کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
لاس وگاس، ایالت نوادا
(2016-10-16 ساعت 01:32)yaroo نوشته:  سلام خدمت همه دوستان
سوال من اینه چرا همتون میگید خرید ماشین مگه تو وگاس کسی موتورسایکل سوار نمیشه؟؟؟؟
شرایط گواهینامش سخته یا هزینهاش بیشتره ماشینه؟؟؟؟؟

بسیار کار خطرناکی هست. در آمریکا از ایران کمتر تصادف میشه ولی وقتی میشه شدتش به مراتب بیشتر هست و اگه یک طرف موتورسوار باشه احتمال مرگ یا معلولیت دایمی اش بسیار بالاست.
در طول یازده ماه گذشته که در وگاس بودم و در حین رفت آمد روزانه به محل کارم حداقل 4 یا 5 تصادف موتورسوار دیدم که از آنچه مشخص بود فوت موتورسوار قطعی به نظر میرسید.
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، yaroo ، Ashkan3832
عجالتا یک نفر دیگر هم به آمار فوق اضافه کنید!! صبح یک ساعت در ترافیک ماندیم...

http://www.fox5vegas.com/story/33444488/...alley-view

و رحم الاه یقرا الفاتحه مع الصواتتتت
پاسخ
تشکر کنندگان: yaroo
موتور وسیله مناسبی نیست
بدلیل اینکه سرعت خودروها درخیابانها بالاست
یه چیزی حدود هفتاد کیلومتر ما درایران
وچهل وپنج مایل درآمریکا
2013AS6354،رویت:6MAY،ارمنستان . 2،نفر. ارسال : 19MAY، کارنت: 11feb، مصاحبه:هفته29اپریل.کلیرنس :14جوون.ویزا:26جوون.ورود29جولای.لاس وگاس
پاسخ
تشکر کنندگان: yaroo ، Davoud.hsz ، feidom30
سلام به همه دوستان اینور اب و اونور اب
تقریبا تاپیک تمام شهرها و تجربیات دوستان رو خوندم
و کاملا نظرم روی لاس وگاس قفل شده
با خودم عهد بستم اگر این دوره هم لاتاری برنده نشم، شده قتل کنم میرم امریکا.
از همه دوستان عاجزانه میخوام برام دعا کنن که برنده شم.
بخدا از ۸ سالگی ارزوم بوده برم امریکا الان ۳۵ سالمه.... هعییی روزگار...

Lottery 2012 Not been selected
Lottery 2013 Not been selected
Lottery 2014 Not been selected
Lottery 2015 Not been selected
Lottery 2016 Not been selected
Lottery 2017 Not been selected
Lottery 2018 Not been selected
پاسخ
تشکر کنندگان: mohsen kaheh
(2016-10-22 ساعت 00:21)elima1980 نوشته:  موتور وسیله مناسبی نیست
بدلیل اینکه سرعت خودروها درخیابانها بالاست
یه چیزی حدود هفتاد کیلومتر ما درایران
وچهل وپنج مایل درآمریکا

یک نکته مهم دیگر گرون بودن موتور سیکلت است که در مقایسه با قیمت ماشین بصرفه نیست.
پاسخ
تشکر کنندگان:
سلام به دوستان وگاسی. بنده به همراه خانواده انشاالله اگر سه هفته دیگه ویزا بگیریم قصد اومدن به لاس وگاس رو داریم. من اکثر صفحات این تایپیک رو مطالعه کردم. چیزی که دستگیرم شده اینه که کار جنرال در حوزه هتل، رستوران، کازینو و فروشگاه زیاده و میزان پایه حقوق هم از ساعتی 12 دلار به بالاست، اجاره خونه ارزونه و کلا شرایط خوبیه. البته آب و هوا خشک و بیابونیه و آلودگی آب هم داره. خوب وقتی همه رو با هم می سنجم می بینم که برای زندگی اولیه مناسبه. بخصوص که دوستان خوبی مثل شما اون جا خواهیم داشت. زبانم بد نیست و آماده انجام هر کاری برای گذران زندگی هستم. حالا سوالات من اینه که اولا آیا شما با تجربه های وگاس یافته های من رو تایید می کنید؟ دوم اینکه من فوق لیسانس روان شناسی دارم و همسرم مهندس نقشه برداره، آیا در آینده با ادامه تحصیل در حد دکتری، بازار کار برای روان شناسی هست؟ لطفا راهنمایی ام کنید تا دلگرم بشم برای انتخاب وگاس. سپاس و احترام.
کیس نامبر: 2017AS22##
تاریخ رویت قبولی: 3 MAY
اعضای کیس: 3 نفر (برنده اصلی همسرم+ من و دخترم)
تاریخ ارسال فرم260: 14 MAY
آنلاک اول: 20 MAY
آنلاک دوم: 24 MAY
تاریخ کارنت: September
نامه دوم: 20 September
تاریخ مصاحبه: 16 November
نتیجه مصاحبه: AP
محل مصاحبه: آنکارا، تغییر به ابوظبی توسط KCC
در انتظار کلیرنس
ارسال ایمیل به سفارت: 13 April
آپدیت برنده اصلی: 17 April
ارسال ایمیل به سفارت: 21 May
آپدیت برنده اصلی: 30 May
آپدیت برنده اصلی  و دو خطی: 13 Jun
آپدیت کل کیس: 18 Jun
دریافت ایمیل بونافاید: 25 Jun
تمدید مدیکال: 12 Aug
تحویل مدارک به سفارت: 13 Aug
آپدیت ها: 13-14-15 Aug
ایشود: 16 Aug
دریافت ویزا: روز تاریخی و با شکوه 17 آگوست 2017

پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611 ، Ashkan3832
(2016-10-28 ساعت 20:59)rahghozar نوشته:  سلام به دوستان وگاسی. بنده به همراه خانواده انشاالله اگر سه هفته دیگه ویزا بگیریم قصد اومدن به لاس وگاس رو داریم. من اکثر صفحات این تایپیک رو مطالعه کردم. چیزی که دستگیرم شده اینه که کار جنرال در حوزه هتل، رستوران، کازینو و فروشگاه زیاده و میزان پایه حقوق هم از ساعتی 12 دلار به بالاست، اجاره خونه ارزونه و کلا شرایط خوبیه. البته آب و هوا خشک و بیابونیه و آلودگی آب هم داره. خوب وقتی همه رو با هم می سنجم می بینم که برای زندگی اولیه مناسبه. بخصوص که دوستان خوبی مثل شما اون جا خواهیم داشت. زبانم بد نیست و آماده انجام هر کاری برای گذران زندگی هستم. حالا سوالات من اینه که اولا آیا شما با تجربه های وگاس یافته های من رو تایید می کنید؟ دوم اینکه من فوق لیسانس روان شناسی دارم و همسرم مهندس نقشه برداره، آیا در آینده با ادامه تحصیل در حد دکتری، بازار کار برای روان شناسی هست؟ لطفا راهنمایی ام کنید تا دلگرم بشم برای انتخاب وگاس. سپاس و احترام.

سلام
بازار روانشناسی که بسیار خوب با مزایای عالی است ولی برای این کار حتما باید مکالمه در سطح نیتیو داشته باشید بدلیل مهارت ذاتی این شغل. ضمن اینکه حتی میتوانید آزمون مددکاری اجتماعی Social Work Certificate بدهید و در ایالت نوادا مجوز کار بگیرید. در مورد رشته خانمتون نقشه برداری هم شغل Land Survey وجود داره که اگر بتونه با تکنولوژیهای جدید GPS کار کنند و تجربه کاری داشته باشند میتونند شغل خوب بگیرند. البته بدست آوردن شغل تخصصی به سادگی دست یافتنی نیست.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-28 ساعت 20:59)rahghozar نوشته:  سلام به دوستان وگاسی. بنده به همراه خانواده انشاالله اگر سه هفته دیگه ویزا بگیریم قصد اومدن به لاس وگاس رو داریم. من اکثر صفحات این تایپیک رو مطالعه کردم. چیزی که دستگیرم شده اینه که کار جنرال در حوزه هتل، رستوران، کازینو و فروشگاه زیاده و میزان پایه حقوق هم از ساعتی 12 دلار به بالاست، اجاره خونه ارزونه و کلا شرایط خوبیه. البته آب و هوا خشک و بیابونیه و آلودگی آب هم داره. خوب وقتی همه رو با هم می سنجم می بینم که برای زندگی اولیه مناسبه. بخصوص که دوستان خوبی مثل شما اون جا خواهیم داشت. زبانم بد نیست و آماده انجام هر کاری برای گذران زندگی هستم. حالا سوالات من اینه که اولا آیا شما با تجربه های وگاس یافته های من رو تایید می کنید؟ دوم اینکه من فوق لیسانس روان شناسی دارم و همسرم مهندس نقشه برداره، آیا در آینده با ادامه تحصیل در حد دکتری، بازار کار برای روان شناسی هست؟ لطفا راهنمایی ام کنید تا دلگرم بشم برای انتخاب وگاس. سپاس و احترام.

برای سوال اخرتون باید بگم اگر منظورتون اینه که ادامه تحصیل بدید و PhD بگیرید و psychologist بشید باید بگم با مدرک PhD برای psychology از دانشگاه UNLV میتونید خیلی راحت زندگی کنید و کلا در امد بالایی خواهید داشت (دقت کنید مدرکی که اینجا میگیرید خیلی ارزش داره و نه مدرکی که ایران گرفتید پس فوق لیسانست بدرد نمیخوره اما اگر این فوق لیسانس رو بیاری اینجا و بری دکتراش رو بگیری کار براتون ریخته). برای همسرتون هم اگر بتونن یه مدرک از اینجا بگیرن خوب کار هست اما دانشگاه UNLV معمولا برای biology ,environment و... خوب هست و برای نقشه برداری , مکانیک , کامپیوتر, معدن دانشگاه UNR که در شمال نوادا هست خیلی بهتره.
اولش سخته اما خودت رو نباز باهاش بجنگ
پاسخ
تشکر کنندگان: copol ، Ashkan3832
من فقط اینو بگم که من خیلی آگهی استخدام نقشه بردار می بینم. خیلی زیاد...
K1 --- ارسال مدارک June 2014 --- اپروود Sep 2014 --- مصاحبه Jan 2015 --- کلیر Apr 2015 (بعد از 112 روز) --- ورود به امریکا Jun 2015 Shy --- سفرنامه اول من به آنكارا --- سفرنامه دوم من به آنكارا
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611
(2016-10-28 ساعت 21:18)Davoud.hsz نوشته:  

سلام
بازار روانشناسی که بسیار خوب با مزایای عالی است ولی برای این کار حتما باید مکالمه در سطح نیتیو داشته باشید بدلیل مهارت ذاتی این شغل. ضمن اینکه حتی میتوانید آزمون مددکاری اجتماعی Social Work Certificate بدهید و در ایالت نوادا مجوز کار بگیرید. در مورد رشته خانمتون نقشه برداری هم شغل Land Survey وجود داره که اگر بتونه با تکنولوژیهای جدید GPS کار کنند و تجربه کاری داشته باشند میتونند شغل خوب بگیرند. البته بدست آوردن شغل تخصصی به سادگی دست یافتنی نیست.

از پاسختون ممنونم. کاملا درسته زبان نیاز اولیه است و بسیار مهم که باید حتما تقویت بشه . خانمم هم تو تخصص GPS حدود 20 سال تجربه داره .
در انتظار کلیرنس

پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan3832
(2016-10-29 ساعت 03:30)ps5 نوشته:  

برای سوال اخرتون باید بگم اگر منظورتون اینه که ادامه تحصیل بدید و PhD بگیرید و psychologist بشید باید بگم با مدرک PhD برای psychology از دانشگاه UNLV میتونید خیلی راحت زندگی کنید و کلا در امد بالایی خواهید داشت  (دقت کنید مدرکی که اینجا میگیرید خیلی ارزش داره و نه مدرکی که ایران گرفتید پس فوق لیسانست بدرد نمیخوره اما اگر این فوق لیسانس رو بیاری اینجا و بری دکتراش رو بگیری کار براتون ریخته). برای همسرتون هم اگر بتونن یه مدرک از اینجا بگیرن خوب کار هست اما دانشگاه UNLV معمولا برای biology ,environment و... خوب هست و برای نقشه برداری , مکانیک , کامپیوتر, معدن دانشگاه UNR که در شمال نوادا هست خیلی بهتره.
از پاسختون ممنونم. دقیقا منظور منم همینه که با فوق ایران بیام اون جا برای دکتری اقدام کنم . شمال نواداد دقیقا منظورتون کجاست؟
در انتظار کلیرنس

پاسخ
تشکر کنندگان:
(2016-10-29 ساعت 04:42)negar6043 نوشته:  من فقط اینو بگم که من خیلی آگهی استخدام نقشه بردار می بینم. خیلی زیاد...

ممنونم نگار خانم آگهی استخدام نقشه بردار می بینید یا نقشه کش ؟ چون تفاوت دارند. البته اگر نقشه بردار بخوان حتما با مدرک آمریکا میخوان که باید همسرم تلاش کنه اون جا بگیره چون تخصص و سابقه اش رو داره.
در انتظار کلیرنس

پاسخ
تشکر کنندگان: Ashkan3832
دقیقا نقشه بردار. من خودم الان کار طراحی می کنم. البته که با مدرک از اینجا کار بهتر و با حقوق بالاتر نصیبشون میشه، اما بدون مدرک و فقط با مهارت کاری هم کار پیدا میشه در این زمینه ها. برای مثال من در آگهی های استخدام شهرداری ها می بینم بیشترشون مدرک از دانشگاه های معتبر امریکا میخوان. اما در مورد شرکتهای خصوصی معمولا اینگونه نیست.
K1 --- ارسال مدارک June 2014 --- اپروود Sep 2014 --- مصاحبه Jan 2015 --- کلیر Apr 2015 (بعد از 112 روز) --- ورود به امریکا Jun 2015 Shy --- سفرنامه اول من به آنكارا --- سفرنامه دوم من به آنكارا
پاسخ
تشکر کنندگان: rahghozar ، Ashkan3832
(2016-10-30 ساعت 10:05)negar6043 نوشته:  دقیقا نقشه بردار. من خودم الان کار طراحی می کنم. البته که با مدرک از اینجا کار بهتر و با حقوق بالاتر نصیبشون میشه، اما بدون مدرک و فقط با مهارت کاری هم کار پیدا میشه در این زمینه ها. برای مثال من در آگهی های استخدام شهرداری ها می بینم بیشترشون مدرک از دانشگاه های معتبر آمریکا میخوان. اما در مورد شرکتهای خصوصی معمولا اینگونه نیست.

سپاس. نظر کلی تون راجع به زندگی در وگاس چیه؟ اگه میشه کمی توضیح بدید چون برام خیلی مهمه تو تصمیم گیری نهایی.
در انتظار کلیرنس

پاسخ
تشکر کنندگان:
من واقعا خودم رو در حد اظهار نظر در این زمینه نمیدونم. چون از طریق ازدواج اومدم و با هزینه ها و مواردی که یک مهاجر در ابتدای راه باهاش مواجهه درگیر نبودم به اون صورت. اما از دید من شهر دلگیریه. چون من دوست دارم شهر زندگیم سرسبز باشه، نزدیک آب باشه. ولی از دید بعضی ها که کم هم نیستند خیلی هم شهر دلبازیه و پر از تفریح. هزینه ها خیلی کمتره. مخصوصا خونه. موقعیت کاری برای شغل نقشه برداری فکر می کنم شاید توی کالیفرنیا بیشتر باشه. میتونید سایت craigslist  رو نگاه کنید.
پاسخ
تشکر کنندگان: pishtaz611 ، copol ، Ashkan3832

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان