کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۲
بچها یادتونه قبلا چه احساسی به صفحه قبول شدن لاتاری داشتید من که وقتی بازش میکردم کلی ذوق میکردم
ولی حالا کم کم داره حالم ازش بهم میخوره
شما چه حسی دارید؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
دوستان 2012 جدول یادتون نره
2012AS00067xxx
تعداد:2
تاریخ مصاحبه: 25july
کلیرنس: پایان انتظار 31 اگوست Big GrinBig Grin:
تشکر کنندگان: shadin_n ، ghorbat ، amin_gholian ، SH1A2R3 ، h4di ، frz61 ، SallyD ، behzad7 ، mehdiii
دوستان به جای انتظار کشیدن چند تا سریال ( تاکید میکنم سریال نه فیلم. اونم فقط خارجی) بخرین و با یه پاکت تخمه بشینین با خانواده نگاه کنین. برای وقت گذرونی معجزه میکنه. 100% تضمینی.
تشکر کنندگان: ghorbat ، SH1A2R3 ، frz61 ، anikoo ، shadin_n ، پرنیان90 ، mehdiii
دوستان عزیز یه توصیه خیلی کوچیک از من بپذیرید... اگر سطح زبان انگلیسیتون خیلی بالا نیست، به جای این وقت گذاشتنها و این استرس کشیدنها و این فکرها و درد و دل کردنها بیشتر به کار کردن روی زبان بپردازید. باور کنید این وقت گذاشتنها هیچ سودی نداره. شما اگه امروز از وقت مصاحبتون آگاه بشید یا فردا تاثیری در کل روند نداره. باور بفرمایید بعد از ورودتون به آمریکا خودتون رو بابت این استرسها و و قت هدر دادنها سرزنش خواهید کرد. مطمئن باشید که اون روز آرزو می کنید که کاش زمان بر می گشت و بیشتر به فکر تقویت زبان انگلیسیتون بودید.
کوچیک همتون
CN:2012AS63XXX
ارسال فرمها: 21 july 2011
سفارت:آنکارا
مصاحبه:june 21
دریافت ویزا:23 June
اولین سفر : 3rd NOV
هزینه ها
سفرنامه
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، ammar ، frz61 ، hoda2012 ، smith ، shadin_n ، **USA** ، ghorbat ، parsy631 ، Hediyeh ، mmmsdeghi ، frozen mind ، پرنیان90 ، behzad7 ، mehdiii ، usa lover
اصلاً نگران نباشید واسترس هم نداشته باشید حداکثر تا جمعه شب همتون کارنت می شوید پس بهتره به فکر توشه سفر باشید
کسی که دارای عزمی راسخ است ،جهان را مطابق میل خویش عوض می کند
تشکر کنندگان: ghorbat ، SH1A2R3 ، frz61 ، shadin_n ، mehdiii
اگر بيشتر از ٢ ماه طول بكشه كه ردم ! حالا چيكار كنم؟Sad
نميدونم يهو چرا استرس گرفتم
since 2012
تشکر کنندگان:
سلام به همه مهاجر سرایی ها
امروز تاریخ مصاحبه منم از طریق ایمیلم به دستم رسید خیلی خوشحالم امیدوارم همه ی دوستان هم هر چه زودتر تاریخ مصاحبه شون مشخص بشه .درضمن خوشحال میشم با دوستانی که تو یک روز مصاحبه دارم آشنا شم وکارهارو با هم هماهنگ کنیم. ( Smileمهاجر سرایی ها همه ویزا میگیرنBig Grin
شماره کیس: 2012AS00046xxx
کنسولگری: آنکارا
تاریخ ارسال فرمها: 2011 10,Aug
تاریخ مصاحبه : june ,14
شماره کیس: 2012AS00046xxx
تاریخ دریافت نامه قبولی: JUL 15,2011
کنسولگری: ANK
تاریخ ارسال فرمهای سری اول :AUG 23 2011
" کارنت شدن کیس: june
" مصاحبه : 14 june
" دریافت کلیرنس:31 july
" دریافت وبزا:AUG 23 2012
بين ماندن ونماندن سهم آدمها زمين شد
ما اسير انتخابيم خودمون خواستيمو اين شد
به اميد موفقيت همه دوستان

تشکر کنندگان: frz61 ، SH1A2R3 ، shadin_n ، ghorbat
نامه من هم اومد
کیس نامبر: 47XXX
تاریخ مصاحبه در آنکارا: هفته آخر جون 2012
همه موفق باشید
مصاحبه: 27 جون2012
کلیر: 7 اگست 2012
تعداد: 4 نفر
ویزا: 24 اگست 2012
ورود به امریکا: 16 سپتامبر 2012
گرین کارت: اوایل اکتبر 2012
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، maka2 ، ghorbat ، frz61
بچه ها تاریخ مصاحبه ما هم ۵ جون هست ابوظبی اما ایمیلی نگرفتیم ..... شما ها دنبال کاراتوونین اما من همه مدارکمون آمادست بجز پاسپورت همسرم.... ممنوع الخروجه... دعا کنین واسمون .......
کیس نامبر :405xx
كيس نامبر:2012AS40xxx
كنسولگرى:ابوظبی
ارسال فرم:August 2011
مصاحبه:5 June 2012
دريافت ويزا: :یک ضرب ب ب ب
ورود به امريكا:احتمالا مهر و آبان!
تعداد افراد کیس : ۲ نفر
هزینه ها : ۵۰۰۰۰ تومان ارسال فرم های اولیه ، ۱۳۷۰۰۰ واکسن و تست آنتی بادی و واکسن MMR ، سفر به دبی و سفارت و مدیکال همه چی حدود ۸ تومن
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، frz61 ، leilit
(2012-04-21 ساعت 02:32)f120yaf نوشته:  بچه ها تاریخ مصاحبه ما هم ۵ جون هست ابوظبی اما ایمیلی نگرفتیم ..... شما ها دنبال کاراتوونین اما من همه مدارکمون آمادست بجز پاسپورت همسرم.... ممنوع الخروجه... دعا کنین واسمون .......

دوست عزيز با ارزوي موفقيت براي شما، ممكنه بفرماييدچجوري ميشه فهميد كسي ممنوالخروجه يا نه؟؟ ممنون
since 2012
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، ghorbat
(2012-04-21 ساعت 02:32)f120yaf نوشته:  بچه ها تاریخ مصاحبه ما هم ۵ جون هست ابوظبی اما ایمیلی نگرفتیم ..... شما ها دنبال کاراتوونین اما من همه مدارکمون آمادست بجز پاسپورت همسرم.... ممنوع الخروجه... دعا کنین واسمون .......
از نهایت وجودم دوست عزیز برات آرزو میکنم که هر چه زودتر این مشکل برطرف بشه . انشا اله ... که زود میشه Wink شما هم مارو دعا کن دوست عزیز .

کیس نامبر:AS20XXX
روئیت قبولی و ارسال فرم ها:Mar/2012
تاریخ مصاحبه ، دریافت ویزا و ورود به آمریکا:Jun/2012
دریافت سوشیال و گرین کارت Jul/2012
به پایان آمد این دفتر ، حکایت همچنان باقیست !!!

تشکر کنندگان: frz61 ، SH1A2R3 ، f120yaf ، mehdiii
(2012-04-21 ساعت 23:46)maka2 نوشته:  

دوست عزيز با ارزوي موفقيت براي شما، ممكنه بفرماييدچجوري ميشه فهميد كسي ممنوالخروجه يا نه؟؟ ممنون

اداره گذرنامه چک کنین ..البته ایشون اومد پاسش رو عوض کنه که ما متوجه شدیم ...
(2012-04-22 ساعت 01:26)ghorbat نوشته:  
از نهایت وجودم دوست عزیز برات آرزو میکنم که هر چه زودتر این مشکل برطرف بشه . انشا اله ... که زود میشه Wink شما هم مارو دعا کن دوست عزیز .

واااااای مرسییییی از دعاتووووووووووون.........ایشالا تو یو اس ببینیم هم رو ....
كيس نامبر:2012AS40xxx
كنسولگرى:ابوظبی
ارسال فرم:August 2011
مصاحبه:5 June 2012
دريافت ويزا: :یک ضرب ب ب ب
ورود به امريكا:احتمالا مهر و آبان!
تعداد افراد کیس : ۲ نفر
هزینه ها : ۵۰۰۰۰ تومان ارسال فرم های اولیه ، ۱۳۷۰۰۰ واکسن و تست آنتی بادی و واکسن MMR ، سفر به دبی و سفارت و مدیکال همه چی حدود ۸ تومن
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، frz61 ، mehdiii
سلام بچه ها چطورین؟چرا سرو صدایی ازتون نیست؟Big Grin
دارین اماده میشین نه؟
منم هر روز یه چند تا کار نوشتم که باید انجام بدم.ماشاللاه کار زیاده و منم یه تنه (چون همسرم صبح ها اصلا وقت نداره)انجام میدم.ولی حتی یه ذره هم احساس خستگی نمیکنم.همسرم میگه خدا تو رو واسم نگه داره که تمام کارها رو راست و ریست میکنی.البته من انچنان علاقه ای به رفتن دارم که از انجام هر کاری در این زمینه هر چقدر هم سخت احساس ناراحتی نمیکنم.
من بلیط هواپیما رو بعد از مشورت با منشی دکتر انگان تهیه کردم.هتل هم تلفنی رزرو کردم ولی امروز دوستم که ساکن انکاراست اصرار کرد که بریم پیشش ما هم اوکی رو دادیمBig GrinWink
من کلی مدارک دارم که چند تا چند تا میدم ترجمه چون میترسم گمشون کنن.دست خودم نیست وسواسی شدم دیگهTongue
میمونه کارت واکسن و تمکن مالی که باید یکماه مونده برم پایتخت واسه این کارها.من همش فکر میکنم مدارکم نکنه ناقص باشه.
شما چی مثل منین یا من استثنام؟!!!!!!!!!!!!Sad
2012as55XXX
مصاحبه: 27 JUNE
کلیرنس: 8 august پس از 42 روز انتظار بسیار سختBig Grin
ورود به امریکا: 3 سپتامبر2012
مقصد:کالیفرنیا/اورنج کانتی
تشکر کنندگان: ابی22 ، anikoo ، Hediyeh ، كاميلا ، honey62 ، frz61 ، hoda2012 ، M.Haghighi ، shervn ، kopol ، ساری ، edge ، mmmsdeghi ، mehdiii
(2012-04-23 ساعت 00:50)SH1A2R3 نوشته:  سلام بچه ها چطورین؟چرا سرو صدایی ازتون نیست؟Big Grin
دارین اماده میشین نه؟
منم هر روز یه چند تا کار نوشتم که باید انجام بدم.ماشاللاه کار زیاده و منم یه تنه (چون همسرم صبح ها اصلا وقت نداره)انجام میدم.ولی حتی یه ذره هم احساس خستگی نمیکنم.همسرم میگه خدا تو رو واسم نگه داره که تمام کارها رو راست و ریست میکنی.البته من انچنان علاقه ای به رفتن دارم که از انجام هر کاری در این زمینه هر چقدر هم سخت احساس ناراحتی نمیکنم.
من بلیط هواپیما رو بعد از مشورت با منشی دکتر انگان تهیه کردم.هتل هم تلفنی رزرو کردم ولی امروز دوستم که ساکن انکاراست اصرار کرد که بریم پیشش ما هم اوکی رو دادیمBig GrinWink
من کلی مدارک دارم که چند تا چند تا میدم ترجمه چون میترسم گمشون کنن.دست خودم نیست وسواسی شدم دیگهTongue
میمونه کارت واکسن و تمکن مالی که باید یکماه مونده برم پایتخت واسه این کارها.من همش فکر میکنم مدارکم نکنه ناقص باشه.
شما چی مثل منین یا من استثنام؟!!!!!!!!!!!!Sad

امیدوارم این شوق و ذوق بتونه بر تمامی مشکلات شروع زندگی در اینجا پیروز بشه و بتونین زندگی خوبی رو شروع کنین.
تشکر کنندگان: ابی22 ، battosai ، SH1A2R3 ، Hediyeh ، cmbt ، funnybluesolea ، soniarazmi ، mehdiii
دوستانیک هنوز مدارکشان را نفرستادند.لطفا در پر کردن بسیار بسیار بدقت و با تمام جزئیات فرم آنکارا کوشا باشید!Smileتمام مشاغل را به دقت بنویسید و حتما حتما تمام سفر‌ها را به ریز(یعنی‌ سال ،ماه و روز ورود و خروج) را درج کنید.همانطور که می‌دانید این اطلاعات در مهر ورود و خروج پاسپورت شما درج شده.ما حتا این اطلاعات را از پاس پورت‌های سوراخ شدهٔ قبلی‌ مان استخراج کردیم و نوشتیم.به شخصه فکر می‌کنم این جزئیات در کلیرنس سریع تاثیر دارد زیرا کار آنها را راحت تر می‌کند.کلارنس ما کلا ۱ ماه و ده روز طول کشید.هر دو هم پزشک بودیم و کلی‌ سفرهای خارجی‌ داشتیم و همسرم هم شغل دولتی داشت(هیت علمی‌ دانشگاه).همگی‌ موفق باشید و با دست پر برگردید
***2012AS16
تاریخ دریافت ویزا:29 March
تاریخ ورود به آمریکا :June 1
تاریخ دریافت گرین کارت : 20 June,Big Grin
تعداد افراد با این کیس:3
تشکر کنندگان: كاميلا ، SH1A2R3 ، hoda2012 ، daria ، ghorbat ، kia_0950 ، askary_gh@yahoo.com ، parsy631 ، mmmsdeghi ، frz61 ، mehdiii
دوستان عزیز سلام
یک سوال داشتم کسی می تونه کلا مدارکی که باید بفرستیم رو نام ببره ؟ من کل فایل راهنمای سفارت رو خوندم اما غیر از اون فرم اطلاعات تماس فرم دیگری نبود اما اینجا در مورد فرم 9 سوالی مطلب دیدم .جریانش چیه؟ ضمنا اگر اسپانسر داشته باشیم باز هم باید مدرک تمکن مالی هم بفرستیم؟
شماره کیس:2012AS00038XXX
کنسولگری: آنکارا
تاریخ مصاحبه : 11July
تاریخ دریافت کلیرنس:7sepBig Grin
تشکر کنندگان: SH1A2R3

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان