کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو در مورد سرویسهای پستی و راههای ارسال فرمهای سری اول به KCC
دوستان منم با پست تی ان تی فرستادم هزینه اش هم شد 74000 تومان کلا بسته های زیر 500 گرم همین میشه مبلغش
تشکر کنندگان: smith ، ali234
یه خبر خوب!! همین الان KCC به ایمیل من جواب داده
it is acceptable to submit your application via email
چه خوب که هیچ خرجی نداره، مطمئن هم هستیم می رسه!
تشکر کنندگان: smith ، storagemeter ، mirzamemar ، payam62 ، mnajafinobar ، feriii ، shani89 ، alireza2753
(2012-05-07 ساعت 21:27)mahdio نوشته:  یه خبر خوب!! همین الان KCC به ایمیل من جواب داده

واقعا امکانش هست با ایمیل بفرستیم؟؟؟؟
اگه اینطور باشه که عالیه.
تشکر کنندگان: shani89
(2012-05-07 ساعت 21:35)smith نوشته:  
(2012-05-07 ساعت 21:27)mahdio نوشته:  یه خبر خوب!! همین الان KCC به ایمیل من جواب داده

همونطوری که گفتم
حالا خیالتون راحت شد؟

اره خیالمون راحت شد.دستتون درد نکنه....
تشکر کنندگان: storagemeter ، smith ، payam62 ، mnajafinobar ، shani89
خب حالا سوال من اینه که فرم ها رو پرینت بگیرم، امضا کنم و عکسم رو روی 230 بذارم و اسکن کنم و هر سری فرم رو دوباره پی دی اف کنم واسه ایمیل؟ و 2تا عکس 5در5 هم اتچ کنم به میل؟
اینکه گفته مشخصات رو پشت عکس بنویسین چی میشه؟؟
(2012-05-07 ساعت 21:53)mahdio نوشته:  خب حالا سوال من اینه که فرم ها رو پرینت بگیرم، امضا کنم و عکسم رو روی 230 بذارم و اسکن کنم و هر سری فرم رو دوباره پی دی اف کنم واسه ایمیل؟ و 2تا عکس 5در5 هم اتچ کنم به میل؟

سلام من خودم پستش کردم ولی

مشخصاتت رو برای این پشت عکس می فرستی که اگر پرونده های قاطی پاتی شد بتونند پیدا کنند. شما که با ای-میل می فرستی نیازی نداری چنین کاری بکنی.

البته من قبلا نشنیده بودم که بشه با ای-میل فرستاد؟
(2012-05-07 ساعت 21:57)noname12 نوشته:  
(2012-05-07 ساعت 21:53)mahdio نوشته:  خب حالا سوال من اینه که فرم ها رو پرینت بگیرم، امضا کنم و عکسم رو روی 230 بذارم و اسکن کنم و هر سری فرم رو دوباره پی دی اف کنم واسه ایمیل؟ و 2تا عکس 5در5 هم اتچ کنم به میل؟

مشخصاتت رو برای این پشت عکس می فرستی که اگر پرونده های قاطی پاتی شد بتونند پیدا کنند. شما که با ای-میل می فرستی نیازی نداری چنین کاری بکنی.

گفتم که توی فروم 2012 دیده بودم یکی با ایمیل فرستاده بود و مصاحبه هم رفته حتی!
ایمیل زدم 2 می به kcc و پرسیدم، امشب جواب دادن که it is acceptable to send via email
تشکر کنندگان: smith ، Ali DV-2013 ، asal1907 ، shani89
(2012-05-07 ساعت 22:05)mahdio نوشته:  

ایمیل زدم 2 می به kcc و پرسیدم، امشب جواب دادن که it is acceptable to send via email

ضمن تشکر ، به چه آدرس ایمیلی مدارک رو فرستادی عزیز؟ Rolleyes
2013ASxxx فقط خودم / آنکارا
مصاحبه: NOV 2012 فرم 9 سوالی
کلیرنس: ژانویه 2013 / 80 روز آزگار!
ورود: آپریل 2013 واشینگتن
سوشال 17 و گرین کارت 20 روز پس از رسیدن Cool
کار: آگوست 2013 نفت و گاز
Project Planner/Scheduler Engineer
هیوستون تگزاس
الان من دچار تردید شدم...!!!
چه جوری بفرستم که بعدا پشیمونی پیش نیاد؟؟؟
نامه قبولی را هم براشون میفرستید یا فقط کیس نامبر را بالای هر برگه می نویسید؟
تو یکی از جوابها خوندم که دوستان گفته بودن بار کد و کیس نامبر را بچسبونید به بالای هر برگه...
بعد دوباره اسکن کنید و پرینت بگیرید...
كيس نامبر : 2013AS000087xx
دیدن قبولی: 2-May
ارسال مدارك:30- May ، پست TNT
مصاحبه: 4 تیر
دريافت ويزا: یک ضرب- 5تیر!
دريافت گرين كارت:
(2012-05-08 ساعت 00:36)Ali DV-2013 نوشته:  
(2012-05-07 ساعت 22:05)mahdio نوشته:  

ضمن تشکر ، به چه آدرس ایمیلی مدارک رو فرستادی عزیز؟ Rolleyes

kccdv@state.gov
تشکر کنندگان: Ali DV-2013 ، smith
من با تی ان تی فرستادم ولی اصلا نمیتونم رهگیریش کنم نگرانم حالا برای kcc ایمیل زدم اگه اجازه بدن با ایمیل هم بفرستم
تشکر کنندگان:
(2012-05-08 ساعت 18:25)asal1907 نوشته:  من با تی ان تی فرستادم ولی اصلا نمیتونم رهگیریش کنم نگرانم حالا برای kcc ایمیل زدم اگه اجازه بدن با ایمیل هم بفرستم

چرا رهگيري نميشه؟
since 2012
تشکر کنندگان:
(2012-05-08 ساعت 18:41)maka2 نوشته:  
(2012-05-08 ساعت 18:25)asal1907 نوشته:  من با تی ان تی فرستادم ولی اصلا نمیتونم رهگیریش کنم نگرانم حالا برای kcc ایمیل زدم اگه اجازه بدن با ایمیل هم بفرستم

چرا رهگيري نميشه؟

هرچی اون کد میزنم میگه not found بهشون زنگ زدم گفتن تا فردا صبر کنم.. اگه رهگیری نشد دوباره تماس بگیرم خلاصه که سر کارم فعلاSad

تشکر کنندگان:
دوستان کسی راجع به tpg اطلاعاتی داره؟؟؟ چرا نمیشه ردگیری کرد؟ به نظرتون اصلا بسته هارو می فرستن؟
من تقریباٌ 48 ساعت پیش مدارک رو با TNT یا همون TPG پست کردم ، ولی هنوز تو سایت قابل ردگیری نشده
تشکر کنندگان: storagemeter ، asal1907 ، ali234

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان