کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۲
(2012-06-10 ساعت 00:29)SH1A2R3 نوشته:  سلام دوستان.این روزهای اخر قبل از مصاحبه چقدر دیر میگذره...
بچه ها من تصمیم گرفتم یه مقدار از وسایل رو بفروشم ولی نمیدونم چطور قیمت گذاری کنم که به ضررم نشه.قیمت چطوری در بیارم اخه یکی دوتا نیست که.صحبت وسایل یه خونه هست.
سمساری ها که میزنن تو سر وسایل و به اونها نمیشه فروخت.شماها چیکار کردین و چطور قیمت گذاری کردین؟

یه راهش اینه که به در و دیوار محله تون اگهی بچسبونید با این مضمون:
"فروش کلیه لوازم منزل به علت مهاجرت (یا مسافرت)"
خوب جواب میده..
در مورد قیمت یه راه سادش اینه که مثلا 50 درصد قیمت نوی اون جنس رو پیشنهاد بدین ولی در مجموع باید با خریدار کنار بیایید.

ورود به آمریکا: 2012
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، ghorbat ، daria
(2012-06-12 ساعت 08:19)arbasic نوشته:  
(2012-06-11 ساعت 16:48)missi نوشته:  
(2012-06-10 ساعت 23:02)mehdi.pazoki نوشته:  
(2012-06-10 ساعت 22:53)missi نوشته:  یکی به من دلداری بده خیلی استرس دارم. هفته ی بعد مصاحبه دارم. یه بار واسه ویزای توریستی اقدام کردم از سفارت کوالالامپور (زندگی می کنم همین جا) بعد ازم سوال کرد فامیل داری منم گفتم نه، فکر می کردم منظورش خانواده ی درجه 1 مثل مادر پدر ایناست. بعد اسم خاله مو آورد گفت پس این کیه؟ Sad بعد گفتم ببخشید اشتباه شد. گفت چرا الکی گفتی؟ گفتم حواسم نبود. آخرشم ویزا نداد. حالا می ترسم به خاطر این کارم گیر کنه Sad(( اگه یهو بزنه تو سیستم بفهمه قبلا هم اومدم... چه جوری می شه؟ Sad

سلام دوست عزیز
به نظر من که شما حقیقت رو بگو و اگر حساس شد حتی اشتباهی رو هم که کردی بگو.
نا امید نشو، مثبت فکر کن و باور کن که ویزارو یکضرب میگیری.
اگر باور نمیکنی وقتی برگشتی میتونی اخم کنی (-:
مرسی امیدوارم همینجوری باشه Sad

(2012-06-10 ساعت 23:53)laili نوشته:  
(2012-06-10 ساعت 22:53)missi نوشته:  یکی به من دلداری بده خیلی استرس دارم. هفته ی بعد مصاحبه دارم. یه بار واسه ویزای توریستی اقدام کردم از سفارت کوالالامپور (زندگی می کنم همین جا) بعد ازم سوال کرد فامیل داری منم گفتم نه، فکر می کردم منظورش خانواده ی درجه 1 مثل مادر پدر ایناست. بعد اسم خاله مو آورد گفت پس این کیه؟ Sad بعد گفتم ببخشید اشتباه شد. گفت چرا الکی گفتی؟ گفتم حواسم نبود. آخرشم ویزا نداد. حالا می ترسم به خاطر این کارم گیر کنه Sad(( اگه یهو بزنه تو سیستم بفهمه قبلا هم اومدم... چه جوری می شه؟ Sad

مطمئنم آفیسر چیزی از گذشته ی شما نمیگه . یه چیز خیلی مهم توی مصاحبه ها اینه که شما هم زیاد حرف نزنی . فقط زمانی حرف بزنین که ازتون سوال کنن قبلش هیچی نگو ..هیچی .

مرسی امیدوارم هیچی نپرسه. یا حداقل همون آفیسر نباشه که من خیالم راحت تر باشه... شبا خواب مصاحبه می بینم D:
شما به خاطر این استرسی که داری یک طوری رفتار می کنی که طرف خیال می کنه مشکل داری. همیشه حقیقت رو بگو و آروم باش. همه چیز به خوبی پیش می ره. من هم یک بار از همین سفارت آنکارا ریجکت شدم.اما وقتی راستش رو بگی مشکلی پیش نمیاد. خواهر من هم که 2010 برنده لاتاری شده بود، دوبار از همین سفارت آنکارا ریجکت شده بود یک بار هم از قبرس!!! اما اصلا مشکلی براش پیش نیومد اصلا هم ازش نپرسیدن. خوب همه ماها می خواستیم بریم آمریکا که گرین کارت ثبت نام کردیم.حالا اخماتو باز کن و دیگه هم نگران نباش. Big Grin
بله چشم من اخمامو باز می کنم D: امروز مادرم از پاریس ویزای توریستی شو گرفت یه کم خیالم راحت شد که همراهم میاد. آخه می گفت مطمئن باش من می گیرم تو هم می گیری... من سعی می کنم اصلا بهش فکر نکنم اصلا انگار نه انگار من قبلا هم پام رسیده به سفارت کلی هم ضایع بازی درآوردم D: جوونیه و بی تجربگی دیگه... حالا این دفعه بپرسه فامیل داری می گم بـــــــــعله D:
Case Number: 45XXX
سفارت: کوالالامپور
مصاحبه: 19th june
دریافت ویزا: یک ضرب
ورود به آمریکا: Nov,2012
شانس نام مستعار خداست آنجا که نمی خواهد امضایش پای داده هایش باشد...
تشکر کنندگان: ghorbat ، SH1A2R3 ، 3rip
(2012-06-12 ساعت 23:09)IMMI نوشته:  سایت سفارت ترکیه برای 12 JUNE آپدیت شد، اما باز هم خبری از مصاحبه ما نبود که نبود. شیطونه میگه نامه بزنم بگم ما رو بندار ابوظبی، شاید که اینجوری نوبتمون زودتر بشه!!

سایت رو چک کردن زیاد فایده ای نداره، تو سایت سفارت آنکارا فقط مصاحبه های تا آخر جولای کامل آمده. نامه دومتون تو سایت KCC زودتر میاد. بهترین راه اینه فردا یا پس فردا زنگ بزنین KCC ببینین کیستون تو چه وضعیتیه چون همین روزا مصاحبه های آگوست مشخص میشه.
2012AS00066XXX
آنکارا (۲ نفر)
مصاحبه: July 23 (آبي + ٩ سؤالی)
دریافت کلیرنس:‌ 6 Sep
ويزا: 12 Sep
ورود به آمریکا :27 Oct
گرین کارت : 2012-8Nov
**TOGETHER WE STAND, DIVIDED WE FALL**
تشکر کنندگان: ghorbat ، SH1A2R3 ، ASALI
عجب روزايي از كارو زندگي افتاديم اين چند روزم بگذره قالش كنده شه ، هر چي نزديكتر ميشه هول تر مي كنه ادمو ....
since 2012
تشکر کنندگان: 3rip ، frz61 ، schaghayegh ، mehdiii ، mmmsdeghi ، ASALI ، mohajersara12 ، vroom ، SH1A2R3 ، parsy631 ، ghorbat ، daria ، کیانا
(2012-06-13 ساعت 20:06)maka2 نوشته:  عجب روزايي از كارو زندگي افتاديم اين چند روزم بگذره قالش كنده شه ، هر چي نزديكتر ميشه هول تر مي كنه ادمو ....

من تا حالا معنی انتظار رو درست نمی دونستم و همش فکر می کردم من می تونم جوری خودم رو سرگرم کنم که فکرم در گیر انتظار نشه ولی نشد که نشد
ولی پایان شیرین به همه چشم انتظاری ها می ارزهBig Grin
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
برنده 2012-اولین ورود: ژانویه 2013- دریافت پاس سفید اوت 2013- ورود مجدد سپتامبر 2015
تشکر کنندگان: maka2 ، schaghayegh ، ASALI ، mmmsdeghi ، vroom ، SH1A2R3 ، ghorbat ، mehdiii ، 3rip ، daria
آفرین به شما 2012 ها که دل بزرگی دارید. من که 2013 ام و تازه فرمها رو فرستادم اینقدر نگرانم. لامسب بلاتکلیفی انرژی آدمو میگیره. امیدوارم زمان کارنتی و مصاحبه ما هم زودتر اعلام بشه تا قدمها رو یکی یکی طی کنیم و ما هم به هدف برسیم.....
2013ASxxx فقط خودم / آنکارا
مصاحبه: NOV 2012 فرم 9 سوالی
کلیرنس: ژانویه 2013 / 80 روز آزگار!
ورود: آپریل 2013 واشینگتن
سوشال 17 و گرین کارت 20 روز پس از رسیدن Cool
کار: آگوست 2013 نفت و گاز
Project Planner/Scheduler Engineer
هیوستون تگزاس
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، parsy631 ، ASALI ، ghorbat ، mehdiii ، 3rip ، daria ، کیانا
(2012-06-14 ساعت 00:09)Ali DV-2013 نوشته:  آفرین به شما 2012 ها که دل بزرگی دارید. من که 2013 ام و تازه فرمها رو فرستادم اینقدر نگرانم. لامسب بلاتکلیفی انرژی آدمو میگیره. امیدوارم زمان کارنتی و مصاحبه ما هم زودتر اعلام بشه تا قدمها رو یکی یکی طی کنیم و ما هم به هدف برسیم.....

منم فکر می کردم کارنت بشم دیگه همه چی حله! D: هفته ی بعد مصاحبه دارم تقریبا دو-سه هفته ست شبا از استرس خوابم نمی بره. خواب مصاحبه می بینم، خواب آمریکا می بینم، خواب فرودگاه می بینم... استرس درس و امتحان یه طرف، اینم یه طرف. مصاحبه م فردای روز تحویل پروژه مه... اصن یه وضی D: ولی به پایانش امیدوارم :) ایشالا همه زودتر برن ویزا بگیرن.
Case Number: 45XXX
سفارت: کوالالامپور
مصاحبه: 19th june
دریافت ویزا: یک ضرب
شماره کیس : 2012AS00044XXX
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 21 july
کنسولگری: آنکارا
کارنت شدن:April
مصاحبه: اواسط june
دریافت کلیرنس:19 sep 
2 نفر 
تشکر کنندگان: ghorbat ، zaherbin ، SH1A2R3 ، mehdiii ، 3rip ، daria ، کیانا
(2012-06-14 ساعت 01:17)s$s نوشته:  سلام بچه ها کسی بیدار هست به ما دلداری بده؟؟ ما فردا مصاحبه داریم، مدارک رو چک کردیم یه سری سوالاتم نوشتم؟ نکته خاصی هست که بمون کمک کنه؟ دلم شور میزنه! (همسر آقای s$s)
عزیز دل انگیز ، تنها دلداری اینه که برو بگیر با خیال راحت بخواب که ویزا خوشکله منتظر شماست Big Grin برات آرزوی موفقیت میکنم .

کیس نامبر:AS20XXX
روئیت قبولی و ارسال فرم ها:Mar/2012
تاریخ مصاحبه ، دریافت ویزا و ورود به آمریکا:Jun/2012
دریافت سوشیال و گرین کارت Jul/2012
به پایان آمد این دفتر ، حکایت همچنان باقیست !!!

تشکر کنندگان: vroom ، zaherbin ، SH1A2R3 ، s$s ، mehdiii ، 3rip ، daria ، frz61 ، mojtaba_k ، کیانا
(2012-06-13 ساعت 20:20)frz61 نوشته:  
(2012-06-13 ساعت 20:06)maka2 نوشته:  عجب روزايي از كارو زندگي افتاديم اين چند روزم بگذره قالش كنده شه ، هر چي نزديكتر ميشه هول تر مي كنه ادمو ....

من تا حالا معنی انتظار رو درست نمی دونستم و همش فکر می کردم من می تونم جوری خودم رو سرگرم کنم که فکرم در گیر انتظار نشه ولی نشد که نشد
ولی پایان شیرین به همه چشم انتظاری ها می ارزهBig Grin
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
دست رو دلم نزار که خونهBig Grin
این استرس ما رو از پا در اورد.انتظارو که دیگه نگو...Sad

2012as55XXX
مصاحبه: 27 JUNE
کلیرنس: 8 august پس از 42 روز انتظار بسیار سختBig Grin
ورود به امریکا: 3 سپتامبر2012
مقصد:کالیفرنیا/اورنج کانتی
تشکر کنندگان: ghorbat ، s$s ، mehdiii ، 3rip ، daria ، Hediyeh ، frz61 ، mojtaba_k ، کیانا
(2012-06-14 ساعت 01:17)s$s نوشته:  سلام بچه ها کسی بیدار هست به ما دلداری بده؟؟ ما فردا مصاحبه داریم، مدارک رو چک کردیم یه سری سوالاتم نوشتم؟ نکته خاصی هست که بمون کمک کنه؟ دلم شور میزنه! (همسر آقای s$s)

دوست عزيز، برو يه دوش آب گرم بگير و راحت بگير بخواب ... يه روش ياد ميدم براي مقابله با استرس:
بهش ميگن تنفس 4 مرحله اي ،‌به اينصورت كه 4 ثانيه دم، 4 ثانيه نفس و نگه ميداري، 4 ثانيه بازدم، 4 ثانيه مكث و دوباره از اول... چند بار كه اينكارو بكنيد آروم ميشيد...
موفق باشيد و اميدوارم فردا با خبراي خوش مارو خوشحال كنيد .
به اميد ويزاي يكضربSmile
‍CN:2012AS4xxxx
رویت قبولی:6/15
ارسال فرمها:6/19
آنکارا
کارنت:April
نامه2 :19April
مصاحبه:19 June
دریافت ویزا: 21 June
ورود: 16 Sep
شهر: لس آنجلس
دریافت گرین کارت:
دريافت سوشيال: Sep 23
1نفر
هزینه:20Pic +88DHL+75Pass+58V+397Ti+200Tr+220$ M+ 220$ H+ 330$ Visa + 913Ti
تشکر کنندگان: vroom ، SH1A2R3 ، ghorbat ، s$s ، mehdiii ، 3rip ، daria ، Hediyeh ، mojtaba_k ، کیانا
وای دوستای مهربونم چقدر شما همتون خوبید، مرسسیییی همین که دیدم اینجایین کلی انرژی گرفتم کلی خوشحال شدم. برای همتون بهترین ها رو آرزو میکنم. ما بریم فردا اومدیم میگم چی شد.
خدا کنه هممون با یه ویزای یه ضرب خوشحال بشیم مثل دوستمون غربت.
بازم مممنننننون
همسر آقای s$s
شماره کیس : 2012AS00044XXX
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 21 july
کنسولگری: آنکارا
کارنت شدن:April
مصاحبه: اواسط june
دریافت کلیرنس:19 sep 
2 نفر 
تشکر کنندگان: schaghayegh ، ghorbat ، ASALI ، mehdiii ، 3rip ، daria ، کیانا ، SH1A2R3 ، Hediyeh ، hoda2012 ، frz61 ، mojtaba_k
ببینین ساعت چنده و ما هنوز نخوابیدیم(2صبح)
من هر روز کارم اینه.
از15 جولای 2011 که نتایج اومده زودتر از این نخوابیدم.
حالا حالا ها هم کار داریم ها...
ولی خودمونیم خداوکیلی به همه انتظار و استرسش می ارزه.پارسال اینموقع
من حاضر بودم 1000 برابر این استرس و انتظار تحمل کنم بهم حتی یک روز زودتر بگن لاتاری برنده شدین....
وافعا چه روزهایی بود.
وچقدر امید داشتن و امیدوار بودن شیرینه....
2012as55XXX
مصاحبه: 27 JUNE
کلیرنس: 8 august پس از 42 روز انتظار بسیار سختBig Grin
ورود به امریکا: 3 سپتامبر2012
مقصد:کالیفرنیا/اورنج کانتی
تشکر کنندگان: ghorbat ، vroom ، ASALI ، mehdiii ، 3rip ، کیانا ، Hediyeh ، hoda2012 ، frz61 ، mojtaba_k
(2012-06-14 ساعت 02:03)SH1A2R3 نوشته:  ببینین ساعت چنده و ما هنوز نخوابیدیم(2صبح)
من هر روز کارم اینه.
از15 جولای 2011 که نتایج اومده زودتر از این نخوابیدم.
حالا حالا ها هم کار داریم ها...
ولی خودمونیم خداوکیلی به همه انتظار و استرسش می ارزه.پارسال اینموقع
من حاضر بودم 1000 برابر این استرس و انتظار تحمل کنم بهم حتی یک روز زودتر بگن لاتاری برنده شدین....
وافعا چه روزهایی بود.
وچقدر امید داشتن و امیدوار بودن شیرینه....

ساعت ۴ رو هم من اعلام می کنم Smile تازه مصیبت اینه که بیشتر از یک ماه مونده تا مصاحبه ما و انتظار و انتظار و انتظار
2012AS00066XXX
آنکارا (۲ نفر)
مصاحبه: July 23 (آبي + ٩ سؤالی)
دریافت کلیرنس:‌ 6 Sep
ويزا: 12 Sep
ورود به آمریکا :27 Oct
گرین کارت : 2012-8Nov
**TOGETHER WE STAND, DIVIDED WE FALL**
تشکر کنندگان: کیانا ، SH1A2R3 ، Hediyeh ، mehdiii ، ghorbat ، mojtaba_k

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان