کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
هزینه های زندگی در آمریکا
(2010-05-16 ساعت 13:46)majidgbox نوشته:  من چند تا سوال داشتم
ممنون میشم دوستانی عزیزی که آمریکا هستند جواب بدهند
من چند جا قبلا خونده بودم و دیده بودم که هزینه اینترنت بین 4 الی 8 دلار در ماه و پهنای باند 8 مگ برای ای دی اس ال خونه یعنی نزدیک یک مگ دانلود در ثانیه ایا این مورد صحبت داره خواهش میکنم در مورد اینترنت اونجا توضیح بدهد محدودیت دانلود داره ؟
هزینه رفتن به د....ی..س..ک....و؟ و جاهای مشابه و داستانشو مختصر توضیح بدید یا رفتن به سینما به ورزشگاه ها برای دیدن مسابقات ان بی ای و خیلی رشته های دیگه
با تشکر
قیمت اینترنت در اینجا بسته به سرعت و محدودیت دانلود متفاوت است .ما اینترنت پرسرعت نامحدود وایر لس گرفته ایم که ماهی 40$ است و همانطور که گفتم محدودیت دانلود ندارد ولی اینترنتها با سرعت پایینتر که وایرلس هم نباشد ارزانتر است.
هزینۀ سینما فیلم سه بعدی 15$ و فیلم معمولی 10-12$است. یونیورسال استودیو که بازیهای استودیویی وشو و تروکاژهای سینمایی در آن نمایش داده می شود، بلیط نامحدود سالیانه اش 80$ و بلیط یک روزش 70$ است (یعنی 10$ بیشتر باهم فرق ندارند) بلیط کنسرت بسته به خواننده و جای صندلی متغیر است همه قیمتی دارد مثلا همین بنیامین خودمان بلیط کنسرتش از 250$ شروع می شد که واقعا به نسبت خواننده رقم بالایی بود.
مسابقات را نمی دانم.
برنده لاتاری ۲۰۰۹. ساکن لس انجلس.

وبلاگ: https://rasaraplanet.wordpress.com سیاره راساراسا
پاسخ
(2010-05-16 ساعت 08:51)lyly نوشته:  بعضیا می گن مدلباس ایران و امریکا خیلی فرق می کنه حتی درمورد شلوارجین و تی شرت. درسته؟

من قیمت اینا رو نتونستم پیدا کنم ممنون می شم از خانومای فروم اگه کسی یه حدود قیمت بده
1- برداشتن ابرو
2- رنگ و مش
3- مانیکور

امریکایی های خیلی بد ابرو تمیز می کنن . حتما پیش ایرانی برید برای ابرو . اما توصیه می کنم این کارها رو تقریبا خودتون یاد بگیرید چون هزینه بالایی داره تو امریکا
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، Monica ، lyly ، Ashkan78 ، Iman-gta ، aNTea ، ali234 ، Soap McTavish
پس روی این حساب که سارا ی عزیز میگه باید بلیطهای سینما در جاهای مختلف با هم فرق داشته باشه....چون اینجا ما بلیط فیلم سه بعدی رو 12$ میدیم و معمولی رو هم 9$ ...البته یه سری سینماها هستند که روزهای وسط هفته قبل از ساعت 6 بعد از ظهر میتونید بلیطشون رو 6$ بخرید.....

در مورد کنسرت بنیامین هم اگه خدا قبول کنه ما برای جمعه ی این هفته گرفتیم 100 $..........اجرا هم اورنج کانتی....البته 89$ هم داشت ...ولی تا چقدر رو نمیدونم .....توی لس آنجلس هم من شنیدم از 65$ شروع میشد به بالا...فکر نکنم از 250 $ بوده باشه....من اکثر کسانی که میشناختم رفته بودند ازشون میپرسم و نتیجه رو متعاقبا اعلام میکنمSmile
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: rasarasa ، drkamrani1 ، Monica ، Ashkan78 ، Iman-gta ، aadine ، سروش سعیدی ، aNTea ، alinet
سلام به خانمهای مهاجرسرایی
اگه مجبور بشیم خودمون ابرو بر داریم و آرایشگاه نریم چند چیز از نون شب واجب تره که با خودمون ببریم
1:موچین
2:قیچی ابرو
3:تیغ ابرو +چند بسته تیغ
4:نخ بند
5:آیینه مخصوص آرایشگاه که تصویر بزرگ نشون بده
پاسخ
تشکر کنندگان: lyly ، Ashkan78 ، Monica ، Iman-gta ، aadine ، aNTea ، ali234 ، godot
با این حساب فکر کنم بهتره قبل از اومدن یه دوره آموزشی اینجا برم Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: Monica ، sib 24 ، Anahid ، Iman-gta ، aNTea ، ali234
کاشکی اینجا رو میذاشتن اختصاصی خانوما یه کمی با هم اختلاط کنیم!!!!

من کلا با بند مشکل دارم... رفتم از Target یه کالر بلیچ گرفتم خیال خودم رو راحت کردم! Big Grin

راستی لیلی! تو با این آسپاراگوس و آرتیشوک چیا می پزی؟! (اصلا اینا رو می پزن یا نپخته قورت میدن؟!) من خیلی دلم می خواد امتحانشون کنم ببینم چطوری میشن! اما یه دستور پخت درست و حسابی که بشه گفت به ذائقه ما ایرانی ها میخوره پیدا نکردم!!!! دیروز هم رفتم 3-4 تا صدف گرفتم (برخلاف عقیده همسر گرامی که بابا اینا چیه آخه می خوای بخوری؟!) حالا می خوام بگردم دنبال یه دستور تهیه ببینم چطوری درستشون کنم!!!

راستی کسی دستور پخت شیرینی کشمشی خواست من می تونم براتون بگما!!! Big Grin
.
[font=Times New Roman]V[/font] رفتن همیشه رسیدن نیست ... ولی برای رسیدن، باید رفت ...
.
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، laili ، honareirani ، ساشا ، Anahid ، Iman-gta ، aNTea ، ali234 ، SAAM_60
(2010-05-17 ساعت 22:40)Monica نوشته:  کاشکی اینجا رو میذاشتن اختصاصی خانوما یه کمی با هم اختلاط کنیم!!!!

راحت باشید!!! ما اینجا فقط خواننده ایمBig GrinBig GrinBig Grin
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، Ashkan78 ، ParsTrader ، hamed_gh ، ShabPareyeMohajer ، Iman-gta ، Kaveh792004 ، aNTea ، m.d. ، ali234 ، milad_aae
با سلام به همه دوستان
فکر نمیکنید تاپیک از موضوعش کمی داره منحرف میشه!
قابل توجه مدیران عزیز: یک راه حلی هست به نام تشکیل تاپیک جدید مرتبط Wink
پاسخ
تشکر کنندگان: Iman-gta
(2010-05-17 ساعت 22:39)lyly نوشته:  با این حساب فکر کنم بهتره قبل از اومدن یه دوره آموزشی اینجا برم Big Grin

من همینکارو کردم . خیلی به دردخودم و بقیه خوردBig Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: Monica ، lyly ، sib 24 ، Iman-gta
(2010-05-17 ساعت 22:40)Monica نوشته:  راستی لیلی! تو با این آسپاراگوس و آرتیشوک چیا می پزی؟! (اصلا اینا رو می پزن یا نپخته قورت میدن؟!) من خیلی دلم می خواد امتحانشون کنم ببینم چطوری میشن! اما یه دستور پخت درست و حسابی که بشه گفت به ذائقه ما ایرانی ها میخوره پیدا نکردم!!!! دیروز هم رفتم 3-4 تا صدف گرفتم (برخلاف عقیده همسر گرامی که بابا اینا چیه آخه می خوای بخوری؟!) حالا می خوام بگردم دنبال یه دستور تهیه ببینم چطوری درستشون کنم!!!

خب حالا دستور آشپزی...البته بد نیست یه تاپیک جدید باز کنیم برای پختن غذا با مواد عجیب و غریب در آمریکاSmile

آسپاراگوس یا همون مارچوبه خودمون رو من بیشتر ترجیح میدم کنسروش رو بگیرم یا لیموترش و نمک و فلفل به عنوان اردور بخورم...که البته سفیدش بهتر از سبزشه...برای سبزش هم میتونی با بخار به مدت کم بپزی و کنار استیک و یا هر خوراکی بذاری....
آرتیشوک هم دقیقا همینطور ولی اگه اهل درست کردن پیتزا تو خونه باشی میتونی روش آرتیشوک بذاری ...من بسیار دوست میدارمش Smile

صدف هم حتما باید با سیر و کمی سرکه پخته بشه ..که بوش رو بگیره و بعد یه سس با گوجه فرنگی و سیر و جعفری درست کن و بریز روش ...
اگه سوپر trader joe's داشته باشید صدفهای آماده ی خیلی خوبی داره میتونی بگیری و فقط گرمشون کنی و دیگه زحمت درست کردن به خودت ندی....
جهت تبلیغات در سایت با رایانامه ads@mohajersara.com تماس بگیرید.
پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan78 ، Monica ، drkamrani1 ، اليزا ، honareirani ، Anahid ، Iman-gta ، aNTea ، HR.SHAHAB ، moony
(2010-05-17 ساعت 15:47)sib 24 نوشته:  سلام به خانمهای مهاجرسرایی
اگه مجبور بشیم خودمون ابرو بر داریم و آرایشگاه نریم چند چیز از نون شب واجب تره که با خودمون ببریم

دوست عزیز موارد 1و2و3 و 5 را در فروشگاه های این جا هم می توانید پیدا کنید. برای آموزش هم می توانید از فیلم های آموزشی یوتیوب استفاده کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: Monica ، lyly ، sib 24 ، Iman-gta ، ali234
(2010-05-17 ساعت 22:40)Monica نوشته:  کاشکی اینجا رو میذاشتن اختصاصی خانوما یه کمی با هم اختلاط کنیم!!!!

شما خانوم ها که ماشاالله همه تاپیک ها رو قُرق کرده اید!! Big Grin Big Grin Big Grin
احتمالا تا روزهای آتی شاهد بازشدن انجمن خانوم های مهاجر خواهیم بود!!! Big Grin Big Grin Big Grin
پاسخ
تشکر کنندگان: ساشا ، sib 24 ، megaholding ، Monica ، jayjay ، Iman-gta ، mh_hshk ، aadine ، mavarfan ، aNTea ، Soap McTavish ، HR.SHAHAB ، Nardin etemadi ، SAAM_60
ممنون که اینقدر سریع جواب دادین :*
یه سوال دیگه قیمت غذای گربه و هزینه های دامپزشکی اونجا چطوره؟ ارزش داره کلی غذای گربه از اینجا با خودم بیارم اخه میخام گربه ام رو هم باخودم بیارم بلاد کفر
پاسخ
تشکر کنندگان: Iman-gta ، ali234
(2010-05-18 ساعت 04:26)hoda_ch نوشته:  

دوست عزیز موارد 1و2و3 و 5 را در فروشگاه های این جا هم می توانید پیدا کنید. برای آموزش هم می توانید از فیلم های آموزشی یوتیوب استفاده کنید.
دوست عزیز این فیلم های آموزشی یوتیوب رو از کجا میشه تهیه کرد؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Iman-gta
(2010-05-18 ساعت 19:18)sib 24 نوشته:  
(2010-05-18 ساعت 04:26)hoda_ch نوشته:  

دوست عزیز این فیلم های آموزشی یوتیوب رو از کجا میشه تهیه کرد؟

اگر در بخش سرچ گوگل , عبارت آموزش کوتاه کردن مو؛ ابرو بر داشتن و یا هر چیزی که نیاز دارید را تایپ کنید و از منوی بالای آن ویدئو را انتخاب کنید و دکمه سرچ را بزنید می توانید فیلم های آموزشی در زمینه مورد نیازتان را پیدا کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: Monica ، sib 24 ، Iman-gta ، aadine ، Mojhdeh ، moony

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان