کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گرفتن ویزای ازدواج از ابتدا تا انتها (بریتانیا)
سلام.

نامزد من هلند زندگی می کنه.ما از سال 2010 با هم هستیم. اون از طریق ویزای نامزدی برای من اقدام کرد.اما میگن باید مدارکی نشون بیدید که ثابت کنه شما با هم هستید. اون الان 3 ساله ایران نبوده. ما چیکار باید بکنیم؟میشه راهنماییم کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-05-27 ساعت 10:30)razin نوشته:  سلام.

نامزد من هلند زندگی می کنه.ما از سال 2010 با هم هستیم. اون از طریق ویزای نامزدی برای من اقدام کرد.اما میگن باید مدارکی نشون بیدید که ثابت کنه شما با هم هستید. اون الان ۳ ساله ایران نبوده. ما چیکار باید بکنیم؟میشه راهنماییم کنید.

------------
دوست عزيز
فكر كنم تالار رو اشتباه اومدي
اما قاعدتا بايد با عكس و ساير مداركي كه نشون مي ده با هم مرتبط بوديد اين مسئله رو اثبات كنيد
بعضي سفارتها ايميل هم ميگرن
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام... من با آقای ایرانی مقیم آلمان دوست هستم ک قراره ازدواج کنیم... ایشون نمیتونن ایران بیان... میشه لطفا راهنمایی کنید مراحل ازدواج و آیا میشه ب صورت وکالتی ازدواج کرد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
من میخوام با یه مرد آلماتی ازدواج کنم. با یه وکیل صحبت کردم گفتن شما اگر توی آلمان ازدواج کنین درسرش کمتره. اول ازدواج آلمانی و بعد از اون عقد ایرانی توی خود آلمان.
فعلا ابتدای راهم و میخوام برای ویزای ازدواج اقدام کنم. از مدارکم فعلا فقط مدرک زبانم اماده ست. نمیدونم الان میتونم برای وقت سفارت اقدام کنم؟ چون هنوز تاییدیه ازدواجی که نامزدم باید برام بفرسته اماده نشده. و ویزای ازدواج هم کلا ظاهرا زمان میبره.سوالم اینه که بنظرتون من میتونم ویزای توریستی بگیرم و برم المان ازدواج کنم؟؟ چقدر زمان میبره؟ ممنون میشم راهنمایی کنید
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان