کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگوهای مرتبط با اعلام نتايج قرعه‌كشی لاتاری ۲۰۱۳
با فایر فاکس هنوز نتایج 2012 است و با اکسپلورر The page cannot be displayed میدهد بخدا راست میگم
من 12 ساله برنامه نویسم مبتدی نیستم که .......
یعنی چی چرا همه میگن ما قبول شدیم اما من نمی بینم نتایج رو زده باشن
یکی جواب بده
تشکر کنندگان:
(2012-05-02 ساعت 13:22)Nimalolo نوشته:  دوستان من چرا هر چی سایت رو میزنم هنوز مال 2012 است یعنی چی ی ی ی ؟
2012 و 2013 رو توی یک جا باید چک کنید. توی همون لینک 2012 کلیک کنید و مشخصات 2013 رو وارد کنید. چون برای هر دو سال همونجاست.

Category: F2B
خداوندا، سرنوشت مرا خیر بنویس. تقدیری مبارک؛ تا هر چه را تو دیر میخواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود میخواهی دیر نخواهم.
تشکر کنندگان: smith ، Nimalolo ، rad_95 ، امیر مهاجر
بچه ها جریان چیه؟همه کیس نامبرها زیر 10000 هستند!!!! خواهر منم 7000 هستش!!!! مثل پارسال باطل نشه!!!!
تشکر کنندگان: smith ، Mana-M ، rad_95
(2012-05-02 ساعت 13:28)smith نوشته:  
(2012-05-02 ساعت 13:24)nojanarabi نوشته:  نکته بسیار مثبت امسال این بود که اگر اطلاعات رو غلط وارد می کردین, سیستم بهتون اخطار می داد . سالهای پیش واقعا آدم دودل می موند که اصلا این سیستم صحت داره یا نه.. ولی امسال از این نظر خیالمون راحت بود.

این مورد رو من به همراه گروهی از دوستان برنامه نویس عزیز با KCC پارسال در میون گذاشتیم
و اونا هم با کمال میل ازش استقبال کردند و اون رو عملی کردند
واقعا سر این جریان ما خیلی وقت گذاشتیم

بسيار اقدام خوبي بود .. من هم متوجه شدم و آدم خيالش راحت ميشه كه تو قرعه كشي شركت داده شده..چون مشخصات صحيح ما رو سيستم ميدونه .. خيلي خيلي ممنون
شماره کیس:......................2014
اعلام نتيجه قبولی:انشاله 1 May
ارسال فرم‌ها:
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:
دريافت ويزا:
ورود به آمريكا:
دریافت گرين کارت :
تشکر کنندگان: smith ، rad_95 ، امیر مهاجر
(2012-05-02 ساعت 13:28)Nimalolo نوشته:  با فایر فاکس هنوز نتایج 2012 است و با اکسپلورر The page cannot be displayed میدهد بخدا راست میگم
من 12 ساله برنامه نویسم مبتدی نیستم که .......
یعنی چی چرا همه میگن ما قبول شدیم اما من نمی بینم نتایج رو زده باشن
یکی جواب بده

برای اینکه مطمئن بشید لینک 2012 و 2013 یکیه به مثال بالای فرم وارد کردن اطلاعات نگاه کنید. نوشته هم شماره ی 2012 و هم 2013 رو میتونید وارد کنید.
خداوندا، سرنوشت مرا خیر بنویس. تقدیری مبارک؛ تا هر چه را تو دیر میخواهی زود نخواهم و هر چه را تو زود میخواهی دیر نخواهم.
تشکر کنندگان: امیر مهاجر
سلام دوستان
من و 7 نفر دیگه از خانوادم قبول نشدیم ، ما چند روز مونده به اتمام ثبت نام لاتاری ثبت نام کرده بودیم، میخواستم بدونم دوستانی که قبول شدن کی ثبت نام کرده بودن؟، ما دلمون رو به اکتبر خوش کردیم. شاید دو قسمت کردن افراد شرکت کننده رو اونهایی که اول ثبت نام کردن و کسایی که آخر
تشکر کنندگان:
سلام دوستان

من مادرم برنده شده با کیس نامبر 3XXX،
می خواستم بدونم آیا برای بچه های بالای 21 که ازدواج کردن، بعداً میتونه اقدام کنه ؟ چه مدت طول می کشه ؟

مرسی
تشکر کنندگان: smith ، sanaz2009
(2012-05-02 ساعت 13:18)m9780 نوشته:  
(2012-05-02 ساعت 13:16)atefe777 نوشته:  جریان این هر ماه قرعه کشی چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ یکی با منبع توضیح بده

جو سازی نکنBig Grin
نه دوست عزیز اون فقط در حد یک حدس از طرف یکی از بچه ها بود... فقط یک حدس..باید منتظر باشیم تا ببینیم بقیه جواب ها کی میاد.
همین

(2012-05-02 ساعت 13:17)ukraine نوشته:  سلام
همهگی خسته نباشید.
من وقتی که مشخصات رووارد میکنم این پیغام رو میده
The information entered is not valid. Please review the Confirmation Number, your last name (family name/surname), and year of birth to ensure
you have entered them exactly as they appear on your DV Confirmation Page.
تمامی مشخصات رو هم درست وارد میکنم.
خواهش میکنم توضیح بدهید
احتمالا داری یه چیزی رو اشتباه وارد میکنی!
اولا کانفرمیشن نامبرت مثلا حرف o و عدد 0 رو اشتباه نمیکنی؟؟؟
دوما نام خانوادگیت رو درست وارد کردی تو سایت؟؟؟ از پرینتی که قبلا گرفتی نگاه کن.
سوماً سال تولدت رو درست زدی؟ به میلادی؟
و کد امنیتی! مثل خودش دقیق وارد کن درستمیشه

اصلا داخلش 0-o نیست
20132T9S8HD6IS2B

تشکر کنندگان: rad_95 ، farshid.70 ، farshid.70
امسال انگار همه چيز دست به دست هم داده كه همه تو مهاجرسرا برنده بشن..
شماره کیس:......................2014
اعلام نتيجه قبولی:انشاله 1 May
ارسال فرم‌ها:
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:
دريافت ويزا:
ورود به آمريكا:
دریافت گرين کارت :
تشکر کنندگان: delir ، smith ، sanaz2009 ، rad_95 ، امیر مهاجر
(2012-05-02 ساعت 13:33)mreza_ce نوشته:  سلام دوستان

من مادرم برنده شده با کیس نامبر 3XXX،
می خواستم بدونم آیا برای بچه های بالای 21 که ازدواج کردن، بعداً میتونه اقدام کنه ؟ چه مدت طول می کشه ؟

مرسی
بله. مادرتون به محض دریافت گرین کارت میتونن برای بچه های بالای 21 سالشون اقدام کنن که پنج یا شش سال طول میکشه تا به اونها هم گرین کارت بدن. اما اگه بچشون توی این پنج شش سال ازدواج کنه کیسشون عوض میشه و بیشتر طول میکشه.
تشکر کنندگان: mreza_ce ، rad_95 ، امیر مهاجر
(2012-05-02 ساعت 13:52)calocalo نوشته:  هم واسه من هم واسه همسرم این پیغامو میده
The information entered is not valid. Please review the Confirmation Number, your last name (family name/surname), and year of birth to ensure

یه چیزی رو اشتباه وارد می کنید. اگر پرینت یا ذخیره صفحه نهایی ثبت نام رو دارید یکبار با دقت و حوصله حرف به حرف از روی همون بزنید. به فامیلی هم حساسه. من فامیل دو سیلابی رو کامل نزده بودم ایراد گرفت.
Doctor of Audiology Student
Cool
تشکر کنندگان:
(2012-05-02 ساعت 13:43)lottery_23 نوشته:  
(2012-05-02 ساعت 13:41)ukraine نوشته:  کیس نامبر 20132T9S8HD6IS2B
سلام
همهگی خسته نباشید.
خواهش میکنم توضیح بدهید
شما مشخصاتتون رو از روی صفحه ی save شده وارد میکنید یا جایی یادداشت کردید؟ ممکنه موقع ثبت نام فامیلیتون رو اشتباه زده باشید یا سال تولدتون رو.

از روی صفحه ی save شده
تشکر کنندگان:
من قبول نشدم..تورو خدا يكي لطفاً بگه جريان قرعه كشي دور بعد چيه؟ لطفاً با استناد حرف بزنيد...لطفا
کیس نامبر:**2013AS001-تاریخ رویت قبولی: 1/می/2013-تاریخ فرستادن مدارک با پست TNT: چهار روز بعد-محل مصاحبه:آنکارا-دریافت ویزا:یک ضرب بدون مشکل Big GrinTongue-بعدشم که USA,Minnesota
تشکر کنندگان:
سلام ببخشید بچه‌ها من یه سوال داشتم .من confrimation number گم کردم ولی‌ می‌دونم که تو کامپیوترم saveکردم می‌شه بگید برا شما به چه اسمی save شده شاید اینجوری پیداش کنم .ممنون
تشکر کنندگان:
(2012-05-02 ساعت 13:58)lottery_23 نوشته:  
(2012-05-02 ساعت 13:56)ukraine نوشته:  
(2012-05-02 ساعت 13:43)lottery_23 نوشته:  
(2012-05-02 ساعت 13:41)ukraine نوشته:  کیس نامبر 20132T9S8HD6IS2B
سلام
همهگی خسته نباشید.
خواهش میکنم توضیح بدهید
شما مشخصاتتون رو از روی صفحه ی save شده وارد میکنید یا جایی یادداشت کردید؟ ممکنه موقع ثبت نام فامیلیتون رو اشتباه زده باشید یا سال تولدتون رو.

از روی صفحه ی save شده
بازم چک کنید. حتما دارید یه چیزی رو اشتباه وارد میکنید.

ساله 2012 و 2013 رو میشه از یک لینک چک کرد یا اینکه باید صبر کرد تا لینک 2013 جدا باز بشه؟
من از این لینک چکمیکنم
https://www.dvlottery.state.gov/ESC/%28S...Check.aspx
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان