : 19 آپریل 2012
تعداد نفرات با این کیس : 2 نفر
خدایا من فدات بشم.......

تشکر کنندگان: MPU ، arman_m ، Solitude ، moesa7 ، ara1980 ، HAZARA ، مانترا
سلام به همه
جدا از بحث تهیه بلیط و ... یه سوال دیگه دارم . هرچند بعید می‏دونم به این تاپیک مربوط بشه اما تاپیک مناسب این سوال رو پیدا نکردم
هنگام ورود به آمریکا ، در بدو ورود چه مراحلی باید انجام بدیم؟
چه مدارکی باید همراه داشته باشیم؟
آیا باید فرم خاصی همراه داشته باشیم؟
آیا باید فرمی رو پر کنیم؟
قضیه دارایی هایی که باید هنگام ورود به آمریکا اعلام کنیم چیه؟ آیا فقط اموال و دارایی هایی که همراه می بریم باید اعلام کنیم یا هرآنچه همراه داریم و در ایران داریم؟
در فرودگاه به واحد یا قسمت خاصی باید مراجعه کنیم؟
هنگام ورود به شهر باید به اداره یا سازمان خاصی مراجعه کنیم؟
برای دریافت و فعال سازی گرین کارت باید به کجا مراجعه و چکار کنیم؟
برای دریافت سوشیال نامبر باید به کجا مراجعه و چکار کنیم؟

ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارید در اختیار من و سایر دوستان قرار دهید.
(2012-01-14 ساعت 12:45)FREE BIRD نوشته:  
(2012-01-13 ساعت 23:09)REZA1390 نوشته:  

سلام
یکطرفه نفری 770 تومان.

میشه تو پیام خصوصی بهم بگید از کجا تهیه کردین؟ من با امارات رزرو کردم ، خیلی گرونتر از اینه
شماره کیس :2012AS10XXX
کنسولگری: ANKARA
تاریخ مصاحبه:7Dec
کلیر:25 jan

در نبرد بين روزهاي سخت و آدمهاي سخت، روزهاي سخت مي روند و آدمهاي سخت مي مانند
تشکر کنندگان: ara1980 ، HAZARA
سلام دوستان
اگر دوستان با تجربه تر اطلاعاتی دارند لطفادر این پست بگذارند تا همه استفاده کنند
من درباره فریت بار پیگیری کردم فقط پرواز klm فریت انجام می دهد ومهم نیست پرواز خودتان با چه خط هوایی باشد .با هر خطی برویدمی توانید فریت بار داشته باشید.
در مورد بلیط چون ویزا مهاجرتی است بلیط یکسره می توانید تهیه کنید ولی اگر تا قبل از 3 ماه قصد دارید به ایران برگردید بلیط دوسره بگیرید از نطر مالی به نفع شماست.
تعداد بسته هایی که می توانید ببرید را حتما از آژانس بپرسید چون با خطوط مختلف متفاوت است هزینه کنسلی پرواز هم با خطوط مختلف متفاوت است.
بردن خرما به آمریکا به دلیل داشتن هسته ممنوع است.
حتما لیست اقلام داخل چمدان را داشته باشید.
طبق تحقیقات من ظاهرا گواهینامه بین المللی ممکن است به درد بخورد از طریق بعضی آژانسها که نماینده کانون جهانگردی و اتومبیلرانی هستند این کار انجام می شود هزینه آن 32000 تومان است و آدرس نمایندگی ها را در لینک زیر می توانید پیدا کنیدhttp://www.govahiname.ir

(2012-01-20 ساعت 04:48)BESTDREAMS2012 نوشته:  سلام دوستان
اگر دوستان با تجربه تر اطلاعاتی دارند لطفادر این پست بگذارند تا همه استفاده کنند
من درباره فریت بار پیگیری کردم فقط پرواز klm فریت انجام می دهد ومهم نیست پرواز خودتان با چه خط هوایی باشد .با هر خطی برویدمی توانید فریت بار داشته باشید.
در مورد بلیط چون ویزا مهاجرتی است بلیط یکسره می توانید تهیه کنید ولی اگر تا قبل از 3 ماه قصد دارید به ایران برگردید بلیط دوسره بگیرید از نطر مالی به نفع شماست.
تعداد بسته هایی که می توانید ببرید را حتما از آژانس بپرسید چون با خطوط مختلف متفاوت است هزینه کنسلی پرواز هم با خطوط مختلف متفاوت است.
طبق تحقیقات من ظاهرا گواهینامه بین المللی ممکن است به درد بخورد از طریق بعضی آژانسها که نماینده کانون جهانگردی و اتومبیلرانی هستند این کار انجام می شود هزینه آن 32000 تومان است و آدرس نمایندگی ها را در لینک زیر می توانید پیدا کنیدhttp://www.govahiname.ir
سلام میشه بگین فریت چیه دقیقا؟ Big Grin

شماره کیس : 2012AS00013XXX
تاریخ رویت قبولی در سایت:15 جولای
تاریخ ارسال فرمهای سری اول:19 جولای 2011 DHL
کنسولگری: ANKARA
تاریخ کارنت شدن کیسBig Grinecember
تعداد: 1
تاریخ مصاحبه:19 dec
تاریخ دریافت ویزا:19 dec
سفر به آمریکا : FEB 2012

تشکر کنندگان: FREE BIRD ، arman_m ، Solitude ، ara1980
(2012-01-20 ساعت 20:53)الی الی نوشته:  
(2012-01-20 ساعت 04:48)BESTDREAMS2012 نوشته:  سلام دوستان
سلام میشه بگین فریت چیه دقیقا؟ Big Grin

انتقال بار(اسباب و اثاثيه)
تشکر کنندگان: الی الی ، Solitude ، moesa7 ، ara1980 ، Jahanbani
با کمی مطالعه جواب تمامی سوال های خود را خواهید گرفت:
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=2620

(2012-01-16 ساعت 13:34)tenesi نوشته:  سلام به همه
جدا از بحث تهیه بلیط و ... یه سوال دیگه دارم . هرچند بعید می‏دونم به این تاپیک مربوط بشه اما تاپیک مناسب این سوال رو پیدا نکردم
هنگام ورود به آمریکا ، در بدو ورود چه مراحلی باید انجام بدیم؟
چه مدارکی باید همراه داشته باشیم؟
آیا باید فرم خاصی همراه داشته باشیم؟
آیا باید فرمی رو پر کنیم؟
قضیه دارایی هایی که باید هنگام ورود به آمریکا اعلام کنیم چیه؟ آیا فقط اموال و دارایی هایی که همراه می بریم باید اعلام کنیم یا هرآنچه همراه داریم و در ایران داریم؟
در فرودگاه به واحد یا قسمت خاصی باید مراجعه کنیم؟
هنگام ورود به شهر باید به اداره یا سازمان خاصی مراجعه کنیم؟
برای دریافت و فعال سازی گرین کارت باید به کجا مراجعه و چکار کنیم؟
برای دریافت سوشیال نامبر باید به کجا مراجعه و چکار کنیم؟

ممنون میشم اگر اطلاعاتی دارید در اختیار من و سایر دوستان قرار دهید.

فریت به معنای انتقال بار و اسباب است چون ویزا مهاجرتی است ظاهرا می توانید یک سری وسایل را فریت کنید .البته وسایل به درد بخور.مثل کتاب که آنجا گرانتر است
تشکر کنندگان: الی الی ، afshin4749 ، Solitude ، moesa7 ، ara1980
[
- 8 تا ساک با وزن 23 کیلو واسه جای بار (البته فکر کنم با پرداخت جریمه وزن بارتون رو میتونین تا 32 کیلو واسه هر ساک افزایش بدین + حساب کنین ببینین اگه تعداد بار رو افزایش بدین بهتره یا اگه وزن رو افزایش بدین ، چون هر کدوم یه نرخی داره )
فایل پیوست پست شماره 2311 همین تاپیک در سال 2011 رو دانلود کنین اطلاعات بیشتری توش هست
آدرس و شماره تلفن:

فقط یه سوال داشتم دوست عزیز میشه یه زحمتی بکشین از سایت خود آیروفلوت http://www.aeroflot.ru/cms/en/booking پروازتون رو چک کنین ببینین از نظر قیمت با بلیطی که شما گرفتین (روز - تاریخ - شماره پرواز ) فرقی میکنه یا نه؟
ممنون میشم جواب بدین
موفق باشین
[quote/]

مرسی از این اطلاعات. فقط این 8 ساک برای هر نفر است ؟ .
شماره کیس:2012AS00042XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 8 آگوست 2011
کارنت شدن کیس: ژوئن 2012
تاریخ مصاحبه:25ژوئن
تعداد نفرات کیس : 3 نفر
تاریخ کلیرنس : 31 جولایBig Grin
جمع تقریبی هزینه ها :25000 عكس ، 68000 فرم ها با TNT ، ترجمه 250000 با مهرتایید ، بلیط 3 نفر 1180000 ، واکسن سه نفر 89000
تشکر کنندگان: moesa7 ، ara1980
(2012-01-24 ساعت 18:52)Hediyeh نوشته:  دوستان نمیدونم این سوالو کجا باید مطرح کنم! ولی چون دیدم دوستانی که کارهاشون تموم شده و مهاجرت کردن به این تاپیک سر میزنن برای همین میخوام ازشون بپرسم کسی این تجربه رو داره که ریال ببره آمریکا و تبدیل به دلار کنه؟!!! اصلا صرافیهای اونجا پول ایران رو قبول میکنن؟ اگه جواب مثبته آیا این نرخ برابری دلار و ریال اونجا هم به این صورته؟
ممنون میشم کسی پاسخم رو بده...
دوست عزیز اینجا که ایرانه وپول رایجش ریال ، ایا در حال حاضر جا ویا کسی رو سراغ دارین که ریال رو با دل ا ر تعوض کنه ؟ من از این جریان توی امریکا خبری ندارم ولی اینجا که اینجور باشه در حال حاضر پیش بینی اونجا مشگل نیست

تشکر کنندگان: 3rip ، moesa7 ، ara1980
[/quote]

نه دوست عزیز
چون بلیط تهیه شده واسه 4 نفر بود من واسه 4 نفر حساب کردم
واسه 1 نفر باید تقسیم بر 4 بشه
اگه به سایت خود آیروفلوت یه سری بزنین اطلاعات کامل تری میتونین بدست بیارین
مرسی از توجهتون
2012AS59XXX
سفارت: ابوظبی
وقت مصاحبه: July-08-2012
دریافت ویزا: July-08-2012 (یک ضرب)
ورود به آمریکا: Nov-01-2012
تشکر کنندگان: parsy631 ، arman_m ، Solitude ، moesa7 ، ara1980
(2012-01-24 ساعت 20:18)parsy631 نوشته:  [
آدرس و شماره تلفن:

ممنون میشم جواب بدین
موفق باشین
[quote/]

با پرواز ایرفلوت هر نفر میتونه یه چمدان 23 کیلویی و یه 10 کیلویی (کابین) همراه ببره. البته یه چمدان 23 کیلویی هم میشه با پرداخت اضافه بار برد. که مبلغش را با یورو محاسبه میکنند. دقیقا یادم نیست ولی فکر کنم حدود 40 یورو بود.
CASE NO.:2010AS290XX
تاريخ دريافت پاکت اول:15 June
تاريخ ارسال فرمها:18 June
تاريخ کارنت شدن:آخرين بولتن
تاريخ دريافت نامه دوم:25 july
تاريخ مصاحبه: 1سپتامبر
تاريخ کليرنس: 14 سپتامبر
سفارت:آنکارا
تشکر کنندگان: parsy631 ، FREE BIRD ، arman_m ، Solitude ، moesa7 ، ara1980

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان