کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
نامه دعوت به مصاحبه + پاکت زرد
سلام .
من هم امروز بالاخره ویزامو گرفتم (تقریباً!)
امروز رفتیم کنسولگری آمریکا در ناپل.
پاسپورتامون رو گرفتند گفتند که عصری ساعت 5 بریم اداره پست پاسپورت هامون رو بگیریم .
سفرنامه ی مفصل و اینا بمونه برا وقتی که برگشتیم تهران !!!
پاسخ
behnia عزیز در زمستان 1390 عکس پاکت زرد را که پست UPS همراه با پاسپورت ویزادار به متقاضی ویزا می دهد، در تاپیک خاطرات دریافت گرین کارت خانوادگی گذاشت، اما دیدم بهتره برای این که بین پستهای متعدد گم نشه، بیارمش اینجا.

[عکس: y83c4nwppu8oxg34skv.jpg]
[en] PD: Jan. 6, 2001
Visa: July 2012
F4
[/en]
پاسخ
تشکر کنندگان: sasan_rock ، Blaze ، shahrzad_a ، الهه سابق ، SAEED 60 ، comrun ، Akta ، mmaloumi ، ASALI ، abdolreza ، Tomas ، msar
بهتره اسم تاپیک بشه ( نیست در جهان ! )

اسم نامه مصاحبه رو میشنوم تنم مور مور میشه ...

===========
این پست میتونه توسط یک مدیر به صورت خودجوش منفجر بشه !
پاسخ
تشکر کنندگان: شاپرک ، الهه سابق ، frozen mind ، Akta ، Toranj ، dreamer60 ، f1f ، abdolreza ، msar
وايييييييي. چه قدر خوشگله.
پروردگارا چشم همه ما ها رو هم به ديدن اين پاكت خوشگل منور بگردان.
روال كلي پرونده من اينجاست.
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست  
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان: شاپرک ، f1f ، الهه سابق ، Blaze ، sasan_rock ، girl ، واهیک آقاجانی ، abdolreza ، ladan ، msar
می‌شه بپرسم چرا پست‌های دیروز من پاک شده؟!
K1
اقدام: جولای۲۰۱۲
اپروال: دسامبر۲۰۱۲
مصاحبه: ابوظبی-فوریه۲۰۱۳
اقدام برای AOS: جون ۲۰۱۳
انگشت نگاری: جون ۲۰۱۳
دریافت نامه مصاحبه AOS: جولای ۲۰۱۳
مصاحبه AOS: آگوست ۲۰۱۳
دریافت گرین کارت: آگوست ۲۰۱۳

پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، dreamer60 ، wait for visa ، msar
(2012-11-15 ساعت 18:04)sara mas نوشته:  می‌شه بپرسم چرا پست‌های دیروز من پاک شده؟!

دلیلش را اینجا : http://mohajersara.com/thread-5177-post-...#pid237798 مامان سایه توضیح دادن.

اگر دنبال نمونه فرم دعوت به مصاحبه هستید در پست 1# فروزن مایند عزیز نمونه را برای دانلود قرار دادند.
نوع ویزا : CR1 ✷ مصاحبه : هفته آخر نوامبر ۲۰۱۲ - ایروان ✷ دریافت ویزا : یکضرب ✷ مقصد : L.A ✷ تاریخ ورود : ۱۲/۱۲/۱۲
پاسخ
تشکر کنندگان: sara mas ، frozen mind ، f1f ، msar
(2012-11-15 ساعت 18:09)Acaro نوشته:  
(2012-11-15 ساعت 18:04)sara mas نوشته:  می‌شه بپرسم چرا پست‌های دیروز من پاک شده؟!

دلیلش را اینجا : http://mohajersara.com/thread-5177-post-...#pid237798 مامان سایه توضیح دادن.

اگر دنبال نمونه فرم دعوت به مصاحبه هستید در پست 1# فروزن مایند عزیز نمونه را برای دانلود قرار دادند.

اوه، اوکی پس...

راستش فایل ایشون رو قبل از گذاشتن پست دیدم. ولی‌ نامهٔ ایشون مال چند ماه پیش هستش و گفتم شاید یه چیزی توی نامه عوض شده باشه که دوستانی که تازه مصاحبه رفتن ورژن جدید رو داشته باشن. و اینکه اگر کسی‌ فایل رو به صورت pdf یا عکس داشته باشه و برای من بزاره خیلی‌ بهتره. چون فایل ایشون فقط متن رو داره.

ممنون
K1

پاسخ
تشکر کنندگان: msar
هیچ تفاوتی نکرده ٫ من هم نزدیک به ۲ ماه پیش نامه دعوت به مصاحبه (یا همون پکییج ۴ ) رو که گرفتم دقیقا همینه و فرقی نکرده. البته با توجه به مدارک کیس با کیس فرق خواهد کرد (منظورم قسمت آخر نامه است که چه مدارکی را باید ارایه کنید)

برای شما فایل فروزن مایند (با اجازه ایشون) را به PDF تبدیل کردم.

.pdf   FROZEN MIND-1.pdf (اندازه 79.61 KB / تعداد دانلود: 486) -->
.pdf   FROZEN MIND-1.pdf (اندازه 79.61 KB / تعداد دانلود: 486)

(2012-11-15 ساعت 18:15)sara mas نوشته:  راستش فایل ایشون رو قبل از گذاشتن پست دیدم. ولی‌ نامهٔ ایشون مال چند ماه پیش هستش و گفتم شاید یه چیزی توی نامه عوض شده باشه که دوستانی که تازه مصاحبه رفتن ورژن جدید رو داشته باشن. و اینکه اگر کسی‌ فایل رو به صورت pdf یا عکس داشته باشه و برای من بزاره خیلی‌ بهتره. چون فایل ایشون فقط متن رو داره.

ممنون
نوع ویزا : CR1 ✷ مصاحبه : هفته آخر نوامبر ۲۰۱۲ - ایروان ✷ دریافت ویزا : یکضرب ✷ مقصد : L.A ✷ تاریخ ورود : ۱۲/۱۲/۱۲
پاسخ
تشکر کنندگان: frozen mind ، dreamer60 ، f1f ، alireza88 ، msar
(2012-11-15 ساعت 18:22)Acaro نوشته:  هیچ تفاوتی نکرده ٫ من هم نزدیک به ۲ ماه پیش نامه دعوت به مصاحبه (یا همون پکییج ۴ ) رو که گرفتم دقیقا همینه و فرقی نکرده. البته با توجه به مدارک کیس با کیس فرق خواهد کرد (منظورم قسمت آخر نامه است که چه مدارکی را باید ارایه کنید)

برای شما فایل فروزن مایند (با اجازه ایشون) را به PDF تبدیل کردم.

(2012-11-15 ساعت 18:15)sara mas نوشته:  راستش فایل ایشون رو قبل از گذاشتن پست دیدم. ولی‌ نامهٔ ایشون مال چند ماه پیش هستش و گفتم شاید یه چیزی توی نامه عوض شده باشه که دوستانی که تازه مصاحبه رفتن ورژن جدید رو داشته باشن. و اینکه اگر کسی‌ فایل رو به صورت pdf یا عکس داشته باشه و برای من بزاره خیلی‌ بهتره. چون فایل ایشون فقط متن رو داره.

ممنون

خیلی‌ ممنون acaro عزیز،

پس نامه دقیقا این شکلی‌ هست فقط یه لوگو بالاش داره. درست میگم؟
K1

پاسخ
یک لوگو و دو سری بارکد در صفحه اول دارد.
پاسخ
تشکر کنندگان: sara mas ، msar
(2012-11-15 ساعت 20:37)Acaro نوشته:  یک لوگو و دو سری بارکد در صفحه اول دارد.

مرسی‌ از کمک و پاسخ‌های سریعتون Smile
K1

پاسخ
تشکر کنندگان: Acaro ، dreamer60 ، msar
سارا جان
ظاهرا" سايت در حال به روز رساني بوده و به همين علت برخي پست ها پاك شده !!!!!
در هر صورت بهتره زماني كه قراره همچين اتفاقي بيوفته عزيزان خبر رساني بهتري داشته باشن
روال كلي پرونده من اينجاست.
این خانه قشنگ است ولی خانه من نیست  
این خاک چه زیباست ولی خاک وطن نیست

در صورت داشتن سوال مهمي ميتونيد برام پيام بگذارين ، قول ميدم شايد يه كم دير ولي حتما جواب بدم Tongue
پاسخ
تشکر کنندگان: f1f ، frozen mind ، msar
(2012-11-15 ساعت 21:13)dreamer60 نوشته:  سارا جان
ظاهرا" سايت در حال به روز رساني بوده و به همين علت برخي پست ها پاك شده !!!!!
در هر صورت بهتره زماني كه قراره همچين اتفاقي بيوفته عزيزان خبر رساني بهتري داشته باشن

بله همینطوره. اگر قبلش اطلاع رسانی بشه خیلی‌ بهتره. من خیلی‌ تعجب کردم دیدم پست‌هام پاک شده نزدیک بود با مهاجرسرا قهر کنم Smile))))
K1

پاسخ
تشکر کنندگان: f1f ، dreamer60 ، msar
سلام ما دو نفر از یک خانواده رفتیم برای مصاحبه. وقتی پاکت زرد و ویزاها رو بگیریم اگه فقط یک نفرمون وارد آمریکا بشه چه اتفاقی میفته ؟یعنی فقط همون که لاتاری برنده شده بره .
آیا نفر دوم این حق براش میمونه که بعدا وارد آمریکا بشه و گرین کارتشو بگیره؟
خیلی ممنون
پاسخ
(2013-03-24 ساعت 21:45)گل نرگس نوشته:  سلام ما دو نفر از یک خانواده رفتیم برای مصاحبه. وقتی پاکت زرد و ویزاها رو بگیریم اگه فقط یک نفرمون وارد آمریکا بشه چه اتفاقی میفته ؟یعنی فقط همون که لاتاری برنده شده بره .
آیا نفر دوم این حق براش میمونه که بعدا وارد آمریکا بشه و گرین کارتشو بگیره؟
خیلی ممنون

دوستان چرا هیچکس جواب منو نمیده ؟نکنه همه مشغول عید دیدنی هستین یا رفتین سفر نوروزی!
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان