کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
اجاره در لوس آنجلس
جهت اجاره در لوس انجلس برای 2 تا 3 ماه کجا مناسب است که هم امن باشد هم به حمل و نقل عمومی و مراکز خرید دسترسی داشته باشد .چون ماشین نداریم
پاسخ
تشکر کنندگان: bat ، SH1A2R3 ، golesang ، babak_LosAngeles ، HAZARA ، mehrdad pharm ، ojee ، taherifar ، samane1363
با سلام. سوال منم هست این. لطفا اگر کسی‌ میدونه راهنمایی‌ کنه...
Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، golesang ، babak_LosAngeles ، HAZARA ، mehrdad pharm ، taherifar ، Mansour bozorgi
(2012-04-27 ساعت 23:18)eng_sanaei نوشته:  جهت اجاره در لوس انجلس برای 2 تا 3 ماه کجا مناسب است که هم امن باشد هم به حمل و نقل عمومی و مراکز خرید دسترسی داشته باشد .چون ماشین نداریم

آخه برای 2-3 ماه آپارتمان اجاره نمیدهند.. حداقل 6 ماهه قرارداد میبندند.. مگر اینکه اطاق اجاره کنید.. بنظر من با حانواده های ایرانی که 1-2 اطاق از منزلشان را که سرویس مستقل هم دارد، و اجاره میدهند تماس بگیرید.. توی این روزنامه های آنلاین میتونید آگهی هاشون را پیدا کنید... بیشترشان هم در محدوده لوس آنجلس کانتی در این مناطق هستند:
وست وود
وودلند هیلز
کد پستی 90048
سانتا مونیکا
پاسادنا
گلندل
ولی
همه هم جای خوب و امنی هستند...
One day your life will flash before your eyes, make sure it's worth watching.
پاسخ
ميشه ادرسي يا لينكي از اين روزنامه هاي ان لاين بگذاريد،ممنونم
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، golesang ، babak_LosAngeles ، payan ، ali234 ، joy ، taherifar
لوسانجلس
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar
RE: اجاره در لوس انجلس
میشه قبل اینکه بیام LA یه جا اجاره کنم ؟
**CN:2013AS0000*0
رویت قبولی :3 می 2012
ارسال فرمهای سری اول: 20 می-ارامکس
دریافت تاییدیه دریافت:
سفارت : انکارا
مصاحبه: انشالا..
افرادکیس: 1
هزینه ها :10تومان عکس+ 55تومن ارسال+70 تمدید پاس 
پاسخ
تشکر کنندگان: ASALI ، SH1A2R3 ، babak_LosAngeles ، HAZARA ، taherifar
دوستان لس آنجلسي سلام
ميخواستم از شما تقاضاكنم اسم تعدادي از هتلهاي ارزان قيمت و مناسب براي يك خانواده براي اقامت حدود 10 روز را نام ببرييد يا بفرماييد كدام قسمت از شهر براي گرفتم هتل مناسبه كه هم تميز باشه و هم به مراكز ديدني شهر نزديك تا بتونيم با وسايل نقليه به اونجاها بريم.
ضمنا براي ده روز جايي غير هتل براي اقامت پيدا ميشه؟
دريافت ويزا: 2011
باران باش و ببار و نپرس کاسه های خالی از آن کیست_كوروش بزرگ [/color]
پاسخ
تشکر کنندگان: RunnerNewAge ، ASALI ، SH1A2R3 ، HAZARA ، sh.s. ، bahar23 ، noobnoobi ، taherifar ، tapartoor600
دورود به دوستان عزیز.من دارم میرم سندییگو اگه کسی در مورده جزئئات اجاره خونه چیزی میدونه راهنمایی کنه ممنون میشم.......
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، HAZARA ، taherifar
ما 10 oct میریم لس انجلس کسی هست اجاره اتاق برای 10روز سراغ داشته باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، Seda313 ، taherifar
(2012-07-08 ساعت 20:58)negar.ar نوشته:  ما 10 oct میریم لس انجلس کسی هست اجاره اتاق برای 10روز سراغ داشته باشه

سلام ما هم همون موقع ها مى خوايم بريم نظرتون چيه با هم هماهنگ كنيم اين هم ايميل شخصي من اگه خواستيد خبر بديد seda313@yahoo.com
پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، taherifar
سلام دوستان، من دنبال ۱ آپارتمان کوچک برای اجاره‌ در محدودهٔ لوس انجلس هستم، به مدت ۶ ماه یا کمتر، جای امن، برای ۱ زوج میانسال و آرام، و ترجیحا زیر ۱۲۰۰ دلار در ماه. کردیت کارت و سوشیال هم دارم. کسی‌ از دوستان مقیم آنجا میتونه جایی‌ رو به من معرفی‌ کنه؟ انشا‌الله جبران می‌کنم.
پاسخ
تشکر کنندگان: HAZARA ، mehrdad pharm ، noobnoobi ، taherifar ، ArjenPSN_23
(2012-09-14 ساعت 14:49)shokooh نوشته:  سلام دوستان، من دنبال ۱ آپارتمان کوچک برای اجاره‌ در محدودهٔ لوس انجلس هستم، به مدت ۶ ماه یا کمتر، جای امن، برای ۱ زوج میانسال و آرام، و ترجیحا زیر ۱۲۰۰ دلار در ماه. کردیت کارت و سوشیال هم دارم. کسی‌ از دوستان مقیم آنجا میتونه جایی‌ رو به من معرفی‌ کنه؟ انشا‌الله جبران می‌کنم.
سلام شما سایت ها رو چک کردین که خونه اجاره میدهند؟
پاسخ
تشکر کنندگان: HAZARA ، mehrdad pharm ، taherifar
(2012-09-14 ساعت 19:20)اردوان نوشته:  
(2012-09-14 ساعت 14:49)shokooh نوشته:  سلام دوستان، من دنبال ۱ آپارتمان کوچک برای اجاره‌ در محدودهٔ لوس انجلس هستم، به مدت ۶ ماه یا کمتر، جای امن، برای ۱ زوج میانسال و آرام، و ترجیحا زیر ۱۲۰۰ دلار در ماه. کردیت کارت و سوشیال هم دارم. کسی‌ از دوستان مقیم آنجا میتونه جایی‌ رو به من معرفی‌ کنه؟ انشا‌الله جبران می‌کنم.
سلام شما سایت ها رو چک کردین که خونه اجاره میدهند؟

بله ، ولی‌ من محلها رو نمیشناسم و نمی‌دونم مثلا کجا امن هست، و بستن قرارداد با خارجیها از ایران مشکل هست. اگر یه موجر ایرانی‌ یا ۱ راهنما داشته باشم که بهم محل مناسبی رو معرفی‌ کنه خیلی‌ بهتره، نه؟
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar
(2012-07-19 ساعت 21:55)Seda313 نوشته:  
(2012-07-08 ساعت 20:58)negar.ar نوشته:  ما 10 oct میریم لس انجلس کسی هست اجاره اتاق برای 10روز سراغ داشته باشه

سلام ما هم همون موقع ها مى خوايم بريم نظرتون چيه با هم هماهنگ كنيم اين هم ايميل شخصي من اگه خواستيد خبر بديد seda313@yahoo.com

من هم چند روز بعدش میام ما ۲ نفر هستیم یک زوج جوان
ما هم دنبال جا و مکان هستیم
بیایید همه با هم یک خونه خیلی خوب بگیریم بزرگ و اجاره رو تقسیم کنیم هم به صرفه تره و بهتره
من در سایتها دیدم خونه ها ی ۵-۶ اتاقه بزرگ با اجاره۰۰۰ ۳تا ۳۵۰۰ دلار که اگه ۳ تا یا ۲ تا زوج جوان بدون بچه یا ۱ بچه خیلی شرایط خوبی میشه جور کرد

اگه کسی بود خبر بده
پاسخ
تشکر کنندگان: taherifar ، hadi-sh
(2012-09-15 ساعت 16:47)archery نوشته:  
(2012-07-19 ساعت 21:55)Seda313 نوشته:  

من هم چند روز بعدش میام ما ۲ نفر هستیم یک زوج جوان
ما هم دنبال جا و مکان هستیم
بیایید همه با هم یک خونه خیلی خوب بگیریم بزرگ و اجاره رو تقسیم کنیم هم به صرفه تره و بهتره
من در سایتها دیدم خونه ها ی ۵-۶ اتاقه بزرگ با اجاره۰۰۰ ۳تا ۳۵۰۰ دلار که اگه ۳ تا یا ۲ تا زوج جوان بدون بچه یا ۱ بچه خیلی شرایط خوبی میشه جور کرد

اگه کسی بود خبر بده

من وهمسرم که 30 سال داریم برای 12 نوامبر لسانجلس هستیم روی ما هم حساب کنید برای اجاره خانه دسته جمعی ایمیل من
reza-afshar@hotmail.com
باتشکر منتظرم.
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، kiaaa ، taherifar ، pishtaz611 ، hadi-sh

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان