کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو در مورد سرویسهای پستی و راههای ارسال فرمهای سری اول به KCC
(2012-05-24 ساعت 18:45)rezagh نوشته:  
(2012-05-24 ساعت 10:47)sumya نوشته:  شما فقط مدارکتو بده پاکت و بقیه چیزارو خودشون انجام میدن!

آرامکس میگه بسته بندی و آدرس با خودته, پس مجددا ممکنه سریع بگین آدرس پستی رو جطور بنویسم؟

من هم با ارامکس تهران فرستادم... اگر منظور ادرس kcc هست که خوب اره ادرسشو باید تو قبضی که تو ارامکس بهت میدن به انگلیسی بنویسی... البته خودشون اونجا یک پرینت از ادرسو دارن ولی با خودت ادرسو ببر

تمام فرمها و 2قطعه عکس و پرینت بارکدتو بذار تو پلاستیک a4 و بده خودشون جلوت میزارن تو پاکت پستی و مبلغشو ازت می گیرن

[/quote]

حتی میتونی تماس بگیری و ازشون بخوای پیک بفرستن و مدارکو ازت بگیرن، من اینکارو انجام دادم و هیچ هزینه اضافی هم نگرفتن (همون 55000)
مفق باشی
تشکر کنندگان: smith ، lottory
من با ایمیل فرستادم، 5روزه جواب دادن، ولی انگار بعداً مدارکو بررسی میکنن..

I am a DV 2013 winner from Iran with case number ----------. Please find my documents including: 2 filled forms (DS230 & DSP122) and necessary documents (photos and approving paper) in the attached files.

I have sent my documents just via this email; Please let me know if it's acceptable. In addition, Please let me know if there is any problem in my documents (especially my photos) until I can revise it as soon as possible.

Thank you so much.

Sincerely Yours,
=========================================================================

Thank you for your inquiry.

The information you provided will be included in your case file for review.
Support Contractor-Serco
Email: KCCDV@state.gov
Phone: (606) 526-7500
شماره کیس: 2013AS00004XXX
تاریخ رویت قبولی :7می 2012
کنسولگری:آنکارا
ارسال فرمهای سری اول:20می 2012
کارنت شدن کیس:
مصاحبه:
دریافت کلیرنس:
دریافت ویزا:
ورود به آمریکا:
دریافت گرین کارت:
جمع تقریبی هزینه ها: واکسن70000 +ترجمه 100000
تشکر کنندگان: smith ، امیر مهاجر ، lottory ، shani89
(2012-05-24 ساعت 21:22)class7 نوشته:  من با ایمیل فرستادم، 5روزه جواب دادن، ولی انگار بعداً مدارکو بررسی میکنن..

I am a DV 2013 winner from Iran with case number ----------. Please find my documents including: 2 filled forms (DS230 & DSP122) and necessary documents (photos and approving paper) in the attached files.

I have sent my documents just via this email; Please let me know if it's acceptable. In addition, Please let me know if there is any problem in my documents (especially my photos) until I can revise it as soon as possible.

Thank you so much.

Sincerely Yours,
=========================================================================

Support Contractor-Serco
Email: KCCDV@state.gov
Phone: (606) 526-7500
به من این جوابو دادن

Due to the large volume of mail processed at KCC on a daily basis, confirmation of receiving your correspondence may not be feasible at this time. If you have submitted your forms, please allow two to four weeks after the mailing of your forms before inquiring about delivery confirmation. If you have not submitted your forms, please do so to ensure that your case can begin processing. Mail is processed in the order of the date received, thus the importance of submitting your forms in a timely manner.
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، smith ، lottory ، ranebr
سلام به همه دوستان گرامی،
من هم دیروز فرمها رو با ایمیل فرستادم و همین چند دقیقه پیش جواب زیر رو گرفتم (یعنی بعد از یک روز)
ولی فکر نمیکنم هنوز بررسیش کرده باشند. دوباره ایمیل میفرستم یا زنگ میزنم ببینم مشکلی داشته یا نه. نتیجه رو حتما میگم که دوستانی که مایلند بدونند فرستادن با ایمیل چه نتیجه ای میده مفصل تر آشنا بشن.
اینم متن ایمیل:
‪Thank you for your inquiry.

‪The information you provided will be included in your case file for review.
تشکر کنندگان: smith ، lottory ، ranebr ، mehdiii ، shani89
بچه ها CAMBELL بسته منم گرفت و امضا کرد - خدا عمرش بده!Big Grin
**CN:2013AS0000*0
رویت قبولی :3 می 2012
ارسال فرمهای سری اول: 20 می-ارامکس
دریافت تاییدیه دریافت:
سفارت : انکارا
مصاحبه: انشالا..
افرادکیس: 1
هزینه ها :10تومان عکس+ 55تومن ارسال+70 تمدید پاس 
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، funnybluesolea ، smith ، rezagh ، lottory
(2012-05-24 ساعت 10:47)sumya نوشته:  شما فقط مدارکتو بده پاکت و بقیه چیزارو خودشون انجام میدن!

آرامکس میگه بسته بندی و آدرس با خودته, پس مجددا ممکنه سریع بگین [font=Courier]آدرس پستی رو جطور بنویسم[/font]؟
[/quote]
میتونم دوستانه یه خواهشی از دوستان بکنم. سوال طرف را دقیق بخونید بعد جواب بدین.

U.S. Department of State
Kentucky Consular Center
3505 North Highway 25W
Williamsburg, KY 40769
U.S.A.

پرینت بگیرید و ببرید در ضمن آدرس خودتون هم از آخر به اول که خودتون حتما بلدید اگر نه پیغام خصوصی بدین تا براتون بنویسم.

موفق باشید.

تشکر کنندگان:
به kcc ایمیل زدم و گفتم که آرامکس گفته که بسته من delivered شده و Cambell امضا کرده... اگه فرمها به دستتون رسیده، اطلاع بدید...
این جواب رو دادند:

Due to the large volume of mail processed at KCC on a daily basis, confirmation of receiving your correspondence may not be feasible at this time. If you have submitted your forms, please allow two to four weeks after the mailing of your forms before inquiring about delivery confirmation. If you have not submitted your forms, please do so to ensure that your case can begin processing. Mail is processed in the order of the date received, thus the importance of submitting your forms in a timely manner.
سفر اول به NYC : ١٢ مي ٢٠١٣
سفر دوم به NYC: ٢٣ دسامبر ٢٠١٣
تشکر کنندگان: smith ، lottory ، امیر مهاجر ، ASALI
(2012-05-25 ساعت 00:33)mori نوشته:  به kcc ایمیل زدم و گفتم که آرامکس گفته که بسته من delivered شده و Cambell امضا کرده... اگه فرمها به دستتون رسیده، اطلاع بدید...
این جواب رو دادند:

سلام دوست عزیز
به من هم همین پیام رو دادن، پس الان خیالم راحت شد چون تا الان کسی چنین پیغامی نگرفته بود. خبر جدیدی بود لطفا اطلاع بدید.
ممنون و موفق باشید
تشکر کنندگان: smith ، lottory ، امیر مهاجر ، mori
ببخشید دوستانی که با 55000 تومن فرستادن، چجوریه قضیه؟ من قبلا به فنلاند فرستادم 60000 شد تقریبا.حالا امریکا 55000؟
تشکر کنندگان:
(2012-05-25 ساعت 00:58)mehdi.pazoki نوشته:  
(2012-05-25 ساعت 00:33)mori نوشته:  به kcc ایمیل زدم و گفتم که آرامکس گفته که بسته من delivered شده و Cambell امضا کرده... اگه فرمها به دستتون رسیده، اطلاع بدید...
این جواب رو دادند:

سلام دوست عزیز
به من هم همین پیام رو دادن، پس الان خیالم راحت شد چون تا الان کسی چنین پیغامی نگرفته بود. خبر جدیدی بود لطفا اطلاع بدید.
ممنون و موفق باشید

من هم ایمیل زدم واسه من هم دقیقا همین جواب فرستاده شد
تشکر کنندگان: smith ، lottory ، امیر مهاجر ، mori
(2012-05-25 ساعت 00:20)jordanir نوشته:  

آرامکس میگه بسته بندی و آدرس با خودته, پس مجددا ممکنه سریع بگین [font=Courier]آدرس پستی رو جطور بنویسم[/font]؟
میتونم دوستانه یه خواهشی از دوستان بکنم. سوال طرف را دقیق بخونید بعد جواب بدین.

U.S. Department of State
Kentucky Consular Center
3505 North Highway 25W
Williamsburg, KY 40769
U.S.A.

پرینت بگیرید و ببرید در ضمن آدرس خودتون هم از آخر به اول که خودتون حتما بلدید اگر نه پیغام خصوصی بدین تا براتون بنویسم.

موفق باشید.
دوست عزیزببخشیدپیشنهادمیدم با یک پست بفرست که حداقل این کارراروخودش انجام بده بسته بندی انجام بده وآدرس خودش براتون بنویسه

2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
تشکر کنندگان:
(2012-05-23 ساعت 07:23)asal1907 نوشته:  
(2012-05-23 ساعت 01:03)maahtab نوشته:  بچه ها این یعنی چی ؟؟؟ وضعیت بسته الان چیه دقیقا ؟؟
Shipment on hold

بسته یه جایی نگه داشته شده این جزو مراحله نگران نباش

ممنون از شما به خاطر جوابتون ...راستی اگه درست یادم باشه شما هم با tnt فرستاده بودی بسته من وضعیتش این بود دیگه در آخر:
Erlanger - USA
Shipment delivered
می خواستم بدونم مال شما هم همین طور بود؟ اسم کمبل رو که نزده بودن واسه من ....
تشکر کنندگان:
اساتید محترم
این جمله یعنی چی؟؟
Louisville-Kentucky,United States 05/25/2012 02:44 AM Shipment Update - LOCATION SCAN
شماره کیس: 2013AS0000018xx/ تاریخ رویت قبولی: 2 می 2012/ کنسولگری: آنکارا/ ارسال فرمهای سری اول: 3 خرداد (23 می)/ کارنت شدن کیس: 13 آگوست/ مصاحبه: 4 دسامبر، دریافت کلیرنس:11 ژانویه/ دریافت ویزا:26 ژانویه
ورود به آمریکا :3 می / دریافت گرین کارت : 17 می 2013
تشکر کنندگان:
(2012-05-25 ساعت 13:13)fire dragon نوشته:  اساتید محترم
این جمله یعنی چی؟؟
Louisville-Kentucky,United States 05/25/2012 02:44 AM Shipment Update - LOCATION SCAN

سلام
یک مرحله قبل از تحویل به دفتر kcc این وضعیت رو داره، نگران نباش حداکثر تا فردا میرسه
موفق باشید
تشکر کنندگان: smith ، lottory ، امیر مهاجر
سلام
سه شنبه با ایمیل فرستادم ، امروز جوابش اومده
فکر کنم ردیفه دیگه
خوب شد پست نکردم کلی هم طول می کشید

همیشه راه های زیادی برای رسیدن به یک هدف واحد وجود دارد.
من و مهاجرت
فعلا زندگی قشنگم رو بین بین خاورمیانه - اروپا و امریکا سپری می کنم. با تشکر از مهمان نوازی مردم امریکا - مردم پرتغال - مردم ایران و مردم ترکیه.
تشکر کنندگان: smith ، rezagh ، امیر مهاجر

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان