کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
رفتن به کانادا از آمریکا
(2012-08-27 ساعت 04:19)indmehdi نوشته:  ببینین، درسته شما مالیات 13% میدین، اما به ازاش خدمات میگیرین از دولت. بیمه درمانی دارین، به محض ورود (از طریق مهاجرت قانونی) آموزشهای مختلفی توسط دولت به مهاجر داده میشه (بمنظور رزومه نویسی و کاریابی، زبان انگلیسی و ...)..........

این مورد رو اصلاح کنم که مهاجران سه ماه بعد از ورود تحت پوشش بیمه درمانی قرار می گیرند.
پاسخ
تشکر کنندگان: ParsTrader ، nasim ، soruosh ، amirdadash ، msar ، smart
سلام دوستان سوالی دارم در مورد اینکه از ایران میشه با گرین کارت امریکا به کانادا رفت از هرجایی سوال کرذم ولی جواب درستی نگرفتم به فرودگاه امام زنگ زدم میگن نمیدونیم باید از ایرلاینتون بپرسید بعد به ترکیش زنگ زدم با هزار مکافات گفت اگر شماره گرین کارتتون 501 و502 باشه میتونید در غیر اینصورت خیر حالا هرچی گرین کارت رو نگاه میکنم چیزی نمیبینم دفعات پیش چون از امریکا به کانادا رفتم و ایندفعه میخوام از ایران اول به کانادا برم موندم چیکار کنم متشکر میشم اساتیدجواب منو بدین
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
(2014-03-04 ساعت 23:37)zohreh36 نوشته:  سلام دوستان سوالی دارم در مورد اینکه از ایران میشه با گرین کارت آمریکا به کانادا رفت از هرجایی سوال کرذم ولی جواب درستی نگرفتم به فرودگاه امام زنگ زدم میگن نمیدونیم باید از ایرلاینتون بپرسید بعد به ترکیش زنگ زدم با هزار مکافات گفت اگر شماره گرین کارتتون 501 و502 باشه میتونید در غیر اینصورت خیر حالا هرچی گرین کارت رو نگاه میکنم چیزی نمیبینم دفعات پیش چون از آمریکا به کانادا رفتم و ایندفعه میخوام از ایران اول به کانادا برم موندم چیکار کنم متشکر میشم اساتیدجواب منو بدین
دارنده گرین کارت احتیاجی به گرفتن ویزای ویزیت و ترانزیت کانادا رو نداره.
در هنگام ورود به کانادا فقط به پاسپورت و گرین کارت احتیاج است.

منبع
پاسخ
تشکر کنندگان: zohreh36 ، nasim ، soruosh ، amirdadash ، msar
سلام. ویزای نامزدی آمریکا دارم آیا باهاش میشه دو هفته ای از آمریکا رفت کانادا و برگشت؟ توریستی کانادا هم ندارم.
پاسخ
(2014-05-02 ساعت 15:09)maryam1 نوشته:  سلام. ویزای نامزدی آمریکا دارم آیا باهاش میشه دو هفته ای از آمریکا رفت کانادا و برگشت؟ توریستی کانادا هم ندارم.
فکر نکنم که بتوانید. چون فقط دارندگان گرین کارت و پاسپورت آمریکا می توانند بدون ویزا به کانادا سفر کنند.
تا اونچا که من می دونم K-1 یک ویزای یکبار ورود است و شما نمی توانید با این نوع ویزا ورود و خروج متوالی داشته باشید.
برای ورود و خروج متوالی شما باید درخواست تراول داکیومنت بدهید.
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، maryam1 ، msar
(2014-03-05 ساعت 02:00)marco250 نوشته:  
(2014-03-04 ساعت 23:37)zohreh36 نوشته:  سلام دوستان سوالی دارم در مورد اینکه از ایران میشه با گرین کارت آمریکا به کانادا رفت از هرجایی سوال کرذم ولی جواب درستی نگرفتم به فرودگاه امام زنگ زدم میگن نمیدونیم باید از ایرلاینتون بپرسید بعد به ترکیش زنگ زدم با هزار مکافات گفت اگر شماره گرین کارتتون 501 و502 باشه میتونید در غیر اینصورت خیر حالا هرچی گرین کارت رو نگاه میکنم چیزی نمیبینم دفعات پیش چون از آمریکا به کانادا رفتم و ایندفعه میخوام از ایران اول به کانادا برم موندم چیکار کنم متشکر میشم اساتیدجواب منو بدین
دارنده گرین کارت احتیاجی به گرفتن ویزای ویزیت و ترانزیت کانادا رو نداره.
در هنگام ورود به کانادا فقط به پاسپورت و گرین کارت احتیاج است.

منبع
مرسي از پاسختون آمدم به كانادا و مشكلي نبود فقط خيلي سوال جواب كردن و مدتي رو كه ميخوام اينجا بمونم رو پرسيدن كه گفتم ٢٠ روز تا يكماه ولي باز پرسيد دقيقا چه مدت ؟ كه گفتم يكماه دقيق. بعد پرسيد براي چي اومدي از ايران به كانادا ؟ كه پاسخ دادم براي ديدن دخترم و خلاصه بعدش مرخص كردن
پاسخ
تشکر کنندگان: amirdadash ، msar
سلام
میشه لطفا کمک کنید من می خوام از امریکا به کانادا سفرکنم برای دیدن دوستام ولی به جز گرین کارت مدرک دیگه ای ندارم ‍ .برای آمدن به کانادا نیاز به پاسپورت دارم؟اینجا به من گفتن گرین کارت کافیه چون با ماشین خودم می خوام بیام باید مطمئن باشم لطفا کمک کنید.
پاسخ
با سلام.

می خواستم بدونم تا چه مدت میشه با گرین کارت در کانادا موند
Case No.: 2015-51XX - ارسال فرم 260: 19 می 2014 -نفرات کیس: 2
تاریخ کارنت: 24 مارچ 2015 تاریخ مصاحبه: 11 می 2015 - سفارت: ایروان - نتیجه: AP-
خودم و همسرم: شغل دولتی-همسرم: سربازی ارتش
آپدیت ها: 11-13-14-19 می و 2 جون (آپ سفارت)- آپدیت کلیرنس 20 جولای
کلیرنس:21 جولای Rolleyes - دریافت ویزا:28 جولای

پاسخ
من می خواستم بپرسم که با ویزای توزیستی آمریکا میشه از کانادا دیدن کرد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
با سلام آیا اگراقامت 5 ساله کاناداروبگیریرم برای رفتن به امریکا با مشکل روبرو میشویم یا راحترویزا میدن.باتشکر
پاسخ
تشکر کنندگان:
من ٣ سال هست كه آمريكا هستم و گرين كارت دارم و ميخوام به كانادا مهاجرت دايم كنم. اگه كسي راهشو ميدونه راهنمايم كنه لطفاً
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان منم گرین کارت امریکا رو دارم و چون داداشم و خونوادم کانادا هستند میخوام راهی پیدا کنم که بتونم اقامت کانادا رو بگیرم آیا دولت کانادا قوانینی داره که به گرین کارتیهای امریکا اقامت و اجازه کار بده ممنون میشم راهنمایی کنید
شماره کیس: **3
تاریخ رویت قبولی: 1 می2013
ارسال فرمهای سری اول : 6 جون
تاریخ مصاحبه: 7 دسامبر
دریافت ویزا: 8 دسامبر
ورود به امریکا: 7 می 2014
دریافت سوشیال: 18 می 2014
دریافت گرین کارت: 15 جون 2014
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان