کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
لاس وگاس، ایالت نوادا
اگه ممکنه بازم بیشتر از شرایط زندگی اونجا بگو
پاسخ
تشکر کنندگان: masih sh ، maka2 ، HAZARA ، mohamadir ، alirezanz ، maria2000 ، msar ، maryam.azad
درباره وضع کسب و کار
کالج های معروف
جمعیت ایرانی
دیگر نژاد ها
حداقل حقوق دریافتی
و موارد دیگه میشه بیشتر توضیح بدید؟؟؟
ممنون
به آرزوم میرسم، شک ندارم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: masih sh ، HAZARA ، safajoo ، azar1348 ، maria2000 ، mohamadir ، we are one ، alirezanz ، abtune ، msar ، maryam.azad
سلام جناب haghighi من یه سوال دارم تو پیج قبلی گفته بودین کار در زمینه هتل زیاده میخواستم بدونم اگه این دوره های 3 ماهه هتل داری رو تو ایران ببینیم فایده ای داره برای شروع و پیدا کردن یه کار معمولی با توجه به اینکه مدرکشون هم بین المللی هست؟ و اینکه تو لاس وگاس هم باید حتما یک سال ساکن باشیم تا از مزایای دانشجوی بومی بتونیم استفاده کنیم؟ مثلا همین دانشگاه csn که فرمودین شرایطش به چه صورته؟
میدونم خیلی درگیر هستید ولی پاسخ شما کمک بزرگی برای شروع زندگی ما بچه های مهاجر سرا .
ممنونم
شماره کیس:**2013AS000059
تعداد افراد:2نفر
تاریخ مصاحبه:هفته چهارم April
سفارت:ابوظبی
مقصد:وگاسCool
ویزا:یک ضرب
تاریخ پرواز:4sep 2013

پاسخ
(2013-01-04 ساعت 16:37)s.pm نوشته:  سلام جناب haghighi من یه سوال دارم تو پیج قبلی گفته بودین کار در زمینه هتل زیاده میخواستم بدونم اگه این دوره های 3 ماهه هتل داری رو تو ایران ببینیم فایده ای داره برای شروع و پیدا کردن یه کار معمولی با توجه به اینکه مدرکشون هم بین المللی هست؟ و اینکه تو لاس وگاس هم باید حتما یک سال ساکن باشیم تا از مزایای دانشجوی بومی بتونیم استفاده کنیم؟ مثلا همین دانشگاه csn که فرمودین شرایطش به چه صورته؟
میدونم خیلی درگیر هستید ولی پاسخ شما کمک بزرگی برای شروع زندگی ما بچه های مهاجر سرا .
ممنونم
با سلام دوست عزیزم ....در رابطه با سوال اول شما باید بگم شما بجای رفتن به یک دوره سه ماهه هتل داری که داری مدرک بین الملی هم هست یک دوره سه ماهه زبان در یک موسسه مناسب رو انتخاب کن و اون رو با علاقه تمام کن که خیلی خیلی بیشتر از داشتن اون مدرک به تو کمک خواهد کرد اینجا اگه در رزومه اظهار کنی اون مدرک رو هم داری از تو قبول خواهند کرد و احتیاجی به ارائه اون نداری بشرطی که زبانت در حد قابل قبول باشه. در رابطه با سوال دومت باید بگم خیر احتیاجی به ساکن بودن در حد یک سال نیست و مزایا شامل تمام ثبت نامی ها میشه.... برای من اینطور بوده یعنی با سه ماه اقامت ......موفق باشید
کیس نامبر: ***2012AS00012
تاریخ مصاحبه:20 ژانویه
تاریخ دریافت ویزا:22Feb
تاریخ ورود به آمریکا:june 21 2012Wink
تاریخ گرفتن گرین کارت:July 26 2012
پاسخ
(2012-12-30 ساعت 23:10)m9780 نوشته:  درباره وضع کسب و کار
کالج های معروف
جمعیت ایرانی
دیگر نژاد ها
حداقل حقوق دریافتی
و موارد دیگه میشه بیشتر توضیح بدید؟؟؟
ممنون
با سلام زمینه کاری اینجا اکثرا در رابطه با هتل داری است که خودش شامل ده ها مورد کاری خاص تا کار در کازینو ها است و همچنین رستوران و انواع خطوط تاکسی میشه .
کالج بسیار معرف اون CSN که میتونید در سایت خودشwww.csn.edu در موردش تحقیق کنید از لحاظ مساحت بسیار بزرگ است و توش باید با ماشین حرکت کنید
جمیت ایرانی اون کم نیست بخصوص که فروشگاهایی داره که توسط ایرانی ها اداره میشه و یا محصولات ات ایرانی و یا مشابه اون رو میفروشن و مسافر ایرانی هم از جاهای دیگه داره اینجا مکزیکی ها کوبایی ها رو زیاد میبینم البته سیاه ها کمتر از تگزاس است و جمیعت هندی اون هم محدود تر از تگزاس است. شما در رابطه با هتل حداقل از ساعتی 12 تا 16 دلار میتونید درامد داشته باشید البته فعالیت بدنی بالایی میخواد.
پاسخ
سلام دوستان چرا این تایپیک انقدر خلوته ؟پس ما از کجا اطلاعاته بیشتر بگیریم در مورد لاس وگاس؟

پاسخ
تشکر کنندگان: HAZARA ، azar1348 ، mohamadir ، alirezanz ، mehrsa4 ، abtune ، msar ، maryam.azad
سلام
من بلیطم واسه تگزاس اما علاقمندشدیم اگرشرایط مناسب باشه بیایم لاس وگاس.من چون درجایی کارکردم که همیشه بامسافروتوریست سرکارداشتم همیشه نظررواین بوده که جایی کارکنی که همیشه توریست ومسافرداره وایجادشغل بالایی داره.دوستانی که زندگی میکنندمیخواستم بدونم مامیتونیم یه خونه باقیمت مناسب دریک محله متوسط پیداکنیم .همیچنین یه کارمناسب .همسرم آرایشگری کارکردنداونجامیتونه کارکنه؟زبان ماهم درحدمتوسط .من خودم دوست دارم اگربشه یه کارپیداکنم نوع شعل مهم نیست هرکارکه قانونی باشه وحداقل حقوق داشته باشه.
باتوجه به اینکه شهرازکلاب وکازینوبرخورداره آرامش محیط شهری داره؟به عنوان مثال یک جایی خونه بگیری ونزدیک اونجاکازینویاکلابی باشه وتاصبح سروصداداشته باشه آرامش برای خواب واستراحت داری ؟
ممنون میشم دوستان راهنمایی کنند
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
پاسخ
(2013-02-20 ساعت 09:33)elima1980 نوشته:  سلام
من بلیطم واسه تگزاس اما علاقمندشدیم اگرشرایط مناسب باشه بیایم لاس وگاس.من چون درجایی کارکردم که همیشه بامسافروتوریست سرکارداشتم همیشه نظررواین بوده که جایی کارکنی که همیشه توریست ومسافرداره وایجادشغل بالای........
با سلام
باید خدمتتان عرض کنم که درسته که لاس وگاس پر از کازینو و کلاب است ولی این ربطی به مناطق مسکونی اون نداره و اکثر کازینوها و غیره در یک خیابان اصلی بنام استریپ قرار گرفته نه اینکه در سطح شهر پخش باشند .... اینجا از لحاظ امنیت بسیار سطح بالایی رو داره اصلا جای نگرانی نیست.....با مدرک آرایشگری در ایران اینجا مستقیما کار داده نمیشه و باید دوره همین جا رو ببینن....کار در هتل های اینجا بسیار زیاد است و در صورتی که سطح زبان تون رو بالا ببرید راحت تر کار پیدا میکنید....امیدوارم که به سوالاتون جواب داده باشم.
پاسخ
elima جان تبریک میگم بابت تاریخ مصاحبه و به امید گرفتن ویزای یک ضرب
حقیقت اینه که ما هم تصمیم داشتیم اگه مصاحبه قبول شدیم برای تگزاس برنامه ریزی کنیم و لی یکی از دوستان خوبم که الان تو وگاس هست و از شرایطشم راضیه راهنماییم کرد حالا منم تصمیمم برای وگاس هست مصاحبه ما هم هفته چهارم آپریل هست.حقیقتا زبان انگلیسیمون زیاد تعریف نداره چون این دو سال مشغول یادگیری زبان فرانسه بودیم و از نظر کار فنی هم چیزی بلد نیستیم چون هم من و هم همسرم کارمند هستیم منتهی ظاهرا اونجا میشه یه دوره های 2 یا 3 ماهه دید و بعد مشغول به کار شد حالا اگه دوست داشتی و موافق بودی بیشتر با هم برنامه ریزی کنیم حتی برای رفتن به وگاس ...
منتظر پیغامت هستم موفق باشی

پاسخ
(2013-02-25 ساعت 10:26)M.Haghighi نوشته:  
من بلیطم واسه تگزاس اما علاقمندشدیم اگرشرایط مناسب باشه بیایم لاس وگاس.من چون درجایی کارکردم که همیشه بامسافروتوریست سرکارداشتم همیشه نظررواین بوده که جایی کارکنی که همیشه توریست ومسافرداره وایجادشغل بالای........
با سلام
باید خدمتتان عرض کنم که درسته که لاس وگاس پر از کازینو و کلاب است ولی این ربطی به مناطق مسکونی اون نداره و اکثر کازینوها و غیره در یک خیابان اصلی بنام استریپ قرار گرفته نه اینکه در سطح شهر پخش باشند .... اینجا از لحاظ امنیت بسیار سطح بالایی رو داره اصلا جای نگرانی نیست.....با مدرک آرایشگری در ایران اینجا مستقیما کار داده نمیشه و باید دوره همین جا رو ببینن....کار در هتل های اینجا بسیار زیاد است و در صورتی که سطح زبان تون رو بالا ببرید راحت تر کار پیدا میکنید....امیدوارم که به سوالاتون جواب داده باشم.

ممنون از پاسختون من همسر الیما هستم . نرخ بیکاری برای وگاس 12 درصد هست ایا واقعا برای پیدا کردن کار سخت؟ برای ما اصلا مهم نیست کجا کار باشه اما دوس داریم بعد از مدتی هم شغلمون رو ارتقا بدیم . ایا ارتقا شغلی هم اسونه؟ من در باره وگاس خیلی سرچ کردم همنطوری که دوستان هم گفتن کیفیت خونه ها و البته اجارش در برابر تگزاس عالی بود اما از نرخ بیکاریش میترسیم . میترسیم بیایم اونجا و پولامون و هدر بدیم . لطفا بیشتر از اونج بگید یا از شرایط خودتون و مخارج زندگیتون. ممنون
2013000063xx
2نفر/مصاحبه29اپریل/46روز انتظار/ورود:29جولای.لاس وگاس
سفرنامه ایروان
پاسخ
(2013-02-25 ساعت 13:56)سمانه777 نوشته:  
با سلام

ممنون از پاسختون من همسر الیما هستم . نرخ بیکاری برای وگاس 12 درصد هست ایا واقعا برای پیدا کردن کار سخت؟ برای ما اصلا مهم نیست کجا کار باشه اما دوس داریم بعد از مدتی هم شغلمون رو ارتقا بدیم . ایا ارتقا شغلی هم اسونه؟ من در باره وگاس خیلی سرچ کردم همنطوری که دوستان هم گفتن کیفیت خونه ها و البته اجارش در برابر تگزاس عالی بود اما از نرخ بیکاریش میترسیم . میترسیم بیایم اونجا و پولامون و هدر بدیم . لطفا بیشتر از اونج بگید یا از شرایط خودتون و مخارج زندگیتون. ممنون
با سلام به نکته خوبی اشاره کردید همان نکته که من هم درگیر اون شدم و انتخاب نابجایی کردم و رفتم جایی که کمترین نرخ بیکاری رو داشت ......اوکلاهما فکر کنم 4.5 درست بود .... دریغ حتی از یک تماس کاری....و بعد به آستین تگزاس با 7.5 درصد بیکاری 2 تماس کاری ... و لاس و گاس 14 درصد بیکاری .......در کمتر از سه هفته سه تماس کاری و مشغول شدن به کار با ساعتی 15 دلار و 80 ساعت حداقل در هر دو هفته.... اصلا گول نرخ بیکاری ایالت ها رو نخورید اگه خواستید نرخ بیکاری رو در انتخاب تون تاثیر بدید درست برعکس حسابش کنید این نرخ به خیلی چیزها ارتباط داره مثلا شاید در یک ایالتی افرادی که در حین رانندگی مشروب خوردن و پلیس اونها رو گرفته زیاد باشه و به اینگونه افراد کار داده نمیشه و میتونه نرخ بیکاری رو در اون ایالت بالا ببره....
پاسخ
ممنون چقدر جالب پس نرخ های بیکاریشون با توجه به چیزهای کاذب هست مثل مشاغل کاذب که تو درامد سرانه به حساب نمیاد؟
ممنون بابت کمکتون . میشه بیشتر توضیح بدید ما واقعا مشتاق شدیم
اب و هوا چطوره ؟ خیلی گرم یا میشه تحملش کرد ؟
وسعت شهر و وسایل حمل و نقل عمومی؟
من در تاپیک ها خوندم که مواد غذایی ارزون هستن؟ ایا همینطوره؟
با چقدر میشه یه زندگی معمولی رو شروع کرد ؟ ( وسایل خونه ؟ اجاره خونه ؟ خوردو خوراک؟ هزینه های ابو برق؟ ماشین ؟......)
ببخشید که انقدر سوال میپرسم اخه این تاپیک کم رونق ترین تاپیک هستش برعکس شهر پر هیاهو لاس وگاس
ممنون
2013000063xx
سفرنامه ایروان
پاسخ
(2013-03-02 ساعت 11:42)M.Haghighi نوشته:  
(2013-02-25 ساعت 13:56)سمانه777 نوشته:  
با سلام

با سلام به نکته خوبی اشاره کردید همان نکته که من هم درگیر اون شدم و انتخاب نابجایی کردم و رفتم جایی که کمترین نرخ بیکاری رو داشت ......اوکلاهما فکر کنم 4.5 درست بود .... دریغ حتی از یک تماس کاری....و بعد به آستین تگزاس با 7.5 درصد بیکاری 2 تماس کاری ... و لاس و گاس 14 درصد بیکاری .......در کمتر از سه هفته سه تماس کاری و مشغول شدن به کار با ساعتی 15 دلار و 80 ساعت حداقل در هفته.... اصلا گول نرخ بیکاری ایالت ها رو نخورید اگه خواستید نرخ بیکاری رو در انتخاب تون تاثیر بدید درست برعکس حسابش کنید این نرخ به خیلی چیزها ارتباط داره مثلا شاید در یک ایالتی افرادی که در حین رانندگی مشروب خوردن و پلیس اونها رو گرفته زیاد باشه و به اینگونه افراد کار داده نمیشه و میتونه نرخ بیکاری رو در اون ایالت بالا ببره....

سلام
میشه لطف کنید بگید کاری که پیدا کردید از نوع مرتبط با رشته و تخصصتون بوده و یا مشاغل فرعی (کاذب)
و اینکه بجز قمار و کازینو اقتصاد این ایالت چیه؟

در مورد کار در هتل و بحث کازینو آیا باید سرتیفیکت محلی داشته باشیم ؟
و لطفا در مورد قیمت اجاره مسکن/آپارتمان و اینکه حمل و نقل عمومیش چطوره در صورت امکان راهنمایی کنید.
ممنون
پاسخ
تشکر کنندگان: hushmandco ، azar1348 ، maria2000 ، f_90 ، mohamadir ، we are one ، amirarsalan20 ، alirezanz ، abtune ، msar ، maryam.azad
(2013-03-02 ساعت 20:06)سمانه777 نوشته:  ممنون چقدر جالب پس نرخ های بیکاریشون با توجه به چیزهای کاذب هست مثل مشاغل کاذب که تو درامد سرانه به حساب نمیاد؟
با چقدر میشه یه زندگی معمولی رو شروع کرد ؟ ( وسایل خونه ؟ اجاره خونه ؟ خوردو خوراک؟ هزینه های ابو برق؟ ماشین ؟......)
ببخشید که انقدر سوال میپرسم اخه این تاپیک کم رونق ترین تاپیک هستش برعکس شهر پر هیاهو لاس وگاس
ممنون
با سلام دوست من منظور شما رو از بابت مشاغل کاذب نفهمیدم کار اصلی در لاس وگاس جذب توریست است و صنعت توریسم حرف اول رو در کل دنیا میزنه.... ..مثلا یک لحظه فکر کنید که فقط یک هتل در لاس وگاس 2000 اتاق و سویت داره و 1800 پرسنل ....کارخونه ایران خودرو ما در ایران حدود 5000 پرسنل داره....حالا از این دست هتل در لاس وگاس حداقل میشه بیش از 10 مورد نام برد و هتل های کوچکتر و غیره ... آب هوای اینجا گرم است و من رو بیاد شیراز خودمون میندازه.....نرخ مواد غذایی در اینجا تقریبا در کل ایالات متحده جز پایین ترین است.....حمل و نقل عمومی اون از اوکلاهما و آستین تگزاس خیلی بهتره...با هزینه ماهیانه بصورت تقریبی 1400 دلار برای دو نفر براحتی میشه اینجا زندگی کرد....البته خرید ماشین و غیره و کنار بگذارید....... موفق باشید
پاسخ
(2013-03-03 ساعت 09:15)M.Haghighi نوشته:  
(2013-03-02 ساعت 20:06)سمانه777 نوشته:  ممنون چقدر جالب پس نرخ های بیکاریشون با توجه به چیزهای کاذب هست مثل مشاغل کاذب که تو درامد سرانه به حساب نمیاد؟
ممنون
با سلام دوست من منظور شما رو از بابت مشاغل کاذب نفهمیدم کار اصلی در لاس وگاس جذب توریست است و صنعت توریسم حرف اول رو در کل دنیا میزنه.... ..مثلا یک لحظه فکر کنید که فقط یک هتل در لاس وگاس 2000 اتاق و سویت داره و 1800 پرسنل ....کارخونه ایران خودرو ما در ایران حدود 5000 پرسنل داره....حالا از این دست هتل در لاس وگاس حداقل میشه بیش از 10 مورد نام برد و هتل های کوچکتر و غیره ... آب هوای اینجا گرم است و من رو بیاد شیراز خودمون میندازه.....نرخ مواد غذایی در اینجا تقریبا در کل ایالات متحده جز پایین ترین است.....حمل و نقل عمومی اون از اوکلاهما و آستین تگزاس خیلی بهتره...با هزینه ماهیانه بصورت تقریبی 1400 دلار برای دو نفر براحتی میشه اینجا زندگی کرد....البته خرید ماشین و غیره و کنار بگذارید....... موفق باشید

ممنون . اگر ابو هواش مثل شیراز باشه که به نظر من عالی هست .
هزینه زندگی هم با بر اوردی که شما کردید به نظرم خیلی خوب هست .
باید خودمون رو برای کار 7 روزه در هتل اماده کنام و امیدوارم بتونیم شغلمون رو هم ارتقا بدیم
2013000063xx
سفرنامه ایروان
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان