کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ويزای B1
(2015-09-08 ساعت 02:03)sunnyday نوشته:  
(2015-09-08 ساعت 01:27)rezavfx نوشته:  
(2015-09-07 ساعت 22:44)sunnyday نوشته:  سلام دوستان و عزیزان بزرگوار..... بنده می خواستم واسه ویزای توریستی اقدام کنم و یه ماه برم پیش یکی از آشناهامون و یکم بگردم در آمریکا..... شرایط من بشرح زیر است:
۱- مجرد 27 ساله
۲- سابقه سفر فقط به ترکیه ۳ بار در ۴ سال اخیر در هر سفر حدود یک هفته اقامت
۳- دارای املاک سند دار ششدانگ ( دقیق نمی دونم چن تاست.... حدود دو تا ، سه تا )
۴- مدرک تحصیلی کارشناسی برق قدرت از دانشگاه آزاد
۵- امکان تامین و گرفتن بنک استیتمنت بالا
۶- دارای سابقه کار از 56 ماه گذشته تا به امروز بصورت مستمر در یک شرکت خصوصی مرتبط با رشته تحصیلی ( 56 ماه لیست بیمه تامین اجتماعی)
۷- هیچ نسبت فامیلی در آنجا ندارم
۸- معافیت کفالت از سربازی
۱۰- شخصا دارای شرکت فعال بعنوان مدیر عامل در حوزه خدمات اینترنت و دارای مجوز مربوطه از وزارت بنام خودم
11- تابحال از هیچ کشوری ویزا نگرفتم و ویزای refused هم ندارم.
12- اون دوستی که در آمریکاست .... نیاز هست برام دعوت نامه بفرسته و ایشون پارسال گرین کارت گرفتن و وضع مالی عالی دارن در صورت نیاز به ساپورت و غیره
آیا با شرایط فوق الذکر امکار دریافت ویزا مقدور می باشد؟ چند درصد احتمالش هست؟؟؟؟ و در کدام سفارت؟ و باتوجه به اینکه ممکنه در ۲سال آینده اقدام به ویزای دانشجویی کنم دوست ندارم ویزام رد بشه که رو اون تاثیر بزاره.....

برزگواران ممنون میشم هر شخصی که بتونه منو در این زمینه راهنمایی کنه..... یک دنیا ممنون

و ضمنا امضا بنده متعلق به دوستان من هست و من فقط agent ایشون هستم.....

شرایط شما خویه ولی سفر اوپا ندارید (ویزای شینگن) این یعنی حدود ۴۰٪ امتیاز رو از دست میدید. به دعوت نامه ساپورت مالی احتیاجی نیست ، این ها معمولا برای کسانی هست که فقیرند و تمکن مالی ندارند که هزینه سفر و اقامت خودشون رو تامین کنند، ربطی به شما و اکثر کیس های ایرانی ها پیدا نمیکنه .

ممنون از پاسختون جناب آقای رضا ..... حالا اگر:
۱- واسه شینگن اقدام کنم با این وضعیت چند درصد احتمال دریافت ویزا هست....

۲- اگر شینگن گرفتم و رفتم و برگشتم و بعدا واسه توریستی آمریکا اقدام کنم چقدر شانس دارم و چند درصد؟

مرسی

ببینید قطعی نمیشه گفت ولی ویزای شینگن خیلی تاثیر مثبتی داره. در مرحله بعد
به social and financial tie to home country توجه میکنند یعنی آفیسر میخواد مطمعا بشه شما واقعا فقط قست یک سفر توریستی دارید.
پاسخ
تشکر کنندگان: sunnyday
(2015-09-08 ساعت 02:12)rezavfx نوشته:  
(2015-09-07 ساعت 22:44)sunnyday نوشته:  سلام دوستان و عزیزان بزرگوار..... بنده می خواستم واسه ویزای توریستی اقدام کنم و یه ماه برم پیش یکی از آشناهامون و یکم بگردم در آمریکا..... شرایط من بشرح زیر است:
۱- مجرد 27 ساله
۶- دارای سابقه کار از 56 ماه گذشته تا به امروز بصورت مستمر در یک شرکت خصوصی مرتبط با رشته تحصیلی ( 56 ماه لیست بیمه تامین اجتماعی)
۱۰- شخصا دارای شرکت فعال بعنوان مدیر عامل در حوزه خدمات اینترنت و دارای مجوز مربوطه از وزارت بنام خودم
12- اون دوستی که در آمریکاست .... نیاز هست برام دعوت نامه بفرسته و ایشون پارسال گرین کارت گرفتن و وضع مالی عالی دارن در صورت نیاز به ساپورت و غیره
آیا با شرایط فوق الذکر امکار دریافت ویزا مقدور می باشد؟ چند درصد احتمالش هست؟؟؟؟ و در کدام سفارت؟ و باتوجه به اینکه ممکنه در ۲سال آینده اقدام به ویزای دانشجویی کنم دوست ندارم ویزام رد بشه که رو اون تاثیر بزاره.....

برزگواران ممنون میشم هر شخصی که بتونه منو در این زمینه راهنمایی کنه..... یک دنیا ممنون

شرایط شما خویه ولی سفر اوپا ندارید (ویزای شینگن) این یعنی حدود ۴۰٪ امتیاز رو از دست میدید. به دعوت نامه ساپورت مالی احتیاجی نیست ، این ها معمولا برای کسانی هست که فقیرند و تمکن مالی ندارند که هزینه سفر و اقامت خودشون رو تامین کنند، ربطی به شما و اکثر کیس های ایرانی ها پیدا نمیکنه .

۲- اگر شینگن گرفتم و رفتم و برگشتم و بعدا واسه توریستی آمریکا اقدام کنم چقدر شانس دارم و چند درصد؟

مرسی

به social and financial tie to home country توجه میکنند یعنی آفیسر میخواد مطمعا بشه شما واقعا فقط قست یک سفر توریستی دارید.

متوجه شدم..... خیلی خیلی ممنونم.....

چقدر شانس دارم اگر واسه دوره های آموزشی زبان اقدام کنم ، بهم ویزا بدن؟ ینی غیر توریستی..... فکنم ویزای M میشه..... یا حالا هر کاتگوری....

مرسی بزرگوار
4XXX - جولای ابوظبی - AP - ویزا 27 سپتامبر
مقصد فعلا Ohio - WestLake
In GOD We Trust
Cool
I'm agent of this case. It doesn't belong to me
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2015-09-09 ساعت 02:48)sunnyday نوشته:  
(2015-09-08 ساعت 02:12)rezavfx نوشته:  
۱- مجرد 27 ساله

مرسی

متوجه شدم..... خیلی خیلی ممنونم.....

چقدر شانس دارم اگر واسه دوره های آموزشی زبان اقدام کنم ، بهم ویزا بدن؟ ینی غیر توریستی..... فکنم ویزای M میشه..... یا حالا هر کاتگوری....

مرسی بزرگوار

خواهش میکنم ، بنظر من برای زبان ویزا از ایران نمیدن میتونید پذیرش فوق لیسانس بگیرید از یک دانشگاه و عنوان کنید اول میخواهید یه دوره کوتاه زبان در همون دانشگاه بگذرونید. البته نمیدونم اصلا کمکی به برنامه شما میکنه یا نه .در هر حال موفق باشید.
پاسخ
تشکر کنندگان:
(2012-06-21 ساعت 01:03)الهه سابق نوشته:  
(2012-06-20 ساعت 03:48)ehsan99 نوشته:  دوست عزيز پس مثلا ممکنه يه ويزای يک ماهه يا بقول شما سه ماهه بدن اما زمان ورود معلوم ميشه که من نهايتا چقدر ميتونم بمونم.درسته؟
کنفرانس من 3 روزست اما حتی اگه دو هفته اي هم بهم بدن خوبه ...من ميترسم نکنه يه ويزايی باشه که روز قبل کنفرانس بتونم برم و فردای کنفرانس هم مجبور باشم بيام بيرون...آيا ممکنه اينجوری ويزا بدن يا مينمم دو هفتست ?

نه، ببینید مفهوم ویزای 3ماهه به این معنی هستش که مثلا اگه به شما ویزای سه ماهه بدن یعنی شما حداکثر تا 3ماه آینده باید وارد آمریکا شده باشید و مثلا اگه 3ماهو 1روز بعد از تاریخ صدور ویزا بخواهید برید، دیگه ویزاتون باطله. این کلمه ویزای چندماهه به این مفهومه. معمولا هم ویزا 3 یا 4 ماهه هستش و فرصت دارید طی 3 یا 4 ماه آینده از ویزاتون استفاده کنید.
ولی مدت زمانیو که میتونید توی آمریکا بمونید آفیسر فرودگاه تعیین میکنه که معمولا به همه 6 ماه یا 3 ماهو میدن.
در مورد ویزاتون هم هروقت صادر بشه شما تا 3 ماه فرصت دارید ازش استفاده کنید مگر اینکه توی سفارت بگن ویزاتون 2 هفته ایه که بعید میدونم. و دراینصورت یعنی طی 2 هفته آینده باید رفته باشید. وقتی هم رفتید آفیسر فرودگاه صددرصد مدت زمان موندن شما رو 2،3 روز نمیزنه واستون. حداقلش اینه که 3 ماه واستون بزنه. مگراینکه چون بخاطر کنفرانس دارید میرید و اگه احیانا موضوع کنفرانس موضوع حساسی باشه، احتمال خیلی کمی هست که کمتر از 3 ماه واستون بزنه. ولی قطعا 2،3 روز نمیزنه. مطمئن باشید.

یعنی این اراجیفا چیه آخه؟؟؟؟ ویزا که ۳ ماهه باشه ار لحظه صدور ۳ ماه اعتبار داره!!! به افسر تو فرودگاه چه ربطی داره آخه؟؟ اه اعصاب نمی زارین برای آدم
از سال ۲۰۰۱ آمریکا هستم، داروساز و در کالیفرنیا
پاسخ
تشکر کنندگان:

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان