کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
خلاصه وضعیت متقاضیان ویزای نامزدی و ازدواج
همه فارسی بلدن یلدا جان
برای مدیکال باید حتما بری دکتر معتمد سفارت که همون دکتر اونگانه
توی سایت سفارت آدرس و مشاره تلفنشو نوشته
قبل از رفتن هم باید بری انستیتو پاستور و کارت بین المللی واکسیناسیونتو بگیری و با خودت ببری ترکیه
برپای اطلاعات بیشتر به تاپیک واکسیناسیون مراجعه کن
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: girl ، سانازی ، Saeedv13 ، NedaE ، yalda91 ، shabnam.84
بچه های عزیز دیگه دارم به همه چیز شک میکنم. ما مدارک رو 23 جولای فرستادیم K1 هم هست کیسمون فقط رسید مدارک اومده و اینکه سرویس سنتر کالیفرنیا هست و اینا. اما هنوز که هنوزه اپروو نشدیم کیس نامبر هم نداریم خلاصه رو هوا. یه جورایی فک میکنم پرونده من سر کاریه یا اینکه نکنه گم شده .... یک ماه پیش زنگ زدیم گفتن مدارک 16 جولای رو داریم بررسی میکنیم به شما هنوز نرسیده باید صبر کنید. این ماه زنگ زدیم گفتن داریم مدارک 17 جولای رو رسیدگی میکنیم هنوز نرسیدیم به 23 جولای! واقعا برای همه k1 اینقدر طولانیه یا برای من؟
در نگاه کسی که پرواز را نمی فهمد هر چه بیشتر اوج بگیری کوچتر می شوی. «آلبر کامو»
پاسخ
تشکر کنندگان: shabnam.84
بعضی موارد k-1 بوده که 7 ماه هم طول کشیده اپرووشون. بعضیا هم 3 ماهه اپروو میشن. دلیلی برای نگرانی نیست. بخدا فقط شانسیه
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
تشکر کنندگان: shani ، shabnam.84 ، mnpnus ، amir2640 ، girl
(2013-01-18 ساعت 22:08)الهه سابق نوشته:  همه فارسی بلدن یلدا جان
برای مدیکال باید حتما بری دکتر معتمد سفارت که همون دکتر اونگانه
توی سایت سفارت آدرس و مشاره تلفنشو نوشته
قبل از رفتن هم باید بری انستیتو پاستور و کارت بین المللی واکسیناسیونتو بگیری و با خودت ببری ترکیه
برپای اطلاعات بیشتر به تاپیک واکسیناسیون مراجعه کن

ممنون الهه جان.من همه این کارهارو انجام دادم.مرسی از راهنمایی
خدایا فقط به تو پناه میارم خودت دستمو بگیر .آمین Smile
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق
(2012-09-19 ساعت 15:23)MAMALI001 نوشته:  1- نوع ویزا: نامزدی k1
2- همسر و یا نامزد سیتیزن یا گرین کارتی:سیتیزن
3- تاریخ اولین اقدام: 31/07/2012 july
4- تاریخ approve:
5- تاریخ رفتن مدارک به NVC
6- تاریخ تکمیل مدارک در NVC
7- تاریخ رفتن پرونده به سفارت
8- تاریخ مصاحبه
9- تاریخ دریافت ویزا

یعنی میشه همه اینا پرشه!!!!! Smile

چشم روی هم بذاری تموم شده Smile
پاسخ
ازدواجی
سیتیزن
اولین اقدام : جون 2011
تکمیل مدارک : فوریه 2013
منتظر وقت مصاحبه
آنکارا
مقصد : سنفرنسیسکو
CR1

پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، girl ، sib 24
بچه ها من زیاد گشتم که بتونم کسی رو پیدا کنم که k1 باشه و همزمان با من (جولای 2012) مدارک رو فرستاده باشه اما ندیدم. حالا چرا دنبال یکی مثل کیس خودم هستم:
چون من از ارسال مدارکم 8 ماه میگذره (23 جولای فرستادیم)و هیچ خبری نیست جز همون رسیدی که همون اوایل فرستادن و مشخصاتمون توش بود و اینکه مدارک به سرویس سنتر کالیفرنیا فرستاده شده. الان 8 ماهه هیچ خبری نیست و approve نمیشیم. هر چی هم زنگ میزنیم میگن داریم مدارک 18 جولای رو بررسی میکنیم و هنوز به شما که 23 جولای فرستادین نرسیده! الان 3 ماهه داریم زنگ میزتیم همین جواب تکراری رو میدن که غیر معقوله. کسی هم هست (k1) که توی جولای فرستاده باشه و approve شده باشه؟
به نظرم به دروغ میگن که داریم مدارک 18 جولای رو برسیی میکنیم.
در نگاه کسی که پرواز را نمی فهمد هر چه بیشتر اوج بگیری کوچتر می شوی. «آلبر کامو»
پاسخ
بچه ها جون اونایی که وقت مصاحببه گرفتند ازدواجی با سیتی زن بگن چند وقت طول کشیده نامه مصاحبه بیاد و من و از سردر گمی دربیاره .
مرسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسسی
CR1

پاسخ
من 2 ماه و 2 روز، جودی 2 ماه و 10 روز، کاملا 2 هفته
پاسخ
تشکر کنندگان: MONA FB
بچه ها اونايي كه خيلي تجربه دارن در كل ميشه بگيد ويزاي ازدواج بهتره و راحتره يا سيتيزن
پاسخ
تشکر کنندگان:
سوالتون نا مفهومه دوست عزیز
پاسخ
تشکر کنندگان: houmanmir
(2013-04-09 ساعت 12:54)الهه سابق نوشته:  سوالتون نا مفهومه دوست عزیز

منظورم اینه که کدومش راحت تر میشه اقدام کرد؟ زمان کمتری می بره یا در طول پروسه استرش کمتره. چون کسی که تازه گرین کارت گرفته باشه اون مدت زمانی که باید طی کنه سیتیزن بشه تقریبا میشه همون زمانی که می تونه از طریق گرین کارت برای همسرش اقدام کنه.
درکل واسه کسی که تازه گرین کارت گرفته باشه و قصد داره نامزدش و ببره کدوم راه رو پیشنهاد می کنید؟؟؟
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2013-04-07 ساعت 15:11)shani نوشته:  بچه ها من زیاد گشتم که بتونم کسی رو پیدا کنم که k1 باشه و همزمان با من (جولای 2012) مدارک رو فرستاده باشه اما ندیدم. حالا چرا دنبال یکی مثل کیس خودم هستم:
چون من از ارسال مدارکم 8 ماه میگذره (23 جولای فرستادیم)و هیچ خبری نیست جز همون رسیدی که همون اوایل فرستادن و مشخصاتمون توش بود و اینکه مدارک به سرویس سنتر کالیفرنیا فرستاده شده. الان 8 ماهه هیچ خبری نیست و approve نمیشیم. هر چی هم زنگ میزنیم میگن داریم مدارک 18 جولای رو بررسی میکنیم و هنوز به شما که 23 جولای فرستادین نرسیده! الان 3 ماهه داریم زنگ میزتیم همین جواب تکراری رو میدن که غیر معقوله. کسی هم هست (k1) که توی جولای فرستاده باشه و approve شده باشه؟
به نظرم به دروغ میگن که داریم مدارک 18 جولای رو برسیی میکنیم.

من جولای بودم ... k1 هم هستم.. ۳ ماهه هم اپروو شدم ... مصاحبه هم شدم... الان هم ۷۵ روزه که تو اف بی ای چک هستم... سرویس سنترم هم اتفاقا کالیفرنیا بود ... سوالی چیزی اگر داری در خدمتم
کتگوری: k1
مصاحبه: ژانویه 2013 یروان
کلیر: ۲۶ اپریل (۹۱ روز)
ویزا : 10 می//ورود به امریکا:26 می//انگشت نگاری هفته دوم//اجازه کار 2 ماه بعد از انگشت نگاری//گرین کارت 3 ماه بعد از پست کردن مدارک

سفرنامه ی ویزا

مصاحبه گرین کارت
پاسخ
تشکر کنندگان: shani ، الهه سابق
(2013-04-08 ساعت 22:48)الهه سابق نوشته:  من 2 ماه و 2 روز، جودی 2 ماه و 10 روز، کاملا 2 هفته

پس چرا واسه من خبری نشده هنوز . الهه جون امروز همسرم میخواد زنگ بزنه nvc اما این dos نمیدونم چیه ؟
CR1

پاسخ
(2013-04-09 ساعت 14:14)my2220 نوشته:  
(2013-04-09 ساعت 12:54)الهه سابق نوشته:  سوالتون نا مفهومه دوست عزیز

منظورم اینه که کدومش راحت تر میشه اقدام کرد؟ زمان کمتری می بره یا در طول پروسه استرش کمتره. چون کسی که تازه گرین کارت گرفته باشه اون مدت زمانی که باید طی کنه سیتیزن بشه تقریبا میشه همون زمانی که می تونه از طریق گرین کارت برای همسرش اقدام کنه.
درکل واسه کسی که تازه گرین کارت گرفته باشه و قصد داره نامزدش و ببره کدوم راه رو پیشنهاد می کنید؟؟؟
کسی که گرین کارت داره نمیتونه نامزدشو ببره. یا باید صبر کنه تا سیتیزن بشه و بعد نامزدشو ببره یا الان عقد کنه و با گرینکارت همسرشو ببره که 2.5 تا 3 سال طول میکشه
پاسخ
تشکر کنندگان: yalda91 ، barfi1

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان