کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۲
با سلام به همه دوستان
با توجه به اینکه چنین تایپکی برای ما 2012 یی ها وجود نداشت من این تایپک رو گذاشتم تا راحت بتونیم اینجا حرفهامونو بزنیم و قدری از استرس و اضطرابمون کاهش بدیم.
ما کیس بالایی ها همش در انتظار کارنت شدن و روز مصاحبه ایم ولی روز به روز که نزدیکتر میشه اضطراب عجیبی مییاد سراغمون.نمیدونم من اینطورم یا این یه احساس همه گیره.
من که معتاد مهاجرسرا شدم هر وقت کاری ندارم حتما تو این سایت ان لاینم.بعضا ساعتها در این سایت چرخ میزنم.امیدوارم سرعت کارنت شدن بیشتر بشه و اضطرابمون کمتر.
2012as55XXX
مصاحبه: 27 JUNE
کلیرنس: 8 august پس از 42 روز انتظار بسیار سختBig Grin
ورود به امریکا: 3 سپتامبر2012
مقصد:کالیفرنیا/اورنج کانتی
quote='SH1A2R3' pid='158921' dateline='1333443361']
با سلام به همه دوستان
با توجه به اینکه چنین تایپکی برای ما 2012 یی ها وجود نداشت من این تایپک رو گذاشتم ...
[/quote]
سلام دوست خوب مهاجرسرا
وای که چه کار خوبی کردی شایرا جان, واقعا ازت ممنونم
نمیدونین چند وقتیه چقدر حالم بده! از اضظراب و نگرانی و استرس و ... اینا گذشته! گیج و منگم! دست و دلم به هیچ کاری نمیره! همش یه گوشه ای نشستم و در حال فکر کردنم! به رفتن یا نرفتن به مصاحبه, به گرفتن یا نگرفتن ویزا, به رفتن یا رفتن به آمریکا و اصلا به رفتن به کدوم ایالت یا شهر آمریکا! خسته شدم از بسکه بار این افکارو به دوش کشیدم! هر چقدر هم میخوام بهشون فکر نکنم میبینم نمیشه! Sadکسی نیست که برای این چیزها تصمیم گیرنده باشه جز خودم! به قول شما منهم معتاد شدم به این سایت و روزی شاید بیست بار میام والکی به این سایت سر میزنم! دنبال یه چیزی میگردم که آرومم کنه ولی نمیشه! واقعا کم آوردم... تو رو خدا برام دعا کنید...
SadSad
کیس نامبر;2012as34xxx
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ مصاحبه: می 2012
تاریخ ورود به امریکا: سپتامبر 2012
مقصد: کالیفرنیا- لس آنجلس

تشکر کنندگان: 3rip ، gulu ، SH1A2R3 ، پرنیان90 ، ghorbat ، persian_viper ، arman_m ، mehdiii ، kopol ، shani89 ، کیانا
ما بارها و در مواقع گوناگون از دوستان و کاربران محترم خواسته ایم درخواست ایجاد تاپیک جدید را به یکی از مدیران ارائه کنند، اما متاسفانه تعداد کمی از کاربران به این درخواست ما توجه نمی کنند.

شایرای عزیزم، شما تاپیک «انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2012» را در تالار ویزاهای مهاجرتی آمریکا که لاتاری شامل آن نمی شود، ایجاد کرده ای. لاتاری برای خودش تالار مستقل و پر رونقی دارد. این مثل این می ماند که در طبقه دوم یک پاساژ، مغازه پنچرگیری و تعویض روغنی باز کنی!!! Big Grin
خوشبختانه شما از این که تذکر بشنوی ناراحت نمی شوی، اما بعضی ها اگر همین را بهشان بگویی وامصیبتا!!!

پی نوشت:
تاپیک را به محل مناسب انتقال دادم.
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
تشکر کنندگان: soniarazmi ، SH1A2R3 ، MPU ، ghorbat ، kopol ، persian_viper ، shadin_n ، arman_m ، mehdiii ، schaghayegh ، shani89
دوستان عزيز ،
من تا ويزا تو پاسم نخورده جدي نمي گيرمش و به خودم استرس وارد نمي كنم. بعدشم تازه اونو گرفتم بايد ببينم مي خوام برم اونجا متولد بشم يا نه!!!؟ Wink الان فكر مي كنم يه سري واكسن مي زنم و به سلامتي يه سفر تركيه و انكارا رو هم ميبينيم Big Grin . خوشتون اومد؟
since 2012
تاپیک خوبیه. راستش در مورد مهاجرسرا یه چیزی میخواستم بگم، مثه چاقو میمونه . هم مفیده و هم خطرناک.
اطلاعات خوبی که توی مهاجرسرا هست کمک میکنه تا ما کمترین خطایی توی پروسمون نداشته باشیم و خودمونو برای هر شرایطی وفق بدیم.
اما نکته منفیش اینه که ما اشباع اطلاعاتی شدیم، خیلی همه چیزو میدونیم و همین باعث میشه استرسمون از حد معمول بیشتر باشه.

اشخاص و زوج هایی رو دیدم که اصلا با این فروم ها آشنا نبودن و پروسشون رو طبق همون نامه هایی که دریافت میکردن انجام میدادن، البته درصد اشتباهشون بالا بود، خیلی از چیزایی که مامیدونیم نمیدونستن. اما همین ندونستنشون باعث میشد استرس خیلی کمتری نسبت به ما داشته باشن.

خب مسلمه که امسال همه ایرانی های برنده لاتاری ویزا نمیگیرن، اما واقعا از خدا میخوام تمام بچه های مهاجرسرا ویزاشونو امسال بگیرن .
تشکر کنندگان: maka2 ، Hediyeh ، frz61 ، SH1A2R3 ، پرنیان90 ، MPU ، shadin_n ، mojtaba_k ، arman_m ، mehdiii ، mhe7857 ، schaghayegh ، shani89 ، کیانا ، vm1974 ، ghorbat
(2012-04-03 ساعت 13:26)SH1A2R3 نوشته:  با سلام به همه دوستان
با توجه به اینکه چنین تایپکی برای ما 2012 یی ها وجود نداشت من این تایپک رو گذاشتم تا راحت بتونیم اینجا حرفهامونو بزنیم و قدری از استرس و اضطرابمون کاهش بدیم.
ما کیس بالایی ها همش در انتظار کارنت شدن و روز مصاحبه ایم ولی روز به روز که نزدیکتر میشه اضطراب عجیبی مییاد سراغمون.نمیدونم من اینطورم یا این یه احساس همه گیره.
من که معتاد مهاجرسرا شدم هر وقت کاری ندارم حتما تو این سایت ان لاینم.بعضا ساعتها در این سایت چرخ میزنم.امیدوارم سرعت کارنت شدن بیشتر بشه و اضطرابمون کمتر.

شايرا جان خيلي خيلي ممنون كه اين تاپيكو درست كردي ، من هم دقيقاً احساس شما رو دارم و هر وقت بيكار مي شم همش اينجا سر مي زنم و مطالب 2012 و گاهي 2011 را مي خونم .اي كاش اين امكان هم وجود داشت كه بتوان با زدن يك دكمه همه مطالب يك تاپيك رو بصورت pdf در آورد چون صفحه به صفحه خوندنش يه كم سخته ولي فايل pdf كلي را حتي رو موبايل در مواقع بيكاري هم مي شه خوند. به هر حال اميدوارم كه ما كيس بالايي ها هم هر چه زودتر كارنت بشيم و ويزا بگيريم . با آرزوي ويزاي يو اس براي همه ايرانيها و يه هوراي جانانه و بسته شدن تاپيك 2012 به خير و خوشي :-)
شماره کیس :2012AS0005XXXX - كارنت شدن كيس: June 2012 -تاريخ مصاحبه : هفته آخر June- كنسولگري :Ankara -
نتيجه مصاحبه :‌ كليرنس+ فرم 9 سوالي - تاريخ كليرنس : يه روزي تو نيمه اول سپتامبر ( 7th)

تشکر کنندگان: Hediyeh ، SH1A2R3 ، پرنیان90 ، arman_m ، mehdiii ، shani89 ، کیانا ، vm1974 ، ghorbat
(2012-04-03 ساعت 15:53)gulu نوشته:  
(2012-04-03 ساعت 13:26)SH1A2R3 نوشته:  با سلام به همه دوستان

شايرا جان خيلي خيلي ممنون كه اين تاپيكو درست كردي ، من هم دقيقاً احساس شما رو دارم و هر وقت بيكار مي شم همش اينجا سر مي زنم و مطالب 2012 و گاهي 2011 را مي خونم .اي كاش اين امكان هم وجود داشت كه بتوان با زدن يك دكمه همه مطالب يك تاپيك رو بصورت pdf در آورد چون صفحه به صفحه خوندنش يه كم سخته ولي فايل pdf كلي را حتي رو موبايل در مواقع بيكاري هم مي شه خوند. به هر حال اميدوارم كه ما كيس بالايي ها هم هر چه زودتر كارنت بشيم و ويزا بگيريم . با آرزوي ويزاي يو اس براي همه ايرانيها و يه هوراي جانانه و بسته شدن تاپيك 2012 به خير و خوشي :-)

یکی از فرمتهای رایج که میشه سایت ها رو بصورت افلاین مطالعه کرد فرمت CHM هست . جهت ایجاد و دسترسی به چنین فایلی شما باید یک بک اپ از دیتا بیس سایت مورد نظر تهیه و سپس به فرمت مورد اشاره تبدیل کنید احتمالا این فایلی چیزی حدود 500 مگ حجم داره. دعا کنید برنده بشم ای فایل رو ایجاد و یه جوری به دست دوستان میرسونم . اینم نذر ما.Big Grin
همیشه آخر همه چیز خوب میشود اگر نشد بدان آخر آن هنوز فرا نرسیده است.
تشکر کنندگان: maka2 ، frozen mind ، SH1A2R3 ، پرنیان90 ، shadin_n ، mojtaba_k ، arman_m ، mehdiii ، shani89 ، ghorbat
(2012-04-03 ساعت 14:47)frozen mind نوشته:  ما بارها و در مواقع گوناگون از دوستان و کاربران محترم خواسته ایم درخواست ایجاد تاپیک جدید را به یکی از مدیران ارائه کنند، اما متاسفانه تعداد کمی از کاربران به این درخواست ما توجه نمی کنند.

شایرای عزیزم، شما تاپیک «انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری 2012» را در تالار ویزاهای مهاجرتی آمریکا که لاتاری شامل آن نمی شود، ایجاد کرده ای. لاتاری برای خودش تالار مستقل و پر رونقی دارد. این مثل این می ماند که در طبقه دوم یک پاساژ، مغازه پنچرگیری و تعویض روغنی باز کنی!!! Big Grin
خوشبختانه شما از این که به شما تذکر بدهند ناراحت نمی شوی، اما بعضی ها اگر همین را بهشان بگویی وامصیبتا!!!

پی نوشت:

آقايون و خانمهاي مديران دست بالا كه اسمهاي مختلفي مثل پيشكسوت و قديم و فعال و اينا دارند مخصوصا ادمين محترم سايت:
خداييش اين رتبه سي و خورده اي براي فروزن خيلي كمه
من هر جاي اين سايت رفتم حتي چشامو بستم و مثل زماني كه دوران بچگي فال حافظ ميگرفتيم انگشتمو گذاشتم رو يه لينك اين فروزن مايند يه سري به اونجا زده و يه كاري كرده من موندم اين بشر اگه هات مايند ميشد چي ميشد !!
يه پنجاه شصت تايي براش رتبه بدين يكي مياد اسمشو ميزاره مثلا فري فري دو تا هم قر مياد يه هويي شش تا رتبه سر يه ساعت ميگيره بعدش حتي يه سفر نامه هم نمينويسه يكي هم صبح تا شب و شب تا صبح همه جا حاضره ولي در جا ميزنه دوستايي كه با نظر من موافقن يه لايك به اين پست بزنن اين لايك ها به افتخار فروزن هست

فروزن دوست داريم
کیس نامبر: 2012as2xxxx
کنسولگری:انکارا
مصاحبه: فبريوري ٢٠١٢
کلیرنس: مارچ ٢٠١٢
دريافت ويزا: آپريل ٢٠١٢
تاریخ ورود به آمريكا: جون ٢٠١٢
تعداد افراد در این کیس نامبر: 3 نفر
بچه ها به جای فکر کردن زبان بخونین. یه آموزش در رابطه با حرفه اتون ببینین و یا وقتی رو با دوستان و خانواده بگذرونین تا فرصت انجام این کارها رو دارین. بعدا افسوس میخورین به خدا. من دوستانی دارم که رفتن و دوباره بر گشتن تا همه این کارا رو با قیمتهای ارزون ایران انجام بدن و باز دوباره برن. فقط این وسط یه چند هزار دلاری برای بلیط هواپیما و هزینه های برنگشته زندگی در اونجا ضرر میکنن.
البته رطب خورده منع رطب چون کند. :دی ولی منم سعی میکنم به این چیزا عمل کنم. Smile
تشکر کنندگان: maka2 ، frozen mind ، Hediyeh ، SH1A2R3 ، anikoo ، MPU ، 3rip ، shadin_n ، mojtaba_k ، arman_m ، mehdiii ، schaghayegh ، shani89 ، ghorbat
(2012-04-03 ساعت 14:47)frozen mind نوشته:  ما بارها و در مواقع گوناگون از دوستان و کاربران محترم خواسته ایم درخواست ایجاد تاپیک جدید را به یکی از مدیران ارائه کنند، اما متاسفانه تعداد کمی از کاربران به این درخواست ما توجه نمی کنند.

خوشبختانه شما از این که تذکر بشنوی ناراحت نمی شوی، اما بعضی ها اگر همین را بهشان بگویی وامصیبتا!!!

پی نوشت:
گل من تو که منو از خودمم بهتر میشناسیBig Grin
من اول در قسمت مربوط به برندگان لاتاری امتحان کردم ولی نشد که نشد
بعد به یکی از مدیران گفتم ولی ترتیب اثری ندیدم و از انجایی که روحا به این تایپک احتیاج داشتم ناچارا در قسمت بی ربط بازش کردم.
از این موضوع معذرت خواهی میکنم.و ازتون به خاطر انتقالش سپاسگزارم.Wink
2012as55XXX
تشکر کنندگان: armanbala ، MPU ، 3rip ، frozen mind ، shadin_n ، Hediyeh ، arman_m ، daria ، mehdiii ، schaghayegh ، ghorbat
بچه ها خسته نباشید و شایرا جان ممنون از اینکه این موضوع رو ایجاد کردی. صفحه های دیگه لاتاری 2012، موضوع جدی دارن و تو نمی تونی اونجا خیلی ابراز احساسات کنی ولی اینجا دیگه فکر کنم مخصوص ابراز احساساته Big Grin!
راستشو بخواین تا حالا اینقدر نسبت به لاتاری و مصاحبه جدی نشده بودم (با اینکه تقریبا هر روز می اومدم مهاجرسرا و تک تک ارسالهای مربوط به امسالو می خوندم) ولی این ماه که فکر کنم تاریخ مصاحبمون تعیین بشه کم کم تپش قلب دارم و استرسم برای مصاحبه داره بیشتر و بیشتر می شه! فکر کنم روز مصاحبه باید 2-3 تا ایندرال بخورم تا حداقل صدام نلرزه!!
از وقتی هم که فهمیدم ممکنه قبل از اعلام اینترنتی کارنتی ها براشون ایمیل بیاد نه تنها ایمیلمو هر لحظه رفرش می کنم بلکه به اونم بسنده نکرده و می رم مستقیم صفحه لاتاری رو چک می کنم!!
حالا می فهمم دوستای قبل از ما چی کشیدن. به امید گرفتن ویزا برای تک تک ما...

در ضمن منم در مورد قدردانی از فروزن مایند موافقم.
شماره کیس :2012AS0004XXXX
تاریخ رویت قبولی در سایت: 16 July 2011
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 2 Aug
کنسولگری:آنکارا
تاریخ کارنت شدن کیس: April
تاریخ مصاحبه:اوایل June، برگه آبی
تاریخ کلیرنس: August
تاریخ دریافت ویزا: ؟
تاریخ ورود به آمریکا :؟
تاریخ دریافت گرین کارت :؟
تعداد نفرات همراه با این کیس: 1
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، parsy631 ، maka2 ، armanbala ، 3rip ، frozen mind ، shadin_n ، arman_m ، mehdiii ، ghorbat
شایرای عزیز
نبینم انتظار ناراحتت کرده باشه !! بابا جان این زندگی همش انتظاره . انتظارای بعضا بی خود و بعضی هم با خود. ولی این یکی انتظار خوبی است که امیدوارم برای تو همراه عزیز سرانجام خوب و شیرینی داشته باشه و روزی با دیدن این پست ها کلی به خاطرات شیرین این انتظار بخندی . برای تو و بقیه دوستان عزیزم در این سایت آرزوی موفقیت دارم.Smile

یک تشکر ویژه هم از Frozen Mind عزیز که خیلی به بچه های 2012 کمک می کنند . Smile
شماره کیس:2012AS00042XXX
کنسولگری:آنکارا
تاریخ ارسال فرمهای سری اول: 8 آگوست 2011
کارنت شدن کیس: ژوئن 2012
تاریخ مصاحبه:25ژوئن
تعداد نفرات کیس : 3 نفر
تاریخ کلیرنس : 31 جولایBig Grin
جمع تقریبی هزینه ها :25000 عكس ، 68000 فرم ها با TNT ، ترجمه 250000 با مهرتایید ، بلیط 3 نفر 1180000 ، واکسن سه نفر 89000
تشکر کنندگان: maka2 ، SH1A2R3 ، anikoo ، armanbala ، gulu ، MPU ، 3rip ، frozen mind ، arman_m ، mehdiii ، schaghayegh ، vm1974 ، ghorbat
من که خودم شب و روزم شده فکر کردن در مورد مهاجرت و سر زدن به اینجا .کم کم همسرم داره حساس میشه که چقدر با لپ تابت ور میری.ولی من اینجا اراارم و موقع رانندگی موقع غذا خوردن خلاصه هر لحظه فکر و ذکرم پیش رفتنه.وقتی رانندگی میکنم و با رانندگی بد مردم مواجه میشم مثل قبل عصبانی نمیشم فقط میخندم بهشون.
من در یکی از تایپک ها براتون نوشتم نمیدونم خوندین یا نه؟من علیرغم اینکه اعتقاد زیادی به فال ندارم به اصرار دوستم رفتم پیش یه فالگیر قبلا گفته باشم هیچ کس قبولی منو نمیدونه.تا نشستم گفت شما واسه خارج از کشور اقدام کردی اردیبهشت یه خبر ازش مییاد کارتون درست میشه و شهریور برای همیشه میرین و این مهاجرت براتون پر از موفقیته.منو بگی اشکم در اومد و از خوشحالی همینطور اشک میریختم.وقتی اومدم خونه ارامشی پیدا کردم که نگو و نپرس.من اون روز متوجه شدم که اردیبهشت کارنت میشم و ویزامو میگیرم و شهریور میرم.این انرژی منو 1000 برابر کرده.

شما هم اشکت در اومد .نه؟
2012as55XXX
(2012-04-04 ساعت 00:48)SH1A2R3 نوشته:  من که خودم شب و روزم شده فکر کردن در مورد مهاجرت و سر زدن به اینجا .کم کم همسرم داره حساس میشه که چقدر با لپ تابت ور میری.ولی من اینجا اراارم و موقع رانندگی موقع غذا خوردن خلاصه هر لحظه فکر و ذکرم پیش رفتنه.وقتی رانندگی میکنم و با رانندگی بد مردم مواجه میشم مثل قبل عصبانی نمیشم فقط میخندم بهشون.
من در یکی از تایپک ها براتون نوشتم نمیدونم خوندین یا نه؟من علیرغم اینکه اعتقاد زیادی به فال ندارم به اصرار دوستم رفتم پیش یه فالگیر قبلا گفته باشم هیچ کس قبولی منو نمیدونه.تا نشستم گفت شما واسه خارج از کشور اقدام کردی اردیبهشت یه خبر ازش مییاد کارتون درست میشه و شهریور برای همیشه میرین و این مهاجرت براتون پر از موفقیته.منو بگی اشکم در اومد و از خوشحالی همینطور اشک میریختم.وقتی اومدم خونه ارامشی پیدا کردم که نگو و نپرس.من اون روز متوجه شدم که اردیبهشت کارنت میشم و ویزامو میگیرم و شهریور میرم.این انرژی منو 1000 برابر کرده.

شما هم اشکت در اومد .نه؟

شايرا جان لطفا فالگيرو پيام خصوصي معرفي كن ، ما هم از احوالمون خبر دار بشيم!Smile
since 2012
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، پرنیان90 ، 3rip ، shadin_n ، ahnfire ، mehdiii ، shani89 ، ghorbat
(2012-04-04 ساعت 01:07)maka2 نوشته:  
(2012-04-04 ساعت 00:48)SH1A2R3 نوشته:  من که خودم شب و روزم شده فکر کردن در مورد مهاجرت و سر زدن به اینجا .کم کم همسرم داره حساس میشه که چقدر با لپ تابت ور میری.ولی من اینجا اراارم و موقع رانندگی موقع غذا خوردن خلاصه هر لحظه فکر و ذکرم پیش رفتنه.وقتی رانندگی میکنم و با رانندگی بد مردم مواجه میشم مثل قبل عصبانی نمیشم فقط میخندم بهشون.

شما هم اشکت در اومد .نه؟

شايرا جان لطفا فالگيرو پيام خصوصي معرفي كن ، ما هم از احوالمون خبر دار بشيم!Smile

من شهرستانم .تهران نیستم
2012as55XXX
تشکر کنندگان: maka2 ، batis2010 ، arman_m ، mohamad_counter ، mehdiii ، shani89 ، ghorbat

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان