کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ایده های کار در بدو ورود به آمریکا
سلام من دوره ارایشگری در ایران دیدم
الانم هم مو خوب کوتاه می کنم و مدل میدم زبانم اون چنان خوب نیست
از دوستانی که اونجا هستن میخوام راهنماییم کنن که این شغل اونجا به دردم
میخوره که مجردم.اجاره خونه خورد خوراک وپوشاک در میاد چیزی واسم میمونه
چون یکی از دوستام که تو لس انجلس بود می گفت آرایشگاه اونجا خلوته.
لاس وگاس واسه این شغل چه طوره
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611
سلام خدمت همه دوستان...
اگه بخوام یه کارواش واسه خودم بزنم، به نظر شماهایی که الان در امریکا زندگی میکنید،
1-بیزینس سود دهی هست یا نه؟
2-برای راه اندازی یه کارواش در حد معمول تقریبا چقدر باید هزینه کرد؟
3-شستشوی هر ماشین چند دلاره؟
4-این بیزینس در کدام ایالت یا شهر موفق تره؟
5-نوع اکثر کارواشها و طرز کارشون مثه کارواشای توی ایرانه (ابپاشی و کف و سپس ابکشی و خشک کردن) یا مثلا تمام اتوماتیک و غیره هستند؟
6-فرهنگ مردم به این شکله که خودشون ماشینشونو بشورن یا ببرن کارواش و اینکه چقد به نظافت ماشیناشون اهمیت میدن و از همه مهمتر شرایط محیطی طوری هست که ماشینا زود به زود کثیف شن و نیاز به کارواش داشته باشن؟
نظر خودم بیشتر روی دالاس-فورت وورثه

واقعا پیشاپیش خیلی خیلی از کمکها و راهنمایی هاتون متشکرم.
پاسخ
تشکر کنندگان:
دوستان عزیز،
اگر برای خودتون یا آشنایانتون به دنبال کار میگردید، من در منطقه ‎Rancho Bernardo‎ در نزدیکی سن دیگو یک کار در زمینه ‎Retail‎ (فروشگاه) سراغ دارم. حقوق مینیمم میدهند و بصورت تمام وقت استخدام میکنند. 40 ساعت در هفته نیاز دارند مگر اینکه خودتون کمتر بخواهید. معمولا هم کسی رو به این راحتی اخراج نمیکنند. اگر بخواهید با پرداخت حق بیمه میتونید از بیمه پزشکی و دندانپزشکی بهره مند شوید. اگر تمایل داشتید، به من پیام خصوصی بدهید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
وستان سلام

اگر کسی‌ دنبال کار هستش ، من در نشویل - تنسی هستم و برای تایر شاپ و کارلات دنبال آدم مطمئن و فنی‌ و صد البته علاقمند هستم

در مورد پیدا کردن خانه و دیگر شرایط لازم زندگی‌ می‌تونم کمک کنم، اگر خودتون و یا کسی‌ رو میشناسید که دارای چنین شرایطی هست ، بهم پیام بدید

ممنون
تجربه شکست خیلی بهتر از حسرت خوردن از دست دادن یه موقعیت هستش

نشویل - تنسی : جایی که من زندگی‌ می‌کنم ، شهری کوچک ، با هزینه‌های متوسط ، وضعیت کار بد نیست 
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان