کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
پذیرش افراد با استعداد تحت برنامه جدید مهاجرتی
دولت انگلستان تحت بیانیه ای جدید چگونگی عملکرد برنامه جدید مهاجرتی مربوط به پذیرش افراد فوق العاده با استعداد را اعلام نمود.

تحت این برنامه جدید سالانه تعداد 1000 ویزا برای اینگونه افراد قابل صدور خواهد بود و این برنامه شامل افرادی خواهد بود که بعنوان پیشگامان بالقوه در زمینه های علمی و هنری شناخته شده باشند.
افرادیکه تحت این برنامه به انگلستان مهاجرت میکنند به داشتن کفیل محلی نیاز نخواهند داشت ولی یک سازمان معتبر میبایست این افراد را تایید نماید.
لیست این سازمانها در آینده ای نزدیک اعلام خواهد شد.
تحت این برنامه به افراد پذیرفته شده 3 سال و 4 ماه ویزای اقامت داده خواهد شد و پس از تمدید این ویزا به 2 سال دیگر، شخص میتواند تابعیت خود را اخذ نماید.

اطلاعات زیادی موجود نیست ، به زودی تکمیل میشودBig Grin
پاسخ
سلام من 21 سالمه رشته ام مهندسی سخت افزاره میخواستم میزان درآمد غواصی صنعتی و غواصی عادی و مهندسی شبکه رو توی کشورهای اروپایی به خصوص انگلستان بدونم
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
سوالی داشتم خدمتتان
اشاره شده که برای خرید بیزینس , باید پرینت حساب دارای موجودی در سوئد یا یک کشور خارجی معتبر به سفارت نشان داده شود . سوال اینجاست که چگونه ممکن است کسی در ایران باشدو بتواند دارای حساب بانکی در سوئد هم باشد . مگر افتتاح حساب برای توریستها امکان پذیر است ؟ اگر چنین است حداقل موجودی با توجه به تغییر و تحولات اخیر, چه مبلغ می تواند باشد - با سپاس
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
گفتم این تاپیک رو از زیر خاک بکشم بیرون! بپرسم هنوز هم چنین ویزاهایی صادر میشه یا نه؟
Hope for the best. Expect the worst
Life is a play. We're unrehearsed
پاسخ
تشکر کنندگان: mohammad.maleki ، سرباز هخامنشی ، msar ، victor2016
لطفا از شرایطش بگید...
پاسخ
تشکر کنندگان: victor2016
این دوستمون mohammad.maleki اومد پست اول این تاپیک رو گذاشت و رفت و دیگه پیداش نشد. من هم مثل بقیه دوستان سوال دارم که همچین برنامه ای هنوز هم وجود داره یانه و اگر هست شرایطش چیه. اساتید و مدیران اگر اطلاعاتی دارن لطف کنن جواب بدن. اگر نه تاپیک رو قفل کنن خیرش رو ببینن Big Grin
تنها دو روز در سال هست که نمیتونی هیچ کاری بکنی‌! یکی‌ دیروز و یکی‌ فردا . . .
پاسخ
تشکر کنندگان:
درود

ویزای استعداد استثنائی
تمامی اطلاعات مورد نیاز, شمول بودن, هزینه ها, نحوه اقدام و ... بطور کامل در لینک دولتی هست.
امیدوارم مفید باشه
پاسخ
تشکر کنندگان: aristotel
(2015-09-24 ساعت 17:28)Hamid_110 نوشته:  درود

ویزای استعداد استثنائی
تمامی اطلاعات مورد نیاز, شمول بودن, هزینه ها, نحوه اقدام و ... بطور کامل در لینک دولتی هست.
امیدوارم مفید باشه

Page not found
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان