کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کمک به برندگان لاتاری 2009
سلام ....
میشه به من بگید 1. اسپانسر دقیقا باید چی بفرسته؟ 2. کسی که با 3 نفر همراه هست فقط برای برنده باید فرم رو بفرستن یا برای همه .
خیلی ممنون
تشکر کنندگان:
دو تا سوال
1-من كه از برندگان 2009 هستم ولي كيس نامبرم بالاست مي تونم 2010 هم شركت بكنم ؟
آيا منبع معتبري در اين باره وجود داره؟
2-مشكل مدرك هم كه همچنان وجود داره. من كه فوق ديپلم هستم پارسال University degree زدم وهنوز نمي دونم درسته يا غلط . البته خيلي از دوستان لطف كردن و نظر دادند كه انتخابم درست بوده و من قدري خيالم راحت تر شد. اما باز اگر كسي خبر يا منبعي داشت لطف كنه و بگه.مخصوصا ultraseaboyعزيز.
تشکر کنندگان:
سلام
در مورد سوال GOL KHANOOM :
فرم I-134 رو پر باید بکنه و اصطلاحا امضای محضری ( نوترایز ) بکنه بعلاوه یک کپی از آخرین برگه مالیاتی خودشو برات بفرسته که این 2 تا میشه مدارک ساپورت شما و اگه همسر دارید همسرتون.دقت کنید که توی فرم اسم شما و همسرتون و فرزندتون رو باید ذکر کنه و همون یک فرم کفایت میکند.
در مورد سوال بوف :
مشکلی نیست شما در لاتاری 2010 شرکت کنید.منبع معتبر خود من که شماره من بالا بود در لااری 2009 شرکت کردم ولی خدا خواست و شماره من هم کارنت شده و ویزا گرفتم.در مورد مدرک تحصیلی مشکلی نیت.حداقل دیپلم کافی هست.اگه فوق دیپلم دارید اون رو هم ترجمه کنید.
تشکر کنندگان: shahram1347
-------------------
با عرض سلام و تشکر از دوست گرامی جناب Ultraseaboy
چند سوال دارم اگر جواب دهید ممنون میشوم.

1- ترجمه کارت پایان خدمت را باید نیروی انتظامی تائید کند یا همان ترجمه دارالترجمه رسمی کفایت میکند؟
2- ترجمه مدرک لیسانس دانشگاه آزاد اسلامی را حتما وزارت علوم باید تائید کند یا نیازی به این کار نیست همان ترجمه کفایت میکند؟
3-عدم سوئ پیشینه را باید از اینترپل (پلیس بین الملل) بگیریم و یا باید به اداره تشخیص هویت مراجعه نمایم و مرجع تائید ترجمه آن ؟
4-برای واکسناسیون به انسیتیو پاستور باید بچه های زیر 10 سال را هم واکسینه کنیم یا خیر ؟ چون مطلبی را که یکی از دوستان در جایی ترجمه کرده بود و فکر میکنم اینطور نقل و قول کرده.(( برای مصاحبه با کنسول امریکا در ترکیه فقط شخص مصاحبه شونده با همسر میتوانند به آنجا بیایند و نیازی به فرزندان زیر 14 ساله نمیباشد و شخص مصاحبه شونده به نیابت همان فرزندان میباشد)).
5-من سابقه 15 سال کار حسابداری در ادارات دولتی را بصورت قراردادی (نه کارمند رسمی)دارم آیا در موقع مصاحبه به مشکل بر میخورم یا خیر؟ چون میگویند با افرادی که سابقه کار دولتی دارند برخورد خوبی ندارند؟(خدا کند که حقیقت نداشته باشد) و ترجمه سابقه کار را چه مرجعی باید تائید کند؟
[font=Arial] دستاني كه كمك ميكنند از لبهائي كه دعا ميكنند مقدس ترند . ( كوروش كبير )[/font]
تشکر کنندگان:
سلام
جواب سوالات شما:
1- ترجمه رسمی دارالترجمه که مهر وزارت خارجه و دادگستری مزنه کفایت میکنه.
2- ترجمه رسمی دارالترجمه که مهر وزارت خارجه و دادگستری مزنه کفایت میکنه.
3- اگه جایی مشغول به کار هستید یا یک شرکتی آشنا دارید میتونید از اون شرکت یا محل کارتون درخواست نامه بگیرید و برای پلیس مراجعه کنید.نیازی نیست که بگید برای سفارت میخواهید .ترجمه رسمی دارالترجمه که مهر وزارت خارجه و دادگستری مزنه کفایت میکنه.
4- خانوادگی به انستیتو پاستور مراجعه کنید بگید میخواهید واکس بین المللی میخواهید بزنید راهنماییتون میکنند.دکتر میگه که برای بچه لازم هست یا نه.ولی مدارک واکسن بچه رو هم ببرید حتما.
5-مشکل خاصی ندارید ولی یک چک امنیتی برای همه آقایون هست .
ابوظبی برخوردشون خیلی خوب بود.این مسال حاشیه هست و توجه نکنیدوشایعه سازی زیاد هست.
موفق باشید.
دوست گرامی Ultraseaboy
با عرض سلام و ارادت
از راهنمایی شما دوست گرامی بی نهایت سپاسگزارم امیدوارم هر کجا که هستی موفق و پیروز باشی.برای من هم که در dv 2010 شرکت کرده ام دعا کنید . مزاحمت نمیشوم فقط و فقط در مورد سوال پنجم بنده اگر جوابی هست لطف کرده و راهنمایی نمائید فکر کنم من مطلب را واضح نگفتم . برای سابقه کار ترجمه نامه اداره کفایت میکند و یا آن را وزارت کار باید تائید کند و بعدا آنرا ترجمه نمائیم ؟
باتشکر
[font=Arial] دستاني كه كمك ميكنند از لبهائي كه دعا ميكنند مقدس ترند . ( كوروش كبير )[/font]
تشکر کنندگان:
سلام.
ترجمه رسمی سوابق کاری کمک خوبی به دریافت ویزا میکنه .البته بکراند چک بهتون میخوره به همه میخوره.ولی اگه فکر میکنی مدارکت کامل هست سوابق کاری از ادارجات دلتی را نبر.
خیلی خیلی سپاسگزارم دوست گرامی ام Ultraseaboy عزیز
موفق و پیروز باشید.
تشکر کنندگان:
به امید موفقییت دوستان
تشکر کنندگان:
dostan age kasi spansor nadashte bashe aya behesh visa sader mikonan?
تشکر کنندگان:
ARIA نوشته: dostan age kasi spansor nadashte bashe aya behesh visa sader mikonan?

سلام

اگه یه کمی توی این سایت رو بگردید جوابتون رو می گیرید. حتی می تونید کلمه مورد نظرتون را از طریق "جستجو" در بالای صفحه پیدا کنید. مثلا بزن "اسپانسر" و بعدش جستجو کنید.حتما جواب می گیرید.

مثلا
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=497
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=25
http://mohajersara.com/showthread.php?tid=130

موفق باشید.
شماره کیس: 2009AS17XXX
نامه قبولی: 08 6th May
ارسال فرمهای سری اول: 9th Jun 08
کارنت: 9th Feb 09
نامه دوم: 09 20s Mar از طریق ایمیل
معاینه پزشکی: 09 31st Mar
مصاحبه: 09 14th April
کلیرنس و ویزا: 09 31st Aug (پس از 130 روز)
هزینه قبل از ورود به آمریکا:1050€ نفری
ورود به آمریکا: 09 16th Nov
دریافت گرین کارت: 09 22nd Dec
تشکر کنندگان: Masoud
سلام.شما مشخصات کامل خودت و موقعییت خودتو از نظر مالی و کاری بگو تا بگم.
تشکر کنندگان:
در مورد سوال بوف :
سلام...
من هم مدرکم فوق دیپلم بود و University Degree زدم و مطمعن باش درسته...
اگر مثل من دیپلم 11 ساله داری ...یعنی هنرستان بودی و پیش نرفتی ....حتما موقع مصاحبه مدرک فوق دیپلمت و بده....اونا هم آخرین مدرک و می خوان...اگر بعد ازت دیپلم خواستن اون موقع بده...

موفق باشی
بیتا...
کسی نامبر من: 2008as51xx
دریافت نامه اول : may 2007
تاریخ مصاحبه: january 2008
کلیرنس: بعد از 90 روز تقریبا
ورود به آمریکا: july 2008

وبلاگ: aadama.persianblog.ir
تشکر کنندگان:
Bita جون واقعا ازت ممنونم . خيالمو راحت كردي. من همون ديپلم 12 سال دارم(نظام قديم) و يه مدرك فوق ديپلم.
واقعا دستت درد نكنه كه اينو برام نوشتي چون من يه جايي خونده بودم كهUniversity Degree فقط به معني مدرك ليسانسه وكلي نگران شده بودم.ولي تو يه نمونه عيني هستي كه همه شك و شبهه ها رو رفع مي كنه.
هميشه موفق باشي دوست عزيز
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان