کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
به شدت احتیاج به کمک دارم .
بله دوست من همینه حالا یه خورده کم و زیاد. شما با کارگری تمام وقت هم نمیتونی مخارج خودتو بدی مگه با چن نفر همخونه بشی. اگه زبون ندونی هم که دیگه خدافظ.
تشکر کنندگان: msar
من نمیدونم منظور شما از مهاجرت چیه؟اگه می‌خوای از اینجا فرار کنی‌ همین ترکیه و کشورای همسایه هستن که ویزا هم نمیخوان
تشکر کنندگان: msar
سلام دوستان به نظر من انسان هر جوری که فکر کنه و هر برداشتی که از پیرامونش داشته باشه نگرش شو نشون میده و دیگه فرقی نمیکنه کجای دنیا باشه . پس اولین کاری که هر کسی باید در ابتدا انجام بده عوض کردن نگرشش به زندگیه ، وگرنه همه جای دنیا مشکلات خودش و داره .
تشکر کنندگان: f120yaf ، msar
سلام
دوست عزیز
اول حرفم یه مطلبی رو لازم دونستم بهتون متذکر بشم.
شما دم از رانت خواری و فشاد و پول و پارتی میزنید توی ایران میزنید. یه گشتی بین بچه های مهاجر بزنید لطفا:
همه میدونند که توی همه کشور ها کانکشن و پول و رابطه و ... هست! آسمون همه جا یه رنگه فقط توی کشور هدف(آمریکا) فرصت بهتری به افراد با استعداد داده میشه و لای چرخ دنده های اقتصاد و صنعت خرد نمیشوند.
اگه دنبال یه جا میگردید که برید اونجا و با همین رویه زندگی کنید، اگه فقط میخواید از این دوز و دغل و فساد و ... دور باشید ماجرت هیچ دردی رو دوا نمیکنه.
اما اگه میخوای برید که پیشرفت کنی، استعدادهاتون کشف بشه، به خودت ایمان بیاری و روی پات بلند بشی مهاجرت میتونه کمکت کنه که باز هم به یکسری فاکتورهایی احتیاج داره:
باید زبانت رو تقویت کنی، تلاش کنی، پول داشته باشی(حداقل تمکن مالی)، آینده نگر و سخت کوش باشی.
میخوام حرف آخر رو بزنم: اگه تصمیمت رو واسه ی مهاجرت گرفتی باید تلاش کنی و از وضع موجودت خارج بشی تا بتونی به هدفت برسی چون با دست روی دست گذاشتن خوب نمیشه. یهو فکر نکنی با جیب خالی، سواد کم، زبان ندانسته و ... میری اونجا و وضعت خوب میشه ها !!!

امیدوارم موفق و تندست باشید
به آرزوم میرسم، شک ندارم Smile
تشکر کنندگان: frozen mind ، wushu kung fu ، jake ، saied-k ، sami_a ، ابی22 ، Behdad Peimani ، msar
بدلیل خلاف قوانین بودن عنوان تاپیک ، تاپیک قفل شد.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
تشکر کنندگان: frozen mind ، Linspire ، m9780 ، ابی22 ، msar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان