کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انجمن آهنگسازان و نوازندگان
سلام دوستان
ما هميشه شاهد آن بوديم كه بسياري از مردم ايران زمين از بدو دوران كودكي در آموزشگاههاي موسيقي با انواع سازها آشنا شده و به اصطلاح تلمذي كرديم ولي به مرور زمان به اقتضاي مشكلات زندگي و مسايل مربوط به آن با اين آموزه ها فاصله گرفتيم

چه بسا بسياري از افراد هستند كه به دليل عدم شناخت يا عدم توانايي ايجاد ارتباط و يا نبود امكانات ارتباطي اينترنتي  مثل همين مهاجر سراي خوب استعدادهايشان سوخته و بباد رفته است

از طرف ديگر هم ميبينيم افرادي را كه با علم به اين هنر توانستند به جاهاي بسيار والاي اجتماعي برسند و البته پولدار هم شوند كه به گفته همه دوستان اين مسيله براي آمريكا بسيار مهم و لازم هست

من خودم در دوران نوجواني سالها موسيقي سنتي كار كردم و تمبك ساز اصلي من بود و البته سه تار و پيانو هم مينواختم حتي در سن هيجده سالگي گروه اركستر شانزده نفره اي را تشكيل داديم كه برنامه هايي هم اجرا نموديم

حال اگر خدا بخواهد و به آمريكا بيايم دوست دارم گوشه اي از زندگيم را به اين مهم اختصاص دهم حال اگر دوستان عزيزم در اين زمينه اگر تجربه اي دارند را به اشتراك گذارند شايد بتوان در آينده اي نه چندان دور اركستر موسيقي مهاجر سرا را ايجاد كرد

با توجه به ضرورت موضوع كار در آمريكا و پيدا كردن همه فرصتهاي مربوط آن فكر ميكنم بودن تاپيكي در اين خصوص در اين قسمت مفيد باشد
کیس نامبر: 2012as2xxxx
کنسولگری:انکارا
مصاحبه: فبريوري ٢٠١٢
کلیرنس: مارچ ٢٠١٢
دريافت ويزا: آپريل ٢٠١٢
تاریخ ورود به آمريكا: جون ٢٠١٢
تعداد افراد در این کیس نامبر: 3 نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: soniarazmi ، Emma_a432 ، lighter ، msar
آرمان عزیز تاپیک جالبی‌ باز کردی.نمی‌دونم چرا همکاران پزشک خیلی‌‌هاشون دستی‌ به ساز هم دارند.من هم سال‌ها است که پیانو میزنم.ولی‌ خانواده من از ساز سنتی‌ هم بی‌نصیب نمانده و شوهرم نوازنده خوب ستار است .و به یمن پسرم هم صدای خیلی‌ از ساز ها(سنتی‌ و غربی در خانه ما هر روز شنیده میشود)من هم تصمیم دارم که از این مهم اصلا غافل نشوم و خیلی‌ خوب خواهد شد اگر بتوانیم در آینده دوستانیکه دستی‌ به ساز دارند همدیگر را پیدا کنیم.عالی‌ میشود!Big Grin
***2012AS16
تاریخ دریافت ویزا:29 March
تاریخ ورود به آمریکا :June 1
تاریخ دریافت گرین کارت : 20 June,Big Grin
تعداد افراد با این کیس:3
پاسخ
تشکر کنندگان: armanbala ، msar
(2012-03-21 ساعت 19:31)cmbt نوشته:  آرمان عزیز تاپیک جالبی‌ باز کردی.نمی‌دونم چرا همکاران پزشک خیلی‌‌هاشون دستی‌ به ساز هم دارند.من هم سال‌ها است که پیانو میزنم.ولی‌ خانواده من از ساز سنتی‌ هم بی‌نصیب نمانده و شوهرم نوازنده خوب ستار است .و به یمن پسرم هم صدای خیلی‌ از ساز ها(سنتی‌ و غربی در خانه ما هر روز شنیده میشود)من هم تصمیم دارم که از این مهم اصلا غافل نشوم و خیلی‌ خوب خواهد شد اگر بتوانیم در آینده دوستانیکه دستی‌ به ساز دارند همدیگر را پیدا کنیم.عالی‌ میشود!Big Grin

دوست عزيزم
من فعلا ايالت تگزاس و شهر هيوستون را براي زندگي انتخاب كردم
اگر شما هم اين ايالت و اين شهر يا نزديكش را انتخاب كرديد ميشود كارهايي كرد
کیس نامبر: 2012as2xxxx
کنسولگری:انکارا
مصاحبه: فبريوري ٢٠١٢
کلیرنس: مارچ ٢٠١٢
دريافت ويزا: آپريل ٢٠١٢
تاریخ ورود به آمريكا: جون ٢٠١٢
تعداد افراد در این کیس نامبر: 3 نفر
پاسخ
تشکر کنندگان: cmbt ، msar
دوستام ممنون میشم به سوالات من جواب بدید آیا کسی میتونه از طریق این کار یعنی نواختن سازهای سنتی و فروش سازهای سنتی ایرانی درخواست کار و متعاقب اون ویزای کار برای امریکا داشته باشه؟
اصلا برای این فرئ کاری وجود داره؟
پاسخ
تشکر کنندگان: armanbala ، msar
درود بر دوستان هنرمند. ممنون از پستهای خوبتون. میخواستم بگم من هم مقداری تو هنر دست دارم. اگه گروهی تشکیل شد اگه بهم افتخار بدید ممنون میشم. من نی مینوازم.

پاسخ
تشکر کنندگان: msar
دوستان هنرمند اگه راهنماییمان کنند ممنون میشویم
پاسخ
سلام آقا ممل٬ کجای آمریکا هستید؟
پاسخ
سلام دوستان
من تا یک ماه اینده میام هیوستون، خواننده هستم و در ایران چندین تیتراژ تلویزیونی داشتم، نوازنده کیبورد و آهنگساز هم هستم،خوشحال میشم بتونم دوست و یا همکاری در این زمینه تو هیوستون داشته باشم
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان