کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مصاحبه - ارمنستان
(2014-08-07 ساعت 09:11)shaya نوشته:  
(2014-08-07 ساعت 00:06)behi.v نوشته:  با سلام به دوستای خوب مهاجر سرا .الان که دارم سفر نامم رو می نویسم د ر هتل هستم بعد از چند روز استرس امروز حال بهتری داشتم.اولین مشکل من نداشتن اصل عقد نامه و شناسنامه من بود چون اصل مدارک رو فرستاده بودم آمریکا برای تکمیل مدارک ولی موقع انتقال پرونده من به ارمنستان اصل سندها فرستاده نشده بود .این بود که من خودم رو برای شنیدن این که برو وقتی اصل مدرکت رسید بیا اماده کردم .مصاحبه من روز سه شنبه بود .پروازم ماهان روز یکشنبه بود .وقتی رسیدیم فرودگاه همون جا ویزا گرفتیم من به همراه پدرم اومدم.اولین ضد حال رو وقتی خوردیم که تاکسی یک 10000درامی جای 1000درامی از ما گرفت و چون ما از شب قبل فرودگاه بودیم و اصلا خواب نداشتیم و خسته راه بودیم متوجه نشدیم و راننده هم از خدا خواسته پاشو گذاشت رو گازو رفت.دومین بد شانسی فاصله هتل تا مرکز شهر بود .اصلاااااااا هتل نور رو پیشنهاد نمیکنم تا الان کلی پول تاکسی دادیم و چون هتل تو کوچه هست راننده ها حتی با دیدن ادرس هم نمیتونن پیداش کنن.لیدر تور بعد دو روز موقعی سیم کارت داد که خریده بودم.در کل روزای اول فقط زجر بود .به پیشنهاد یکی از بچه های مهاجر سرا با یک راننده بسیار خوب و فارسی زبان تونستم کارهامو انجام بدم.در اینجا که اصلاااا فارسی و انگلیسی متوجه نمیشن وجود ایشون نعمتی بود حتی زمانی که خرید داشتیم ایشون پیاده میشدن و با زبان ارمنی به بقیه میگفتن چی میخوایم .هر کسی خواست پیام بده شماره تماسش رو بدم.روز دوشنبه رفتم واسه مدیکال که متاسفانه لوسی اونجا نبود و روز بعد هم که برای جواب رفتم باز نبود یکی دیگه جاش بود که ارمنی صحبت میکرد.با یک زن و شوهر گل اشنا شدم که کیس لاتاری بودن و همراه من برای تمدید مدیکال اومده بودن.روز سه شنبه اول جواب مدیکال رو گرفتم و بعد رفتم مصاحبه .شانس من اون روز همه ارمنی بودن که مصاحبه داشتن .من اولین نفر و تنها ایرانی بودم.موقع دادن مدارک متوجه شدم اصل سندها رسیده از خوشحالی نمیدونستم چه کار کنم.باجه11 صدام زدن همون اقا عینکی و بد اخلاقه 40 دقیقه مصاحبه من طول کشید اخر هم دید نمیتونه سوال پیچم کنه یک مترجم اورد و تند تند سوال کرد با دقت عکس های جفتی رو نگاه کرد حتی پرینت مکالمات فیسبوک رو داد به یک خانم که فارسی بلد بود خوند .می خوام بگم تا چه حد گیر دادن.اخر کار هم گفت فرم دابلیو تو کم داری بیارتا قبل ساعت 5 بنداز صندوق همراه با دو عکس جدید هر چقدر گفتم عکسام جدیده قبول نکرد.من هم دست از پا درازتر برگشتم امروز هم مدارک رو باپاسپورت انداختم صندوق و منتظر تماس سفارت هستم.فعلا تا اینجا رو داشته باشید تا بعد.

من احتمال خیلی زیادی میدم که ویزاتو بهت بده !کار خوبی کردی پاسپورتت رو هم اند اختی تو صندوق !اون کابین شماره 11 با منم مصاحبه کرد آره اون کلا آدم گیریه!!از فرودگاه تا هر هتل یا هاستلی 3000 درام و برگشت 2000 درامه !!چرا نرفتی هاستل theatreاونجا که هاستل تو مرکز شهر زیاده و یه سوئیت کامل 15000 درامه و درست پایین این هاستل هم ایستگاه مینی بوس هم مترو هم تاکسی !!آدرس سفارت و بیمارستان رو به ارمنی پرینت بگیری به هر کی نشون بدی میبره مرکز خرید هم که دو قدمی هاستل پیاده میتونی بری !!!به محض ورود به هاستل سیم کارت بهت میده و پایین هاستل میری شارژش میکنی که من اصلا این کار و نکردم چون با وایبر تماس می گرفتم و نیاز نشد . من منتظر خبرای خوب هستم برایت بهترینها رو آرزو میکنم Smile

ممنون دوست عزیز .حدست درست بود و ویزا رو گرفتمCool
نوع ویزا:CR1
اولین اقدام:february2013
تکمیل مدارک:22jun2014
دریافت نامه دوم وتاریخ مصاحبه:29jun2014
انتقال سفارت از ابوظبی به ایروان
تاریخ مصاحبه 5 اگوست
دریافت ویزا 7 اگوست
ورود به امریکا 29 اگوست 2014
پاسخ
تشکر کنندگان: shmo ، shaya ، shadoow ، Elahvision ، sepideh jan ، a6l3i ، msar ، free pigeon ، حاجی واشنگتن
(2014-08-07 ساعت 21:23)behi.v نوشته:  
(2014-08-07 ساعت 09:11)shaya نوشته:  
(2014-08-07 ساعت 00:06)behi.v نوشته:  با سلام به دوستای خوب مهاجر سرا .الان که دارم سفر نامم رو می نویسم د ر هتل هستم بعد از چند روز استرس امروز حال بهتری داشتم.اولین مشکل من نداشتن اصل عقد نامه و شناسنامه من بود چون اصل مدارک رو فرستاده بودم آمریکا برای تکمیل مدارک ولی موقع انتقال پرونده من به ارمنستان اصل سندها فرستاده نشده بود .این بود که من خودم رو برای شنیدن این که برو وقتی اصل مدرکت رسید بیا اماده کردم .مصاحبه من روز سه شنبه بود .پروازم ماهان روز یکشنبه بود .وقتی رسیدیم فرودگاه همون جا ویزا گرفتیم من به همراه پدرم اومدم.اولین ضد حال رو وقتی خوردیم که تاکسی یک 10000درامی جای 1000درامی از ما گرفت و چون ما از شب قبل فرودگاه بودیم و اصلا خواب نداشتیم و خسته راه بودیم متوجه نشدیم و راننده هم از خدا خواسته پاشو گذاشت رو گازو رفت.دومین بد شانسی فاصله هتل تا مرکز شهر بود .اصلاااااااا هتل نور رو پیشنهاد نمیکنم تا الان کلی پول تاکسی دادیم و چون هتل تو کوچه هست راننده ها حتی با دیدن ادرس هم نمیتونن پیداش کنن.لیدر تور بعد دو روز موقعی سیم کارت داد که خریده بودم.در کل روزای اول فقط زجر بود .به پیشنهاد یکی از بچه های مهاجر سرا با یک راننده بسیار خوب و فارسی زبان تونستم کارهامو انجام بدم.در اینجا که اصلاااا فارسی و انگلیسی متوجه نمیشن وجود ایشون نعمتی بود حتی زمانی که خرید داشتیم ایشون پیاده میشدن و با زبان ارمنی به بقیه میگفتن چی میخوایم .هر کسی خواست پیام بده شماره تماسش رو بدم.روز دوشنبه رفتم واسه مدیکال که متاسفانه لوسی اونجا نبود و روز بعد هم که برای جواب رفتم باز نبود یکی دیگه جاش بود که ارمنی صحبت میکرد.با یک زن و شوهر گل اشنا شدم که کیس لاتاری بودن و همراه من برای تمدید مدیکال اومده بودن.روز سه شنبه اول جواب مدیکال رو گرفتم و بعد رفتم مصاحبه .شانس من اون روز همه ارمنی بودن که مصاحبه داشتن .من اولین نفر و تنها ایرانی بودم.موقع دادن مدارک متوجه شدم اصل سندها رسیده از خوشحالی نمیدونستم چه کار کنم.باجه11 صدام زدن همون اقا عینکی و بد اخلاقه 40 دقیقه مصاحبه من طول کشید اخر هم دید نمیتونه سوال پیچم کنه یک مترجم اورد و تند تند سوال کرد با دقت عکس های جفتی رو نگاه کرد حتی پرینت مکالمات فیسبوک رو داد به یک خانم که فارسی بلد بود خوند .می خوام بگم تا چه حد گیر دادن.اخر کار هم گفت فرم دابلیو تو کم داری بیارتا قبل ساعت 5 بنداز صندوق همراه با دو عکس جدید هر چقدر گفتم عکسام جدیده قبول نکرد.من هم دست از پا درازتر برگشتم امروز هم مدارک رو باپاسپورت انداختم صندوق و منتظر تماس سفارت هستم.فعلا تا اینجا رو داشته باشید تا بعد.

من احتمال خیلی زیادی میدم که ویزاتو بهت بده !کار خوبی کردی پاسپورتت رو هم اند اختی تو صندوق !اون کابین شماره 11 با منم مصاحبه کرد آره اون کلا آدم گیریه!!از فرودگاه تا هر هتل یا هاستلی 3000 درام و برگشت 2000 درامه !!چرا نرفتی هاستل theatreاونجا که هاستل تو مرکز شهر زیاده و یه سوئیت کامل 15000 درامه و درست پایین این هاستل هم ایستگاه مینی بوس هم مترو هم تاکسی !!آدرس سفارت و بیمارستان رو به ارمنی پرینت بگیری به هر کی نشون بدی میبره مرکز خرید هم که دو قدمی هاستل پیاده میتونی بری !!!به محض ورود به هاستل سیم کارت بهت میده و پایین هاستل میری شارژش میکنی که من اصلا این کار و نکردم چون با وایبر تماس می گرفتم و نیاز نشد . من منتظر خبرای خوب هستم برایت بهترینها رو آرزو میکنم Smile

ممنون دوست عزیز .حدست درست بود و ویزا رو گرفتمCool
تبريك ميگم اميدوارم هميشه خبرهاي خوش داشته باشي
پاسخ
تشکر کنندگان: shaya ، behi.v ، shadoow ، Elahvision ، sepideh jan ، msar
سلام و ارادت.
نامزد من کلیرنسش اومده. سفارتش ارمنستانه. مدارک پزشکیش دیگه اعتبار نداره و باید بره دوباره انجام بده. بعد از اینکه این کارو کرد باید بره و پاسپورت و مدیکالشو بندازه توی صندوق! حالا سوال من اینه که داستان این صندوق چیه؟ آیا به وقت سفارت نیازه؟ یا همینطوری میره اینا رو میندازه میاد؟ سفارت چه جوری باهاش تماس میگیره؟ برام مبهمه. ممکنه یه نفر روشن کنه این موضوع رو که دقیقا تو سفر دوم چیکار باید کرد؟ مچکرم.
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
سلام و ارادت.
نامزد من کلیرنسش اومده. سفارتش ارمنستانه. مدارک پزشکیش دیگه اعتبار نداره و باید بره دوباره انجام بده. بعد از اینکه این کارو کرد باید بره و پاسپورت و مدیکالشو بندازه توی صندوق! حالا سوال من اینه که داستان این صندوق چیه؟ آیا به وقت سفارت نیازه؟ یا همینطوری میره اینا رو میندازه میاد؟ سفارت چه جوری باهاش تماس میگیره؟ برام مبهمه. ممکنه یه نفر روشن کنه این موضوع رو که دقیقا تو سفر دوم چیکار باید کرد؟ مچکرم.
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، sepideh jan ، msar
(2014-08-26 ساعت 17:47)MSD نوشته:  سلام و ارادت.
تبریک می گم دوست عزیز
منظور از صندوق اینه که شما مدارک را آماده می کنید و جلوی در ورودی سفارت به نگهبان می گید که باید مدارک را در صندوق بندازید. ایشون به شما اجازه می دن که وارد محوطه سفارت بشید و جلوی ساختمان افسر مهاجرت مدارک را از شما می گیره و یه شماره تلفن هم ازتون می گیره که باهاتون تماس بگیره. امیدوارم به زودی ویزاشو بگیره.
موفق باشید
کیس :IR1 -ارسال مدارک: 14 نوامبر 2012 -اپروو : 7 مارچ 2013- تکمیل مدارک بعد از یک سال و 5 ماه و انتقال سفارت از آنکارا به ایروان- دریافت ویزا: ۱۰ آپریل ۲۰۱۴-ورود به آمریکا: اول آگوست ۲۰۱۴-دریافت گرین کارت: ۶ سپتامبر ۲۰۱۴
پاسخ
تشکر کنندگان: sepideh jan ، a6l3i ، shadoow ، itex ، msar ، Medito ، حاجی واشنگتن
سلام دوستان، من الان ایروان هستم و سعی میکنم که یه سری نکات را به عنوان یه سفرنامه مختصر بگم، البته بیشتر گفتنی ها را دوستان گفته اند. با پرواز ماهان اومدم که خوب بود، البته مسیر یک ساعت و نیمه به این حرفها نمیخوره. موقع ورود فقط معطل خرید درام شدم و چون قبلا فرم ویزا را پر کرده بودم کارم زودتر انجام شد. البته مثل همیشه لطف هموطنان عزیز ایرانی شامل حالتون میشه مثل تو صف زدن، یکی برای بقیه جا بگیره، پر کردن فرم دم گیشه ویزا و از این جور زرنگ بازیها.
از فرودگاه تا هتل را ۵۰۰۰ درام دادم که آخرش آدم نمیفهمه خوب داده یا زیاد. از حرفهای بچه ها خونده بودم ۵ تا ۷ هزار درام، تو سایت ویکی تراول هم ۴۲۰۰ درام نوشته بود، به هر حال بدون چک و چونه دادیم.
امروز رفتم پیش دکتر کریستینا. علی رغم اینکه گفته بودند ساعت وقت مهم نیست ولی سر ساعت ۱۱ که بهم وقت داده بودند ویزیت شدم و همین باعث شد تا حدود یکساعت و نیم اونجا رو صندلی بشینم چون زودتر رفته بودم. منم فکر میکردم مثل آنکارا باشه و شلوغ ولی خیلی خلوت بود، بعد از من هم یک نفر دیگه ساعت ۱۱:۳۰ وقت داشت، همین، البته بقیه روزها را نمیدونم چجوریه. همه چیز خوب و راحت بود، منشی فارسی زبان هم کار را راحت تر کرده بود. کپی کارت واکسن را هم داشتم برای همین اصل را به خودم برگردوند، شما هم کپی را ببرید. دم در بیمارستان به نگهبان که بگید یا نشون بدید خودش راهنمایی میکنه کجا برید. حرف دوستان هم درسته ، حتما آدرس هر جایی که میخواید برید را به زبان ارمنی داشته باشید.
اما تغییرات: کار اداری مدیکال یه تغییرات کوچیکی کرده، اول اینکه ۶ تا عکس ۳*۴ میخواد، من سه تا برده بودم که قرار شد سه تای بقیه را فرداش که برای جواب میرم ببرم. تو ایمیل خانم دکتر هم نوشته بود سه تا ولی جدیدا شده ۶ تا. دوم اینکه آزمایش خون و عکس قفسه سینه دیگه تو همون کلینیک انجام نمیشه، بهتون آدرس میدند میرید یه کلینیک خصوصی که تقریبا نقطه مقابل جغرافیایی محل کار دکتره، یعنی اگه برای دکتر حدود چند کیلومتری بطرف جنوب رفتید اینو چند کیلومتری بطرف شمال باید برید، منشی گفت با تاکسی ۱۵۰۰ درام باید بدید ولی از من ۲۰۰۰ تا گرفت، خداییش هم خیلی راه بود. اسم اون کلینیک خصوصی هم slavmed بود، یه کلینیک خصوصی تازه تاسیس شیک، البته جاش خیلی شیک نبود ولی خودش بود. وارد که شدید مستقیم میرید طرف پذیرش و برگه خانم دکتر را نشون میدید، خودشون با مهربانی کارتون را مرحله به مرحله انجام میدند. فکر کنم خانم دکتر تو این کلینیک سهام داره !!!! جای تقریبی دو تا محل را تو عکس گذاشتم
-->

نمیدونم این مدل کاری فقط در مورد دکتر کریستینا بود یا در مورد دکتر انوش هم شده.
تو این مدل جدید از ۴۵ هزار درام، ۳۷ هزارتا را همون جا به خانم دکتر میدید و ۸ هزار تای بقیه را هم تو کلینیک خصوصی برای عکس و آزمایش ازتون میگیرند. بعد از عکس قفسه سینه، CD اونو بهتون میدند که روز بعد که برای گرفتن جواب میرید با خودتون ببرید، یادتون نره ها !!!
و نکته سوم اینکه آدرس ایران و آدرس امریکا را جدا جدا در برگه ای تایپ کنید و با خودتون ببرید، جزو مدارکیه که جدیدا دکتر میخواد.
کلا با تمام این تغییرات من یکساعت بعد از ویزیت خانم دکتر ، هتل بودم، به نظرم که خیلی راحت تر و سریعتر از آنکارا بود، از اون داستانهای آنکارا که بالاخره یه واکسن پیدا میکنه که بهت بزنه هم خبری نبود، البته من حتی واکسن آنفلوانزا را هم زده بودم.
ادامه دارد . . .
امروز رفتم جواب مدیکال را گرفتم، یه سری کاغذ تو یه پاکت دربسته تحویلتون میده برای سفارت، یه برگه تاریخچه واکسیناسیون و CD را هم تحویل خودتون میده برای ا م ر ی ک ا، امروز پشت در شلوغ تر بود ، البته اکثرا هم برای جواب گرفتن اومده بودند، من که حدود ۵۰ دقیقه معطل شدم، مثلا میخواستم ژیگول بازی در بیارم ، به تاکسی گفتم منتظر بمون تا برگردم، هیچی دیگه کلی پیاده شدم !!!! دیگه آماده ایم برای مصاحبه، یا نصیب و یا قسمت . . .
ادامه دارد . . .

بالاخره روز مصاحبه رسید، صبح یه صبحانه سبک خوردم و از هتل تاکسی گرفتم، چون باید از مرکز شهر به بیرون برید خییلی با ترافیک برخورد نمیکنید و همون یکساعت قبل که راه بیفتید کافیه، کلا هم دو مدل وقت سفارت میدند، یکی ۹ صبح و دیگری ۲ بعدازظهر، برای همین عقب و جلو نداره، به ترتیبی که خودشون میدونند صدا میکنند.
خلاصه وارد محوطه میشید، سمت چپتون پارکینگه، ادامه میدید تا به نگهبانی میرسید، اون کمکتون میکنه از اولین چک رد بشید، همونجا پاکت مدیکال را میگیره و باز میکنه تا از نظر امنیتی چک بشه، بعدش از در وارد چک دوم میشید، اینجا موبایلتون را میگیرند و وسایل را از اشعه رد میکنند و بعد از گذشتن از یه فضای روباز وارد سالن مصاحبه میشید.
حدود یک ربع به ۹ خانمی اشاره کرد که برم پشت پنجره و شروع کرد به فارسی مدارکم را چک کنه و بگیره، یه چند دقیقه ای گذشت تا بفهمم که هنوز مصاحبه نیست و فقط چک مدارکه، برای همین ریلکس شدم، خلاصه نفرات بعد از من هم همین مرحله را طی کردند، کلا فکر کنم ۳ تا ایرانی بودیم و بقیه ارمنی بودند. دوباره یه نیم ساعتی نشستم تا بالاخره اسمم را صدا کردند.
اتاق مصاحبه صندلی برای نشستن داشت و من و کنسول هر دو نشسته بودیم، شروع کرد به سوال کردن به زبان فارسی، در مورد پرونده من تمام تمرکزش را گذاشته بود روی اینکه چرا همسرت کار نمیکنه و خییلی امریکا نیست، برای همین باید مدارک کار و اجاره و فرم مالیاتی همسر و دامیسیل و همه را از اول بیاری، هیچی دیگه یعنی برو دنبال نخود سیاه، البته برگه آبی را داد و گفت سایت را چک کن ولی با این چیزایی که علامت زده، خودش یه پروژه شد.
به هر حال امروز اینجوری بود، نفر بعدی من هم به همین چیزا گیر کرد، به نظرم ارمنستان چون خلوته خییلی هم پرونده را بالا و پایین میکنند، با من که حدود نیم ساعت حرف میزد و البته حرفهاش همه بر اساس قوانین خودشون درست بود.
و اما چند تا نکته، اول چیز اضافی با خودتون نبرید، بیخود بارتون سنگین میشه، دوم مدارکتون را خیلی منظم توی فولدرهایی که چندین جای مدارک داره بزارید و با لیبل مشخص کنید که وقتی ازتون خواستند هی دنبالش نگردید، همونطوری که بقیه دوستان هم گفتند هوای داخل محل مصاحبه خوبه.
کلا امروز روز من نبود، امیدوارم بقیه به خوبی این مرحله را طی کنند
ما بعد آخر . . .
تا فرودگاه . . .
یادتونه رفتنه ۵ هزار درام دادم تا هتل، برگشتنه ۲ هزار تا دادم، تازه تاکسی متر ۱۴۰۰ نشون داد ولی راننده با پانتومیم گفت اینو ولش کن، ۲ هزار تا میشه
بای بای
پاسخ
تشکر کنندگان: shandiz ، Mahanturbo ، free pigeon ، vania77 ، shadoow ، kamalir36 ، mamar61 ، sib 24 ، Fahes ، itex ، dorfam ، msar ، tico ، Medito ، ed2008 ، حاجی واشنگتن
سلام دوستان
چون دیدم این قسمت از سایت صفحات کمی داره و دوستان از تجربیات جدیدشون مطلبی ننوشتن و من هم تجربیات جدیدی در ایروان و سفر به ارمنستان داشتم، خواستم با نوشتن چند تا نکته به دوستان کمکی کرده باشم من در تاریخ سی جولای 2015 برابر با هشتم مرداد ماه 94 در ایروان مصاحبه شدم.
-برای سفر به ایروان از طریق هوایی میتونید از هواپیمایی آسمان استفاده کنید که برای من در اوج مسافرت ها حدودا هشتصد هزار تومن شد، تازه سیستمی، که خیلی نرخ خوبی بود نسبت به ماهان، نمایندگی اصلی فروش بلیطشون هم آژانس پرشین گلف واقع در میدان فاطمی که تلفنی هم بلیطشو صادر میکنن تلفن تماس هم
02188972855
-دوستانی هم که از ماهان دوست دارن بلیط بگیرن طی تحقیقاتی که من کردم میتونن از آژانس دلتابان استفاده کنن که خودش به آژانس های دیگه بلیط میفروشه و ارزونتره.
-قبل از سفرتون دوستان تهرانی حتما برید به سفارت ارمنستان که دقیقا کنار پارک دانشجو واقع شده، پنج یورو بپردازید که حدودا برای من بیست هزار تومن شد و یه کپی از پاسپورتتون به همراه پاسپورتتون و یه قطعه عکس میگیره و سه روز بعد میرید و بهتون تحویل میدن به همراه ویزا، این کار مزیتش اینه که تو فرودگاه ایروان تو صف گرفتن ویزا معطل نمیشید.
-من خودم از طریق همین سایت با آقایی به نام بارور در ایروان آشنا شدم ایشون یه خونه دو خوابه با کولر گازی و آبگرمکن و امکانات رفاهی مناسب، وسط شهر بهم دادن با قیمت مناسب ( تو پیک مسافرتهای ارمنستان شبی 40 دلار ) که برای دید و بازدید های شهر نیاز به تاکسی نداشتم ایشون هم ترنسفر فرودگاهی رایگان دارن و هم مدیکالتونو میبرنتون تا انجام بدین و هم اگر دوست داشتید میبرنتون سفارت، از همه مهمتر اینه که فارسیشون خوبه و آدم با خدایی هستن و انصاف دارن، حتی منو به منزلشون هم دعوت کردن و منو خجالت زده کردن اگر دوست داشتین باهاش تماس بگیرین و بگید خونه ای که تو خیابون پوشکینه و به کوروش داده بودو به شما بده، شماره تلفن تماسش رو در زیر این پاراگراف مینویسم براتون، دوستان فقط اینکه براشون اگر متن ارسال میکنید از طریق شبکه های اجتماعی حتما فینگلیش باشه چون الفبای فارسیو نمیتونن بخونن
0037494594424
-برای گرفتن جواب مدیکال دو روز زمان نیازه پس حتما زودتر از زمان مصاحبه مسافرتتونو شروع کنید، البته دوستانی هم بودن که وقت مدیکالو روز مصاحبه گرفتن و اول رفتن مدیکال بعد مثلا ظهر رفتن مصاحبه و نقص مدرک مدیکال خوردن و پس فرداش جوابو گرفتن بردن انداختن تو صندوق سفارت، اما من این کارو نکردم.
-برای رفتن به سفارت الان دیگه میتونید گوشیتونو همراهتون ببرید و دم در ازتون تحویل میگیرن.
-یه مطلب هم دوستان نوشته بودن که یه ساعت زودتر باید برید( البته پست های قدیمی تر دیدم )، دیگه نیازی نیست چون اونطور که من دیدم زمانی که به من وقت دادن فقط به ایرانی ها وقت داده بودند و زیاد شلوغ نبود و من با اینکه حدودا ده دقیقه زودتر رسیدم همه با هم رفتیم داخل و معطل هم نشدیم.
-مدارکتون کامل باشه و حتما رمز امنیتی فرم دی اس 160 یادتون باشه که اگه کنسول گفت ویرایشش کنید همونجا بتونید انجام بدید.
-ماموری که ازم مصاحبه کرد زیاد سوال پیچم نکرد و حتی پنج دقیقه هم طول نکشید. این طور که من متوجه شدم کسایی رو که مطمئن هستن باید براشون پروسه اداری بزنن اصلا سوال پیچ نمیکنن چون فکر میکنن اگه موردی باشه تو مراحله اداری معلوم میشه و فقط اونجا از حقیقی بودن رابطه میخوان مطمئن بشن توصیه من به دوستان اینه که راستشو بگید و خونسرد باشید و باقیشو بسپرید به خدا.
در آخر برای همه تون آرزوی خوشبختی میکنم و ضمنا برای دوستانی که کنجکاون ویزا گرفتم یا نه، بگم که من ای پی شدم،به امید ویزای یه ضرب برای همه دوستان.
خوش باشید
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، Haghighat ، Mahbah ، tico ، ed2008 ، Medito ، حاجی واشنگتن
ممنون دوست عزیز که زحمت کشیدید و مطالب مهم سفرتون رو عنوان کردید و به امید زود کلیر شدنتون! سوالی که داشتم اینه که علت AP خوردن رو میتونید حدس بزنید و انتظارشو داشتید یا خیر؟
CR1
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، tico
ممنون دوست عزیز ایشالا بزودی کلیر میشی این رمز ds160 چی هست؟بعدشم شما کدوم کتگوری بودید؟چرا ap خوردید؟هزینه خونتون شبی چقدر بود؟بلیطتونو چند روزه گرفتین؟ببخشید خیلی سوال پرسیدم ممنون میشم جواب بدین
F2A
pd:20 oct2013
مصاحبه :JAN 2016 ارمنستان
نتيجه:AP
تاریخ کلیری:july 2016
ورودبه آمریکا:oct 2016

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-08-05 ساعت 12:23)tico نوشته:  ممنون دوست عزیز ایشالا بزودی کلیر میشی این رمز ds160 چی هست؟بعدشم شما کدوم کتگوری بودید؟چرا ap خوردید؟هزینه خونتون شبی چقدر بود؟بلیطتونو چند روزه گرفتین؟ببخشید خیلی سوال پرسیدم ممنون میشم جواب بدین

سلام
رمز فرم دی اس 160 یه کلمه است که هنگام پر کردن فرم برای امینت دسترسی ازتون پرسیده میشه، مثل نام مادربزرگتون، و به این درد میخوره که اگه کنسول تشخیص بده اطلاعات فرمتون نیاز به تغییر داره بهتون اعلام میکنه که براتون سایتو باز کرده و شما باید اونو ویرایش کنید، داخل خود سفارت هم یه کامپیوتر هست که ویرایشش کنید، چرا ای پی خوردنم هم که به من نگفتن Wink هزینه من برای اقامت هم شبی چهل دلار بود برای یک هفته و تنها بودم، بلیط رو هم شنبه تا شنبه گرفتم، تاکید میکنم جوری سفرتونو تنظیم کنید که اگه لازم شد نقص احتمالی در پروندتونو کامل کنید زمان داشته باشید، مثلا من شنبه بلیط گرفتم، دوشنبه مدیکال دادم، چهارشنبه جواب گرفتم، پنج شنبه رفتم مصاحبه، کنسول به من گفت که فرم دی اس من ناقصه، رمز فرممو یادم رفته بود Big Grin مجبور شدم یه فرم دیگه طراحی کنم، جمعه دوباره رفتم سفارت و شنبه با برگه آبی تو دستم نشستم تو هواپیما و برگشتم.
امیدوارم جواب هام به کارتون بیاد، فقط یه سوال ذهنمو درگیر کرده اونم اینه که تو برگه نوشته شخصا برای ویزا باید برم اما آژانس ها میگن ما پیکاپ میکنیم؟ حالا دوستان پیدا کنید پرتغال فروشوTongue
پاسخ
تشکر کنندگان: ed2008 ، Haghighat ، tico ، shadoow ، Medito
(2015-08-06 ساعت 03:11)kurosh866 نوشته:  
(2015-08-05 ساعت 12:23)tico نوشته:  ممنون دوست عزیز ایشالا بزودی کلیر میشی این رمز ds160 چی هست؟بعدشم شما کدوم کتگوری بودید؟چرا ap خوردید؟هزینه خونتون شبی چقدر بود؟بلیطتونو چند روزه گرفتین؟ببخشید خیلی سوال پرسیدم ممنون میشم جواب بدین

سلام
رمز فرم دی اس 160 یه کلمه است که هنگام پر کردن فرم برای امینت دسترسی ازتون پرسیده میشه، مثل نام مادربزرگتون، و به این درد میخوره که اگه کنسول تشخیص بده اطلاعات فرمتون نیاز به تغییر داره بهتون اعلام میکنه که براتون سایتو باز کرده و شما باید اونو ویرایش کنید، داخل خود سفارت هم یه کامپیوتر هست که ویرایشش کنید، چرا ای پی خوردنم هم که به من نگفتن Wink هزینه من برای اقامت هم شبی چهل دلار بود برای یک هفته و تنها بودم، بلیط رو هم شنبه تا شنبه گرفتم، تاکید میکنم جوری سفرتونو تنظیم کنید که اگه لازم شد نقص احتمالی در پروندتونو کامل کنید زمان داشته باشید، مثلا من شنبه بلیط گرفتم، دوشنبه مدیکال دادم، چهارشنبه جواب گرفتم، پنج شنبه رفتم مصاحبه، کنسول به من گفت که فرم دی اس من ناقصه، رمز فرممو یادم رفته بود Big Grin مجبور شدم یه فرم دیگه طراحی کنم، جمعه دوباره رفتم سفارت و شنبه با برگه آبی تو دستم نشستم تو هواپیما و برگشتم.
امیدوارم جواب هام به کارتون بیاد، فقط یه سوال ذهنمو درگیر کرده اونم اینه که تو برگه نوشته شخصا برای ویزا باید برم اما آژانس ها میگن ما پیکاپ میکنیم؟ حالا دوستان پیدا کنید پرتغال فروشوTongue

سلام
دوستان چندتا نکته یادم اومد، اولا که اگه کسی میخواد بره پارک آبی جهانی حتما دمپایی با خودش ببره که پاهاش نسوزه البته این پارک آبی وقتی هوا سرد میشه تعطیله
دوما فهمیدم که کسایی که برگه آبی دارن دستشون تو ایروان مانند کیس های نامزدی امکان پیکاپ ندارن و خودشون حتما باید برن جناب کنسول ببینتشون حالا دارم با سفارت مکاتبه میکنم ببینم میشه وکالت داد به یه آژانس بگیره بیاره یا نه؟ خبرتون میکنم ، فعلا
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، Haghighat ، tico ، shadoow ، ed2008 ، حاجی واشنگتن
(2015-09-08 ساعت 00:49)kurosh866 نوشته:  
(2015-08-06 ساعت 03:11)kurosh866 نوشته:  

سلام

سلام
چندتا نکته یادم اومد، اولا که اگه کسی میخواد بره پارک آبی جهانی حتما دمپایی با خودش ببره که پاهاش نسوزه البته این پارک آبی وقتی هوا سرد میشه تعطیله
دوما فهمیدم که کسایی که برگه آبی دارن دستشون تو ایروان مانند کیس های نامزدی امکان پیکاپ ندارن و خودشون حتما باید برن جناب کنسول ببینتشون حالا دارم با سفارت مکاتبه میکنم ببینم میشه وکالت داد به یه آژانس بگیره بیاره یا نه؟ خبرتون میکنم ، فعلا

سلام مجدد
واقعا این صفحه چرا انقدر شلوغه!!!!!Wink
یعنی از سال2012 تا حالا همین سه صفحه رفتن ایروان!!؟
و اما پیکاپ
دوستان خیالتون راحت برای ارمنستان و ویزای k1 باید خودتون تشریف ببرید سفارت و ویزاتونو بگیرید،با کمال احترام جواب نامه از سفارت اومد.
حالا برای آیندگان می گم اگه فکر می کنید کلیرنستون یه ضربه یا پروسه زیر شیش ماهه، میتونید ابوظبی انتخاب کنید که پیکاپ میشه کرد، اگر خلوتی و آفیسر مهربون که معمولا زیر سه چهار ماه کلیر میکنن دوست دارید، میتونید ارمنستان تشریف ببرید، درباره آنکاراهم به دلیل اون بحث اداره پستشون نظری ندارم چون اطلاع دقیق ندارم.
پاسخ
تشکر کنندگان: Mahbah ، tico ، behjan
ممنونم

كيس نامزدي مصاحبه ٢ سپتامبر ايروان منتظر كلير شدن
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow ، kurosh866 ، حاجی واشنگتن
دوستان ویزای ازدواجی با سیتیزن خودشون وقت مصاحبه میدن یا ما بعد از دریافت نامه باید از سایت سفارت وقت بگیریم؟ مصاحبه در ایروان هست.
CR1
پاسخ
تشکر کنندگان: shadoow
سلام دوستان.....امروز ما هم بالاخره واسه 10 دسامبر وقت مصاحبه بهمون دادن که خانومم بره سفارت ایروان.....ایشالا برای بقیه هم بزودی بیاد.....خواستم ببینم که آیا توی اون حوالی کسی هست که اونم وقت مصاحبه داشته باشه که با خانومم لینک شه؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: tico ، حاجی واشنگتن

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان