کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
لطفا كمك كنيد
[/color][/size]دوستان عزيز سلام
من نيز مانند ساير دوستان امسال نيز شركت مي كنم و اميدوار هستم كه امسال اسمم در بياد و من مانند ديگر دوستان به هدفم برسم
چند سوال راجب پر كردن فرم دارم كه اگه لطف كنيد و به من جواب بديد از شما ممنون ميشم
1-افرادي مصل من كه اسم كوچكشان شامل 2ز اسم هست مانند عليرضا يا محمدرضا يا هرچيز ديگه باد اينو تو قسمت first name از هم جدا بنويسند مثل ali reza يا با هم و بدون فاصله مثل alirezaو ايا ايا نياز هست كه در قسمت Middle Name چيز خاصي نوشته شود يا خير؟؟؟؟؟
2- در قسمت In Care Of دقيقا چه چيزي را بايد نوشت؟؟؟؟؟؟
3- زمان نوشتن ادرس در اون 2 خطي كه جا داده بايد ادرس رو از اخر به اول بنويسيم يا مثل نامه هاي خودمان از اول به اخر؟؟؟؟؟؟؟
iran-tehran-azadi ave-hasani aly-no 23
or
no 23-hasani aly-azadi ave-tehran-iran
كدوم درسته من بايد كدومجورشو بنويسم كه از نظر اونا درست باشه
و ايا استفاده از عبارات ave براي خيابان يا bol براي بلوار درست هست يا مثلا sqبراي ميدان يا اينه به صورت فينگليش بايد ادرس رو نوشت مثلا
iran-tehran-khiyabane azadi-kocheye hasani-plak 42
??????????????????????????
4-در مورد عكس هم من رفتم عكاسي يه عكس دسجيتال بمن روي cdداد كه من تونستم اونو با ACDSee رزوليشن اونو 600*600 كنم و حجمش هم تقريبا با فرمت jpg شد 45 كيلوبايت ايا درست هست يا نه
اساتيد محترم لطفا من را راهنمايي بفرماييد
با شپاس فراوان
شماره کیس: 2012ASxxx
قبولی: بزودی 100% همین امسال
ارسال مدارک: ?
دریافت پاکت دوم: ?
مصاحبه: ?
كليرنس: ?
دريافت ويزا: ?
دریافت کارت: ?
تشکر کنندگان:
hamid_eftex2010 نوشته: [/color][/size]دوستان عزيز سلام
من نيز مانند ساير دوستان امسال نيز شركت مي كنم و اميدوار هستم كه امسال اسمم در بياد و من مانند ديگر دوستان به هدفم برسم
چند سوال راجب پر كردن فرم دارم كه اگه لطف كنيد و به من جواب بديد از شما ممنون ميشم
1-افرادي مصل من كه اسم كوچكشان شامل 2ز اسم هست مانند عليرضا يا محمدرضا يا هرچيز ديگه باد اينو تو قسمت first name از هم جدا بنويسند مثل ali reza يا با هم و بدون فاصله مثل alirezaو ايا ايا نياز هست كه در قسمت Middle Name چيز خاصي نوشته شود يا خير؟؟؟؟؟
2- در قسمت In Care Of دقيقا چه چيزي را بايد نوشت؟؟؟؟؟؟
3- زمان نوشتن ادرس در اون 2 خطي كه جا داده بايد ادرس رو از اخر به اول بنويسيم يا مثل نامه هاي خودمان از اول به اخر؟؟؟؟؟؟؟
iran-tehran-azadi ave-hasani aly-no 23
or
no 23-hasani aly-azadi ave-tehran-iran
كدوم درسته من بايد كدومجورشو بنويسم كه از نظر اونا درست باشه
و ايا استفاده از عبارات ave براي خيابان يا bol براي بلوار درست هست يا مثلا sqبراي ميدان يا اينه به صورت فينگليش بايد ادرس رو نوشت مثلا
iran-tehran-khiyabane azadi-kocheye hasani-plak 42
??????????????????????????
4-در مورد عكس هم من رفتم عكاسي يه عكس دسجيتال بمن روي cdداد كه من تونستم اونو با ACDSee رزوليشن اونو 600*600 كنم و حجمش هم تقريبا با فرمت jpg شد 45 كيلوبايت ايا درست هست يا نه
اساتيد محترم لطفا من را راهنمايي بفرماييد
با سپاس فراوان

1- نام شما علی رضا هستش و ربطی به Middle Name نداره.فکر نمیکنم فرقی بکنه جدا بنویسید یا روی هم ،فرض کنید شخصی اسمش امیر محمد هستش ،نمیشه رو هم نوشتش خب.(تیک پایین Middle Name را بزنید که اعلام شود ندارید.)
2-برای In Care Of تا جایی که من اطلاع دارم و طبق دیکشنری آریانپور ، اگر بخواهید از آدرس شخص دیگری برای دریافت نامه استفاده کنید نام و نام خانوادگی آن شخص را در این قسمت می نویسید.
3-من که خودم اول پلاک رو نوشتم و در ادامه کوچه و خیابان رو ، بعد هم دادش دیگه نمیخواد تهران و ایران رو بنویسید.چون تو همون فیلد آدرس شهر و کشور رو ازتون میپرسه.به نظرم همون انگلیسی بنویسی بهتره. برای کوچه میتونی از Alley و خیابان هم میتونی از St استفاده کنی برای میدان هم Sq(شرمنده از دوستان من حواس پرتی گرفتم این چند روزه Sq بلوارنمیشه ، میشه میدان ) برای پلاک هم No بهتره تا no .
4- کاشکی میدادید همون عکاس براتون درست کنه، ببینید عکس نباید کشیدگی داشته باشه .توضیحات عکس با فتو شاپ را در این قسمت بخوانید.
http://www.mohajersara.com/showthread.ph...327&page=2
(برای تنظیم عکس دیجیتالی( نه اسکن شده ) خواسته شده میتوانید در برنامه ی فتو شاپ ، گزینه ی کروپ را انتخاب کرده و سپس در تول بار بالا در height عدد 600 و در گزینه ی width عدد 600 را وارد کنید و سپس پنجره کروپ را گرفته و بر روی عکس میکشیم تا سر در عکس حدود 50 درصد تصویر را بگیرد و پس از آن بر روی تصویر دبل کلیک کرده تا کروپ ثابت شود.)
تشکر کنندگان:
Middle Name ادامه نام شما نیست .
در این مورد و در مورد گفته ی ARASH MADARI در مورد Middle Name با مدیریت صحبت خواهد شد. نتیجه رو در همین صفحه خواهم گذاشت.

------------------
مطلب مورد اشاره شما حذف شد

با تشکر
مدیر
تشکر کنندگان:
سلام دوستان
راجب عكس كه گفته بودم ... من اون عكس رو با اون نرم افزار دقيقا به اندازه 600*600 در اوردم بدون اينكه كوچكترين كشيدگي توي اون ايجاد بشه و سايزش هم كم شد فقط مشكل من اين هست كه نميدونم اين عكس 24 بيت هست يا 48 بيت
حالا سوال اينجاست كه اگر از 24 بيت بيشتر باشه و مثلا 36 بيتي باشه به مشكل بر ميخوره يا نه مشكلي نداره
و اينكه تو انترنت سرچ كردم براي In Care Of اسم خودمون رو بايد نوشت
بعد اون موردي كه نوشته شده بود راجب مخفف بلوار كدوم صحيح است sq يا bol من كه يكم گيج شدم لطفا راهنمايي كنيد ؟؟؟؟ۀ؟
با سپاس
تشکر کنندگان:
سلام شرمنده يه سوال ديگه برام پيش اومد اون اينكه اگه كسي تو خود تهران نباشه و تويه شهركهاي اطراف تهران باشه مثلا قلعه حسن خان يا مناطق حومه بايد توقسمت District/County/Province/State چي بنويسه يعني هم تو اين قسمت و هم تو قسمت City/Town بايد tehran بنويسه يا نه فرق مي كنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
تشکر کنندگان:
hamid_eftex2010 نوشته: سلام دوستان
راجب عكس كه گفته بودم ... من اون عكس رو با اون نرم افزار دقيقا به اندازه 600*600 در اوردم بدون اينكه كوچكترين كشيدگي توي اون ايجاد بشه و سايزش هم كم شد فقط مشكل من اين هست كه نميدونم اين عكس 24 بيت هست يا 48 بيت
حالا سوال اينجاست كه اگر از 24 بيت بيشتر باشه و مثلا 36 بيتي باشه به مشكل بر ميخوره يا نه مشكلي نداره
و اينكه تو انترنت سرچ كردم براي In Care Of اسم خودمون رو بايد نوشت
بعد اون موردي كه نوشته شده بود راجب مخفف بلوار كدوم صحيح است sq يا bol من كه يكم گيج شدم لطفا راهنمايي كنيد ؟؟؟؟ۀ؟
با سپاس

روی فایل عکس مورد نظر راست کلیک سپس گزینه Properties را انتخاب نموده در پنجره ایجاد شده گزینه Summary , Advance را انتخاب می کنید در پنجره ظاهر شده کلیه اطلاعات مربوط به فایل مربوطه شامل Bit Depth و رزولیشن و..نمایش داده خواهد شد.
در مورد In Care Of همانطور که دوستمون ParsLottery پاسخ دادند اگر بخواهید از آدرس شخص دیگری برای دریافت نامه استفاده کنید نام و نام خانوادگی آن شخص را در این قسمت می نویسید.
به نظرم برای میدان و فلکه: Sqr و برای بلوار:Blv بهتر باشه (در ضمن اگه تو همون فیلد Zipcode کد پستی ده رقمی تان را قید کنید قسمت بیشتر آدرستون برای اداره پست مشخص می شود و جای نگرانی نیست جز اعتماد به عملکرد پست منطقه تون که خوب هست یا نه)
تشکر کنندگان:
hamid_eftex2010 نوشته: سلام شرمنده يه سوال ديگه برام پيش اومد اون اينكه اگه كسي تو خود تهران نباشه و تويه شهركهاي اطراف تهران باشه مثلا قلعه حسن خان يا مناطق حومه بايد توقسمت District/County/Province/State چي بنويسه يعني هم تو اين قسمت و هم تو قسمت City/Town بايد tehran بنويسه يا نه فرق مي كنه ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

م فکر می کنم کخ باید همون تهران رو بنویسید ولی مطمئن نیستم
http://greeencard.blogfa.com/
تشکر کنندگان:
آقا شرمنده من حواس پرتی گرفتم .
Sq میشه میدان

بلوار هم میشه Blvd , و مخفف Boulevard هستش. شرمنده دیر شد.
تشکر کنندگان:
TEHRAN
TEHRAN
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان