کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
مصاحبه - ارمنستان
دوستان سلام،
من بارها به سفارت ارمنستان ايميل زدم با موضوعات مختلف، اما هميشه تمپليت جوابمو ميدن. اين اواخر هم به خاطر اين موضوع كه دوبار شماره كيس نامبرمو تو سايت زدن و هر دوبار بعد از يك روز از روي سايت برداشتن، ايميل فرستادم كه بازم تمپليت جواب گرفتم. كسي ميدونه چه راه ديگه اي براي تماس گرفتن با سفارت و پرسيدن علت اين امر وجود داره. ممنون ميشم راهنماييم كنين. چون واقعا مي ترسم موضوعه مشكل داري باشه كه ٢بار كيس نامبرو زدن تو سايت و دوباره برداشتن.
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان سلام،
من بارها به سفارت ارمنستان ايميل زدم با موضوعات مختلف، اما هميشه تمپليت جوابمو ميدن. اين اواخر هم به خاطر اين موضوع كه دوبار شماره كيس نامبرمو تو سايت زدن و هر دوبار بعد از يك روز از روي سايت برداشتن، ايميل فرستادم كه بازم تمپليت جواب گرفتم. كسي ميدونه چه راه ديگه اي براي تماس گرفتن با سفارت و پرسيدن علت اين امر وجود داره. ممنون ميشم راهنماييم كنين. چون واقعا مي ترسم موضوعه مشكل داري باشه كه ٢بار كيس نامبرو زدن تو سايت و دوباره برداشتن.
پاسخ
تشکر کنندگان:
من تجربه شخصي خودم وقتي اسمم تو سايت امد ٢ روز بعد رفتم ارمنستان همه اپ ديت ها يا or شدن اپ شبانه همه درست بود ديگه پاس رو دادم فرداشم زنگ زد گفتم مديكال تمديد نمي كنم بعد اتفاقي سايت ارمنستان چك كردم ١٧ نفر كلير شده بودن با من فقط من نبودم بعد ٩ روز از روز اول بلاخره گرفتم ٢ بار هم حضوري رفتم ولي اسمم از سايت پاك شده بود عكس صفحه رو داشتم همه بودن جز من باز سوالي بود بپرسين

پاسخ
تشکر کنندگان: قرباني ، مريم مريم
(2016-05-12 ساعت 00:39)vahid4573 نوشته:  من تجربه شخصي خودم وقتي اسمم تو سايت امد ٢ روز بعد رفتم ارمنستان همه اپ ديت ها يا or شدن اپ شبانه همه درست بود ديگه پاس رو دادم فرداشم زنگ زد گفتم مديكال تمديد نمي كنم بعد اتفاقي سايت ارمنستان چك كردم ١٧ نفر كلير شده بودن با من فقط من نبودم بعد ٩ روز از روز اول بلاخره گرفتم ٢ بار هم حضوري رفتم ولي اسمم از سايت پاك شده بود عكس صفحه رو داشتم همه بودن جز من باز سوالي بود بپرسين

ماله ما اينطوري بود كه آپديت هاي شبانه به ساعت امريكا داشتيم بعدم اپديت به ساعت ارمنستان بعدم تو سايت اما or نشديم، ارمنستان هم ايميل رو فقط template جواب ميده واسه همين اصلا نميدونم الان چه كار كنيم. اينكه ميگيد چند بار حضوري رفتيد يعني چي؟ مگه ميشه حضوري رفت سفارت؟ ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
چرا نشه پاس رو نشون ميدين ميرين تو عكس نگرفتين از سايت وقتي اسمتون بود؟من با برگه ابي ٢ بار رفتم گفتن اماده نيست

پاسخ
تشکر کنندگان: مريم مريم
(2016-05-12 ساعت 08:00)vahid4573 نوشته:  چرا نشه پاس رو نشون ميدين ميرين تو عكس نگرفتين از سايت وقتي اسمتون بود؟من با برگه ابي ٢ بار رفتم گفتن اماده نيست

چرا عكس گرفتيم، پاس رو نشون بديم راه ميدم تو؟ را صرفا پاس رو ميگيرن و ميگن بريد بعد از پست تحويل بگيريد؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
بله برگه ابي نشون ميدين داخل ميرين بعد پاس رو با مدارك ميزارين تو پوشه خودشون مي ندازين صندوق بعد زنگ ميزنن فرداش

پاسخ
تشکر کنندگان:
الان نميدونم ارمنستان هم پستي شده يا نه من ٤ ماه پيش رفتم

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-05-12 ساعت 08:57)vahid4573 نوشته:  بله برگه ابي نشون ميدين داخل ميرين بعد پاس رو با مدارك ميزارين تو پوشه خودشون مي ندازين صندوق بعد زنگ ميزنن فرداش

فرداش كه زنگ ميزنن چي ميگن؟ ببخشيد انقد سوال ميپرسم
پاسخ
تشکر کنندگان:
خواهش ميكنن اگه كلير شده باشين ميگه مديكال تمديد ميكني يا تا ٦ ماه زمان مديكال تمام بشه ميرين؟ اگه كلير نشده باشين كه ميگه بيا پاس رو بگير -ولي پست رو بپرسين من شنيدم كه ديگه سفارت نميرين ميرين پست كه بازم بعد چند روز معلوم ميشه سوالي بود خصوصي بپرسين

پاسخ
تشکر کنندگان: مريم مريم
سلام دوستان, از اونجایی که این صفحه کمی خلوت هست تصمیم گرفتم سفرنامه ارمنستان رو بنویسم شاید کمکی به دوستان باشه.
سفر : من تور گرفتم برای بلیط و 5 شب هتل 3 ستاره سیلاچی که تمیز و مرتب بود و صبحانه کاملی داشت. کمتر از 5 شب هم می شد ولی خوب من ترجیح دادم که با خیال راحت تر کار ها انجام بشه. پرواز با هواپیمایی ماهان بود که رفت 8:30 و برگشت 16:15 به وقت ارمنستان بود. طول پرواز 1:15 دقیقه هستش که خیلی کوتاه هست.
ویزای ارمنستان : از هواپیما که پیاده میشید از پله ها وارد سالنی میشید که صرافی، Visa Registration و چک ویزا داره. هزینه ویزا 3000 دارم هستش و فقط درام قبول می کنند. من در طول سفر مکان های مختلفی دلار چنج کردم و فرقی که داشت 7 درام در یک دلار بود. یعنی بین ارزان ترین و گران ترین نرخ میشد 700 درام ( 5600 تومان ) در 100 دلار، پس نرخ فرق چندانی نداره و قابل توجه نیست.صرافی در همه سوپرمارکت ها هست.
فرم ویزا را در تهران پر کردم و این کار خیلی مفید بود، چون همه مسافران در فرودگاه درگیر پر کردن و صف طولانی درخواست ویزا بودند.
مدیکال :مدیکال رو از خانم دکتر کریستینه وقت گرفته بودم و منشی فارسی زبان ایشون کمک زیادی به انجام کار ها کردند. متاسفانه در ارمنستان به ندرت کسی زبان بلد هستش و حتی کلمات ساده ای مثل GO, Right, Left رو هم بلد نیستند و یک منشی آشنا به امور و زبان فارسی کمک زیادی هستش. آدرس و اطلاعات دکتر رو به ارمنی پرینت بگیریید و همراه داشته باشید. من خیلی ازش استفاده کردم چه در مسیر و چه در یافتن محل مطب.
ابتدا منشی چند سوال کلی در مورد سابقه پزشکی پرسید و قد و وزن و بینایی سنجی کرد. دکتر هم آزمایش های سر پایی کرد. بعد رفتم برای عکس ریه که یک طبقه پایین تر بود و آزمایش خون که در ساختمان مجاور بود.
کلیه کار های مدیکال رو از آزمایش و عکس تا سوالات دکتر رو خانم منشی براتون توضیح میده و جای هیچ نگرانی نیست.جواب رو هم فردای انجام آزمایش ساعت 1 گرفتم.
سفارت : ساعت مصاحبه در نامه سفارت 1:30 بود. من ساعت 1:20 جلوی در سفارت بودم ولی نگهبان گفت کمی عقب تر منتظر باشیم. ساعت 1:30 اشاره کرد که صف بکشیم.
از رو لیست اسم رو با پاس چک میکنه و وارد محوطه شدم. سمت راست یک ساختمان مثل نگهبانی بودش. بیرون در مامور ابتدا پاکت مدیکال رو باز کرد و چک کرد. بعد از داخل گیت رد شدم و وارد ساختمان شدم. کمربند و وسایل رو چک میکنه. گوشی رو گرفت و یک شماره داد و به سمت در دیگری راهنمایی کرد. وارد حیاط کوچکی شدم و بعد ساختمان اصلی.
چند باجه برای تحویل مدارک بود دو تا از باجه ها برای کیس های ایرانی بودند. من باجه شماره 4 بودم که خانمی جوان بود و فارسی رو بدون لهجه صحبت میکرد. همه مدارکی که در نامه مصاحبه بود به همون ترتیب، کامل گرفت و در چک لیستی که جلوش بود علامت می زد.
بعد نشستم تا بعد از 15 دقیقه اسمم رو صدا زد و به باجه 11 رفتم. اینجا برای نشستن چند صندلی بودش و افیسر که یک جوان بود و مثل الن ایر(سخنگوی فارسی زبان وزارت امور خارجه آمریکا) فارسی حرف می زدش اونطرف شیشه بود و سوال می پرسید و در کامپیوتر وارد می کرد.
سوالات بیشتر راجع به مدت و طریقه آشنایی و سفر هایی دو نفره رفتیم، بود.چند سوال هم در مورد محل خدمت و کار من در ایران پرسید. سوال ها ساده بودند و کلا 7 تا 8 دقیقه هم بیشتر طول نکشید. آخر هم از بین کلی کاغذ که روی میز پشتش بود گشت و برگه آبی معروف رو پیدا کرد و شماره کیس رو نوشت و گفت خوشبختانه مدارک کامل هست و فقط کیس شما نیاز به مراحل اداری داره.مدت 4 تا 6 ماه معمولا طول میکشه و باید سایت رو چک کنید.
کل مدتی که در سفارت بودم کمتر از 1 ساعت بود و همه چیز راحت بود. در سالن انتظار سرویس بهداشتی و آب آشامیدنی بود و جای هیچ نگرانی نبود.
شهر : کرایه تاکسی در بیشتر مسیر ها حدود 1000 درام هستش و کمتر پیش میاد که بیشتر بشه. ولی قبل از راه افتادن با زبان اشاره به راننده بگید که تاکسی متر رو روشن کنه و اگر نداشت حتما قیمت رو باهاش فیکس کنید که بعدا دو برابر میگه.تاکسی متر معمولا کمتر حساب میکنه.
توضیحاتی که دادم کلی بودش و اگر دوستان سوالاتی داشته باشند در خدمت هستم.
نوع ویزا : F2A
ورمونت سرویس
رسید نامبر : 28 اکتبر 2014
انتقال از سرویس سنتر ورمونت : 26 آگست 2015
اپروو : 25 سپتامبر 2015
کیس نامبر و اینویس نامبر : 3 نوامبر 2015 از طریق تلفن(YRV2015)
پرداخت 120$ و 325$ هم زمان : 5 نوامبر 2015
ارسال مدارک نهایی: 19 ژانویه 2016
کامپلیت : 2 مارچ 2016
نامه دعوت به مصاحبه : 31 مارچ 2016
مصاحبه: می 2016(ایروان) - AP
آپدیت : 12می، 13می، 17می, 18 می، 19 می , 10 اکتبر ، 19 می 2017
4 اکتبر (مستقیم اوور در سایت سیس-اعلام کیس نامبر در سایت سفارت),10, 11 , 12اکتبر(آخرین آپدیت از حالت اور در اومد و مجدد / شد)
صدور ویزا : 13 اکتبر
باز میشه این در          صبح میشه این شب          صبر داشته باش
پاسخ
سلام به همگی
من اگر خدا بخواد حدود یک ماه و 10 روز دیگه وقت مصاحبه دارم در ارمنستان
نوع کتگوری ویزام هم ‎F2A‎ هست.
من قبلا برای شخص دیگری فرم ‎DS160‎ رو پر کرده بودم (فرم ویزای غیر مهاجرتی) و در مرحله بعد وارد سایت ‎usvisa-info‎ شده و بعد از انتخاب یک کشور در اون سایت رجیستر کردم و بعد هم انتخاب کریر، پرداخت هزینه ها و ‎....
در مورد پرونده خودم، چون در نامه ‎NVC‎ چیزی ندیدم که باید در این سایت ثبت نام کنم، به سفارت زنگ زدم. اونها گفتن که همه باید ثبت نام کنن.
من هم وارد سایت شدم و یک حساب کاربری ساختم. اما بعد از ورود به سایت فقط یک گزینه وجود داره که متعلق هست به افرادی که کتگوری ویزاشون K هست لاغیر.
دوستانی که در این زمینه تجربه دارن می تونن کمکی کنن؟
و اینکه مراحل انگشتنگاری داخل خود سفارته یا جای دیگه؟
ممنون
Cat.: F2A. Priority Date: May, 2014
Interview: YEREVAN. July, 2016 - AP
سربازي: معافيت كفالت. شغل: خصوصي 
دوخطي: 15 دسامبر 2017 
او آر:‌ 18 دسامبر 2017 
دريافت ايميل ويور: 19 دسامبر 2017 
درخواست اطلاعات مسافرت ها: 6 فوريه 2018 
تبديل از اوآر به اسلش: 8 فوريه 2018
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979
(2016-06-04 ساعت 20:35)bhb32 نوشته:  سلام به همگی
من اگر خدا بخواد حدود یک ماه و 10 روز دیگه وقت مصاحبه دارم در ارمنستان
نوع کتگوری ویزام هم ‎F2A‎ هست.
من قبلا برای شخص دیگری فرم ‎DS160‎ رو پر کرده بودم (فرم ویزای غیر مهاجرتی) و در مرحله بعد وارد سایت ‎usvisa-info‎ شده و بعد از انتخاب یک کشور در اون سایت رجیستر کردم و بعد هم انتخاب کریر، پرداخت هزینه ها و ‎....
در مورد پرونده خودم، چون در نامه ‎NVC‎ چیزی ندیدم که باید در این سایت ثبت نام کنم، به سفارت زنگ زدم. اونها گفتن که همه باید ثبت نام کنن.
من هم وارد سایت شدم و یک حساب کاربری ساختم. اما بعد از ورود به سایت فقط یک گزینه وجود داره که متعلق هست به افرادی که کتگوری ویزاشون K هست لاغیر.
دوستانی که در این زمینه تجربه دارن می تونن کمکی کنن؟
و اینکه مراحل انگشتنگاری داخل خود سفارته یا جای دیگه؟
ممنون
سلام، سفارت ارمنستان تا یک ماه پیش نیاز به ثبت نام در این سایت نداشت و فقط برای ویزا های غیر مهاجرتی نیاز به ثبت نام بودش ولی الا رو نمی دونم. و با توجه به اینکه گزینه ای نبوده پس نیاز نیست احتمالا.

انگشت نگاری هم در سفارت هستش و باجه ای که مدارک را ازتون تحویل می گیره در آخر انگشت نگاری می کنه
ورمونت سرویس
4 اکتبر (مستقیم اوور در سایت سیس-اعلام کیس نامبر در سایت سفارت),10, 11 , 12اکتبر(آخرین آپدیت از حالت اور در اومد و مجدد / شد)
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979
(2016-05-18 ساعت 11:02)mohammadreza88 نوشته:  سلام دوستان, از اونجایی که این صفحه کمی خلوت هست تصمیم گرفتم  سفرنامه ارمنستان رو بنویسم شاید کمکی به دوستان باشه.
سفر : من تور گرفتم برای بلیط و 5 شب هتل 3 ستاره سیلاچی که تمیز و مرتب بود و صبحانه کاملی داشت. کمتر از 5 شب هم می شد ولی خوب من ترجیح دادم که با خیال راحت تر کار ها انجام بشه. پرواز با هواپیمایی ماهان بود که رفت 8:30 و برگشت 16:15 به وقت ارمنستان بود. طول پرواز 1:15 دقیقه هستش که خیلی کوتاه هست.
ویزای ارمنستان : از هواپیما که پیاده میشید از پله ها وارد سالنی میشید که صرافی، Visa Registration   و چک ویزا داره. هزینه ویزا 3000 دارم هستش و فقط درام قبول می کنند. من در طول سفر مکان های مختلفی دلار چنج کردم و فرقی که داشت 7 درام در یک دلار بود. یعنی بین ارزان ترین و گران ترین نرخ میشد 700 درام ( 5600 تومان ) در 100 دلار، پس نرخ فرق چندانی نداره و قابل توجه نیست.صرافی در همه سوپرمارکت ها هست.
فرم ویزا را در تهران پر کردم و این کار خیلی مفید بود، چون همه مسافران در فرودگاه درگیر پر کردن و صف طولانی درخواست ویزا بودند.
مدیکال :مدیکال رو از خانم دکتر کریستینه وقت گرفته بودم و منشی فارسی زبان ایشون کمک زیادی به انجام کار ها کردند. متاسفانه در ارمنستان به ندرت کسی زبان بلد هستش و حتی کلمات ساده ای مثل  GO, Right, Left  رو هم بلد نیستند و یک منشی آشنا به امور و زبان فارسی کمک زیادی هستش. آدرس و اطلاعات دکتر رو به ارمنی پرینت بگیریید و همراه داشته باشید. من خیلی ازش استفاده کردم چه در مسیر و چه در یافتن محل مطب.
ابتدا منشی چند سوال کلی در مورد سابقه پزشکی پرسید و قد و وزن و بینایی سنجی کرد. دکتر هم آزمایش های سر پایی کرد. بعد رفتم برای عکس ریه که یک طبقه پایین تر بود و آزمایش خون که در ساختمان مجاور بود.
کلیه کار های مدیکال رو از آزمایش و عکس تا سوالات دکتر رو خانم منشی براتون توضیح میده و جای هیچ نگرانی نیست.جواب رو هم فردای انجام آزمایش ساعت 1 گرفتم.
سفارت : ساعت مصاحبه در نامه سفارت 1:30 بود. من ساعت 1:20 جلوی در سفارت بودم ولی نگهبان گفت کمی عقب تر منتظر باشیم. ساعت 1:30 اشاره کرد که صف بکشیم.
از رو لیست اسم رو با پاس چک میکنه و وارد محوطه شدم. سمت راست یک ساختمان مثل نگهبانی بودش. بیرون در مامور ابتدا پاکت مدیکال رو باز کرد و چک کرد. بعد از داخل گیت رد شدم و وارد ساختمان شدم. کمربند و وسایل رو چک میکنه. گوشی رو گرفت و یک شماره داد و به سمت در دیگری راهنمایی کرد. وارد حیاط کوچکی شدم و بعد ساختمان اصلی.
چند باجه برای تحویل مدارک بود دو تا از باجه ها برای کیس های ایرانی بودند. من باجه شماره 4 بودم که خانمی جوان بود و فارسی رو بدون لهجه صحبت میکرد. همه مدارکی که در نامه مصاحبه بود به همون ترتیب، کامل گرفت و در چک لیستی که جلوش بود علامت می زد.
بعد نشستم تا بعد از 15 دقیقه اسمم رو صدا زد و به باجه 11 رفتم. اینجا برای نشستن چند صندلی بودش و افیسر که یک جوان بود و مثل الن ایر(سخنگوی فارسی زبان وزارت امور خارجه آمریکا) فارسی حرف می زدش اونطرف شیشه بود و سوال می پرسید و در کامپیوتر وارد می کرد.
سوالات بیشتر راجع به مدت و طریقه آشنایی و سفر هایی دو نفره رفتیم، بود.چند سوال هم در مورد محل خدمت و کار من در ایران پرسید. سوال ها ساده بودند و کلا 7 تا 8 دقیقه هم بیشتر طول نکشید. آخر هم از بین کلی کاغذ که روی میز پشتش بود گشت و برگه آبی معروف رو پیدا کرد و شماره کیس رو نوشت و گفت خوشبختانه مدارک کامل هست و فقط کیس شما نیاز به مراحل اداری داره.مدت 4 تا 6 ماه معمولا طول میکشه و باید سایت رو چک کنید.
کل مدتی که در سفارت بودم کمتر از 1 ساعت بود و همه چیز راحت بود. در سالن انتظار سرویس بهداشتی و آب آشامیدنی بود و جای هیچ نگرانی نبود.
شهر : کرایه تاکسی در بیشتر مسیر ها حدود 1000 درام هستش و کمتر پیش میاد که بیشتر بشه. ولی قبل از راه افتادن با زبان اشاره به راننده بگید که تاکسی متر رو روشن کنه و اگر نداشت حتما قیمت رو باهاش فیکس کنید که بعدا دو برابر میگه.تاکسی متر معمولا کمتر حساب میکنه.
توضیحاتی که دادم کلی بودش و اگر دوستان سوالاتی داشته باشند در خدمت هستم.

سلام دوست عزیز . مصاحبه ما هم در ارمنستان هست و البته هنور منتظر اعلام زمان مصاحبه هستیم .. فقط چند تا سوال هست که اگر لطف کنید و جواب بدید ممنون میشم:
- آیا مطب یا کلینیکی که خانم دکتر کریستینه توش کار میکنه نزدیک به سفارت هست ؟ ایا شما هتلی رو می شناسید که برای من که تنها برای مصاحبه میرم مناسب باشه و دسترسی نزدیکی به هر دو سفارت و کلینیک داشته باشه ؟
- آیا در زمان مصاحبه از فردی که شاغل هست نامه از محل کار می خوان ؟ من یک سازمان دولتی کار می کنم اما هیچ کسی در این سازمان نمیدونه که شرایط من چیه ؟ آیا داشتن روزمه کاری به تنهایی کافی است یا بهتره از محل کارم یک نامه برای زمان مصاحبه بگیرم؟
- کلا چه هزینه هایی باید پرداخت بشه و هر کدام چقدره؟ فکر کنم که باید مبلغی برای مدیکال و یا صدور ویزا پرداخت کرد اما نمیدونم چقدره ؟ اگر شما در حین مصاحبه هزینه ای را پرداخت کردید برای هر قسمتی ممنون میشم که اطلاع بدید...
- چه سوالاتی در زمان مصاحبه از شما پرسیده شده.. و برآورد شما از نحوه مصاحبه آنها به چه شکل هست؟

شرمنده ام اگر تعداد موارد زیاد شد. احتمالا خودتون هم زمانی که برای مصاحبه دعوت شدید چنین استرسهایی رو داشتید و مطمینا درک می کنید. باز هم از همکاری شما ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-06-13 ساعت 11:12)mulan1979 نوشته:  سلام دوست عزیز . مصاحبه ما هم در ارمنستان هست و البته هنور منتظر اعلام زمان مصاحبه هستیم .. فقط چند تا سوال هست که اگر لطف کنید و جواب بدید ممنون میشم:
- آیا مطب یا کلینیکی که خانم دکتر کریستینه توش کار میکنه نزدیک به سفارت هست ؟ ایا شما هتلی رو می شناسید که برای من که تنها برای مصاحبه میرم مناسب باشه و دسترسی نزدیکی به هر دو سفارت و کلینیک داشته باشه ؟
- آیا در زمان مصاحبه از فردی که شاغل هست نامه از محل کار می خوان ؟ من یک سازمان دولتی کار می کنم اما هیچ کسی در این سازمان نمیدونه که شرایط من چیه ؟ آیا داشتن روزمه کاری به تنهایی کافی است یا بهتره از محل کارم یک نامه برای زمان مصاحبه بگیرم؟
- کلا چه هزینه هایی باید پرداخت بشه و هر کدام چقدره؟ فکر کنم که باید مبلغی برای مدیکال و یا صدور ویزا پرداخت کرد اما نمیدونم چقدره ؟ اگر شما در حین مصاحبه هزینه ای را پرداخت کردید برای هر قسمتی ممنون میشم که اطلاع بدید...
- چه سوالاتی در زمان مصاحبه از شما پرسیده شده.. و برآورد شما از نحوه مصاحبه آنها به چه شکل هست؟

شرمنده ام اگر تعداد موارد زیاد شد. احتمالا خودتون هم زمانی که برای مصاحبه دعوت شدید چنین استرسهایی رو داشتید و مطمینا درک می کنید. باز هم از همکاری شما ممنونم

خواهش می کنم، قبلی ها به ما کمک کردند که راحت تموم بشه مصاحبه، انشاالله که شما هم به بعدی ها کمک خواهید کرد.
ایروان شهر کوچکی هستش و هزینه تاکسی تا سفارت یا مدیکال حدود 1000 دلار ، 8000 تومان هستش. پس نگران محل هتل نباشید. سفارت و بیمارستان از مرکزیت شهر که اکثر هتل ها قرار داره دور هست ولی فاصله  در شلوغ ترین ساعت بیشتر از نیم ساعت نیست.
در مورد رزومه اطلاعی ندارم،  من خودم یک رزومه یک صفحه ای نوشتم بردم که نگرفت
هزینه ها هم 45000 درام برای مدیکال هستش، و اگر ویزا بدن که هزینه گرین کارت که می تونید بعدا پرداخت کنید که من ای پی خوردم و موضوعیت نداشت.
سوالات افیسر رو هم در سفرنامه کامل توضیح دادم، ولی کیس به کیس متفاوت هست
ورمونت سرویس
پاسخ
تشکر کنندگان: mulan1979 ، محبوبه. 68 ، smpf

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان