کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
کارت معافی جدید
(2012-05-09 ساعت 21:54)smith نوشته:  امروز رفتم برای هوشمند سازی کارت معافیت دائم کفالت برای سربازیم
اینقدر سنگ انداختن جلوی پام پشیمون شدم برگشتم خونه
1- اصل و کپی از تمام صفحات شناسنامه
2- اصل و کپی کارت ملی پشت و رو
3- اصل و کپی کارت معافیت
4- دو قطعه عکس 3 در 4 جدید پرسنلی بدون عینک
5- واریز مبلغ 8200 تومن به حساب 0106374479003 به نام شرکت پژوهش و توسعه ناجی
6- یک عدد پوشه صورتی رنگ
7- اصل و کپی آخرین مدارک تحصیلی
ما که مدرک تحصیلی قبلیمون دست دانشگاهه باید بریم دانشگاه کپی برابر اصل بکنیم مدرک رو بعد اونو ببریم
8- مدرک تعیین گروه خونی
9- .......
یعنی فقط میتونم بگم متاسفم

خوب این هم یه جوریشه!
اما از من میشنوی برو پیگیر شو و شرش رو بکن و تمومش کن.
یهو میبینی فردایی چیزی میخوای خارج بشی به قدیمی بودن کارتت گیر دادن
به آرزوم میرسم، شک ندارم Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: Iman-gta
به آگاهي مي‌رساند طرح تعويض کارت‌هاي معافيت و صدور کارت‌ هوشمند شروع شده است، از اين رو کليه متقاضياني که کارت‌ معافيت آنها غير هوشمند بوده و مربوط به تمامي سال 1388 و نيمه اول سال 1389 مي‌باشد، مي‌توانند با همراه داشتن مدارک زير به دفاتر خدمات الکترونيک انتظامي مراجعه و نسبت به تعويض کارت معافيت خود اقدام نمايند.
-----------------------------------------------

اصلا کی گفته من باید میرفتم تعویض؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!!!!!!!!!
آخه من پیرمردو چه به این حرفها؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!
پس اونهمه پیرمرد دیگه اونجا چکار میکردند؟
توطئه از کجا آب میخوره؟ کییییییییییییییییه؟
این کیه هی منو صدا میکنه؟
به نکته ظریفی اشاره کردم . نه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان: Iman-gta
باسلام وعرض ادب:
من متقاضی ویزای نامزدی هستم,میخواستم بدونم:1-روزمصاحبه اصل وترجمه پایان خدمت رامیخواهند؟
2-ازاونجایی که پایان خدمت هارادیجیتالی کردندواقدام واسه این کارحداقل 3ماه طول میکشه,دارالترجمه هاکارتهای فعلی راترجمه میکنندیاکارت جدیدمیخواهند؟چون من شایدتا3ماه مصاحبه برم!
3-پدرمن ازبازنشستگان ارتش میباشندکه به خاطرشغلشان به من معافیت داده اند,آیااین موردباعث حساسیت سفارت میشود؟!البته پدرمن سپاهی نیستند.
با تشکرازهمهCool
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-06-18 ساعت 18:17)حامد انجمن نوشته:  باسلام وعرض ادب:
من متقاضی ویزای نامزدی هستم,میخواستم بدونم:1-روزمصاحبه اصل وترجمه پایان خدمت رامیخواهند؟
2-ازاونجایی که پایان خدمت هارادیجیتالی کردندواقدام واسه این کارحداقل 3ماه طول میکشه,دارالترجمه هاکارتهای فعلی راترجمه میکنندیاکارت جدیدمیخواهند؟چون من شایدتا3ماه مصاحبه برم!
3-پدرمن ازبازنشستگان ارتش میباشندکه به خاطرشغلشان به من معافیت داده اند,آیااین موردباعث حساسیت سفارت میشود؟!البته پدرمن سپاهی نیستند.
با تشکرازهمهCool

سلام
لطفن تاپیک زیر را مطالعه کنید :

( کارت معافی جدید )

1.اصل و ترجمه مورد نیاز است .
2.دارالترجمه ها هر دو را ترجمه می کنند.
3.هیچ کسی نمی تونه نظر قطعی بده ولی در کل نگران نباش، یه FBI چک که شامل اکثر بچه ها می شه ، نهایتا شامل شما میشه.

پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، الهه سابق ، حامد انجمن
(2012-06-18 ساعت 21:22)Blaze نوشته:  
(2012-06-18 ساعت 18:17)حامد انجمن نوشته:  باسلام وعرض ادب:
با تشکرازهمهCool

سلام
لطفن تاپیک زیر را مطالعه کنید :

( کارت معافی جدید )

1.اصل و ترجمه مورد نیاز است .
2.دارالترجمه ها هر دو را ترجمه می کنند.
3.هیچ کسی نمی تونه نظر قطعی بده ولی در کل نگران نباش، یه FBI چک که شامل اکثر بچه ها می شه ، نهایتا شامل شما میشه.
ممنونم,من شنیدم تازگیها خیلی رجکت میکنن شماهم چیزی شنیدین؟!ضمنا تاریخ ترجمه کارت معافیت براشون مهم هست؟!ازالان بدم ترجمه اونجاگیرندن که بایدتاریخ جدیدباشه؟!Sad

پاسخ
تشکر کنندگان:
تاریخ ترجمه مدارک رو شنیدم باید ترجیحا مال مدت اخیر باشه ، مثلا مال 10 سال پیش نباشه.
راجع به تعویض کارت هم الان سریع تر شده ، مال من مال سری اول بود که طول کشید و هنوز استارت نخورده بود. توی 2 ماه حداکثر میاد.
در ضمن دفتر پلیس +10 بهم گفت میری فلان آدرس (یادم نیست) درخواست تسریع میدی اگر کارتت دیر شده یا عجله داری.. می تونی اینو بپرسی از دفتر پلیس +10 و در ضمن از دفتر
+10 ااز توی شبکه داخلی خودشون چک میکنن که کارتت چاپ شده یا نشده.

راجع به ریجکت و این مسائل هم سفرنامه دوستانی که مصاحبه رفته اند رو بخونید، و یادتون باشه پرونده هر کسی متفاوته . نگران نباشید. توی تاپیک مصاحبه و مخصوصا مصاحبه بچه های لاتاری خیلی مفصل گزارش شده.

من حتما میدم ترجمه کارت جدیدو ، چون گفتن اصل و ترجمه رو میخوان و اگر بگن اصلشو بده و با ترجمه ، ترجمه کارت قدیم به درد نمی خوره ،
با صرف مقداری پول از استرس و یا خدای نکرده نقص مدارک و رفت و آمد و هزینه های دیگه خودتونو بیمه می کنید.

پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان