کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
گفتگو در مورد سرویسهای پستی و راههای ارسال فرمهای سری اول به KCC
(2012-05-13 ساعت 21:17)soheila_chem نوشته:  
(2012-05-11 ساعت 21:10)RunnerNewAge نوشته:  بچه ها منو اینو فرستادم

Dear Sir/Mom;
I am a DV 2013 winner from Iran,
I want to post my forms (DS230 & DSP122) and necessary documents (photos and approving paper) ;How can i send this documents to US safely and without any problem since i am from Iran,please?
Please , also inform me how can I be aware of my embassy appointment. I mean whether it will send to me by e-mail or postal service?

Sincerely Yours,

اینو جواب دادن

Thank you for your inquiry.

You may correspond with KCC using email or any form of mail delivery, including DHL, FedEx, UPS, Express, and USPS.

Our postal mailing address is below:
.
.
.

ولی من باز پست میکتم !Big Grin

لابد اینجام دارین امید میدین به بچه ها که کلا" بدون هیچ دغدغه ای میل کنن دیگه؟ اونم امید دادن از نوع معکوس؟؟؟ از همون نوعی که به من دادین؟ Smile

ببین من نظر خودم رو گفتم بعد هم شما اونجا یه ای دی دیگه داشتی و همونطور که قبلا گفتم شما ارسالهات مغرضانست و راهنماییهای اشتباه می فرستی اونجا ایدیت parmidashan بود اینجا soheila.. این موردو هم مثه قبلی گزارش می کنم چون یک کاربر نمیتونه با دو ایدی وارد شود ( رجوع به قوانین سایت )
تشکر کنندگان: hassan1358arab
(2012-05-14 ساعت 12:34)RunnerNewAge نوشته:  
(2012-05-13 ساعت 21:17)soheila_chem نوشته:  
(2012-05-11 ساعت 21:10)RunnerNewAge نوشته:  بچه ها منو اینو فرستادم

Dear Sir/Mom;

.
.
.

ولی من باز پست میکتم !Big Grin

لابد اینجام دارین امید میدین به بچه ها که کلا" بدون هیچ دغدغه ای میل کنن دیگه؟ اونم امید دادن از نوع معکوس؟؟؟ از همون نوعی که به من دادین؟ Smile

ببین من نظر خودم رو گفتم بعد هم شما اونجا یه ای دی دیگه داشتی و همونطور که قبلا گفتم شما ارسالهات مغرضانست و راهنماییهای اشتباه می فرستی اونجا ایدیت parmidashan بود اینجا soheila.. این موردو هم مثه قبلی گزارش می کنم چون یک کاربر نمیتونه با دو ایدی وارد شود ( رجوع به قوانین سایت )

ای بابا چقدر تو این فروم سوء تفاهم پیش میاد. نه دوست من اشتباه گرفتین من همونی ام که برا انتخاب بین کانادا و لاتاری یه کم مردد بودم و خطاب به اسمیت نوشتم. شما هم نظر دادین که" اینم شد مشکل! هرکدوم زودتر شد برو". یه آی دی هم بیشتر ندارم اگه خدا قبول کنه... اووووف فکر کنم من یکی دیگه واسه هیچکی کامنت نذارم...همش سوء تفاهمSad
2013، کنسولگری: مونترال، دریافت ویزا: یک ضرب Smile

تشکر کنندگان: Omidooo
(2012-05-14 ساعت 12:26)Hesam s نوشته:  
(2012-05-05 ساعت 10:31)ali234 نوشته:  سلام بچه ها ، من الان زنگ زدم DHL گفتن بسته رو میفرستیم امریکا ولی تضمین نمی کنیم برسه ( به علت تحریم ). بعدش زنگ زدم تی ان تی ، که گفتن مشکلی نداره و با خیال راحت بفرستید.

راستش آقای اسمیت از ارامکس هم تعریف کردند ولی من خودم با دو کمپانی بالا بسته ارسال کردم و خیالم از تی ان تی هم راحته . انشالله فردا می فرستم .

سلام. شما که فرم ها را ارسال کردید می دانید که اون برگه اصیلی که داخلش نوشته برنده اید و بارکد داره را هم پرینت بگیریم و با باقی فرما پست کنم؟

سلام ، بله ، برگه اصلی که برنده شدنتون رو اعلام کرده رو پرینت بگیرید بزارید کنار فرمها و بفرستید .
شماره کیس : 2013AS000XXX - سه نفر-سفارت : انکارا - مصاحبه : NOV - کلیر: DEC 10 Smile - مقصد:کالیفرنیا. دریافت گرین کارت : اپریل . خدایا شکرت.
تشکر کنندگان: smith
دوستان عزیزی که دارید فرم هارو پست می کنید منم از تجربیا خودم بگم ایشالا به دردتون بخوره:

برای پست کردن اول رفتم ساختمون اصلی پست مرکزی تهران تو چاراو لشگر... خیلی احمقن... اول گفتن که نمی فرستیم... برای چی میخوای به آمریکا نامه بفرستی... آخرشم گفتن با پست سفارشی ایران بفرست شاید 1 ماه دیگه برسه منم بیخیال شدم... زنگ زدم دی اچ ال عباس آباد گفت 85000 تومن میگرم میبرم بی دردسر... 5-7 روزه هم میرسه... طبق تجربیات دوستان قبلی همین تاپیک بردم دی اچ ال میدون ولیعصر... 50000 گرفت... اطمینان داد میرسه... الان 4 روزه پست کردم تازه آخر هفته هم بود الان پیگیری کردم از طریق سایت دی اچ ال دیدم بسته آمریکاست اما هنوز به خود سفارت نرسیده که ایشالا به زودی میرسه... دوستان الکی پول خرج نکنید حتما اول اطلاعات کافی به دست بیارید بعد کاراتون رو انجام بدید...

دیگه این که دوستانی که گفتند با دی اچ ال فرستادن اما پیگیری می کنن پیغام not found میده یعنی هنوز بسته تو پروسه
پست نیست برای منم دقیقا همین بود 1-2 روز بعد چک کنید صفحه با اطلاعات دقیق باز میشه... موفق باشید....
دریافت ویزا:26 ژانویه 2013!!!
وضعیت تاهل: مجرد
تحصیلات کنونی:لیسانس مترجمی و ارشد زبانشناسی
تشکر کنندگان: mooj ، smith ، mirzamemar ، shani89

من برای پر کردن فرم به شماره یه نفر که برنده شده نیاز دارم کمک کنید ممنون می شم دوستان فرم رو به چه آدرس پست کنم لطفا راهنمایی کنید
ساحل
تشکر کنندگان: hassan1358arab
(2012-05-14 ساعت 15:13)روبینا نوشته:  دوستان عزیزی که دارید فرم هارو پست می کنید منم از تجربیا خودم بگم ایشالا به دردتون بخوره:

برای پست کردن اول رفتم ساختمون اصلی پست مرکزی تهران تو چاراو لشگر... خیلی احمقن... اول گفتن که نمی فرستیم... برای چی میخوای به آمریکا نامه بفرستی... آخرشم گفتن با پست سفارشی ایران بفرست شاید 1 ماه دیگه برسه منم بیخیال شدم... زنگ زدم دی اچ ال عباس آباد گفت 85000 تومن میگرم میبرم بی دردسر... 5-7 روزه هم میرسه... طبق تجربیات دوستان قبلی همین تاپیک بردم دی اچ ال میدون ولیعصر... 50000 گرفت... اطمینان داد میرسه... الان 4 روزه پست کردم تازه آخر هفته هم بود الان پیگیری کردم از طریق سایت دی اچ ال دیدم بسته آمریکاست اما هنوز به خود سفارت نرسیده که ایشالا به زودی میرسه... دوستان الکی پول خرج نکنید حتما اول اطلاعات کافی به دست بیارید بعد کاراتون رو انجام بدید...

دیگه این که دوستانی که گفتند با دی اچ ال فرستادن اما پیگیری می کنن پیغام not found میده یعنی هنوز بسته تو پروسه
پست نیست برای منم دقیقا همین بود 1-2 روز بعد چک کنید صفحه با اطلاعات دقیق باز میشه... موفق باشید....

من شنیدم ارامکس بهتره میخام با اون بفرسم کسی این سری تجربه داره با ارامکس؟
تشکر کنندگان: smith ، shani89

من شنیدم ارامکس بهتره میخام با اون بفرسم کسی این سری تجربه داره با ارامکس؟
[/quote]
سلامSmile
من پریروز با آرامکس فرستادم البته از شهرستان فرستادم نه تهران.
الان رهگیری کردم 30/6 صبح امروز از دبی رفته واسه نیو یورک
هزینش هم 55000 تومن شد از دم در خونه هم تحویل گرفتن.
موفق باشی.Wink

سفرنامه
ﻣﻬﺎﺟﺮ 2013

تشکر کنندگان: RunnerNewAge ، smith ، payam62 ، shani89
(2012-05-14 ساعت 15:50)mooj نوشته:  من شنیدم ارامکس بهتره میخام با اون بفرسم کسی این سری تجربه داره با ارامکس؟
سلامSmile
من پریروز با آرامکس فرستادم البته از شهرستان فرستادم نه تهران.
الان رهگیری کردم 30/6 صبح امروز از دبی رفته واسه نیو یورک
هزینش هم 55000 تومن شد از دم در خونه هم تحویل گرفتن.
موفق باشی.Wink

[/quote]

دوست عزیز من خودمم میخواستم با تی ان تی یا آرامکس بفرستم ولی وقتی رفتم پست میدون ولیعصر و اطمینان داد که میرسه منم با خیال راحت فرستادم... به نظرم آرامکس هم خیلی پست خوبیه با خیال راحت بفرست اما قبلش از چند جا قیمت بگیر که خیالت راحت شه...

موفق باشی...

دریافت ویزا:26 ژانویه 2013!!!
وضعیت تاهل: مجرد
تحصیلات کنونی:لیسانس مترجمی و ارشد زبانشناسی
تشکر کنندگان: smith
دوست عزیز من خودمم میخواستم با تی ان تی یا آرامکس بفرستم ولی وقتی رفتم پست میدون ولیعصر و اطمینان داد که میرسه منم با خیال راحت فرستادم... به نظرم آرامکس هم خیلی پست خوبیه با خیال راحت بفرست اما قبلش از چند جا قیمت بگیر که خیالت راحت شه...

موفق باشی...

[/quote]
دوستان فکر کنم تا اینجا کمترین قیمت پستی رو تی‌ان‌تی شعبهٔ دانشگاه شریف میده، یکیش توی خود دانشگاه هست که یه کم وارد شدن به دانشگاه سخته و یکیش هم (TPG نمایندهٔ تی‌ان‌تی در ایران) کنار جهاد دانشگاهی دانشگاه واقع در یک لوازم تحریر فروشی هست. تا ۵۰۰ گرم رو ۳۳۰۰۰ تومان میگیره برا آمریکا. من ۱۰ می فرستادم، ۱۳ ام رسید نیو یورک. بد از ۲۴ ساعت هم به راحتی‌ ترک می‌شه. البته من ۵ شنبه فرستادم. که نزدیک تعطیلات اوناست. ناگفته نماند این شعبه ادعا می‌کنه که ۳۰ درصد تخفیف میده.
2013، کنسولگری: مونترال، دریافت ویزا: یک ضرب Smile

تشکر کنندگان: روبینا ، Omidooo ، mooj ، shani89
من با ایمیل میخواستم بفرستم
هرکاری کردم نشد
یعنی failed میشد
به ایمیل دیگه ی خودم فرستادم، send شد ولی به kcc که میفرستم failed میشه
تصمیم گرفتم با پست بفرستم آخر...
سفر اول به NYC : ١٢ مي ٢٠١٣
سفر دوم به NYC: ٢٣ دسامبر ٢٠١٣
تشکر کنندگان: smith ، shani89
(2012-05-14 ساعت 17:07)soheila_chem نوشته:  دوست عزیز من خودمم میخواستم با تی ان تی یا آرامکس بفرستم ولی وقتی رفتم پست میدون ولیعصر و اطمینان داد که میرسه منم با خیال راحت فرستادم... به نظرم آرامکس هم خیلی پست خوبیه با خیال راحت بفرست اما قبلش از چند جا قیمت بگیر که خیالت راحت شه...

موفق باشی...
دوستان فکر کنم تا اینجا کمترین قیمت پستی رو تی‌ان‌تی شعبهٔ دانشگاه شریف میده، یکیش توی خود دانشگاه هست که یه کم وارد شدن به دانشگاه سخته و یکیش هم (TPG نمایندهٔ تی‌ان‌تی در ایران) کنار جهاد دانشگاهی دانشگاه واقع در یک لوازم تحریر فروشی هست. تا ۵۰۰ گرم رو ۳۳۰۰۰ تومان میگیره برا آمریکا. من ۱۰ می فرستادم، ۱۳ ام رسید نیو یورک. بد از ۲۴ ساعت هم به راحتی‌ ترک می‌شه. البته من ۵ شنبه فرستادم. که نزدیک تعطیلات اوناست. ناگفته نماند این شعبه ادعا می‌کنه که ۳۰ درصد تخفیف میده.

[/quote]
یسته 500 گرمی من شصت تومان فرستادم با تی ان تی پس واقعا این شعبش که شما میگی تخفیف میده

C/N: 2013AS6XXX* مصاحبه:اپريل (ویزای یک ضرب)* سفرنامه

تشکر کنندگان: soheila_chem ، shani89
من با DHL و از دفتر مرکزیشون در خیابان وزرا فرستادم. پست عادی رو 85000 تومن و با سرویس ویژه Express که زمانش هم فقط یکی دو روز کمتر هست، 100 هزار تومن درخواست میکنند. تاکید هم داشت که قیمت تمام نمایندگی های DHL یکسان هست. طبق گفته دوستان ظاهرا اینطور نیست.
تشکر کنندگان: storagemeter ، shani89
دوستانی که مطمئن هستند با ایمیل هم می شه فرمها را ارسال کرد لطفا در هر صفحه جدید این تاپیک یکبار یادآوری کنند که ارسال با ایمیل بدون هزینه، کم دردسر و مطمئن تر از پستهای دیگه است. با این روش کلی صرفه جویی ارزی و صرفه جویی در بنزین برای کشور و صرفه جویی پول و زمان برای خود مهاجرین گرامی خواهد شد.
تشکر کنندگان: Omidooo ، storagemeter ، smith ، ranebr ، babak433 ، HB_USA
سلام دوستان کسی میدونه آرامکس یا پستای دیگه تو زاهدان نمایندگی دارند
شماره کیس: 2013AS6900/كليرنس ٣ آگوست
تشکر کنندگان: shani89
بچه ها من با آرامکس فرستادم 4 روزه رسید...55 تومان هم گرفت و اومد دمه درب شرکت تحویل گرفت...آخرشه..
شماره کیس : ##20130000 - کنسوگری : آنكارا - مصاحبه : اواخر آبان تعداد : 2نفر - تاریخ دریافت ویزا : 2 روز بعد از مصاحبه
زمان ورود : Feb 2013 - شهر : سنفرانسیسکو ---- سفرنامه بخش
تشکر کنندگان: RunnerNewAge ، ali234 ، Omidooo ، storagemeter ، smith ، shani89

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان