کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اجاره در لوس آنجلس
سلام خدمت دوستان و سروران گرامی
از دوستانی که در منطقه ولی یا لس آنجلس ساکن هستند و مایل به شیر کردن خانه یا اطاقشان هستند لطفا پیغام خصوصی بدهند تا بیشتر با هم هماهنگ کنیم. با سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان: mahdibashoma
لطفاً دوستانی که در لس آنجلس و محدوده‌اش زندگی میکنن اگر آدرس یا تلفنی از مشاورین املاک ایرانی اون محدوده دارن اون‌ها رو اینجا قرار بدن که خیلی به درد تازه واردها میخوره.
پاسخ
تشکر کنندگان: ojee ، satin ، powerb
با سلام. من در شهر لوس آنجلس هستم. دنبال یک هم خونه ی خوب می گردم. پسر مجرد 23 سالمه. تا 10 روز آینده قصد اجاره ی خونه دارم. اگر کسی تمایل داره لطفا پیغام خصوصی بدهند تا برای آشنائی بیشتر شماره تلفن خودم را برای تماس بدهم. ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2014-02-06 ساعت 15:08)aminb نوشته:  لطفاً دوستانی که در لس آنجلس و محدوده‌اش زندگی میکنن اگر آدرس یا تلفنی از مشاورین املاک ایرانی اون محدوده دارن اون‌ها رو اینجا قرار بدن که خیلی به درد تازه واردها میخوره.
دوست عزیز

به خیلی از مشاورین املاک ایرانی در لس انجلس نمیشه اطمینان کرد , مخصوصا" برای تازه واردها , بهتره خیلی مراقب باشید .من خودم به عینه دو مورد شبه کلاهبرداری رو ازشون دیدم . البته اینجا جوری کلاهتون رو برمیدارن که جای شکایتی باقی نذارن Wink به نظر من بهترین و مطمین ترین راه اینه که توی اینترنت سرچ کنید و اینجا هم از دوستان کمک بگیرید .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
پاسخ
تشکر کنندگان: atial ، Baharehpark ، aminb ، valencia ، lighter ، Rock ، powerb ، mohsenmb ، tapartoor600 ، SAAM_60 ، alitahus ، Soeño
می‌شه دوستان با تجربه بگن که اجاره آپارتمان دوروبر بورلی هیلز برای یه خانواده ۳ نفره حدوداً ماهی‌ چنده؟

می‌دونم که سؤالم خیلی‌ کلیه و به خیلی‌ از عوامل بستگی داره ولی‌ می‌خوام یه حدودی برای محاسبهٔ مخارج دستم بیاد
کیس نامبر **2014AS00053 برندهٔ اصلی‌ خانمم, جمعا ۳ نفر
رویت قبولی ۵ نوامبر ، ارسال مدارک ۱۱ نوامبر ، دریافت ایمیل همان روز ،سفارت آنکارا ,دریافت نامهٔ دوم ۱۷ مارس ،،مصاحبه نیمهٔ اول می ،
آپدیتها
۹may ،۱۳may، ۱۵may، ۱۲june ، ۲۲july، ۲۳july، ۲۵july، ۳۱july ، ۱aug ، ۴aug
۵aug ,۱۳ aug,۱۴ aug,۲۲aug, ۲۹aug,۱۵ sep,۱۶sep
پاسخ
تشکر کنندگان: Rock
سلام به همه دوستان عزیز مهاجرسرا
از دوستانی که در امریکا زندگی میکنند سوال دارم
آیا آپارتمانها برای اجاره همچنان که عکس با وسایل گذاشتند اجاره میدهند؟
ما آزموده ایم در این شهر بخت خویش....
بیرون کشید باید از این ورطه رخت خویش....
از بس که دست میگزم و آه میکشم، آتش زدم چو گل به تن لَخت لَخت خویش
پاسخ
تشکر کنندگان: powerb
با سلام
برای اجاره خانواده 3 نفره حتما باید دو خوابه اجاره کرد یا میشه 1 خوابه هم اجاره کرد؟
پاسخ
نه.
معمولا شرکت مالک یکی از آپرتمانهای مجموعه را بعنوان مدل فرنیش میکنه و همونو به متقاضیان نشون میده و عکسش رو برای تبلیغات استفاده میکنه.
( یخچال و گاز و موکت و ای سی جزو وسایل استاندارد همه آپارتمانهای اجاره ایه)
البته اگر عکسی که دیدید حرفه ای گرفته نشده باشه یا مورد اجاره کوتاه مدت یا شرینگ باشه، احتمال فرنیش بودن آپارتمان هست.
(2014-02-17 ساعت 10:26)hedyhoney نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز مهاجرسرا
از دوستانی که در آمریکا زندگی میکنند سوال دارم

میدهم من مالیات به اوباما   -----   با لبی خندان، نه با افسوس و آه
مالیات بر درآمد، مالیات مستقیم  ----  تا دهد پاسپورت آبی او به ما

پاسخ
تشکر کنندگان: hedyhoney ، lighter ، powerb
(2014-02-22 ساعت 03:16)Persischer نوشته:  نه.
معمولا شرکت مالک یکی از آپرتمانهای مجموعه را بعنوان مدل فرنیش میکنه و همونو به متقاضیان نشون میده و عکسش رو برای تبلیغات استفاده میکنه.
( یخچال و گاز و موکت و ای سی جزو وسایل استاندارد همه آپارتمانهای اجاره ایه)
البته اگر عکسی که دیدید حرفه ای گرفته نشده باشه یا مورد اجاره کوتاه مدت یا شرینگ باشه، احتمال فرنیش بودن آپارتمان هست.
(2014-02-17 ساعت 10:26)hedyhoney نوشته:  سلام به همه دوستان عزیز مهاجرسرا
از دوستانی که در آمریکا زندگی میکنند سوال دارم
یخچال جزو وسایل استاندارد همه خونه ها نیست . باید توی سایتی که مجموعه اپارتمانها رو تبلیغ کرده ببینید که شامل چه چیزهایی میشه . موکت و گاز رو همه اپارتمانها دارن ولی در مورد یخچال و مایکرویو و لاندری باید سوال کنید . معمولا" اپارتمانهایی که یخچال ندارن , یه شرکتی رو معرفی میکنن که به شما اجاره میده . اجاره یخچال کوچیک هم توی لس انجلس ماهی 25 دلاره .
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
پاسخ
تشکر کنندگان: hedyhoney ، lighter ، sepideh jan ، powerb
یکی دو تا سایت خیلی معروف پیدا کردم که خدمات جالبی داره برای اجاره خونه.
www.rent.com
www.apartmentfinder.com
پاسخ
تشکر کنندگان: lighter ، mohsenmb ، Rock ، حاجی واشنگتن ، samane1363
دوستان من و دوستم دو دختر 20 ساله هستیم میخوایم برای اقامت به L.A بریم و نمیدونیم دقیق کدوم شهر از امنیت بالایی برخورداره و این ک ی خونه کوچیک 1 خوابه برای خرید چقدر در میاد البته ی منطقه ای هم باشه ک قیمت ها مناسب باشه

لطفاکمک کنید
پاسخ
670 فوت مربع یعنی تقریبا 62 مترمربع.خوبه خیلی عالیه مخصوصا اون صبحانه رایگانش.امکانات کامل یعنی وسایل منزل اعم از مبل و فرش و گاز و جهیزیه؟ Smile)
پاسخ
سلام
من و همسرم به یک اتاق مناسب در هفته اینده به مدت یک ماه نیاز داریم ، از چه راهی بهترین نتیجه رو میگیریم . لطفا راهنمایی کنید
پاسخ
تشکر کنندگان: Soroush.namjoo ، powerb
سلام دوستان عزیز،راستش یه سوالی دارم دیدم این تاپیک از همه تاپیک ها بروز تره گفتم اینجا مطرح کنم آخه خیلی مهم هست،
میخواستم بدونم کسی میتونه بگه اگه تو لاتاری بنده بشم وبیام آمریکا میتونم با تقریبا 15 میلیون تومان سرکنم تا کار پیدا کنم اونجا؟
پاسخ
تشکر کنندگان: lighter ، powerb
(2014-03-08 ساعت 09:34)hs6467 نوشته:  سلام دوستان عزیز،راستش یه سوالی دارم دیدم این تاپیک از همه تاپیک ها بروز تره گفتم اینجا مطرح کنم آخه خیلی مهم هست،
میخواستم بدونم کسی میتونه بگه اگه تو لاتاری بنده بشم وبیام آمریکا میتونم با تقریبا 15 میلیون تومان سرکنم تا کار پیدا کنم اونجا؟

سلام دوست گلم. من با چیزهایی که دوستان گفتن شروع میکنم، اول اینکه به اصطلاح آرش جان عزیز باید مثلث طلایی موفقیت رو داشته باشی، (زبان،تخصص،تطابق). دومین مسئله تباش برای پیدا کردن کار هست. که البته شانس هم دخیل هست توش.
15 میلیون با توجه به قیمت پایین ریال، مبلغ قابل توجه ای نمیشه. نهایتا اگر خرج هات رو کم کنی، و با کسی هم هم خانه بشی! فکر میکنم بتونی 3، 4 ماه بدون کار نهایتا دووم بیاری!
اما نا امید نشو و پولهات رو جمع کن، البته مهمتر از پول تخصص و زبان هست که خیلی کمک میکنه اونجا موفق بشی. اما همیشه بخت با آدم یار نیست و ممکنه زود کار پیدا نکنی، ممکن هم هست پیدا کنی. اما به نظرم برای بدترین ها آماده باشه آدم بهتر از این هست که خوشبینانه جلو بره و برای مشکلاتش راه حل و آمادگی نداشته باشه. مثبت بودن خوبه، اما نباید از آماده بودن برای مشکلات کم کنه!
امیدوارم موفق باشید.
If you want something in your life you've never had
you'll have to do something, you've never done

پاسخ
تشکر کنندگان: lighter ، powerb ، mohsenmb ، حاجی واشنگتن ، SAAM_60 ، samane1363

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان