کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ادامه تحصیل در رشته پرستاری
سلام و عرض ادب به پرستاران عزیز،،،،من کلاسهای دکتر ناصری رو گذروندم ،از طریق گرین کارت فامیلی ویزا گرفتیم وبهمراه خانواده چند ماه دیگه به امید خدا به سن خوزه میاییم،،،،خودم رو برای امتحان آر ان دارم آماده میکنم،،،،آیا دوستان مهاجرسرایی گل کسی هست که در بیمارستان (کالیفرنیا )مشغول کار باشه؟
که من رو در نوشتن یک رزومه خوب براساس خواسته های اونجا راهنمایی کنه،،،تا زمان دارم در ایران هستم مدارکم رو آماده کنم.
برای ادامه تحصیل در مقطع ارشد آیلتس قبول دارن؟یا فقط تافل؟چه دانشگاهی را پیشنهاد میکنید،
بسیار تشکر،آرزوی موفقیت برای دوستانم دارم
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar
سلام به دوستان پرستار گلم، بنده هم کارشناس پرستاری هستم و ساکن ایران، میخواستم از طریق لاتاری که نشد از طریق پرستاری برای مهاجرت اقدام کنم ولی طی تحقیقاتی که کردم مثل 7 خان رستم میمونه اینکه باید RN باشی و حتما IELTS یا TOEFL رو داشته باشی و سابقه کاریه خوب تازه وارد 7 خان میشی، من فقط مدرک کارشناسی رو دارم و بعد فارغ التحصیلیم که 2 سال پیش بود به یه دلایلی کار نکردم ( در حرفه پرستاری) و هیچ سابقه ای ندارم، میخواستم بدونم تو ایران میشه دوره ببینم واسه اماده سازی برا امتحان RN واین امتحان رو کدوم کشوره میتونیم بدیم؟ چون تو ایران نیستش فکر کنم/ دوستان ساکن آمریکا ، کانادا و اروپا که با کارشناسی پرستاری مهاجرت کردن و کار پیدا کردن لطفاً دقیق راهنماییم کنند ممنون میشم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-01-01 ساعت 20:46)Nurse نوشته:  
(2011-12-26 ساعت 08:57)laleh 2011 نوشته:  سلام دوستان فارغ التحصیل رشته پرستاری در ایران و دارای سوابق کاری 10 سال چگونه میتوانند در آمریکا ادامه تحصیل بدن؟

سلام
من 3 سال است مقیم کانادا هستم و در حال حاضر دانشجوی دکترای پرستاری هستم. اگر خواهان اطلاعات در مورد کانادا هستید، می تونم اطلاعات کامل بهتون بدهم.

سلام دوست عزیز، خوشحال میشم کمکون کنید، کارشناس پرستاری دارم بدون سابقه کاری و بدون مدرک زبان، البته زبانم خوبه، کلا چجوری استارت بزنم اگه بخوام از طریق پرستاری بیام اونجا یا آمریکا؟؟ خیلی ممنون میشم اگه دقیق و واضح کمکم کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام
من مدرک Visa Screen رو دارم یعنی TOEFL و CGFNS رو پاس کردم الان هم بعد از اینهمه سال پام رسید به آ م ر ی ک ا Big GrinSmile
گرین کارت دارم و تو کالیفرنیا میخواهم مشغول به کار بشم.
الان نمیدونم باید چیکار کنم!Sad

آیا باید امتحان RN-Nclex رو بدم ؟

آیا باید امتحان بورد کالیفرنیا رو بدم ؟

آیا این دوتا امتحان با هم فرق دارن ؟

تو مدرک Visa Screen نوشته من Register Nurse هستم.

هرکی هرچی میدونه به من بگه ممنون میشمBig Grin
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام ، دوستان کسی در ایالت واشنگتن(نه دی سی) هست که اطلاعاتی واسه تطبیق مدارک کارشناسی پرستاری و کارهای اولیه و امتحانات و غیره در اختیار ما بذاره ، چون ظاهرا ایالت به ایالت شرایط فرق میکنه. ممنون .تلگرام 00905368152518
پاسخ
تشکر کنندگان:
مشکل من اینه که اصل ترجمه ریزنمراتم پیش خودم هست و این موسسات اعتبارگزاری قبول ندارند که من بفرستم میگن باید از دانشگاه بیاد حالا من چطور اینکارو انجام بدم ماندم،
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان فرق بین ASN و BSN چیه از نظر مدرک نمی گم از لحاظ کاری؟
چون خود سایت های در مورد پرستاری میگن حقوق شون یکی است.
‎رویت قبولی:‎ 6 may‎
‎‎ارسال فرم ‎may 11: ‎
‎‎کنسولگری: انکارا ‎‎
‎‎کارنت ‎ 8 Feb ‎
‎‎نامه دوم ‎15 feb
‎‎تعداد نفرات‎: 1‎ نفر‎‎
‎‎مصاحبه:‎ ‎6april
‎‎مدیکال:‎31march
کیس نامبر‎
2016000005‎
دریافت ویزا:یکضرب
دستانی که به دیگران کمک می کند بهتر از دستانی است که به سمت اسمان دراز می شود
پاسخ
تشکر کنندگان:
من هم نیاز شدید به اطلاعات دارم لیسانس مامایی دارم ولی نمیدونم از کجا باید شروع کنم، اگر کسی چیزی میدونه لطفا دریغ نکنید
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-22 ساعت 23:40)soufia نوشته:  من هم نیاز شدید به اطلاعات دارم لیسانس مامایی دارم ولی نمیدونم از کجا باید شروع کنم، اگر کسی چیزی میدونه  لطفا دریغ نکنید

خوب این بسته به خودتون داره. نقشتون واسه آینده چیه؟ میتونید MSN (Masters of Nursing) بگیرید یا NP (Nurse Practitioner) یا اینکه اگه میخواید مامایی رو ادامه بدید کلا باید midwifery رو برید. من کارم مدریت آی تی‌ پزشکی‌ هست ولی‌ سالهاست که رابطه خیلی‌ نزدیکی با پرستاری و مامایی دارم.
ما در پیاله عکس رخ یار دیده ایم
پاسخ
تشکر کنندگان: saeidfireboy67
ممنون از پاسختون،من دنبال اطلاعات کاربردی در باره تبدیل مدرک و درواقع گرفتن لیسانس اینجا هستم، به همین دلیل گفتم شاید کسی از هموطنان جدیدا این مراحل رو طی کرده بتونه کمکی به من بکنه، ممنون میشم اگر شما اطلاعاتی دارین در اختیار قرار بدهید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-04-23 ساعت 12:36)ITGuy نوشته:  
(2016-04-22 ساعت 23:40)soufia نوشته:  من هم نیاز شدید به اطلاعات دارم لیسانس مامایی دارم ولی نمیدونم از کجا باید شروع کنم، اگر کسی چیزی میدونه  لطفا دریغ نکنید

خوب این بسته به خودتون داره. نقشتون واسه آینده چیه؟ میتونید MSN (Masters of Nursing) بگیرید یا NP (Nurse Practitioner) یا اینکه اگه میخواید مامایی رو ادامه بدید کلا باید midwifery رو برید. من کارم مدریت آی تی‌ پزشکی‌ هست ولی‌ سالهاست که رابطه خیلی‌ نزدیکی با پرستاری و مامایی دارم.

سلام. من هم لیسانس مامایی دارم و میخوام تو زمینه ی مامایی کار کنم. شنیدم فقط تو ایالت نیویورک میشه با همین مدرک مامایی کار کرد. و برای سایر ایالتها باید مدرک پرستار-ماما داشت که اونم واسه ی ماهایی که تو مدرک مون که از ایران گرفتیم نوشته لیسانس مامایی، الزام هست ابتدا حداقل دوسال پرستاری بخونیم تا ریجستر بشیم بعد دو سال مستر پرستار-مامایی بخونیم تا بتونیم وارد بازار کار بشیم! آیا صحت داره؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان کسی راجع به دیگر رشته های مربوط به پزشکی اطلاعاتی داره ؟ مثلا تکنسین رادیوگرافی یا سونوگرافی یا دارو سازی ... یا هر رشته ایی تو این زمینه.... از نظر بازار کارش در آمریکا و اینکه ارزش داره درس بخونیم یا نه؟
CR1
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام...کسی راجع به کسی ک دانشجوی ارشد روانشناسی بالینی هستو میخاد اقدام کنه واسه مهاجرت اطلاعاتی داره؟؟ ممنون میشم راهنماییم کنین

پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همگي بزرگواران گروه مهاجرسرا
سوالي از دوستان داشتم :
آيل كسي از ابتدا شروع به تحصيل در رشته Registered Nurse توي آمريكا كرده است ؟ اگر جواب بلي است ، ميشه توضيح بدين از كجا بايد شروع كرد ؟ و در مورد program كه انتخاب كرده اند يك توضيحي بدهيد ؟
چون من شنيدم يكي از دوره ها ٣ ساله است و Associate ميشوند ، دوره ديگه است كه چهارساله است و حكم ليسانس خودمون را داره . اگه كسي اطلاعات كاملي داره ممنون ميشم آرائه بده .
سپاس از زحمات مديران فعال اين گروه
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان