کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اجاره در لوس آنجلس
(2012-09-23 ساعت 17:05)reza afshar نوشته:  
(2012-09-15 ساعت 16:47)archery نوشته:  
(2012-07-19 ساعت 21:55)Seda313 نوشته:  
(2012-07-08 ساعت 20:58)negar.ar نوشته:  ما 10 oct میریم لس انجلس کسی هست اجاره اتاق برای 10روز سراغ داشته باشه

سلام ما هم همون موقع ها مى خوايم بريم نظرتون چيه با هم هماهنگ كنيم اين هم ايميل شخصي من اگه خواستيد خبر بديد seda313@yahoo.com

من هم چند روز بعدش میام ما ۲ نفر هستیم یک زوج جوان
ما هم دنبال جا و مکان هستیم
بیایید همه با هم یک خونه خیلی خوب بگیریم بزرگ و اجاره رو تقسیم کنیم هم به صرفه تره و بهتره
من در سایتها دیدم خونه ها ی ۵-۶ اتاقه بزرگ با اجاره۰۰۰ ۳تا ۳۵۰۰ دلار که اگه ۳ تا یا ۲ تا زوج جوان بدون بچه یا ۱ بچه خیلی شرایط خوبی میشه جور کرد

اگه کسی بود خبر بده

من وهمسرم که 30 سال داریم برای 12 نوامبر لسانجلس هستیم روی ما هم حساب کنید برای اجاره خانه دسته جمعی ایمیل من
reza-afshar@hotmail.com
باتشکر منتظرم.
سلام
من و همسرم و دختر 4 سالمون هم 30 نوامبر میریم لسانجلس و آماده ام که برای اجاره خانه با یه خوانواده دیگه شریک بشم. msaeedz@gmail.com
پاسخ
تشکر کنندگان: ali234 ، kiaaa ، taherifar
سلام . 35 ساله ساله هستم و مقیم دانمارک . خیلی خیلی دوست دارم که به همراه پسرم 4 ساله و همسرم حدود 50 سال به آمریکا مهاجرت کنیم . خیلی دلم میخواد بدونم هزینه ی یک زندگی خوب در یک محل خوب در لوس آنجلس چقدر هست .
خیلی پرسش و پاسخ در سایت هست واسه همین اگر کسی از دوستان خلاصه برام بنویسه ممنون میشم .
در ضمن ما هر 3 نفر پاسپورت دانمارکی داریم .
شوهرم 3 تا تاکسی داره و خودم مدیر خانه ی سالمندان هستم با 10 سال سابقه ی مدیریت و فوق لیسانس مدیریت بهداشت از دانشگاه کپنهاگ .
بی نهایت ممنون میشم بهم اطلاعات بدهید . Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: rouzbehdarvishi ، HAZARA ، kiaaa ، noobnoobi ، taherifar
دروود بر شما دوستان
لطفا لینک های مفید برای پیدا کردن اپارتمان در لس انجلس را بنویسید
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: kiaaa ، erfan AK ، taherifar
http://www.craigslist.org/
since 2012
پاسخ
(2012-12-01 ساعت 17:02)Sanazdk نوشته:  سلام . 35 ساله ساله هستم و مقیم دانمارک . خیلی خیلی دوست دارم که به همراه پسرم 4 ساله و همسرم حدود 50 سال به آمریکا مهاجرت کنیم . خیلی دلم میخواد بدونم هزینه ی یک زندگی خوب در یک محل خوب در لوس آنجلس چقدر هست .
خیلی پرسش و پاسخ در سایت هست واسه همین اگر کسی از دوستان خلاصه برام بنویسه ممنون میشم .
شوهرم 3 تا تاکسی داره و خودم مدیر خانه ی سالمندان هستم با 10 سال سابقه ی مدیریت و فوق لیسانس مدیریت بهداشت از دانشگاه کپنهاگ .

بنظرم همون دانمارک بهتر است.... میدانید که دانمارک بهترین کشور برای بزرگ کردن بچه شده؟.... مخصوصا که حالا شما در همون کشور جا افتادید.... نمیدونم... شاید هم اشتباه کنم... برای خودتان که میتونید در پانسیونهایی که اینجا برای سالمندان و حالا یا در کامیونیتی ایرانی ها است کار بگیرید.. اجاره خانه هم بستگی به محدوده دارد... آپارتمان 2 خوابه در ال ای از 1600 تا به بالاست... الان که دیگه اجاره ها خیلی بالا رفته... اطراف لوس آنجلس هم خوبه ... من اطرافش زندگی میکنم.. در آرکدیا... راضی هستم... تاون هاوس گرفتم و ماهی 1650 تا میدم که همین را در شهر لوس آنجلس باید 2500 تا میگرفتم... خورد و خوراک هم حدود 500 تا ماهی...خرج های دیگه هم هست که دیگه بستگی به انتخاب خودتان دارد.... بنظرم همان دانمارک قشنگتر و بهتر ار لوس آنجلس است.... خود دانید....
One day your life will flash before your eyes, make sure it's worth watching.
پاسخ
(2012-12-08 ساعت 04:35)nicole.gemini نوشته:  
(2012-12-01 ساعت 17:02)Sanazdk نوشته:  سلام . 35 ساله ساله هستم و مقیم دانمارک . خیلی خیلی دوست دارم که به همراه پسرم 4 ساله و همسرم حدود 50 سال به آمریکا مهاجرت کنیم . خیلی دلم میخواد بدونم هزینه ی یک زندگی خوب در یک محل خوب در لوس آنجلس چقدر هست .

بنظرم همون دانمارک بهتر است.... میدانید که دانمارک بهترین کشور برای بزرگ کردن بچه شده؟.... مخصوصا که حالا شما در همون کشور جا افتادید.... نمیدونم... شاید هم اشتباه کنم... برای خودتان که میتونید در پانسیونهایی که اینجا برای سالمندان و حالا یا در کامیونیتی ایرانی ها است کار بگیرید.. اجاره خانه هم بستگی به محدوده دارد... آپارتمان 2 خوابه در ال ای از 1600 تا به بالاست... الان که دیگه اجاره ها خیلی بالا رفته... اطراف لوس آنجلس هم خوبه ... من اطرافش زندگی میکنم.. در آرکدیا... راضی هستم... تاون هاوس گرفتم و ماهی 1650 تا میدم که همین را در شهر لوس آنجلس باید 2500 تا میگرفتم... خورد و خوراک هم حدود 500 تا ماهی...خرج های دیگه هم هست که دیگه بستگی به انتخاب خودتان دارد.... بنظرم همان دانمارک قشنگتر و بهتر ار لوس آنجلس است.... خود دانید....
من اروپا را ندیدم ولی نظم اروپایی را در استرالیا خوب حس کردم.
به نظر من اینجا یعنی آمریکا به هیچ عنوان برای بزرگ کردن بچه به خوبی استرالیا نیست. خانواده ارج و قرب خود را ندارد و کلا محیط مناسبی برای خانواده ها نیست.
لطفا شما هم اطلاعات خودتون در مورد دانمارک را بفرمایید.
من دوستانی در سوید دانمارک و فنلاند دارم ولی هیچ کدام سابقه بزرگ کردن بچه را ندارند. و نمیتونن در این مورد خوب نتیجه گیری کنن.

یک چیز دیگه هم در مورد نظر شخصی خودم در مورد بچه های امریکایی بدم - همیشه کوچولو میمونن و فقط قد میکشن. به خصوص پسرها.
در صورتی که در استرالیا اینگونه نبود.
شاید در مدت زمان کمی که اینجا بودم زود نتیجه گیری کردم و یا فقط در این ایالت اینطور باشه ولی اینها نظر شخصی من و مشت نمونه خروار هست.
ضمنا این پست من بوی برگشت به استرالیا را میده. هفته دیگه مصاحبه دارم احتمالا ولی معلوم نیست تا اون موقع باشم.
پاسخ
تشکر کنندگان: Blaze ، Sanazdk ، HAZARA ، kiaaa ، taherifar
دوستان عزيز خواهشا جواب بدين
در لس انجلس يا ارواين جايى هست كه ١ ماهه خونه يا اتاق اجاره بده اگه هست كجا ، شرايط ، قيمت و ايا از اينجا ميشه گرفت؟
واقعا ممنون ميشم جواب بدين
پاسخ
تشکر کنندگان: kiaaa ، noobnoobi ، ojee ، taherifar
(2012-12-10 ساعت 02:38)Hamed112 نوشته:  دوستان عزيز خواهشا جواب بدين
در لس انجلس يا ارواين جايى هست كه ١ ماهه خونه يا اتاق اجاره بده اگه هست كجا ، شرايط ، قيمت و ايا از اينجا ميشه گرفت؟

برای اینطور موارد بهترین آپشن sublease است سیستم هم به این صورت است که مستاجر برای تعطیلات یا مدت کوتاهی به مسافرت میره و واحدی که اجاره کرده را برای یک مدت کوتاه با تمامی وسایل در اختیار یک شخص دیگه میزاره تا هزینه اضافه برای اجاره تو این مدت پرداخت نکنه ٫ البته با توجه به وسایل موجود یک مقدار Security Deposit می گیره از شما که در زمان تحویل اگر همه چیز سالم باشه اونو به شما برمی گردونه معمولا هزینه اینترنت و Cable , Utility هم باهاشه که خیلی به صرفه است.
از http://losangeles.craigslist.org/apa یا https://www.padmapper.com می تونید دنبالش بگردید. مخصوصا الان که تعطیلات نزدیک است.
نوع ویزا : CR1 ✷ مصاحبه : هفته آخر نوامبر ۲۰۱۲ - ایروان ✷ دریافت ویزا : یکضرب ✷ مقصد : L.A ✷ تاریخ ورود : ۱۲/۱۲/۱۲
پاسخ
تشکر کنندگان: Hamed112 ، Blaze ، HAZARA ، ali234 ، saeeds61 ، mahakk ، mehrdad pharm ، mrlzdh ، noobnoobi ، taherifar ، samane1363
(2012-12-10 ساعت 02:38)Hamed112 نوشته:  دوستان عزيز خواهشا جواب بدين

http://www.extendedstayamerica.com

براي اجاره يك ماهه قيمت بدي نميده
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: Hamed112 ، ASALI ، Blaze ، HAZARA ، mrlzdh ، taherifar ، samane1363
Smile 
سلام ، من فعلا تو سانفرانسیسکو زندگی میکنم و تنها هستم ، تصمیم گرفتم که برم به لس آنجلس و اونجا بمونم ، دنبال یه شهر امن برای زندگی میگشتم و نزدیک کالجی خوب ... اول سانتا مونیکا رو انتخاب کردم میخواستم ببینم اگر نسبت به پولم و تایم کمی که دارم این سمستر سانتا مونیکا جا پیدا نکردم آیا پاسدنا جای خوبی هست ؟ از لحاظ امنیت . اگر نه جایی برای معرفی دارید؟
پاسخ
تشکر کنندگان: immigrangel ، HAZARA ، taherifar ، hadi-sh
(2012-12-16 ساعت 10:26)arezoowunsch نوشته:  سلام ، من فعلا تو سانفرانسیسکو زندگی میکنم و تنها هستم ، تصمیم گرفتم که برم به لس آنجلس و اونجا بمونم ، دنبال یه شهر امن برای زندگی میگشتم و نزدیک کالجی خوب ... اول سانتا مونیکا رو انتخاب کردم میخواستم ببینم اگر نسبت به پولم و تایم کمی که دارم این سمستر سانتا مونیکا جا پیدا نکردم آیا پاسدنا جای خوبی هست ؟ از لحاظ امنیت . اگر نه جایی برای معرفی دارید؟

من در آرکادیا زندگی میکنم.. منطقه بغلی پاسادینا... پاسادینا منطقه خوبی است ولی آرکادیا زیباتر و تمیزتر و خلوت تر و ارومتر است... کالج پاسادینا هم کالج خوبیه.. ایرانی هم مثل سانتامونیکا کالج زیاد داره... من چندسال در خود لوس آنجلس زندگی کردم ولی بخاطر شلوغی و کثیفی و... اش ترجیح دادم بیرون از شهر زندگی کنم... از نظر امنیت هم شهر آرکادیا برای 2 سال مداوم بهترین و امنترین شهر در کالیفرنیا برای بزرگ کردن بچه شده بود... دیگه خودتان حدس بزنید چه شهر آرومیه..
One day your life will flash before your eyes, make sure it's worth watching.
پاسخ
تشکر کنندگان: laili ، el333 ، ASALI ، قاصدک مهاجر ، Blaze ، HAZARA ، kiaaa ، godot ، erfan AK ، noobnoobi ، A_A ، حاجی واشنگتن ، taherifar ، SAAM_60 ، Essy
(2012-12-08 ساعت 06:16)jordanir نوشته:  
(2012-12-08 ساعت 04:35)nicole.gemini نوشته:  

من اروپا را ندیدم ولی نظم اروپایی را در استرالیا خوب حس کردم.
به نظر من اینجا یعنی آمریکا به هیچ عنوان برای بزرگ کردن بچه به خوبی استرالیا نیست. خانواده ارج و قرب خود را ندارد و کلا محیط مناسبی برای خانواده ها نیست.
لطفا شما هم اطلاعات خودتون در مورد دانمارک را بفرمایید.
من دوستانی در سوید دانمارک و فنلاند دارم ولی هیچ کدام سابقه بزرگ کردن بچه را ندارند. و نمیتونن در این مورد خوب نتیجه گیری کنن.

یک چیز دیگه هم در مورد نظر شخصی خودم در مورد بچه های آمریکایی بدم - همیشه کوچولو میمونن و فقط قد میکشن. به خصوص پسرها.
در صورتی که در استرالیا اینگونه نبود.
شاید در مدت زمان کمی که اینجا بودم زود نتیجه گیری کردم و یا فقط در این ایالت اینطور باشه ولی اینها نظر شخصی من و مشت نمونه خروار هست.
ضمنا این پست من بوی برگشت به استرالیا را میده. هفته دیگه مصاحبه دارم احتمالا ولی معلوم نیست تا اون موقع باشم.

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////
سلام دوست عزیز .
راستش دانمارک از هر نظر که بگید عالیه . سیستم آموزشی خیلی خوبی داره . پسرم جزو تیزهوشان هست و نمیتونم بگیم چقدر بهش میرسن . از نظر پزکش هم یک سنت هم پرداخت نمیکنیم و فقط مالبات میدیم . همه چیزش عالبه عالییی فقط و فقط یک بدی داره و اونم آب و هواش است . شوهرم 50 ساله هست و شدیدا در زمستان ها دیپرس میشه . اون حدودا 36 ساله که در دانمارک زندگی میکنه . راست میگید خوده من هم از نظر تربیت بچه و استانداردهای تربیت بچه در خارج از اسکاندیناوی میترسم ولی هوای سرد و تاریکی زمستونش بعضی وقتها جون به لبت میکنه .
اگه دوست داشته باشید یه تاپیک در مورد دانمارک بنویسم .
پاسخ
تشکر کنندگان: sare ، IN.USA@2013 ، el333 ، HAZARA ، mrlzdh ، taherifar ، tapartoor600 ، samane1363 ، hadi-sh
نیاز به اجاره یک واحد کوچک در لس آنجلس برای یک زوج و یک کودک پنج ساله از بیستم ژانویه تا بیستم سپتامبر با قیمت مناسب. ترجیحاً نزدیک یا با دسترسی آسان به UCLA.
پاسخ
تشکر کنندگان: kiaaa ، taherifar
(2013-01-02 ساعت 01:24)dr_sina نوشته:  نیاز به اجاره یک واحد کوچک در لس آنجلس برای یک زوج و یک کودک پنج ساله از بیستم ژانویه تا بیستم سپتامبر با قیمت مناسب. ترجیحاً نزدیک یا با دسترسی آسان به UCLA.

به نظرم با immigrangel كه تبليغش بالاي سايت هست تماس بگيريد ميتونند كمكتون كنند.
سیدعلی سپهر
مدیر ارشد مهاجرسرا و مدیرعامل شرکت پاریز تراول
۰۹۱۲۱۲۵۳۵۵۷

هر آنچه در مورد لاتاری بايد بدانيد.
https://telegram.me/pariztravel
پاسخ
تشکر کنندگان: HAZARA ، حاجی واشنگتن ، taherifar
(2012-12-17 ساعت 20:15)nicole.gemini نوشته:  
(2012-12-16 ساعت 10:26)arezoowunsch نوشته:  سلام ، من فعلا تو سانفرانسیسکو زندگی میکنم و تنها هستم ، تصمیم گرفتم که برم به لس آنجلس و اونجا بمونم ، دنبال یه شهر امن برای زندگی میگشتم و نزدیک کالجی خوب ... اول سانتا مونیکا رو انتخاب کردم میخواستم ببینم اگر نسبت به پولم و تایم کمی که دارم این سمستر سانتا مونیکا جا پیدا نکردم آیا پاسدنا جای خوبی هست ؟ از لحاظ امنیت . اگر نه جایی برای معرفی دارید؟

من در آرکادیا زندگی میکنم.. منطقه بغلی پاسادینا... پاسادینا منطقه خوبی است ولی آرکادیا زیباتر و تمیزتر و خلوت تر و ارومتر است... کالج پاسادینا هم کالج خوبیه.. ایرانی هم مثل سانتامونیکا کالج زیاد داره... من چندسال در خود لوس آنجلس زندگی کردم ولی بخاطر شلوغی و کثیفی و... اش ترجیح دادم بیرون از شهر زندگی کنم... از نظر امنیت هم شهر آرکادیا برای 2 سال مداوم بهترین و امنترین شهر در کالیفرنیا برای بزرگ کردن بچه شده بود... دیگه خودتان حدس بزنید چه شهر آرومیه..

نیکول جان همسایه ایم! پاسه دینا و به خصوص South Pas شهر قشنگیه. امنیتش خوبه البته بالاتر از I-210 اصلا خوب نیست. نزدیک به Old Pasadena و پایینتر از اون جای خوبیه.

آرکدیا بسیار امنه و اصولا مسکونیه! بیشتر برای خانواده ها هوبه که بچه کوچیک دارند. یک بدی که داره اینه که آسیایی ها تقریبا اونجا رو تصاحب کرده اند و باعث شده حتی توی مدارس هم جو متفاوتی وجود داشته باشه. از لحاظ یادگیری زبان انگلیسی برای بچه ها می گم.
منطقه بهتر از اینها Monrovia است که بالاتر از آرکدیاست! هم شهر زیباییه و هم امن و امانه و کمی گرونتر از آرکدیا.

این دوستمون اگر می خواد انتخاب کنه بهتره این ها رو در نظر بگیره: آرکدیا به شدت مسکونیه! ولی امنه!
پاسه دینا مسکونی هست، به خاطر دارا بودن کالج، موزه ها، پارک ها و مناطق تاریخی غنی فرهنگی بسیار بیشتری داره: Caltech, JPL, PCC, Huntington Library, Norton Simon Museum و کلی موزه و مراکز فرهنگی دیگه اینجا هستند به همراه بلوار کلرادو که باعث بالابردن جذابیت این شهر شده!
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان