کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
متقاضیان /دریافت کنندگان ویزای E2
دوستان خواهشا اگر تا حالا کسی دو دیدید که با ویزایe2 رفته باشه بگید. چون همه میگن میخواهیم اقدام کنیم ولی کسی تا به حال ندیدم در شرایط من باشه. یا ویزا رو گرفته باشه.
پاسخ
تشکر کنندگان: msar ، پورسیاحی
(2014-11-09 ساعت 08:58)nik123 نوشته:  سلام
من 4 ماه پیش مصاحبه وبزای e2 داشتم و 3 هفته بعدش نامه ineligibility برام اومد و رد شدم. البته به خاطر این بود که افیسر مدارکی از من خواست ولی وکیلم گفت نفرست با توحه به مصاحبه که داشتی ویزا رو بهت میدن منم نفرستادم و رد شدم. یک family business داریم و من به عنوان بیشترین سهامدار هستم که میشم رییس هییت مدیره پولی که فرستادم 120000$.
چه دلیلی داشته که وکیلتون مانع فرستادن مدارک درخواستی سفارت شده؟؟؟
بدون شک اگه مدارک درخواستی سفارت رو نفرستید ریجکت می شید
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
گفتند ویزا رو 100 در صد بهت میدند .
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
سلام من ترجمه فارسی فرمds 260
پاسخ
تشکر کنندگان:
این ویزا شرایط خاصی رو میخواد یا همه میتونن ازش استفاذه کنن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان خواهشا اگر اطلاعاتی درارید دریغ نکنید. منم میخوام مهاجرت کنم ولی هنوز روشی اصولی و قانونی و حتمی پیدا نکردم

تو هر تاپیکی هر چی نوشتم دریغ از راهنمایی ینفر. پس چرا؟؟؟؟؟؟
سوالهای ما سخته یا دوستان تجربه ندارن یا کم لطفی میکنن؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
ویزای e2 رو هر کسی میتونه درخواست کنه مشروط بر اینکه سرمایه گذاری کنه.
تنهایی نمیشه انجام داد مگر اینکه یک شریکی در امریکا پیدا کنید که پی کارو بگیره یا یک وکیل بگیرید.
وکیل ایرانی نگیرید .هیچی بلد نیستند. همین وکیل با اشتباهاتش منو بدبخت کرد. یه خانمیه به نام مرجان..... که انقدر غلط داشت
در پرونده که خودش دیگه جواب تلفن هم نمیداد. گرفتنش نباید سخت باشه. ولی اگه اقوام نزدیک در امریکا دارید یا لاتاری
شرکت کردید اقدام نکنید چون ویزا نمیدند. باید ثابت کنید پولی که میفرستید امریکا از دسترنج خودتونه. سابقه کار و بیزینس
و خصوصا مدیریت داشته باشید.زبان بلد باشید اعتماد به نفس کامل و خلاصه یک رفتار مدیریتی حین مصاحببه از خود نشان
دهید.
پاسخ
تشکر کنندگان: milade
نوع بیزینس و شرایطش رو در سایت بررسی کنید خیلی زحمت داره
باید کارمند داشته باشید مالیات بدید. سود دهی داشته باشه..خیلی دردسر داره
پاسخ
برای تشخیص این که یک شخص خارجی‌ از کشوری است که با آمریکا معاهده تجاری دارد ، باید به جلد ۹ نظامنامه کار برای خارجی ها ، بخش ۴۱.۵۱ مراجعه کرد . اگر کشور مطبوع در لیست نباشد ، دیگر نمی‌شود برای E2 در خواست کرد . اثبات این که حداقل ۵۰% از یک شرکت آمریکایی‌ متعلق به یک خارجی‌ واجد شرایط است که این بستگی به ملیت او دارد . اگر یکی‌ از صاحبان شرکت یک مقیم قانونی در آمریکا باشد ، آن شخص یک خارجی‌ به حساب نمی آید ، حتی اگر وی شهروند یک کشوری باشد که با آمریکا معاهده تجاری داشته باشد . کارمندان اصلی‌ و سطح بالا نیز به مانند صاحبی که ۵۰% از یک شرکت آمریکایی‌ را دارا می باشد ، می توانند برای ویزای E2 در خواست کنند . یک کارمند اصلی‌ و سطح بالا باید ثابت کند که دارای مهارت خاص و اساسی‌ هست و مهارت او برای معاهده ضروری است ، و یا از مدیران اجرایی‌ است . اثبات مبادله قابل توجه یک کار آسانی‌ نیست ، چون قوانین یک تعریف مشخص از قابل توجه بودن ارایه نکرده اند . یکی از عوامل اصلی‌ این است که بیش از ۵۰% از مبادله شرکت مورد نظر بین آمریکا و کشوری که با آن معاهده تجاری دارد باشد . برای این کار مبلغ خاصی‌ تعیین نشده است ، ولی‌ معمولان حداقل ۲۰۰ هزار دلار در سال باید حجم مبادلاتی باشد . حداقل یک سرمایه گذار باید یک سودی کند که به مقداری باشد که بتواند خانواده خود را حمایت کند . ۳ فاکتوری که باید در نظر داشت عبارتند از : حداقل قصد سرمایه گذاری به مبلغ ۲۰۰ هزار دلار داشته باشد . ولی‌ شرایطی بوده است که با ۵۰ هزار دلار نیز ویزای E2 صادر شده است . اثبات این موضوع که مبلغ مورد نظر به اندازه کافی‌ است که بشود شرکت تجاری را اداره کرد ( این شرط به نسبت به نوع تجارت متغیر است ) سرمایه گذاری باید کارتولید کند . ( نه این که فقط برای شخص سرمایه گذار کار ایجاد کند)
نامه­ی چارلی چاپلین به دخترش
ژرالدین، دخترم! اینجا شب است... شب نوئل؛ در قلعه­ی کوچک من همه­ی این سپاهیان بی سلاح خفته­اند، نه تنها برادر و خواهر تو، حتی مادرت. به زحمت توانستم بی آن که این پرندگان خفته را بیدار کنم، خود را به این اتاق کوچک نیمه روشن، به این اتاق انتظار پیش از مرگ، برسانم.
پاسخ
بعد از تحمل سختيهاي فراون و فرود و فرازهاي بسيار در سالهاي گذشته خدا رو شكر ميكنم كه در اين برهه از زمان بهترين اتفاق ممكن براي من افتاد و براي همه شما دوستان حال خوب و اين خوشحالي وصف ناشدني رو خواهانم. من و همسرم با كار و سختي زياد هزينه ويزاي e2 رو فراهم كرديم تا به ارزوي هميشگيمون رسيدن به خاك امريكا برسيم كه بهترين اتفاق ممكن برامون افتاد و وكيلمون بهمون گفت از امسال ويزاي eb3 ويزاي كار براي ايرانيا باز شده و ما با نصف هزينه e2 براي eb3 اقدام كرديم و امروز بهمون خبر دادن كه فايل نامبر اومده و تا چند ماه آينده با اين ويزا وارد امريكا ميشيم و يك ماه بعد گرين كارت ميگيريم. خدا رو شكر تا الان هم همه تاريخها همونطور كه وكيل از ابتدا گفته بود پيش رفته. خدا رو صد هزار مرتبه شكر
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-05 ساعت 00:51)nik123 نوشته:  ویزای e2 رو هر کسی میتونه درخواست کنه مشروط بر اینکه سرمایه گذاری کنه.
تنهایی نمیشه انجام داد مگر اینکه یک شریکی در آمریکا پیدا کنید که پی کارو بگیره یا یک وکیل بگیرید.
وکیل ایرانی نگیرید .هیچی بلد نیستند. همین وکیل با اشتباهاتش منو بدبخت کرد. یه خانمیه به نام  مرجان..... که انقدر غلط  داشت
در پرونده که خودش دیگه جواب تلفن هم نمیداد. گرفتنش نباید سخت باشه. ولی اگه اقوام نزدیک در آمریکا دارید یا لاتاری
شرکت کردید اقدام نکنید چون ویزا نمیدند. باید ثابت کنید پولی که میفرستید آمریکا از دسترنج خودتونه. سابقه کار و بیزینس
و خصوصا مدیریت داشته باشید.زبان بلد باشید اعتماد به نفس کامل و خلاصه یک رفتار مدیریتی حین مصاحببه از خود نشان
دهید.

دوست عزيز منطورتون همون خانوم مرجان كسري هست؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام دوستان منم مي خواستم تجربه ام رو براتون بگم
ما از طريق ويزاي e2 اقدام كرديم كه بعد أر كلي پرس و جو آقاي طاهر كاملي رو به عنوان وكيل انتخاب كرديم اين اقا با هزار ترفند و زبون بازي گفت ما ٢٠ هزار دلار رو اول مي گيريم و كارو شروع مي كنيم ما هم از همه جا بي خبر پول بي زبونو به حساب شخصي خود آقاي كاملي توسط يه صرافي كه خودشون معرفي كردن واريز كرديم
و به ما با اب و تاب كه البته كار ما رو گفت همكارم انجام مي ده و كار ما رو به كسي ديگه سپرد اولا كه گفت با سرمايه ١٥٠ هزار دلار شما مي تونيد بيسنس راه بندازين و ما باز هم پول و فرستاديم و يك سال ونيم هم كارمون طول كشيد و بعد شب قبل از مصاحبه بهمون گفت شانس ويزا گرفتن ايرانيا خيلي كمه توي ويزاي اي تو كه ما با كلي دلشوره رفتيم و كه البته ويزا هم بهمون ندادن و بعد هم گفت متأسفم گفته بودم كه شانس ويزا براي ايرانيا كمه و اگه شما فيليپيني بودين مثلا حتما مي دادن و اين حرفا كه شوهر من ناراحت شد و گفت مكن شما از روز اول نمي دونستن كه ما إيراني هستيم و گفت حالا دوباره بررسي مَس كنم و از اين حرفا كه كلا ما رو هي اميدوار كرد و دوباره نااميد فقط خواستم بگم تو رو خدا شما مثل ما گول اين شياد و نخورين و بدونين كه ويزاي اي تو خيلي درصدش پايين كه ويزا بدن البته ما يه بيسنس خيلي خوب كه به گفته خودش بي نقص بود داشتيم
فقط اين اقا با اين بي كفايتيش شانس ويزاي توريستي رو هم از ما گرفت كه خدا ازش نگذره

پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان