کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
ويزای B1
(2013-02-14 ساعت 21:42)الهه سابق نوشته:  1- شانستون زیاده فقط گواهی اشتغال به تحصیلو ببرید
2- یکی از دوستان هم اتفاقا لاتاری برنده شده بود ولی b-1 گرفت. البته ایشون ساکن لندن بود و از لندن اقدام کرده بود
3- خوب نباید توی فرمهای لاتاری مینوشتید طلاق گرفتید. مدارک که واسه لاتاری میخواهید بفرستید میخواهید چکار کنید؟ اونا اصلا واسشون هضم نشده است که یکی طلاق بگیره و بعد اسم شوهرش از شناسنامش پاک بشه. بنظرم اسم اون فرد رو بنویسید و بگید عقد موقت کرده بودید و ثبت قانونی نشده بوده و شما هم نمیدونستید که از نظر قوانین آمریکا عقد موقتی که ثبت نشده، ازدواج محسوب نمیشه. هم به kcc اینو بگید واسه لاتاریتون، هم به سفارت واسه b-1 تون.
4- بین 3-6 ماه میتونید بمونید، بستگی به نظر آفیسر اداره مهاجرت که توی فرودگاه مستقره داره
5- این موردو نمیدونم راستش

یا اصلا بهتره بگید مجرد بودید و کلا قضیه ازدواجو منکر بشید و بعدا برای KCC توضیح بدید که اشتباه پر کردید فرمو. این بهتره
برای حل مشکل اشتباه نوشتن وضعیت تجرد، میتونید به تاپیک زیر مراجعه کنید و تجربیات دوستان رو در این زمینه ببینید
http://mohajersara.com/thread-5187.html

.

الهه جان ممنون بابت جواب/ من کلا از اونجایی کلیه مدارکم ترکیه بخصوص اقامتم مجرد ذکر کردم راه حل دوم انتخاب کردم که اشتباه کردم. الان واسه 28 فوریه وقت مصاحبه دارم تا از من نپرسیده که چیزی نگم/ راستی توصیه هم دارید ممنون میشم بگید
پاسخ
تشکر کنندگان: الهه سابق ، msar
من ویزای b1 گرفتم واسه یک کنفرانس 13 june است اما می خواستم یک ماه قبلش وارد شم و بگردم اما تایپ ویزام فقط b1 است ایا تو فرودگاه اجازه ورود میدن؟؟؟؟؟؟ مشکلی پیش نمی یاد
پاسخ
تشکر کنندگان: msar
متاسفانه اینو نمیدونم حتما از سفارت بپرسید
ویزا ازدواجی/اقدام اول ژانویه 2012/ اپروو: اول جون/گرفتن کیس نامبر آخر جولای/تکمیل مدارک در NVC: سوم ژانویه 2013/مصاحبه: آخر اپریل 2013/ویزا یکضرب از ابوظبی
پاسخ
سلام دوستان

سوالی داشتم

چند وقت پیش برای ویزای B1 اقدام کردم (از طریق سفارت آمریکا در آنکارا) ولی زمان مصاحبه نمی داد

بنابراین مجبور شدم از طریق دبی اقدام کنم که خدا رو شکر وقت داشتند و زمان مصاحبه گرفتم که سه شنبه همین هفته است

ولی یک مشکلی هست و اونم اینکه من فرم DS- 160 رو برای آنکارا پر کردم
الان تو صفحه confirm ام به عنوان location زده آنکارا ولی مصاحبم در دبی هست

آیا این قضیه مشکلی ایجاد خواهد کرد؟ من باید یک بار دیگه این فرم رو پر کنم...می ترسم پر کردن دوباره فرم مشکل ساز بشه

لطفا راهنمایی کنید
سپاسگزارم
پاسخ
(2013-04-20 ساعت 01:55)Sh_Mohajer نوشته:  سلام دوستان

سوالی داشتم

چند وقت پیش برای ویزای B1 اقدام کردم (از طریق سفارت آمریکا در آنکارا) ولی زمان مصاحبه نمی داد

بنابراین مجبور شدم از طریق دبی اقدام کنم که خدا رو شکر وقت داشتند و زمان مصاحبه گرفتم که سه شنبه همین هفته است

ولی یک مشکلی هست و اونم اینکه من فرم DS- 160 رو برای آنکارا پر کردم
الان تو صفحه confirm ام به عنوان location زده آنکارا ولی مصاحبم در دبی هست

آیا این قضیه مشکلی ایجاد خواهد کرد؟ من باید یک بار دیگه این فرم رو پر کنم...می ترسم پر کردن دوباره فرم مشکل ساز بشه

لطفا راهنمایی کنید
سپاسگزارم
بله حتما باید دوباره پر کنید و محل مصاحبتون رو تغییر بدید و شماره کانفیرم جدید رو هم در اکانتتون توی سایت http://usvisa-info.com وگرنه روز مصاحبه مصاحبه نخواهید شد.
روزی که من مصاحبه داشتم از یک نفر که فرمش رو برای قبرس پر کرده بود و فراموش کرده بود به ایروان تغییر بده مصاحبه نکردند و خوشبختانه تونست بره توی یه هتل نزدیک سفارت فرمش رو از اول آپدیت کنه و بیاره و دیگه لحظات آخر رسید.
پاسخ
سلام دوستان.. کسی‌ اینجا هست که ویزا ب۱ گرفته باشه برای شرکت در کنفرانس رفته باشه آمریکا؟ نیاز به راهنمایی دارم... گواهی عدم سوئ پیشینه لازمه آیا برای این نوع ویزا؟ اصلا امکان گرفتن این ویزا کمه یا زیاد؟ و برای ثابت کردن اینکه بر میگردیم بعد کنفرانس چه مدرکی‌ باید ارائه بدیم ؟ تو سایتش نوشته بود حسابِ بانکی‌ و شغل.. اگر دانشجو باشی‌ و شغل نداری چجوری باید قانع شون کرد که بر میگردیم؟ حساب بانکی‌ چه مقدار باشه حدوداً؟ خیلی‌ ممنون میشم پاسخ بدین شدیدا به راهنماییتون احتیاج دارم فرصتم کمه... با تشکر
پاسخ
سلام دوستان

من و همسر و دخترم ویزای مهاجرتی کانادا رو بتازگی گرفتیم .....اما قبل رفتن به کانادا میخوایم به یکی از بستگان در امریکا سری بزنیم.... چقدر احتمال داره یکضرب به ما ویزا بدن ؟؟؟؟؟؟ چون ما قبلا حسابی چک شدیم برای کانادا .....

باید دعوتنامه هم داشته باشیم یا لازم نیست؟؟؟؟

ویزا b1 یا b2 ؟؟؟؟؟

منونممممممم
پاسخ
کسی یعنی نیست جواب سوال ما رو بده؟
پاسخ
(2013-11-02 ساعت 12:52)sars123 نوشته:  سلام دوستان

من و همسر و دخترم ویزای مهاجرتی کانادا رو بتازگی گرفتیم .....اما قبل رفتن به کانادا میخوایم به یکی از بستگان در آمریکا سری بزنیم.... چقدر احتمال داره یکضرب به ما ویزا بدن ؟؟؟؟؟؟ چون ما قبلا حسابی چک شدیم برای کانادا .....

باید دعوتنامه هم داشته باشیم یا لازم نیست؟؟؟؟

ویزا b1 یا b2 ؟؟؟؟؟

منونممممممم
- من بعد از سه بار سفر به آمریکا بازم نزدیک 5 ماه هست منتظرم و پروسه کلیرنس اصلا به ویزای کانادا ربطی نداره و مدت زمان مشخصی نداره متاسفانه
- ویزای توریستی نیاز به دعوت نامه نداره
- B2
پاسخ
(2014-01-18 ساعت 17:36)Godric نوشته:  یک سوال از دوستان داشتم
بنده دعوت نامه شرکت در یک نمایشگاه بین المللی تقریبا بزرگ در آمریکا را داریم که در لاس وگاس برگذار میشود / جدا از این دعوت نامه یک دعوت نامه اختصاصی از یک از غرفه داران همون نمایشگاه رو هم دارم که دعوت کرده از من تا در اون نمایشگاه بهشون ملحق بشم

شرایط کلی هم این هست که یک شرکت به اسم خودم دارم و یک شرکت هم در امارات داریم ( اسمی از من رسما در شرکت اماراتی قید نشده اما میتونم نامه یا معرفی نامه و یا تاییده بگیرم )

۲ تا پرینت بانکی گرفتم که هر ۲ حساب قدیمی و به اسم خودهم هست گردش سالیانه یکی از حساب های ۱۷۰ میلیون و دیگری ۷۸۰ میلیون بوده است ولی مانده حساب هر ۲ بانک در حال حاضر حدود ۵۰ میلیون میباشد مجموعا

توی فرم 160 هم مدت زمان اقامت رو ۶ روز زدم

میخواستم ببینم مانده حساب ها کم نیست ؟ ( فعلا بیشترش نمیتوانم بکنم ) چقدر شانس دارم با اینکه ۲ دعوت نامه دارم و شرکت در ایران به اسمم هست و دعوت نام به اسم شخص و شرکت ( هر ۲ ) ارسال شده یعنی نوشته شده اقای فلانی از شرکت فلان دعوت میشود

خودم مجردم و ۲۷ سالمه

مدارک هم پرینت ۲ بانک / ۲ دعوت نامه / مدارک ترجمه شده شرکتم رو فعلا دارم

فکر میکنید چقدر شانس دارم ؟
لطفاً سؤالتون رو چند جا نپرسيد قبلاً شما سؤال کرديد و به سؤال شما پاسخ داده شده.
ارسال : 79
http://mohajersara.com/thread-3926-page-6.html
مسائل مالی به اندازه سفر های قبلی و مجرد بودن براشون مهم نيست
Cool
پاسخ
تشکر کنندگان: vahid.vp ، Godric ، msar
سلام من براي شركت در كنگره دندانپزشكي دعوت نامه دارم و پدرم در هم به عنوان guest به همراه خودم معرفي كردم و براي ايشون هم دعوت نامه فرستادن. مي خواستم بدونم الان ويزاي ايشون هم از نوع b1 طبقه بندي ميشه يا بايد b2 اقدام كنم ؟ در ضمن براي شركت در كنگره ها كدوم سفارت بهتر ويزا ميده؟ من شنيدم تركمنستان خيلي خوبه ! ممنون ميشم راهنماييم كنيد
پاسخ
(2014-06-12 ساعت 02:30)Roya91b نوشته:  سلام من براي شركت در كنگره دندانپزشكي دعوت نامه دارم و پدرم در هم به عنوان guest به همراه خودم معرفي كردم و براي ايشون هم دعوت نامه فرستادن. مي خواستم بدونم الان ويزاي ايشون هم از نوع b1 طبقه بندي ميشه يا بايد b2 اقدام كنم ؟ در ضمن براي شركت در كنگره ها كدوم سفارت بهتر ويزا ميده؟ من شنيدم تركمنستان خيلي خوبه ! ممنون ميشم راهنماييم كنيد
برای پدرتون b2 ميشه .
در مورد کدوم سفارت بهتر ويزا ميده هيچ فرقی نداره و اسمان خدا همه جا يه رنگه ( قوانين سفارت ها يکی هست )
اگر انگليسيتون خوب هست ميتونيد از ترکمنستان اقدام کنيد آنجا به فارسی مصاحبه نميکنن.
Cool
پاسخ
(2014-06-12 ساعت 03:05)Kurosh_Salehi نوشته:  
(2014-06-12 ساعت 02:30)Roya91b نوشته:  سلام من براي شركت در كنگره دندانپزشكي دعوت نامه دارم و پدرم در هم به عنوان guest به همراه خودم معرفي كردم و براي ايشون هم دعوت نامه فرستادن. مي خواستم بدونم الان ويزاي ايشون هم از نوع b1 طبقه بندي ميشه يا بايد b2 اقدام كنم ؟ در ضمن براي شركت در كنگره ها كدوم سفارت بهتر ويزا ميده؟ من شنيدم تركمنستان خيلي خوبه ! ممنون ميشم راهنماييم كنيد
برای پدرتون ميشه .
در مورد کدوم سفارت بهتر ويزا ميده هيچ فرقی نداره و اسمان خدا همه جا يه رنگه ( قوانين سفارت ها يکی هست )
اگر انگليسيتون خوب هست ميتونيد از ترکمنستان اقدام کنيد آنجا به فارسی مصاحبه نميکنن.

الان براي پدرم بايد B2 اقدام كنم يا b1?
پاسخ
(2014-06-12 ساعت 15:38)Roya91b نوشته:  
(2014-06-12 ساعت 03:05)Kurosh_Salehi نوشته:  
برای پدرتون ميشه .

الان براي پدرم بايد B2 اقدام كنم يا b1?
B2
Cool
پاسخ
سلام من برای شرکت در کنگره در فرم ds160 باید گزینه B1 رو انتخاب کنم یا B1/B2 ??? ممنون میشم زود جواب بدید زودتر این فرمو باید تکمیل کنم
پاسخ

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان