کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2013-09-03 ساعت 17:31)goneyy نوشته:  سلام بچه ها
من خیلی نگرانم هنوز برای من نامه تاریخ مصاحبه جایگرین نامه قبولی نشده هنوز واسه کسی نامه میاد؟
2 هفته پیش زنگ ردم کی سی سی گفتن مدارکت رسیده و داریم بررسی می کنیم و بعدش هم 2 تا ایمیل برام اومد با متنهای کاملا مشابه با یک تفاوت کوچیک.نوشته بود مدارک شما رسیده و در انتظار هست برای بررسی بیشتر برای پروسه ویزا و الان کی سی سی مشغول برنامه ریزی برای مصاحبه های ماه سپتامبر هست و تفاوت دو تا ایمیل همین جا بود که تو اون یکی ایمیل به جا ماه سپتامبر نوشته بود ماه اکتبر.
حالا من باید چکار کنم خیلی نگرانم نکنه دعوتم نکنن واسه مصاحبه چون دیر قبولیمو فهمیدم و مدارکمو دیر فرستادم؟
دوست عزيز بهتره با تماس و ايميل مكرر به كي سي سي ، اومدن نامه دومتون را پيگيري كنيد، چون زمان خيلي اندكي داريد
c/n:2013AS97xx ، برنده مرحله دوم . تاریخ رویت قبولی:31 اکتبر(10آبان91)
تاریخ ارسال فرمها: 7نوامبر، آرامکس❤ 2نفر❤ تاريخ كارنت شدن:10مي? نامه دوم:17می
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
منتظرسراي ٢٠١٣ - سفرنامه - ١١٨ مهاجرسرا - منتظرسراي ٢٠١٤ - جمع بندي كليرنس٢٠١٣
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، roeentan ، aghaghia
(2013-09-03 ساعت 17:33)گل نهال نوشته:  
(2013-09-03 ساعت 17:31)goneyy نوشته:  سلام بچه ها
من خیلی نگرانم هنوز برای من نامه تاریخ مصاحبه جایگرین نامه قبولی نشده هنوز واسه کسی نامه میاد؟
2 هفته پیش زنگ ردم کی سی سی گفتن مدارکت رسیده و داریم بررسی می کنیم و بعدش هم 2 تا ایمیل برام اومد با متنهای کاملا مشابه با یک تفاوت کوچیک.نوشته بود مدارک شما رسیده و در انتظار هست برای بررسی بیشتر برای پروسه ویزا و الان کی سی سی مشغول برنامه ریزی برای مصاحبه های ماه سپتامبر هست و تفاوت دو تا ایمیل همین جا بود که تو اون یکی ایمیل به جا ماه سپتامبر نوشته بود ماه اکتبر.
حالا من باید چکار کنم خیلی نگرانم نکنه دعوتم نکنن واسه مصاحبه چون دیر قبولیمو فهمیدم و مدارکمو دیر فرستادم؟
دوست عزيز بهتره با تماس و ايميل مكرر به كي سي سي ، اومدن نامه دومتون را پيگيري كنيد، چون زمان خيلي اندكي داريد
سلام و عرض ادب،دوست عزیز لینک زیر رو هم مرتب چک کن :
https://www.dvlottery.state.gov/ESC/
اگر ایمیلی برات آمده باشه و مثلا اشتباهی پاکش کرده باشی این لینک بسیار کارسازه ،اگر وقت سفارت برای شما تعیین شده باشه از این لینک هم متوجه میشه شد
تشکر کنندگان: گل نهال ، tajhizgaran ، roeentan ، majid194 ، aghaghia ، ikamaly
سلام دوستان
من همین الان که 6 سپتامبره نامه قبولیم تبدیل شده به نامه وقت مصاحبه اما تاریخ مصاحبه رو که دیدم سکته کردم 10 سپتامبر!!!
نمی دونم خوشحال باشم یا ناراحت.اولا میخوام بدونم اصلا تاریخ رو درست فهمیدم یا نه؟تاریخ همونیه که نوشته Interview appointment و زیرش اسم آنکارا و آدرس سفارت رو نوشته و بعدش یه تاریخ و ساعت؟اگه همین باشه که بدبخت شدم آخه فردا 7 سپتامبره من چطوری برم واسه معاینه و جواب بگیرم تازه اصلا نمی دونم چه مدارکی ببرم؟تو رو خدا کمکم کنید چه مدارکی باید ببرم؟؟اصلا باید مدارکو قبل از رفتن پست کنم سفارت؟ یا با خودم ببرم؟؟هیج ایمیلی از سفارت هم ندارم تازه چطوری باید از کلینیک آنکارا واسه معاینات وقت بگیرم؟مبلغ مصاحبه رو کی و کجا باید بپردازم؟؟تو رو خدا یه سری اطلاعات کامل به من بدید.
تشکر کنندگان: گل نهال ، abshar_wf ، maria2000
(2013-09-07 ساعت 00:50)goneyy نوشته:  سلام دوستان
من همین الان که 6 سپتامبره نامه قبولیم تبدیل شده به نامه وقت مصاحبه اما تاریخ مصاحبه رو که دیدم سکته کردم 10 سپتامبر!!!
نمی دونم خوشحال باشم یا ناراحت.اولا میخوام بدونم اصلا تاریخ رو درست فهمیدم یا نه؟تاریخ همونیه که نوشته Interview appointment و زیرش اسم آنکارا و آدرس سفارت رو نوشته و بعدش یه تاریخ و ساعت؟اگه همین باشه که بدبخت شدم آخه فردا 7 سپتامبره من چطوری برم واسه معاینه و جواب بگیرم تازه اصلا نمی دونم چه مدارکی ببرم؟تو رو خدا کمکم کنید چه مدارکی باید ببرم؟؟اصلا باید مدارکو قبل از رفتن پست کنم سفارت؟ یا با خودم ببرم؟؟هیج ایمیلی از سفارت هم ندارم تازه چطوری باید از کلینیک آنکارا واسه معاینات وقت بگیرم؟مبلغ مصاحبه رو کی و کجا باید بپردازم؟؟تو رو خدا یه سری اطلاعات کامل به من بدید.
مباركه دوست عزيز نامه مصاحبه تون
شما چون وقت نداريد، مشكلي نيست و لازم به پست مدارك هم نيست، به دكتر اونگان هم ايميل بزنيد ولي اينروزا دوستايي كه واسه تمديد مديكال رفته بودن، گفتن خيلي واسه وقت قبلي سخت نميگيره و اينكه در هر صورت بعيد ميدونم شما اگه دكتر هم روز دوشنبه بريد، جوابش واسه سه شنبه حاضر بشه ولي مهم نيست، فوقش نقص مدرك ميخوريد كه ايشالا اگه ويزاي يه ضرب گرفتيد، فرداي مصاحبه تون ميبريد ميديد نتيجه مديكالتون را و اگه هم كليرنس خورديد كه وقتي كلير شديد با پاستون تحويل ميديد
بهتره به امضاي saeedv13 مراجعه كنيد و كليه مدارك لازم واسه مصاحبه رو ببريد با خودتون
فعلاً فقط به فكر رفتن و رسوندن خودتون به مصاحبه باشيد حتي اگه پرواز گير نيومد، با اتوبوس بريد و فقط به رسيدن به تايم مصاحبه فكر كنيد
مصاحبه: ایروان ٨ جولاي. كليرنس: ٨ آگوست. دريافت ويزا: ١٤ آگوست . ورود به آمريكا: ٦ دسامبر٢٠١٣ ،سياتل
تشکر کنندگان: noura ، aghaghia ، Saeedv13 ، elmira_fa ، maria2000 ، nedaba
(2013-09-07 ساعت 00:58)گل نهال نوشته:  
(2013-09-07 ساعت 00:50)goneyy نوشته:  سلام دوستان
مباركه دوست عزيز نامه مصاحبه تون
شما چون وقت نداريد، مشكلي نيست و لازم به پست مدارك هم نيست، به دكتر اونگان هم ايميل بزنيد ولي اينروزا دوستايي كه واسه تمديد مديكال رفته بودن، گفتن خيلي واسه وقت قبلي سخت نميگيره و اينكه در هر صورت بعيد ميدونم شما اگه دكتر هم روز دوشنبه بريد، جوابش واسه سه شنبه حاضر بشه ولي مهم نيست، فوقش نقص مدرك ميخوريد كه ايشالا اگه ويزاي يه ضرب گرفتيد، فرداي مصاحبه تون ميبريد ميديد نتيجه مديكالتون را و اگه هم كليرنس خورديد كه وقتي كلير شديد با پاستون تحويل ميديد
بهتره به امضاي saeedv13 مراجعه كنيد و كليه مدارك لازم واسه مصاحبه رو ببريد با خودتون
فعلاً فقط به فكر رفتن و رسوندن خودتون به مصاحبه باشيد حتي اگه پرواز گير نيومد، با اتوبوس بريد و فقط به رسيدن به تايم مصاحبه فكر كنيد

سلام و عرض تبریک،دوست عزیز شما مدارک و ترجمه هاتوتن آمادست ؟
تشکر کنندگان: گل نهال
دوست عزیز ممنون از راهنماییتون اما نفهمیدم کجا باید برم برای دیدن مدارک لازم.می شه یک مرتبه دیگه بنویسید؟ضمنا اگر شماره تلفن منشی دکتر اونگان را دارین خواهشا بم بدین
عذر خواهی می کنم برای این همه سوال اما واقعا وقت خوندن تاپیکها رو ندارم به من کمک کنید.راجع به اسپانسر می شه اسپانسرم فرمی رو که باید پر کنه را برام ایمیل کنه چون 100 درصد نمی تونه فرم را 3روزه واسه من یا حتی آنکارا ایمیل کنه.
ضمنا مبلغ مصاحبه رو کجا و کی باید بپردازم و چقدره؟
تشکر کنندگان: tajhizgaran
(2013-09-07 ساعت 01:47)goneyy نوشته:  دوست عزیز ممنون از راهنماییتون اما نفهمیدم کجا باید برم برای دیدن مدارک لازم.می شه یک مرتبه دیگه بنویسید؟ضمنا اگر شماره تلفن منشی دکتر اونگان را دارین خواهشا بم بدین
عذر خواهی می کنم برای این همه سوال اما واقعا وقت خوندن تاپیکها رو ندارم به من کمک کنید.راجع به اسپانسر می شه اسپانسرم فرمی رو که باید پر کنه را برام ایمیل کنه چون 100 درصد نمی تونه فرم را 3روزه واسه من یا حتی آنکارا ایمیل کنه.
ضمنا مبلغ مصاحبه رو کجا و کی باید بپردازم و چقدره؟

مبلغ330دلار توی سفارت میدی بهشون
اصل مدارک و ترجمه هات رو ببر ترجمه هارو اونجا بده بهشون چون فرصتی نیست که پستشون کنی.یه پیام خصوصی هم بهت دادم.
**2013AS19 رویت قبولی: 7 می 2013ارسال مدارک23 می ،دریافت نامه دوم 2 july ؛،مصاحبه هفته اول سپتامبر آنکارا صورتی ,1نفر کلیر بعد از 13 روز،به ما که رسید ویزا تموم شد.
تشکر کنندگان: aghaghia ، گل نهال ، maria2000
دوست عزیز اما تو نامه وقت مصاحبه نوشته این مبلغ رو حتما قبل از مصاحبه باید پرداخت کرده باشی یعنی منظورشون همینه که همون روز مصاحبه باید تو سفارت بدم؟به بانک باید بدم یا خودشون می گن به کجا بدم؟
تشکر کنندگان: Chosey
دوست عزیز اصلا هنوز نمی دونم چه مدارکی لازم دارم؟
تو رو خدا اگه شما می دونین همین جا واسم بنویسین چه مدارکی لازمه ببرم به خدا وقت و تمرکز خوندن تاپیکها رو ندارم واقعا نمی دونم این کارشون چه معنی داره که وقت مصاحبه یکی رو 4 روز!! قبلل بهش اعلام می کنن؟؟!
تشکر کنندگان: tajhizgaran ، mohammadg846
(2013-09-07 ساعت 02:40)goneyy نوشته:  دوست عزیز اصلا هنوز نمی دونم چه مدارکی لازم دارم؟
تو رو خدا اگه شما می دونین همین جا واسم بنویسین چه مدارکی لازمه ببرم به خدا وقت و تمرکز خوندن تاپیکها رو ندارم واقعا نمی دونم این کارشون چه معنی داره که وقت مصاحبه یکی رو 4 روز!! قبلل بهش اعلام می کنن؟؟!

هزینه در سفارت ازتون گرفته میشه..
مدارک برای آنکارا
مدارک برای ایروان
لیست مدارک به زبان پارسی
CN:2014AS60XX/Yerevan:13May;Got it
فایل تصویری ساخت اکانت برای پرداخت 165$ توسط azar1348
لاتاری از آغار تا پایان♪♪♪سایت CEAC از زبان عموسعید♪♪♪چگونه کاربر حرفه‌ای مهاجرسرا شویم؟♪♪♪ 118 مهاجرسرا
از جواب دادن به سوالات مهاجرتی در پیام خصوصی معذورم، اطلاعاتی به پست های اول تاپیک ها اضافه شده که میتونید مطالعه کنید.
مـنـتــــظـــــــــــــرســـــــــــــــــرا
(2013-09-07 ساعت 02:40)goneyy نوشته:  دوست عزیز اصلا هنوز نمی دونم چه مدارکی لازم دارم؟

330 دلار برای هر نفر تو خود سفارت دستی ازتون میگیرن.
برای ترجمه مدارک نمیدونم با این وقت کمی که دارید میشه کاری انجام داد یا نه
شناسنامه
کارت پایان خدمت
عقدنامه ( در صورت متاهل بودن )
آخرین مدرک تحصیلی
مدارک کاری
نامه تمکن مالی که بانک بهتون باید بده
نامه ثبت نام ptt
2 قطعه عکس 5.5

اینارو باید فارسی هاشو ترجمه کنید و مهر دارالترجمه داشته باشه حتما. بعد با اصلش ببرید سفارت

در ضمن کارت واکسن بین المللی هم برای دکتر لازمه که از پاستور بگیرید
کیس نامبر 2018AS00002xxx تعداد افراد کیس سه نفر//سفارت آنکارا// ارسال فرم اول ، چهاردهم می

خدا جووووونم به امید خودت..❤️❤️❤️??
بچه ها هنوز هم کـــــــــــــــــــــــــــسی مونده که نرفته باشه مصاحبـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه ؟؟؟؟
شماره کیس:2013AS00106## تاریخ رویت قبولی:OCT 23
کنسولگری:ایروان تعداد افراد منظور در کیس :1 ارسال فرمهای سری اول:25 OCT مصاحبه : هفته اول اگوست , ویزا : ------
تشکر کنندگان:
(2013-09-22 ساعت 17:37)Chosey نوشته:  بچه ها هنوز هم کـــــــــــــــــــــــــــسی مونده که نرفته باشه مصاحبـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــه ؟؟؟؟

كاربر kazemjan ، ٢٣ سپتامبر ساعت ٩ صبح، در ايروان مصاحبه دارن، البته نميدونم با اين اوضاع چي ميشه مصاحبه شون
تشکر کنندگان: aghaghia ، dana ، amairmonre ، ffrfar ، USA2014 ، Chosey ، KIMIA2005 ، mehrdad pharm
به همه بچه های 2013 خسته نباشید میگم
برنامه 2013 پر از سورپرایز های خوب و خیلی بد بود
هنوز باور این قضیه آخر برام سخته
امیدوارم همگی در زندگی موفق باشیم
با تشکر از همه

ایکاش این قضیه آخر دروغ اول آوریل بود ای کـــــــــــــــــــــــــــــــــاش
شماره کیس:2013AS00106## تاریخ رویت قبولی:OCT 23
کنسولگری:ایروان تعداد افراد منظور در کیس :1 ارسال فرمهای سری اول:25 OCT مصاحبه : هفته اول اگوست , ویزا : ------

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان