کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
بولتن ویزا و کارنت شدن شماره‌ها
یعنی زمانی که کارنت می شیم تا زمان مصاحبه حداقل و حداکثر چقدر ممکن فاصله باشه ؟
تو سایت
http://www.travel.state.gov/visa/bulleti..._5712.html
قسمت
F. DIVERSITY VISA LOTTERY 2013 (DV-2013) RESULTS
نوشته که
this larger figure should insure that all DV-2013 numbers will be used during fiscal year 2013 (October 1, 2012 until September 30, 2013).
پس من اینطور برداشت کردم که یعنی از اول اکتبر کار رو شروع می کنن منظورشون مصاحبه هاست....پس حداقل 40 روز قبل باید کارنتی رو بشه رو همین سایت دید که میشه اواخر مرداد ماه...
به نظرتون اشتباه می کنم؟؟
شماره کیس : ##20130000 - کنسوگری : آنكارا - مصاحبه : اواخر آبان تعداد : 2نفر - تاریخ دریافت ویزا : 2 روز بعد از مصاحبه
زمان ورود : Feb 2013 - شهر : سنفرانسیسکو ---- سفرنامه بخش
دوستان برنده 2013
با سلام و احترام

این پست رو در تاپیک "سوالات مطرح شده" گذاشتم، با توجه به تعداد صفحات زیاد آن تاپیک و همچنین ارتباط این پست به موضوع "کارنت شدن" دوباره اینجا هم پست می کنم. از مدیران و دوستان با تجربه خواهش دارم که در صورتی که ایرادی در این پست دیدند اصلاح کنند.

با توجه به اینکه خودم پارسال این موقع بسیار سر در گم بودم و با خواندن مطالب این سایت جواب بسیاری از سوالاتم رو گرفتم لازم می دونم که مطالب ساده ای در مورد فرستادن فرم ها و کارنت شدن و زمان مصاحبه عنوان کنم که هم بسیاری از سوالات شما پاسخ داده بشه و هم اینکه دینم رو ادا کرده باشم.

1) مصاحبه برنده های 2013 از اکتبر 2012 شروع می شه و تا آخر ماه سپتامبر 2013 ادامه داره. به این معنی که از 30 سپتامبر 2013 به بعد به هیچ کدام از برنده های 2013 ویزایی تعلق نمی گیره.

2)کارنت شدن: کارنت شدن در واقع به معنی دعوت شدن به مصاحبه و در جریان افتادن پرونده است. ترتیب کارنت شدن کیسها به صورت صعودی است. به این معنی که هر چه کیس نامبر شما پایینتر باشد شما زودتر به مصاحبه دعوت می شوید.

3) در نیمه اول هر ماه میلادی از طریق این سایت افراد کارنت شده ماه بعد و 2 ما بعد مشخص می شوند. مثلا در حال حاضر که در ماه می هستیم آخرین بولتن مربوط به ماه جون هست... که شما با مراجعه به سایت مذکور Upcoming month's visa bulletin: June 2012 را می بینید که در آن کیس نامبرهای افرادی که در ماه جون و جولای کارنت شده اند را می بینید. (شما باید دو جدول آخر رو چک کنید) شماره ها در ستون وسط جدول به این معنیه که آن شماره و شماره های قبل برای آن ماه کارنت شده اند و کلمه current به این معنیه که همه کیسها کارنت شده اند.
بعد از کارنت شدن ایمیلی دریافت می کنید مبنی بر اینکه برای چک کردن زمان مصاحبه تان به سایت http://www.dvlottery.state.gov مراجعه کنید (همون جایی که از برنده شدنتون مطلع شدید) و با وارد کردن کانفرمیشن نامبرتون از زمان مصاحبه تان مطلع می شوید. (نامه قبولی حذف و قرار مصاحبه جایگزین آن می شود)
* توجه کنید که از سال 2012 هیچ نامه ای به آدرس منزلتان پست نمی شه و شما باید با مراجعه به سایت مذکور گوش به زنگ باشید که چه زمانی کارنت می شوید.
* با توجه به این توضیحات حداکثر تا اواسط ماه آگوست یعنی اواخر ماه مرداد کارنت شدگان ماه اکتبر و یک ماه بعد از اون(سپتامبر) کارنت شدگان ماه نوامبر مشخص خواهند شد.
* گاها پیش آمده که بعد از کارنت شدن برخی از دوستان هیچ ایمیلی دریافت نکردند اما با وارد کردن کانفرمیشن نامبرشون در سایت از قرار مصاحبشون مطلع شدند.
* پس از کارنت شدن نیازی به ایمیل زدن و پرسیدن زمان مصاحبه ندارید.

4) درسته که کی سی سی اعلام کرده که تا آخر سپتامبر می تونید فرمها رو ارسال کنید اما با توجه به توضیحات بالا خصوصا بند 2، تا زمانی که شما فرمها رو ارسال نکنید کارنت نمی شوید. پارسال دوستانی بودند که به علت اینکه دیر از برنده شدنشون مطلع شدند فرمها رو دیرتر فرستادند و در نتیجه دیرتر مصاحبه شدند. از برنده های پارسال دوستی هست که اگر زود فرمها رو می فرستاد تا 3 ماه پیش مصاحبه شده بود اما زمان مصاحبه اش ماه بعد است.

5) امسال رویه اعلام برنده ها نسبت به سالهای قبل فرق کرده. پارسال کل برنده ها یکجا اعلام شدند و کیس نامبرها از 1 تا 75000 متغیر بود اما امسال ظاهرا تمامی کیس نامبرهای اعلام شده در مرحله اول زیر 10000 هستند. به نظر می یاد که اگر روند کارنت شدن امسال مشابه پارسال باشد، اکثر برنده ها در ماه اکتبر و نوامبر مصاحبه می شوند.[البته احتمال اینکه روند اعلام کارنت شدگان نسبت به پارسال تفاوت داشته باشه بسیار زیاده] پس اگر زمان ارسال فرمها از زمان کارنت شدنتون دیرتر بشه شما باید قید مصاحبه در اون تاریخها رو بزنید و دیرتر مصاحبه می شوید.

6) پس با توجه به توضیحات بالا شما سعی کنید که حداکثر تا 1 ماه آینده با دقت فرمهاتون رو پر کنید و به کی سی سی ارسال کنید.(دوستانی که بعدا این پست را می خوانند، به تاریخ ارسال این پست توجه لازم را داشته باشند.)

شاید این توضیحات برای افراد قدیمی توضیح واضحات باشه، اما به نظر می رسه که جواب بسیاری از سوالات برنده های جدید باشه و از پرسیدن سوالهای فراوان و اضافه شدن به صفحات این تاپیک جلوگیری میکنه. ضمن اینکه راهنمایی بعضی از دوستان زیاد مناسب نیست. در تاپیکی پستی دیدم که دوستی گفته که تا سپتامبر 2013 برای ارسال فرمها فرصت باقیست. به شدت توصیه می کنم ضمن بهره گیری از مطالب مفید این سایت با مطالعه سایتهای مرجع صحت مطالب عنوان شده از جمله اظهارات خود من رو بسنجید و دانش خودتون رو در این زمینه بالا ببرید.
اگر دوستان سوالی به نظرشون می یاد در پیام خصوصی بپرسن که من در اینجا با ویرایش متن جواب رو اضافه کنم.

موفق باشید
CN:2012AS63XXX
ارسال فرمها: 21 july 2011
سفارت:آنکارا
مصاحبه:june 21
دریافت ویزا:23 June
اولین سفر : 3rd NOV
هزینه ها
سفرنامه
تشکر کنندگان: ali234 ، M_Ti ، mooj ، Linspire ، rezagh ، soheila_chem ، somayyeh ، Salvaa ، asal1907 ، nimo80 ، rose_s ، mahmoodi.h ، mori ، aziking ، honestly2002 ، rose_2000 ، omniali ، Ali DV-2013 ، KOUROSHAVIN ، homayoon13 ، babinj ، shimoda ، مهتاب - 2251 ، 3rip ، narcies1366 ، mhe7857 ، roeentan ، سمانه777 ، Serendipity ، rezazaman ، ensan ، victorygo ، shani89 ، babak_LosAngeles ، r_ent ، hoj_s000 ، maahtab ، iman63ir ، ASALI ، MEHDIREZAEI ، امیر مهاجر ، ashakibafar ، mdna ، Stella ، ranebr ، sayeh_m ، armin1 ، tortori ، aghalli ، lotery2013 ، meton_exir ، amir0_0amir ، mahyar_sni ، hamedjabbary ، mahsa 662547 ، mahdiyegh ، Szsanazsz ، aydinaghajani ، pooyash ، bara unal ، rahimina ، babak 1234 ، viyanaa ، saeed5564 ، a123 ، edachi ، huri ، payam62 ، mk_2002ir ، lottory ، arashkhan82 ، peyman1355 ، zina s ، Ashi_ashi ، SOROUSHSOFT ، babak7 ، mandana12 ، melina0005 ، bardia9 ، ali1234 ، A.d ، رکنی ، rira1982 ، پدی ، bamboo ، barbod2013 ، far-dv2013 ، ملیحه مجید ، Solitude ، naarestan ، hosseinshokri ، mahdi/sh ، farshad0o0 ، vahid7 ، daria ، bayat_r ، talayeh ، rouzbehdarvishi ، nora ، mohammadrezah ، yoosef61 ، رویا زالی ، fereydoooon ، moti1369 ، n4v!d ، feriii ، bmojtaba ، silence7 ، only_flight ، leilaja ، HB_USA ، alip ، mrbonbon ، rohe ، cygnus2 ، honey rahmati ، mehdididam ، MoonGardian ، hoda1983d ، natasha ، myou ، shayan.amr ، e76779 ، mina sh ، mandy ، t.alireza ، rohe honar ، khmp ، Omid-Aria ، MTC ، saeed usa ، mhr.714 ، takpar1371 ، farshadsh ، هادی2013 ، payam900 ، niko ، satin ، jake ، sam110 ، گل نهال ، amintaj ، Niushagh ، burzum ، mehrzad978 ، بهنوش ، oghs ، 2013AS00007OOO ، Ehsan1358 ، kasrafo ، nika ، Hedieh20 ، soooli55 ، farzaam3 ، Leila12020 ، saeed_gh ، ramin_red ، mehrdad.mohajersara ، parsush ، niloofar khorshidsavar ، مرد آزاد ، ARSHIYA USA ، rezaahmadi ، m.mahmoodi ، شهلا 1346 ، DV2014 ، sgkco24 ، DIVE ، سونیک ، hesam.inanloo ، usa lover ، sorena ، soruosh ، SHABAH51 ، meysam3455 ، zepehr ، amin arefi ، ghafari88 ، el333 ، godot ، a.rahaa ، mtcanada ، smh1614 ، qazwsxedcrfv ، zzarin ، tenese ، arezoo00 ، ali_am76 ، ali1358 ، آرش شناور ، ffrfar ، sal0811 ، amohammadiazar ، Tabassomshojaat ، uranus88 ، زری وحدتی ، amiz.abdollah ، sharifian ، arash1392 ، H Pier ، ebi1988 ، ali alaleh ، armin021 ، Danial_4139 ، shlahni ، shatsi ، آلیس-1980 ، kiana11 ، 5ina ، رضا ناصح ، candle ، cpd ، mohammad19911991 ، mrpahlevani ، k98k ، shahryar7021 ، nasam ، azadeh2014 ، Hassan2014 ، azadj1988 ، HERMES7 ، dv2016 ، msar ، ahmad120 ، باران.ح
سلام دوستان عزیز
من بعد از 3 هفته از ارسال مدارک و ایمیل به kcc هنوز تایید نگرفتم. چه کنم دوستان ؟
ممنون از راهنماییتون
تشکر کنندگان: babak_LosAngeles ، ASALI ، امیر مهاجر ، shani89 ، fazelisaber ، amiz.abdollah ، msar

سلام من برای تایید رسیدن مدارکم ایمیل زده بودم که اينو جواب گرفتم:

Thank you for your inquiry.

Due to the large volume of mail processed at KCC on a daily basis, confirmation of receiving your correspondence may not be feasible at this time. If you have submitted your forms, please allow two to four weeks after the mailing of your forms before inquiring about delivery confirmation. If you have not submitted your forms, please do so to ensure that your case can begin processing. Mail is processed in
the order of the date received, thus the importance of submitting your forms in a timely manner.

حالا بايد چكار كنم
منظورشون اينه كه بين 2 تا 4 هفته ديگه دوباره ايميل بزنم يا اينكه ديگه نميخواهد ايمل بزنم و دوباره خودشون جوب ميدن؟
تشکر کنندگان: Niushagh ، nika ، amohammadiazar ، amiz.abdollah ، msar
(2012-06-01 ساعت 22:45)SOROUSHSOFT نوشته:  سلام من برای تایید رسیدن مدارکم ایمیل زده بودم که اينو جواب گرفتم:

Due to the large volume of mail processed at KCC on a daily basis, confirmation of receiving your correspondence may not be feasible at this time. If you have submitted your forms, please allow two to four weeks after the mailing of your forms before inquiring about delivery confirmation. If you have not submitted your forms, please do so to ensure that your case can begin processing. Mail is processed in
the order of the date received, thus the importance of submitting your forms in a timely manner.

حالا بايد چكار كنم
منظورشون اينه كه بين 2 تا 4 هفته ديگه دوباره ايميل بزنم يا اينكه ديگه نميخواهد ايمل بزنم و دوباره خودشون جوب ميدن؟

سلام دوست عزیز
باید 4 هفته صبر کنی و بعد از اون مجددا ایمیل بزنی، من هم همین ایمیل دریافت کردم و چاره ای نیست جز صبر
موفق باشید

(2012-06-01 ساعت 10:34)melina0005 نوشته:  سلام من برای تایید رسیدن مدارکم ایمیل زده بودم که جواب گرفتم البته کیس نامبر من کمتر از 1600 و در جواب برای من اینو فرستادن
KCC is currently scheduling visa numbers for your region for the month of July. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month.

یعنی اینکه از تیر ماه شروع میکنند به کارنت کردن جالا با تجربه ها نظرشون چیه ؟

سلام دوست عزیز
من موضوعی رو که شما مطرح فرمودید رو با دوستان دیگه مطرح کردم و همه براشون جالب بود، چون به بعضی ها جواب دادن که اکتبر یا نوامبر، شما کی این ایمیل رو دریافت کردید ؟
ممنون
(2012-06-02 ساعت 10:53)melina0005 نوشته:  
(2012-06-01 ساعت 22:48)mehdi.pazoki نوشته:  
(2012-06-01 ساعت 22:45)SOROUSHSOFT نوشته:  سلام من برای تایید رسیدن مدارکم ایمیل زده بودم که اينو جواب گرفتم:

حالا بايد چكار كنم

سلام دوست عزیز
باید 4 هفته صبر کنی و بعد از اون مجددا ایمیل بزنی، من هم همین ایمیل دریافت کردم و چاره ای نیست جز صبر
موفق باشید

(2012-06-01 ساعت 10:34)melina0005 نوشته:  سلام من برای تایید رسیدن مدارکم ایمیل زده بودم که جواب گرفتم البته کیس نامبر من کمتر از 1600 و در جواب برای من اینو فرستادن
KCC is currently scheduling visa numbers for your region for the month of July. Please refer to the visa bulletin at www.travel.state.gov to locate the current numbers being processed. This bulletin is updated after the 15th day of each month.

سلام دوست عزیز
من موضوعی رو که شما مطرح فرمودید رو با دوستان دیگه مطرح کردم و همه براشون جالب بود، چون به بعضی ها جواب دادن که اکتبر یا نوامبر، شما کی این ایمیل رو دریافت کردید ؟
ممنون
سلام من به اونا 15 می زدم اونا 21 می جواب دادن البته نوشتن با توجه به شماره کیس من

کیس نامبر شما چند؟؟؟

به من اینو گفتن...ولی تاریخ ندادن....

Your forms have been received and are currently processing. Allow several weeks for processing. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.

Please refer to the visa bulletin on our website at www.travel.state.gov after the 15th of each month to locate the current numbers being processed.

فقط گفته که پراسس رو پرونده شما شروع شده....
شماره کیس : ##20130000 - کنسوگری : آنكارا - مصاحبه : اواخر آبان تعداد : 2نفر - تاریخ دریافت ویزا : 2 روز بعد از مصاحبه
زمان ورود : Feb 2013 - شهر : سنفرانسیسکو ---- سفرنامه بخش
(2012-06-02 ساعت 12:53)aziking نوشته:  
(2012-06-02 ساعت 10:53)melina0005 نوشته:  
(2012-06-01 ساعت 22:48)mehdi.pazoki نوشته:  

حالا بايد چكار كنم

سلام دوست عزیز
موفق باشید

سلام دوست عزیز
ممنون
سلام من به اونا 15 می زدم اونا 21 می جواب دادن البته نوشتن با توجه به شماره کیس من

کیس نامبر شما چند؟؟؟

به من اینو گفتن...ولی تاریخ ندادن....

Your forms have been received and are currently processing. Allow several weeks for processing. Interviews are scheduled numerically based on case numbers that have completed processing.

Please refer to the visa bulletin on our website at www.travel.state.gov after the 15th of each month to locate the current numbers being processed.

فقط گفته که پراسس رو پرونده شما شروع شده....

سلام
شماره من حدود 5000، شماره ملینا هم 1600، پس اگر درست باشه ، شما تا یک ماه دیگه میری برای مصاحبه، پس شروع کن به ترجمه کردن مدارک و حساب بانکی و واکسن ها تا ببینیم چی میشه ...
امیدوارم دوستان دیگه هم اطلاعات بگیرن و اعلام کنند.
موفق باشید
سلام
من هر چی فکر میکنم میبینم که علت اینکه امسال 2 مرحله ایی هست تنها این می وتونه باشه که ببینن چه تعداد دنبال کارشونو میگیرن و مرجله دوم تعداد اونایی که نرفتن دنبالش و اضافه کنن !
پس اگه اینجوری باشه درستش اینه که تا مهر تکلیف گروه اول معلوم شه پس معقوله که از تیر شروع کنن به کارنت کردن
واییییی امیدوارم که این مدت زود بگذره تا بفهمیم چه خبره چون اینا همش حدس و گمانه!
تشکر کنندگان: melina0005 ، امیر مهاجر ، amir0_0amir ، nika ، saeed_gh ، amiz.abdollah ، msar
سلام ببخشيد من درست متوجه شدم كه گفتيد از تير شروع به مصاحبه ميكنن.اخه معمولا از اكتبر شروع به مصاحبه ميكردن .چون من شناسنامم رو دادم واسه تعويض دو ماه طول ميكشه برسه دستم.شماره من 2000 هستش.ميشه لطفا يكي جواب قطعي بده چون تو برنامه ريزي ما تاثير داره. ممنون.
تشکر کنندگان: nika ، shani89 ، amiz.abdollah ، msar
فعلا تا آخر ماه July که بشه مرداد خودمون هنوز مصاحبه DV-2012 ادامه داره. احتمالا اواخر مرداد تازه برنامه ماه October که ميشه اولين سری مصاحبه DV-2013 اعلام ميشه. پس بيخود نگران نباشين. فعلا خبری نيست. خود من به احتمال زياد مصاحبم ميوفته واسه اکتبر (مهر). فعلا هم چون سربازم تا مرداد حتي هنوز پاسپورت هم ندارم. پس لطفا تو دل من و امسال من رو با شايعات خالي نکنين.
تشکر کنندگان: mehdiii ، ASALI ، امیر مهاجر ، shani89 ، moti1369 ، nika ، godot ، amiz.abdollah ، msar
(2012-06-02 ساعت 20:46)melina0005 نوشته:  
(2012-06-02 ساعت 20:24)ehsan_ati نوشته:  فعلا تا آخر ماه July که بشه مرداد خودمون هنوز مصاحبه DV-2012 ادامه داره. احتمالا اواخر مرداد تازه برنامه ماه October که ميشه اولين سری مصاحبه DV-2013 اعلام ميشه. پس بيخود نگران نباشين. فعلا خبری نيست. خود من به احتمال زياد مصاحبم ميوفته واسه اکتبر (مهر). فعلا هم چون سربازم تا مرداد حتي هنوز پاسپورت هم ندارم. پس لطفا تو دل من و امسال من رو با شايعات خالي نکنين.
آقای احسان عزیز اگه منظورتون منم که من ایمیلی که دریافت کرده بودمو عینن پست کردم اینجا و اگه خوب بخونید که نوشته از جولای کارنت می شه و هر 15 ماه هم کنترل کنید ما چیزی خارج از موضوع نگفتیم که شایعه بشه در ضمن اوانایی که kcc کار میکنن طبق برنامه س همه چیشون شما خودتون هم اجتمال میدین اکتبر باشین از کجا میگین اینو ؟ باید پروسه 2012 تموم بشه که ماها شروع شیم و اون هم تاسپتامبره پس ماها همه بعد از اتمام سپتامبر شروع میشیم .
ممنون

خوب ديگه عزیز شما خودت الان حرف منو تاييد کردی. منم ميگم بعد از سپتامبر واسه 2013 شروع میشه. یعنی همون اکتبر. تو ايميلي که شما دريافت کردين گفته بولتن مربوط به July به زودی اعلام ميشه. اما نگفته واسه 2013 که. واسه ما وقتي بولتن آگوست اعلام شد، 2 ماه بعدش یعني اکتبر هم مشخص ميشه.
تشکر کنندگان: mehdiii ، amir0_0amir ، امیر مهاجر ، shani89 ، nika ، amiz.abdollah ، msar
سلام دوستان به این http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...le_dv.html
یه سری بزنین. میبینین که برنده های ۲۰۱۲ تا پایان جون تقریبا تموم شده کارشون و در جولای فقط ۱۳ نفر و در اگوست فقط ۲ نفر در انکارا مصاحبه دارن. پس احتمال اینکه مصاحبه برندگان ۲۰۱۳ از جولای شروع بشه به نظر من خیلی زیاده
C.N:2103AS50xx People:4 Current:10th Jan2013 Interview:14th of March 2013 Administrative processing(3 people's Visa issued on 23th of July), Travel Literatureسفرنامه
تشکر کنندگان: مهتاب - 2251 ، SOROUSHSOFT ، nika ، shani89 ، amiz.abdollah ، msar
(2012-06-02 ساعت 16:53)melina0005 نوشته:  [quote='SOROUSHSOFT' pid='178881' dateline='1338637634']
سلام ببخشيد من درست متوجه شدم كه گفتيد از تير شروع به مصاحبه ميكنن.اخه معمولا از اكتبر شروع به مصاحبه ميكردن .چون من شناسنامم رو دادم واسه تعويض دو ماه طول ميكشه برسه دستم.شماره من 2000 هستش.ميشه لطفا يكي جواب قطعي بده چون تو برنامه ريزي ما تاثير داره. ممنون.

سلام نگران نباشید نگفتم که از تیر مصاحبه میشه معنی اون پیغام کارنت شدن است نه مصاحبه بعد از کارنت شدن تازه زمان مصاحبه رو تعیین میکنن با توجه به تاپیک ها ی سال قبل زمان کارنت شدن تا مصاحبه دو ماهی وقت بوده
[/quot
سلام به همه عزیزان
من با کیس نامبر 6000 اصولا در چه محدوده ای باید منتظر وقت کارنت شدن و متعاقبا مصاحبه باشم؟
ظاهرا باید پسرم رو وسط درس و مشق ببرم مصاحبه!!
ممنون
Case No.2013AS68##
روئیت قبولی:8May2012 تعداد:3
سفارت:آنکارا ، مصاحبه :W4 May2013
مقصدTongueortland OR
نتيجه مصاحبه:Q9+AP
کلیرنس:20آگوستBig Grin
دریافت ویزا:۲۶ آگوستBig Grin
تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، fazelisaber ، nika ، shani89 ، oghs ، amiz.abdollah ، msar
(2012-06-03 ساعت 23:50)mrr777 نوشته:  سلام دوستان به این http://www.usemb-ankara.org.tr/consular/...le_dv.html
یه سری بزنین. میبینین که برنده های ۲۰۱۲ تا پایان جون تقریبا تموم شده کارشون و در جولای فقط ۱۳ نفر و در اگوست فقط ۲ نفر در انکارا مصاحبه دارن. پس احتمال اینکه مصاحبه برندگان ۲۰۱۳ از جولای شروع بشه به نظر من خیلی زیاده

اين ليست مرتبا Update ميشه! مطمئن باشين در Update های بعدی مصاحبه های ماه July بچه های 2012 به لیست اضافه ميشه.
(2012-06-04 ساعت 00:21)ashakibafar نوشته:  
(2012-06-02 ساعت 16:53)melina0005 نوشته:  [quote='SOROUSHSOFT' pid='178881' dateline='1338637634']

سلام نگران نباشید نگفتم که از تیر مصاحبه میشه معنی اون پیغام کارنت شدن است نه مصاحبه بعد از کارنت شدن تازه زمان مصاحبه رو تعیین میکنن با توجه به تاپیک ها ی سال قبل زمان کارنت شدن تا مصاحبه دو ماهی وقت بوده
[/quot
سلام به همه عزیزان
من با کیس نامبر 6000 اصولا در چه محدوده ای باید منتظر وقت کارنت شدن و متعاقبا مصاحبه باشم؟
ظاهرا باید پسرم رو وسط درس و مشق ببرم مصاحبه!!
ممنون

دوست عزیز مصاحبه ها از مهرماه شروع ميشه. اگر مطابق سال های قبل باشه شما مهر يا آبان مصاحبه خواهيد داشت و اگر تعداد کمتري رو کارنت کنن امسال، شايد چند ماه ديرتر. در ضمن اولين سري کارنتي ها هم حدودا 20 مرداد تکليفش مشخص ميشه.

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان