کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

نظرسنجی: شماره کیس برندگان 2013
زیر 1000
10.67%
62 10.67%
1000 تا 2000
11.53%
67 11.53%
2000 تا 3000
9.12%
53 9.12%
3000تا 5000
19.10%
111 19.10%
5000تا 7000
20.48%
119 20.48%
7000تا 10000
27.02%
157 27.02%
10000تا 11000
1.72%
10 1.72%
11000 تا 12000
0.17%
1 0.17%
12000 تا 13000
0.17%
1 0.17%
13000تا 14000
0%
0 0%
مجموع 581 رای 100%
* چنانچه به گزینه‌ای رای داده اید، با علامت ستاره مشخص گردیده است. [نمایش نتایج]

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
شماره کیس برندگان ۲۰۱۳
(2012-06-11 ساعت 15:46)nima_samari نوشته:  سلام بچه ها . یه چیزی میگم که ناراحتیمو بدونین ولی خوشحال هم بشین چون یه نفر کم شد از کسایی که میرفت مصاحبهSad.
مامان من قبول شده امسال ولی نمیره. تورو خدا شانس مارو ببین. واسش ثبت نام کردم اسمش درومد. میگه الان برم چیکار. منکه جوون نیستم Sad

با سلام
مگه واسه رفتن حتما باید جوون بود؟ خوب اگه یه کمی سختی رو تحمل کنین واسه جوونهای خوانواده وضعیت عالی میشه انشالا که راضی بشن که برن واسه مصاحبه

تشکر کنندگان: sayeh_m ، امیر مهاجر ، pooya.n ، lilistar ، feligoli ، batis2010
(2012-06-16 ساعت 10:00)sh_aytak نوشته:  
(2012-06-11 ساعت 15:46)nima_samari نوشته:  سلام بچه ها . یه چیزی میگم که ناراحتیمو بدونین ولی خوشحال هم بشین چون یه نفر کم شد از کسایی که میرفت مصاحبهSad.
مامان من قبول شده امسال ولی نمیره. تورو خدا شانس مارو ببین. واسش ثبت نام کردم اسمش درومد. میگه الان برم چیکار. منکه جوون نیستم Sad

با سلام
مگه واسه رفتن حتما باید جوون بود؟ خوب اگه یه کمی سختی رو تحمل کنین واسه جوونهای خوانواده وضعیت عالی میشه انشالا که راضی بشن که برن واسه مصاحبه
واقعا فکر میکنید یه کمی سختیه؟؟؟چرا راه دور تشریف میبرید یه سوال از خودتون میپرسم همونطور که میدونید تهران پایتخت ایرانه از نظر امکانات و زیبائی و فرصت شغلی هم هیچ شهری به پای تهران نمیرسه حالا فرض کنید خانم والده سرکار متولد و بزرگ شده یکی از شهرهای آذربایجان هستند و یک کلمه هم فارسی بلد نیستند (فارغ از شرایط گذشته)شما با شرایط امروزه امنیتی ،شغلی،مسکن و...راضی میشین مادر گرامی تشریف بیارن تهران تک و تنها برای زندگی؟؟؟؟
اینجا قبل از برنده شدن همه فکر میکنن لاتری یعنی فرش قرمز یعنی بفرمائید کار مسکن خودرو بیمه اینده روشن اموزش رایگان دوستان من نمیخوام کسی رو ناامید کنم یا نگرانی ایجاد کنم ولی بهتره یه سری هم به تاپیکهای دیگه بزنین از وضعیت کار،امنیت،هزینه زندگی،تحصیل و موارددیگه با خبر بشین بگذریم از اینکه در همین ابتدای راه هر نفر 2 تا 3 میلیون هزینه داره برای ویزا هزینه های مهاجرت ،دوری از خانواده ،از دست دادن کار و حراج همه زندگی یعنی تقریبا همه پل های پشت سر رو خراب می کنیم برای رویای امریکا اینا رو گفتم برای دوستانی که مثل خودم هر سال عمه و خاله و دایی و همسایه و همکاران رو بدون در نظر گرفتن شرایطشون ثبت نام میکردیم مهاجرت به این اسونی نیست خودتون رو اماده کنید برای روزهای سخت (البته به امید روزهای خوب چون امریکا سرزمین فرصت هاست برای انسانهای متخصص و پر تلاش).جوون و پیر هم نداره این یه تصمیم بزرگه بازم تاکید میکنم تاپیکهای بعد از رفتن رو هم مطالعه کنید.
از نظر بنده امریکابرای افراد ذیل مفیده
1-بسیار ثروتمند که از شرایطشون تو ایران ناراضیند به هر دلیل .
2-با انگیزه پر تلاش و متخصص تو هر رشته ای که تو ایران امیدی به اینده ندارن یا به اندازه زحماتشون دیده نمیشن .
3-افرادیکه سنشون کمه و اینجا چیزی برای از دست دادن ندارن پس بهتره با هر شرایطی تلاش کنن واسه مهاجرت تا شانسشون رو تو پیشرفته ترین و قدرتمندترین کشور دنیا امتحان کنن.

شماره کیس: 2013AS-مصاحبه :اپریل2013-هزینه ها :خیلی- دریافت ویزا آگوست 2013 .
از بخت ياري ماست شايد ، كه آنچه مي خواهيم ، يا به دست نمي آيد، يا از دست مي گريزد .
تشکر کنندگان: sayeh_m ، امیر مهاجر ، hamedhamed ، manila ، homayoon13 ، DIVE ، fashist
یکی از دوستام که امسال برنده شده ومن برگه قبولیشو دیدم متوجه شدم که توی کیس نامبرش بجای AS حروف EU نوشته شده (2013EU***19000)درحالی که ایشون ساکن ایران هستن واز ایران ثبت نام کرده کسی میدونه چرا اینجوری شده وچکار باید بکنه؟
شماره کیس :2012as31000
تاریخ رویت قبولی: july 15
تاریخ ارسال فرمها: july
کنسولگری: ابوظبی
تاریخ کارنت شدن کیس:02/09
تاریخ دریافت نامه دوم:02/14
تاریخ مصاحبه:April 2
تاریخ دریافت ویزا:MAY 2
تاریخ ورود به آمریکا :28Aug
تاریخ دریافت گرین کارت :
مقصد:لوس آنجلس
تعداد افراد با این کیس:4
تشکر کنندگان:
(2012-06-19 ساعت 16:45)علیرضا م نوشته:  یکی از دوستام که امسال برنده شده ومن برگه قبولیشو دیدم متوجه شدم که توی کیس نامبرش بجای AS حروف EU نوشته شده (2013EU***19000)درحالی که ایشون ساکن ایران هستن واز ایران ثبت نام کرده کسی میدونه چرا اینجوری شده وچکار باید بکنه؟
متأسفانه ایشان روز ثبت نام کشورشون رو اشتباه انتخاب کردند و از سهمیه اروپا وارد قرعه کشی شده اند. معمولا این موارد منجر به رد شدن کیس میشه.
تشکر کنندگان: storagemeter ، mehdiii ، daria ، Omidooo ، sayeh_m ، 3rip ، hamedhamed ، lilistar
(2012-06-16 ساعت 11:01)vmware نوشته:  
(2012-06-16 ساعت 10:00)sh_aytak نوشته:  

با سلام
واقعا فکر میکنید یه کمی سختیه؟؟؟چرا راه دور تشریف میبرید یه سوال از خودتون میپرسم همونطور که میدونید تهران پایتخت ایرانه از نظر امکانات و زیبائی و فرصت شغلی هم هیچ شهری به پای تهران نمیرسه حالا فرض کنید خانم والده سرکار متولد و بزرگ شده یکی از شهرهای آذربایجان هستند و یک کلمه هم فارسی بلد نیستند (فارغ از شرایط گذشته)شما با شرایط امروزه امنیتی ،شغلی،مسکن و...راضی میشین مادر گرامی تشریف بیارن تهران تک و تنها برای زندگی؟؟؟؟
اینجا قبل از برنده شدن همه فکر میکنن لاتری یعنی فرش قرمز یعنی بفرمائید کار مسکن خودرو بیمه اینده روشن اموزش رایگان دوستان من نمیخوام کسی رو ناامید کنم یا نگرانی ایجاد کنم ولی بهتره یه سری هم به تاپیکهای دیگه بزنین از وضعیت کار،امنیت،هزینه زندگی،تحصیل و موارددیگه با خبر بشین بگذریم از اینکه در همین ابتدای راه هر نفر 2 تا 3 میلیون هزینه داره برای ویزا هزینه های مهاجرت ،دوری از خانواده ،از دست دادن کار و حراج همه زندگی یعنی تقریبا همه پل های پشت سر رو خراب می کنیم برای رویای امریکا اینا رو گفتم برای دوستانی که مثل خودم هر سال عمه و خاله و دایی و همسایه و همکاران رو بدون در نظر گرفتن شرایطشون ثبت نام میکردیم مهاجرت به این اسونی نیست خودتون رو اماده کنید برای روزهای سخت (البته به امید روزهای خوب چون امریکا سرزمین فرصت هاست برای انسانهای متخصص و پر تلاش).جوون و پیر هم نداره این یه تصمیم بزرگه بازم تاکید میکنم تاپیکهای بعد از رفتن رو هم مطالعه کنید.
از نظر بنده امریکابرای افراد ذیل مفیده
1-بسیار ثروتمند که از شرایطشون تو ایران ناراضیند به هر دلیل .
2-با انگیزه پر تلاش و متخصص تو هر رشته ای که تو ایران امیدی به اینده ندارن یا به اندازه زحماتشون دیده نمیشن .
3-افرادیکه سنشون کمه و اینجا چیزی برای از دست دادن ندارن پس بهتره با هر شرایطی تلاش کنن واسه مهاجرت تا شانسشون رو تو پیشرفته ترین و قدرتمندترین کشور دنیا امتحان کنن.
شاید مورد هایی رو از قلم انداخته باشی:
کسی که وضع مالیش معمولیه با سن و سال معمولی عین خیلی از مردم داره زندگی متوسط و رو به پایینی رو ادامه میده
ولی این نابرابری عدم برخورداری از حق انسان بودن
و پایمال شدن شرف انسانی رو هر روز با گوشت و پوست لمس میکنه
و حاضره واسه رهایی از این شرایط آب و دونه ی مرد صیاد رو فراموش کنه و بی آب و دونه تو یه شب سیاه زمستون دل به جنگل تاریک بزنه وبره......
براش مرثیه نخونین
براش لالایی نوید بخش صبح گرم امید را زمزمه کنید...Sad
اوه اوه اوه شرمنده آخرش فیلم هندی شد ادامه میدادم خوم گریم میگرفتBig GrinBig GrinBig Grin
2013AS57##-مصاحبه 4 اپریل ایروان- مدت زمان کلیر شدن 46 روز

سفرنامه+آماده سازی! قبل از سفر
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، ASALI ، sayeh_m ، shimoda ، lilistar ، homayoon13 ، mino2013
(2012-06-11 ساعت 15:54)zaherbin نوشته:  
یک چیزی بهت بگم اینکه حق صد ها نفر که نیاز به مهاجرت داشتند پایمال کردی
همین یک خط بالا وسعت کارتو نشون میده

آقاجان چرا حق ملت رو پایمال کرده باشه تمامی سهمیه ایران امسال پر میشه و جای خالی برای کسی نمیمونه حق کسی ضایع نشده. والااااا
تشکر کنندگان: manila ، hamedhamed
(2012-07-07 ساعت 00:19)KOUROSHAVIN نوشته:  
(2012-06-19 ساعت 16:54)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-06-19 ساعت 16:45)علیرضا م نوشته:  یکی از دوستام که امسال برنده شده ومن برگه قبولیشو دیدم متوجه شدم که توی کیس نامبرش بجای AS حروف EU نوشته شده (2013EU***19000)درحالی که ایشون ساکن ایران هستن واز ایران ثبت نام کرده کسی میدونه چرا اینجوری شده وچکار باید بکنه؟
متأسفانه ایشان روز ثبت نام کشورشون رو اشتباه انتخاب کردند و از سهمیه اروپا وارد قرعه کشی شده اند. معمولا این موارد منجر به رد شدن کیس میشه.
با احترام...امامن نظر ديگه اي دارم..خطا در پركردن فرمها امريست كه شايد 80درصد عزيزان مرتكبش بشن.از جمله خودم و همسرم با مدرك پزشكي و مهندسي كامپيوتر.در قوانين امريكا اصل بربرائت است مگر اينكه خلافش ثابت بشه.كميسر و كنسول تجربه اين چنين اشتباهاتي را دارند و هرگز براي يك خطاي سهوي حق كسيو ناحق نميكنن.اما خدا اونروز زا نياره كه عمدي و قصدي حتي يه چاخان كوچول موچولو گفته باشي كه حتما reject ميشي و گريه و زاري هم سودي نداره.عزيزاني كه اشتباه داشتند با kccتماس بگيرن و توضيح بدن تا اصلاح بشه.اگرهم موفق نشدن عيبي نداره و هنگام ارسال دوم ميتونن توضيح بدن و همراه مدارك ديگه ارسال كنن..اما حتي به دروغ و لاپوشاني فكرهم نكنن كه عذابي اليم درپي دارد(پناه برخدا ميبرم)

این مورد با اشتباهات معمول و متداول فرق میکنه. چون از سهمیه یه کشور اروپایی استفاده شده و شانس برنده شدن رو بسیار بالاتر برده. چون این مورد 99% شبهه تقلب رو تداعی میکنه، بدون پذیرش عذر و بهانه کیس رو رد میکنند.
یک مورد دیگه هم این هست که اسم فرزندی رو از قلم انداخته باشی. این مورد هم متأسفانه سرنوشتش ریجکت شدنه! چون خیلیها بعد از قبولی در قبال دریافت پولهای کلان، بچه ای رو با مدارک جعلی بعنوان فرزندشون معرفی میکنند که با خودشون ببرن آمریکا. این مورد هم بدون خواستن توضیح رد میشه.
مورد دیگری هست که اگر تاریخ تولد اشتباه باشه، کیس رو رد میکنند. دلیلش اینه که خیلیها چند بار و هر بار با تاریخ تولدهای مختلف ثبت نام میکنند و شانس خودشون رو چندین برابر میکنند و وقتی یکی از اون ها اسمش دراومد، میان و میگن در وارد کردن تاریخ دچار اشتباه شدیم. اما این یکی رو در یک صورت کوتاه اومدند. شخصی سوگندنامه ای تنظیم کرده بود و روز مصاحبه و بعد از ریجکت شدن در لحظه اول توسط آفیسر، سوگندنامه رو ارائه داده بود که من فقط یکبار ثبت نام کردم و قصد فریب کاری نداشتم. آفیسر سوگندنامه رو ضمیمه پرونده کرده بود و کار این شخص رو راه انداخته بود.
این مواردی که گفتم از روی خوندن تجربیات برندگان سالهای 2010 تا 2012 است و از روی حدس و گمان و برداشت شخصی نیست.
دقت کنید که بعضی از موارد حتی اگر عمدی هم نباشند، برای جلوگیری از تضییع حق برندگان دیگر لاتاری، و اجرای عدالت و برابری، کیس رو رد میکنند و وقتی مطمئن میشن که عمدی در کار نبوده، به شخص این فرصت رو میدن که بازهم با شرکت در لاتاری سالهای آتی شانس خودش رو امتحان کنه.
تشکر کنندگان: hamedhamed ، Ali DV-2013 ، payam62 ، lilistar ، Salvaa ، mino2013
با احترام...امامن نظر ديگه اي دارم..خطا در پركردن فرمها امريست كه شايد 80درصد عزيزان مرتكبش بشن.از جمله خودم و همسرم با مدرك پزشكي و مهندسي كامپيوتر.در قوانين امريكا اصل بربرائت است مگر اينكه خلافش ثابت بشه.كميسر و كنسول تجربه اين چنين اشتباهاتي را دارند و هرگز براي يك خطاي سهوي حق كسيو ناحق نميكنن.اما خدا اونروز زا نياره كه عمدي و قصدي حتي يه چاخان كوچول موچولو گفته باشي كه حتما reject ميشي و گريه و زاري هم سودي نداره.عزيزاني كه اشتباه داشتند با kccتماس بگيرن و توضيح بدن تا اصلاح بشه.اگرهم موفق نشدن عيبي نداره و هنگام ارسال دوم ميتونن توضيح بدن و همراه مدارك ديگه ارسال كنن..اما حتي به دروغ و لاپوشاني فكرهم نكنن كه عذابي اليم درپي دارد(پناه برخدا ميبرم)

با سلام
تا اونجایی که من می دونم تو کیس لاتاری بعضی از اشتباهات به راحتی منجر به رد شدن کیس می شه. حتی اشتباه از این ساده تر هم باعث رد شدن کیس می شه، مثلا از قلم انداختن اسم فرزند در فرم...
من حدس می زنم این مورد به هیچ عنوان برای اونا قابل بخشش نیست، به این دلیل که شانس برنده شدن لاتاری در قاره های مختلف متفاوته و ممکنه اینطوری تعبیر بشه که این دوستمون عمدا کشور دیگه ای انتخاب کرده که شانس برنده شدنش افزایش پیدا کنه...
موفق باشید
CN:2012AS63XXX
ارسال فرمها: 21 july 2011
سفارت:آنکارا
مصاحبه:june 21
دریافت ویزا:23 June
اولین سفر : 3rd NOV
هزینه ها
سفرنامه
تشکر کنندگان: sayeh_m ، hamedhamed ، امیر مهاجر ، lilistar ، manila
با سلام می خواستم بدونم این 17 نفری که توی این نظرسنجی کیس نامبرشون بالای 10000 هست، واقعا وجود دارند یا اشتباهی بالای 10000 را انتخاب کرده اند، چون تا به حال هیچ کیسی بالای 10000 ندیدم!
2013as74##/ افراد كيس: ٢ نفر/ ارسال فرمها: با ايميل/ كارنت: ماه می/ مصاحبه: ابوظبي هفته آخر مي/ ویزا: یکضرب / مقصد: سانفرانسيسكو
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، manila
(2012-05-11 ساعت 03:48)ali heydari نوشته:  سلام دوستان شماره کیس نامبر من 2013as00004xxx کسی هست درمورد این کیس نامبر و زمان مصاحبه چه وقتی هست؟
شماره کیس نامبر من خوبه یا اینکه شانس زیادی ندارم؟

کیس نامبر خوبی دارید. خیلی زیاد نیست. یعنی در واقع، اصلا زیاد نیست! حدود ۴۰۰۰ خوبه
یعنی امکانش هست که جزء اولین گروه کارنت‌شده‌ها باشید (البته معلوم نیست سفارت جندتا چندتا اعلام خواهد کرد)
2013AS84xx, Abu Dhabi, w2 June, ویزای یک‌ضرب, مدارک مصاحبه, csc, سفرنامه‌ی من
مراحل آمدن Green Card
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، hamedhamed
آقا با این تفاسیر و با توجه به چیزایی که تو این 4 صفحه خوندم فکر کنم کسایی که تو مرحله دوم برنده شن بیخیال بشن بهتره، چون فکر کنم 3500 تایی که باید پر می شدن پر شدن! حال پاشو با هزارتا امید و آرزو و بدبختی هزینه کن برو بعدشم بگن جیگرجان ویزا تموم شده، ته دیگش هم نمونده! برو ایشالا سال دیگه! Big Grin
ولی جدا اینا خیلی مارمولکن!!! میدونن سهمیه کیو زیاد کنن. مملکتی که هم توش مخ هست هم پول! اونی هم که میاد ثبت نام می کنه یا پولداره یا یه رزومۀ طویل و طولانی داره واسه ارائه! منم که هیچی! خودم هستمو سایه ام Cool
ولی جالبه ها! برنده شدنش "شانسی" بود، حالا ویزا گرفتنش هم "شانسی" شد! Big Grin
ایشاالله که خیره! Rolleyes
هميشه شاكر باش،‌مثل... از زمين و زمين طلب كار نباش!
تشکر کنندگان: hamedhamed ، ensan ، ASALI
سلام کیس نامبر من 7600 تقریبا است فرمها را فرستادم حالا باید منتظر چی باشم ایمیل یا نامه؟16 خرداد یا 5 ژون پست کردم الان باید چه کار کنم

سلام کیس نامبر من تقریبا 7600 هست شب اول هم اسمم دراومد 5 ژون یا16 خرداد فرمها را فرستادم حالا باید منتظر چی باشم نامه یا ایمیل؟
:case number 2013as00007xxx . مقصد لوس آنجلس : افراد 3 نفر . مصاحبه 6 می ابوظبی . دریافت برگه سفید. کلیر بعد 50 روز Shy
تشکر کنندگان:
(2012-08-20 ساعت 16:34)honey rahmati نوشته:  سلام کیس نامبر من 7600 تقریبا است فرمها را فرستادم حالا باید منتظر چی باشم ایمیل یا نامه؟16 خرداد یا 5 ژون پست کردم الان باید چه کار کنم

سلام کیس نامبر من تقریبا 7600 هست شب اول هم اسمم دراومد 5 ژون یا16 خرداد فرمها را فرستادم حالا باید منتظر چی باشم نامه یا ایمیل؟

دوست عزیز با کیس نامبری که شما دارید حالا حالا ها وقت دارید....برای اینکه متوجه روند کلی بشید لطف کنید از ابتدا موضوعات مختلف را مطالعه بفرمایید و متوجه روند کاریتون قرار بگیرید و بعد اگه سوالی بود در خدمتیم....
شما ابتدا مدارکتون رو کامل کرده و واکسن های مورد نیاز رو برنامه ریزی کرده و بزنید سپس باید هر ماه کارنتی ها رو چک کنید ( از سایتی که متوجه شدید برنده
شدید) و زمانی که شماره شما کارنت شد مدارکتون رو بفرستید برای سفارت....
این ماه تا 1900 از آسیا کارنت شده است.....
در ضمن شما منتظر ایمیلی و یا نامه ای در این مرحله نمی خواد باشید...تنها کاری که میتونید انجام بدید یه ایمیل به کی سی سی بزنید و از دریافت مدارک توسط اونها اطمینان حاصل بفرماید .......
2013AS00/ رویت قبولی : May-02-2012/ ارسال فرمهای سری اول: May-09-2012/ آنکارا / یک نفر / مصاحبه: اوایل نوامبر/ اخذ ویزا: روز مصاحبه / ایالت تگزاس - هوستون Cool
تشکر کنندگان: saljoogh ، honey rahmati ، ASALI ، Ali DV-2013 ، سارا2013 ، Szsanazsz ، niko
(2012-07-07 ساعت 00:32)Sheriff نوشته:  

این مورد با اشتباهات معمول و متداول فرق میکنه. چون از سهمیه یه کشور اروپایی استفاده شده و شانس برنده شدن رو بسیار بالاتر برده. چون این مورد 99% شبهه تقلب رو تداعی میکنه، بدون پذیرش عذر و بهانه کیس رو رد میکنند.
یک مورد دیگه هم این هست که اسم فرزندی رو از قلم انداخته باشی. این مورد هم متأسفانه سرنوشتش ریجکت شدنه! چون خیلیها بعد از قبولی در قبال دریافت پولهای کلان، بچه ای رو با مدارک جعلی بعنوان فرزندشون معرفی میکنند که با خودشون ببرن آمریکا. این مورد هم بدون خواستن توضیح رد میشه.
مورد دیگری هست که اگر تاریخ تولد اشتباه باشه، کیس رو رد میکنند. دلیلش اینه که خیلیها چند بار و هر بار با تاریخ تولدهای مختلف ثبت نام میکنند و شانس خودشون رو چندین برابر میکنند و وقتی یکی از اون ها اسمش دراومد، میان و میگن در وارد کردن تاریخ دچار اشتباه شدیم. اما این یکی رو در یک صورت کوتاه اومدند. شخصی سوگندنامه ای تنظیم کرده بود و روز مصاحبه و بعد از ریجکت شدن در لحظه اول توسط آفیسر، سوگندنامه رو ارائه داده بود که من فقط یکبار ثبت نام کردم و قصد فریب کاری نداشتم. آفیسر سوگندنامه رو ضمیمه پرونده کرده بود و کار این شخص رو راه انداخته بود.
این مواردی که گفتم از روی خوندن تجربیات برندگان سالهای 2010 تا 2012 است و از روی حدس و گمان و برداشت شخصی نیست.
دقت کنید که بعضی از موارد حتی اگر عمدی هم نباشند، برای جلوگیری از تضییع حق برندگان دیگر لاتاری، و اجرای عدالت و برابری، کیس رو رد میکنند و وقتی مطمئن میشن که عمدی در کار نبوده، به شخص این فرصت رو میدن که بازهم با شرکت در لاتاری سالهای آتی شانس خودش رو امتحان کنه.

جناب آقای امیر مهاجر با توجه به تعداد قبول شده های امسال ایران به نظر شما کیس های بالای 8000 امسال کارنت میشن؟
نمی خوام استرس بدم، اما سوالیه که خیلی فکرم را مشغول کرده
كيس نامبر : 2013AS000087xx
دیدن قبولی: 2-May
ارسال مدارك:30- May ، پست TNT
مصاحبه: 4 تیر
دريافت ويزا: یک ضرب- 5تیر!
دريافت گرين كارت:
تشکر کنندگان: mani.iht
(2012-09-19 ساعت 01:08)nooshin nasiri نوشته:  جناب آقای امیر مهاجر با توجه به تعداد قبول شده های امسال ایران به نظر شما کیس های بالای 8000 امسال کارنت میشن؟
نمی خوام استرس بدم، اما سوالیه که خیلی فکرم را مشغول کرده

همین چند دقیقه پیش اینجا سؤال مشابهی را جواب دادم.
تشکر کنندگان: ParsTrader ، sayeh_m ، mani.iht ، el333 ، pooya.n

کاربران در حال بازدید این موضوع: 2 مهمان