کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
لاس وگاس، ایالت نوادا
من تصمیم دارم برم لاس گاس یعنی یکی از دوستانم اونجاست منم می خوام برم پیش اون خیلی از اونجا تعریف می کنه که ارزونه و جای خوبیه برای شروع زندگی اما خودم تردید دارم کسی می تونه من راهنمایی کنه
پاسخ
برای لاس وگاسی ها باید هم همه چیز ارزون باشه!! Big Grin منم یک شب برم کازینو رو خالی کنم دیگه چیزی برام گرون به نظر نمیاد!! =))
...to strive, to seek, to find and not to yield
پاسخ
تشکر کنندگان: babak_LosAngeles ، s.pm ، Tomas ، satin ، HAZARA ، love_everlife ، soli asali ، azar1348 ، we are one ، philter ، amirarsalan20 ، alirezanz ، msar
لاس و گاس یه خیابون خیلی با شور و حال داره به اسم استریپ.که بیشتر هتلها و کازینوها در این خیابون هست.هتل های بسیار زیبائی داره.هر کدومش دیدنی هست.هر کدوم رو به سبک یه کشور دراوردن.مثلا ایتالیا،مصر....شبها تو خیابون برنامهای قشنگی داره.مثل رقص آتش،رقص آب و ...... بقیه شهر به نظر من با تگزاس زیاد فرقی نداشت.بافتشون تقریبا شبیه به هم بود.قیمتها هم تا اونجا که من دیدم خیلی ارزون نبود البته بازم من نسبت به تگزاس میگم.در کل شهر پور شورو حالی بود.اگه کسی حوصلش سر بره میتونه بره خیابون استریپ دلش باز بشه چونکه هیچ وقت خلوت نیست.۱۲ شب هم بیرون برید انگار که سر ظهر هست.
یه چیز جالب بگم که تعداد پلیس از آدمهای تو خیابون بیشتر هست.راست نگاه کنی،چپ نگاه کنی پلیس رو میبینی و امنیت فوق الاده بالایی داره..
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
دوستانی که در لاس وگاس زندگی می کنن بیان از تجربیاتشون برای خونه گرفتن ، کار و محله های متفاوتش توضیح بدن .
..می دونم ایرانی هم زیاد داره ...دانشگاه خوبیم داره.... از یه طرف تکس هم بهتر از کالیفرنیاست .

اینم یه سری کلاسهای رایگان زبان:
http://csn.augusoft.net/index.cfm?method...gory_id=61
دانشگاه :
unlv.edu
اطلاعات کلی ویکی:
http://en.wikipedia.org/wiki/Las_Vegas
since 2012
پاسخ
سلام دوست عزیز متاسفانه این تایپیک خیلی خلوته ولی ما هم یکی از دوستانمون تو لاس وگاس زندگی میکنه البته از استین رفته اونجا خیلی راضیه ،هم از لحاظ امنیت و هم از قیمتها .البته ما هنوز مصاحبه نرفتیم با کیس حدود 5000 منتظریم همچنان .ولی احتمال زیاد زندگی در لاس وگاس یکی از گزینه هامون هست تا ببینیم خدا چی میخواد....Shy
شما در حال حاضر ساکن هستید؟
شماره کیس:**2013AS000059
تعداد افراد:2نفر
تاریخ مصاحبه:هفته چهارم April
سفارت:ابوظبی
مقصد:وگاسCool
ویزا:یک ضرب
تاریخ پرواز:4sep 2013

پاسخ
نه، ولی شنیده ها میگه جای خوبیه و دارم تحقیق میکنم.... فعلا پرچم تاپیک رو بالا نگه داریم شاید یکی بیاد یه خبری بزاره Sad
since 2012
پاسخ
به امید خدا کی عازم هستی؟

پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، HAZARA ، mohamadir ، amirarsalan20 ، alirezanz ، msar ، maryam.azad ، 2600kasra
من دارم تحقیق می کنم قصدم فعلا رفتن نیست.....
since 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، HAZARA ، lonelyman ، mohamadir ، amirarsalan20 ، alirezanz ، msar ، maryam.azad ، 2600kasra
s.pmبله درست متوجه شدین.
دوستانی که در وگاس هستند نظر بدن. ممنون
since 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: s.pm ، armin1 ، Tomas ، HAZARA ، lonelyman ، mohamadir ، amirarsalan20 ، alirezanz ، msar ، maryam.azad
(2012-11-27 ساعت 20:10)maka2 نوشته:  دوستانی که در وگاس هستند نظر بدن. ممنون

کسی نیست؟!Cool
since 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، HAZARA ، lonelyman ، mohamadir ، amirarsalan20 ، alirezanz ، msar ، maryam.azad ، 2600kasra
با سلام به دوستان من و همسرم به مدت 3 ماه است که به لاس وگاس اومدیم و قبل از اون هم در اوکلاهما و تگزاس بودیم اگه سوالی بود در خدمتتون هستم.
کیس نامبر: ***2012AS00012
تاریخ مصاحبه:20 ژانویه
تاریخ دریافت ویزا:22Feb
تاریخ ورود به آمریکا:june 21 2012Wink
تاریخ گرفتن گرین کارت:July 26 2012
پاسخ
سلام بر شما خیلی خوشحال شدم که بالاخره دیدم یکی از بچه ها رفته لاس وگاس Big Grin
دوست عزیز من هم دارم فعلا تحقیق میکنم رو این گزینه البته یکی از دوستانمون از تگزاس چند ماه که رفته اونجا و خیلی راضیه از شرایط اونجا .
شما چه طور راضی هستین ؟اوضاع کار و اجاره خونه ها چه طوره اگه میشه کمی اطلاعات بزارید که واقعا ما نیازمند این اطلاعات مفید شما هستیم و چشم براهTongue
امیدوارم زندگیتون هرچه سریعتر رو روال طبیعی پیش بره و روزهای خوبی در انتظارتون باشه ممنونم از لطف شما

پاسخ
تشکر کنندگان: Tomas ، maka2 ، HAZARA ، سمانه777 ، lonelyman ، soli asali ، azar1348 ، H Pier ، mohamadir ، we are one ، amirarsalan20 ، alirezanz ، msar ، maryam.azad ، copol
(2012-12-21 ساعت 21:47)s.pm نوشته:  سلام بر شما خیلی خوشحال شدم که بالاخره دیدم یکی از بچه ها رفته لاس وگاس Big Grin
دوست عزیز من هم دارم فعلا تحقیق میکنم رو این گزینه البته یکی از دوستانمون از تگزاس چند ماه که رفته اونجا و خیلی راضیه از شرایط اونجا .
شما چه طور راضی هستین ؟اوضاع کار و اجاره خونه ها چه طوره اگه میشه کمی اطلاعات بزارید که واقعا ما نیازمند این اطلاعات مفید شما هستیم و چشم براهTongue
امیدوارم زندگیتون هرچه سریعتر رو روال طبیعی پیش بره و روزهای خوبی در انتظارتون باشه ممنونم از لطف شما
با سلام باید خدمتتان عرض کنم که اینجا ایرانی خیلی زیاد هست چند شب پیش کنسرت آقای ابی و آرش در یکی از بزرگ ترین سالن های اینجا راحت چند هزار ایرانی اومده بود البته تعداد زیادی از کالیفرنیا آومده بودند.لاس وگاس شهر بسیار زیبا و همیشه بیداری است برعکس شهرهای توریستی ایران بخصوص در شمال که همه چیز در شهر گرون بود اینجا اینطور نیست مثلا در فروشگاه مواد غذای برعکس همه آمریکا مالیات نداره در خیابان های اصلی بخصوص استریپ بعضی از رستوران ها از ساعت 11 تا 6 صبح غذا به نصف قیمت میدن . بالاخره حوصله کسی اینجا سر نمیره .... اوضاع کاری بخصوص در زمینه هتل بسیار فراوان است البته اگه کمی زبان هم بلد باشید سریع استخدام میشید.اجاره خونه میتونم بگه از تگزاس پایین تره چون من اونجا خونه کرایه کرده بودم.
پاسخ
haghighi جان ممنون از مواردی که گفتی.
محله هایی که می شناسی از نظر کیفیت لطفا بگو تا بتونیم قیمت خونه ها رو در بیاریم ، برای تحصیل دانشگاه ، کالج یا زبان رایگان اگه بگی خیلی لطف کردی.
since 2012
پاسخ
تشکر کنندگان: pr.kia ، HAZARA ، lonelyman ، soli asali ، azar1348 ، H Pier ، mohamadir ، we are one ، battosai ، alirezanz ، msar ، maryam.azad ، Memolk
(2012-12-28 ساعت 16:26)maka2 نوشته:  haghighi جان ممنون از مواردی که گفتی.
محله هایی که می شناسی از نظر کیفیت لطفا بگو تا بتونیم قیمت خونه ها رو در بیاریم ، برای تحصیل دانشگاه ، کالج یا زبان رایگان اگه بگی خیلی لطف کردی.
با سلام بایدخدمتتان عرض کنم سطح امنیت شهر لاس وگاس که بدلیل توریستی بودن آن بسیار بالا است و تقریبا پلیس همه جاست . و اتفاق خاصی حائز اهمیت در این چند ماه من نشنیدم..... در مورد ادامه تحصیلات هم کالج CSN که به مراتب بزرگتر از دانشگاه تهران است موجود است و دوره ESL زبان برای اونهایی که زبان انگلیسی برای آنها زبان دوم است بعد از تعیین سطح و انتخاب رشته مورد علاقه در دسترس است ( این کلاس ها مجانی نیستند) ولی معمولا درخواست کمک های مالی هم در ترم اول مورد پذیرش قرار میگیره.....من خودم هم برای ترم بهاره اون ثبت نام کرده ام... قیمت آپارتمان هم دو اتاق خوابه در محله خوب اون البته نه عالی حدود 750 دلار است. ..... .....اسم محله ها رو باید بپرسم ولی اینجا کلا شهر حالت فشرده و نزدیک به هم داره مثلا فاصله آپارتمان ما که خیلی جای خوبی هم نیست ( البته از لحاظ شلوغی بچه ها و سبک ساخت ) تا محل کارم 3 تا 4 مایل فاصله داره.... من برای آپارتمانم که یک اتاق خوابه بوده ولی چون یک اتاق خوابه نداشتند دو خوابه دادن و 500 دلار در ماه میدم . .که شامل هزینه آب هم میشه..مصرف بنزین من هر دو هفته 10 گالن است ........نمی دونم اطلاعاتم کافی بود یا نه ؟؟......
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان