کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
[quote][quote='sce' pid='209838' dateline='1346678428']
دوستای عزیز.
من اگه این سوالو مطرح کردم صرفا به خاط اینه که خودتون الان وضعیت من و هرکس دیگه باید واستون خیلی واضح باشه.این موقعیت کمتر واسه کسی اتفاق میافته و هیچ کس هم دوست نداره اونو از دست بده.بحث خالی کردن توی دل کسی هم مطرح نیست.بدبختی ما ایرانیها این جاست که اینقد تو ایران واسه هرکاری موضوعاتو پیچیده و سخت می کنن که فکر می کنیم همه جا همین طوریه.اگه اونجا هم اینطوری بود که مثل آب خوردن لاتاری نمی ذاشتن که هرکس با کمترین و حداقل وضعیت تحصیلی و مالی هم بتونه بره.به عنوان نمونه خود بنده.من حداقل 5 نفر آدم کاملا مطمئن از فامیل که می تونم روشون کامل حساب باز کنمو واسه اسپانسر شدن دارم.ولی ترجیح می دم با دارایی خودم برم.مضافا این که خدمت دوست عزیزی که گفتند چرا مساله رو پیچیدش می کنیین باید عرض کنم که دوست من،من تنها داراییم تو این کشور یه خونه 75 متریه که سند به نام خودمه.حساب بانکی آنچنانی هم ندارم.ضمنا اهل کلک و از کسی قرض کردن واسه شارژ حسابم نیستم.با این حساب من اگه مطمئن بشم که مصاحبه کننده از قیمت ملک و خونه تو شیراز یا هرجای دیگه آگاهه فقط سند رو باخودم می برم.ولی با این حال اگه از دوستان کسی تجربه مشابه در مورد بردن سند خونه به عنوان ضمانت داره ، لطفا بگه ما هم بفهمیم باید چیکار کنیم.
ممنون.
[/quote]
دوست عزیز، بچه‌های ۲۰۱۳ هنوز هیچکس مصاحبه نرفته و تجربه ای هم ندارند که بخواهند جواب سوالِ شما را خیلی‌ دقیق بدهند که آیا افیسر سندِ خانه را به تنهایی از شما به عنوان تمکنِ مالی قبول خواهد کرد یا نه..من تا جایی که در سفر نامه ها خواندم جایی ندیدم که کسی‌ گفته باشه فقط سند ارائه داده همه یا موجودیِ حساب و سند داشتند یا اسپانسر .... تاپیکِ نداشتن اسپانسر و راه حل‌ها و همینطور تاپیکِ سفر نامه ها را اگر مطالعه بفرمایید میتوانید جواب سوالتون را پیدا کنید. ...مثلا این پست و این یکی‌ و اینجا را بخوانید که این دوستان در جواب این سوال‌ها دادند ..
2013AS63xx*کارنت:March *مصاحبه: 23اپريلYerevan*كلير 14 JUN*دريافت ويزا 26 JUN
تشکر کنندگان:
(2012-09-03 ساعت 18:04)peyman1355 نوشته:  
(2012-09-03 ساعت 17:50)sce نوشته:  دوستای عزیز.
من اگه این سوالو مطرح کردم صرفا به خاط اینه که خودتون الان وضعیت من و هرکس دیگه باید واستون خیلی واضح باشه.این موقعیت کمتر واسه کسی اتفاق میافته و هیچ کس هم دوست نداره اونو از دست بده.بحث خالی کردن توی دل کسی هم مطرح نیست.بدبختی ما ایرانیها این جاست که اینقد تو ایران واسه هرکاری موضوعاتو پیچیده و سخت می کنن که فکر می کنیم همه جا همین طوریه.اگه اونجا هم اینطوری بود که مثل آب خوردن لاتاری نمی ذاشتن که هرکس با کمترین و حداقل وضعیت تحصیلی و مالی هم بتونه بره.به عنوان نمونه خود بنده.من حداقل 5 نفر آدم کاملا مطمئن از فامیل که می تونم روشون کامل حساب باز کنمو واسه اسپانسر شدن دارم.ولی ترجیح می دم با دارایی خودم برم.مضافا این که خدمت دوست عزیزی که گفتند چرا مساله رو پیچیدش می کنیین باید عرض کنم که دوست من،من تنها داراییم تو این کشور یه خونه 75 متریه که سند به نام خودمه.حساب بانکی آنچنانی هم ندارم.ضمنا اهل کلک و از کسی قرض کردن واسه شارژ حسابم نیستم.با این حساب من اگه مطمئن بشم که مصاحبه کننده از قیمت ملک و خونه تو شیراز یا هرجای دیگه آگاهه فقط سند رو باخودم می برم.ولی با این حال اگه از دوستان کسی تجربه مشابه در مورد بردن سند خونه به عنوان ضمانت داره ، لطفا بگه ما هم بفهمیم باید چیکار کنیم.
ممنون.

به سفرنامه هاي سالهاي گذشته مراجعه كني مواردي رو كه مصاحبه شدن و با همين چيزهايي كه گفته شد ويزا گرفتند رو خواهي ديد دوست گرانقدر

سلام
چیزی که مهمه اینه که شرایط هر کیس وضعیت خاص خودش رو داره و نمیشه برای همه یه نسخه پیچید. ما هم حساب بانکی بردیم و هم ترجمه سند (البته بدون ارزش گذاری). هیچ مشکلی هم پیش نیومد.
توصیه میکنم اگر اسپانسر ندارید، برای یک روز پولی رو قرض بگیرید و با حساب مناسب حدود 40 م به بالا، به سفارت مراجعه کنید
در زندگی هیچ کس را تحقیر نکنید یا آزار ندهید.
شاید امروز قدرتمند باشید،
اما یادتان باشد که زمان از شما قدرتمندتر است.
تشکر کنندگان: el333 ، afs ، Ali DV-2013 ، pooya.n
(2012-09-03 ساعت 18:55)el333 نوشته:  
نقل قول:[quote='sce' pid='209838' dateline='1346678428']
دوستای عزیز.
ممنون.
دوست عزیز، بچه‌های ۲۰۱۳ هنوز هیچکس مصاحبه نرفته و تجربه ای هم ندارند که بخواهند جواب سوالِ شما را خیلی‌ دقیق بدهند که آیا افیسر سندِ خانه را به تنهایی از شما به عنوان تمکنِ مالی قبول خواهد کرد یا نه..من تا جایی که در سفر نامه ها خواندم جایی ندیدم که کسی‌ گفته باشه فقط سند ارائه داده همه یا موجودیِ حساب و سند داشتند یا اسپانسر .... تاپیکِ نداشتن اسپانسر و راه حل‌ها و همینطور تاپیکِ سفر نامه ها را اگر مطالعه بفرمایید میتوانید جواب سوالتون را پیدا کنید. ...مثلا این پست و این یکی‌ و اینجا را بخوانید که این دوستان در جواب این سوال‌ها دادند ..

ضمن تشکر از دوستمون el333 که با لینک راهنمایی کردن
با تجربه بچه های 2012 که در تاپیک "مصاحبه در آنکارا 2012" قابل مطالعه هست و یکی از دوستان خودم که برنده 2012 است و الان لس آنجلسه ترتیب اعتبار مدارک مالی به شرح زیره:

1) گواهی موجودی پول نقد از بانک (چون سریعا قابل تبدیل به دلار و ارسال اون به اونوره)
2)سند خانه (به این معنی که اگر اون شخص کاری در اونجا پیدا نکرد و نیاز مالی پیدا کرد خونه ای در کشورش داره که مثلا از اجاره اش در آمد هرچند ناچیزی داشته باشه یا برعکس اگر در اونجا جا افتاد خونه اش در ایران رو میتونه بفروشه و پولش رو بیاره اونور)
در مورد ارزشگذاری در بچه های 2012 هم بحث زیاد شده ولی تجربه نشون داده دوستان عمدتا با گواهی موجودی بانک رفتن و سند ارزشگذاری نشده رو به عنوان احتیاط بردن (مطمئنا کسی برای فقط احتیاط هزینه هنگفت ارزشگذاری رو نمیده مگر اینکه کلا نخواد گواهی موجودی نقد بده) که اگر آفیسر گفت موجودی ریالی کافی نیست سند رو رومیکنن.
3)سهام (داستانهای خودش رو داره و قابل نقد شدنش باید محرز باشه یعنی اینکه سهام ارائه شده باید آزاد شده باشه نه در رهن شرکت یا ترجیهی و . . . )
2013ASxxx فقط خودم / آنکارا
مصاحبه: NOV 2012 فرم 9 سوالی
کلیرنس: ژانویه 2013 / 80 روز آزگار!
ورود: آپریل 2013 واشینگتن
سوشال 17 و گرین کارت 20 روز پس از رسیدن Cool
کار: آگوست 2013 نفت و گاز
Project Planner/Scheduler Engineer
هیوستون تگزاس
تشکر کنندگان: afs ، el333 ، sayeh_m ، pooya.n ، saeed2568 ، aziking ، abtin2015
سلام الان با اومدن نتایج سری دوم باید چجوری چک کنیم ببینیم تاریخ مصاحبه کی هست؟
تشکر کنندگان:
سلام
دوستان شما باید یک چیزی رو در نظر داشته باشین و اون اینه که ممکنه فکر کنید که کیستون به یکی دیگه خیلی شبیه ولی چیزهایی که کی سی سی و آفیسر در نظر میگیره اصلا" قابل پیش بینی نیست . دوستانی که اینجا در مورد ارزش گذاری ملک یا زمین چیزهایی نوشتن درست نوشتن ولی ممکنه در مورد همه افراد هم صادق نباشه . یکی دو نفر از بچه های سال پیش بودن که حساب بانکی خیلی زیادی نداشتند و یک سند هم برده بودن ولی آفیسر گفته بود من نمیدونم این ملک چقدر ارزش داره من که در ایران زندگی نمیکنم و نقص مدرک زده بود و گفته بود برای گرفتن ویزا که اومدین باید تمکن مالی تون رو بیشتر کنید .اگر دوستان میگن باید ارزش گذاری بشه به خاطر اینه که اگر حساب بانکی کمی دارین خدایی نکرده دوباره نقص مدرک نخورین واگرنه که حتی کسی بوده با فقط 15 میلیون و بدون سند ویزای یکضرب گرفته . ممکنه حتی همه این کارها رو هم بکنید و آفیسر به یه چیز دیگه گیر بده و شاید حتی اصلا" اون ارزش گذاری رو نگاه هم نکنه . پس تصمیم با خودتونه و باید شرایط زندگیتون رو بسنجید و اقدام لازم رو انجام بدین Smile
موفق باشین Smile
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: Szsanazsz ، ehsan_ati ، el333 ، صوفیا صوری ، ASALI ، hoj_s000 ، saljoogh ، saeed2568 ، aziking ، m@ry@m75 ، pooya.n ، Saeedv13
سلام.
خداروشکر یکی حرف حساب زد.به نظر من کیس ها همه با هم فرق دارند.حتی اگه به ظاهر تجربه های قبلی مثل هم بوده باشه.پس به نظر من هم بهتره هرکس مطابق روند کاری و زندگیش برنامشو تنظیم کنه.به نظر من تمام دستورالعمل نوی سایت مطالعش کفایت می کنه.
فعلا.
لاتاری 2013
تشکر کنندگان: pooya.n
(2012-09-03 ساعت 20:26)sayeh_m نوشته:  سلام
دوستان شما باید یک چیزی رو در نظر داشته باشین و اون اینه که ممکنه فکر کنید که کیستون به یکی دیگه خیلی شبیه ولی چیزهایی که کی سی سی و آفیسر در نظر میگیره اصلا" قابل پیش بینی نیست . دوستانی که اینجا در مورد ارزش گذاری ملک یا زمین چیزهایی نوشتن درست نوشتن ولی ممکنه در مورد همه افراد هم صادق نباشه . یکی دو نفر از بچه های سال پیش بودن که حساب بانکی خیلی زیادی نداشتند و یک سند هم برده بودن ولی آفیسر گفته بود من نمیدونم این ملک چقدر ارزش داره من که در ایران زندگی نمیکنم و نقص مدرک زده بود و گفته بود برای گرفتن ویزا که اومدین باید تمکن مالی تون رو بیشتر کنید .اگر دوستان میگن باید ارزش گذاری بشه به خاطر اینه که اگر حساب بانکی کمی دارین خدایی نکرده دوباره نقص مدرک نخورین واگرنه که حتی کسی بوده با فقط 15 میلیون و بدون سند ویزای یکضرب گرفته . ممکنه حتی همه این کارها رو هم بکنید و آفیسر به یه چیز دیگه گیر بده و شاید حتی اصلا" اون ارزش گذاری رو نگاه هم نکنه . پس تصمیم با خودتونه و باید شرایط زندگیتون رو بسنجید و اقدام لازم رو انجام بدین Smile
موفق باشین Smile
درسته سایه خانوم مسلما شرایط هر کیسی‌ای با کیس دیگری فرق داره و برای همه نسخهٔ یکسانی نمی‌شه پیچید ..بودن کسانی‌ که بدون سند و با تمکن مالیِ کم ویزا گرفتن مثل یکی‌ از برندگانِ ۲۰۱۲ که با ۸۰۰۰ یورو ویزا گرفته بودن چونکه ایشون دانشجو بودن در اروپا ،مسلما وقتی‌ افیسر می‌بینه یک نفر از پسِ خرج و مخارجِ زندگی‌ و تحصیل مثلا تو انگلستان بر میاید خوب ازش اون مقدار را برای تمکن قبول می‌کنه ولی‌ خوب یه شخص دیگه با همین قدر پول که در ایران زندگی‌ می‌کنه اگر بهش بگه تمکنِ مالیت کمه چیزِ عجیبی‌ نیست.. ولی‌ این مورد دوستمون که شرایطشونو گفتن و فقط میخوان سند نشون بدن فرق داره .. من که ندیدم کسی‌ فقط سندبرده باشه واسه تمکنِ مالی شاید شما سراغ داشته باشین چنین کیسی را .. و مسلما کسی‌ را واسه نداشتنِ اسپانسر و نداشتنِ تمکنِ مالی رد نمیکنن و فقط نقص مدرک میخوره و بیشترِ دوستان هم که گفتن موجودیِ حساب کافی‌ داشته باشید خیلی‌ بهتر و مطمئن تر هستش و در کنارش هم سند ملک و چیزای دیگه ولی‌ به نظر من اگر کسی‌ حداقل بدونه با ارائه دادنِ فقط سند احتمالش زیاده که بهش نقصِ مدرک بخوره و بهش بگن یا برو اسپانسر بیار یا تمکن مالیتو ببر بالا تر یا باید موجودی داشته باشی‌ از الان یه فکری براش میکنه و بهتر از اینه که بذارِه واسه دقیقه ۹۰ ..البته این نظر من هستش و هر کسی‌ صلاح کارِ خودشو بهتر میدونه...
2013AS63xx*کارنت:March *مصاحبه: 23اپريلYerevan*كلير 14 JUN*دريافت ويزا 26 JUN
تشکر کنندگان: sayeh_m ، pooya.n
(2012-09-02 ساعت 21:23)enchantress_boy نوشته:  
(2012-09-02 ساعت 12:06)parmidashaun نوشته:  
(2012-09-02 ساعت 11:46)mk_2002ir نوشته:  
(2012-09-02 ساعت 11:31)parmidashaun نوشته:  سلام دوستان عزیز من توی سایت لاتاری دیدم که گفتن علاوه بر اکتبر کانفرمیشن نامبراتون تا سپتامپر 2013 نگه دارید شاید تا اون موقع برنده بشید آیا صحت دارد؟

http://www.up.dvlottery.us/images/sk20nb...9itr24.jpg

بله درسته. بخاطر اینکه بعضی‌ از کیس‌های اعلام شده مدارک رو نمیفرستند یا پیگیر کارشون نمیشن(که کم هم نیستند) اول اکتبر دوباره بین کیس‌های باقی‌ مونده قرعه کشی‌ انجام می‌شه.
نه آخه انگار اعلام کردن بجز اکتبر 2012 کانفرمیشن نامبراتونو تا سپتامپر 2013 یعنی یک ساله دیگه نگه دارید ممکنه دوباره قرعه کشی سومی برای 2013ائیها انجام بشه!!!!!!!!

نه این خبر کذبه...قرعه کشی سومی در کار نیست و تمام کانفیرمیشن نامبرهای 2013 در آخر سپتامبر 2013 اکسپایر میشه...تازه قرعه کشی دوم هم ممکنه انجام بشه
توی خود سایت گفته کانفرمیشن نامبراتون تا سپتامبر 2013 بردارید آخه
این هم لینکش
http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._1322.html
تشکر کنندگان:
با سلام
در مورد ترجمه سند؟میشه بگید چقدر طول میگشه یه ملک ارزش گذاری بشه و کجا باید بریم؟
*من سند رو به اسمم کردم یه برگه بزرگ داده که بالا نوشته "برگ معاملات یک برگی" در این برگه بزرگ یه بهای مبلغ هم اومنده که سر دفتر گفت ارزش ملکه که در حدود 9 میلیون تومان گذاشته که من وقتی این رو شنیدم کپ کردم گفتم یعنی چی گفت قانون شده که این قیمت غیر واقعی رو باید ثبت کنیم خود اگر من این رو ببرم ترجمه بعد بدم آفیسر که به من میخنده چه کننم کمک کمک کمک...
*و یه دفتر داده که بهش یه چیزی آویزون است "سند مالکیت"
من کدام رو باید ببرم برای ترجمه ????
****13AS/مصاحبهANK/نتیجه:صورتی/مقصدNY/کلیر در 208 روز
تشکر کنندگان:
(2012-09-04 ساعت 08:31)parmidashaun نوشته:  
(2012-09-02 ساعت 11:46)mk_2002ir نوشته:  
(2012-09-02 ساعت 11:31)parmidashaun نوشته:  سلام دوستان عزیز من توی سایت لاتاری دیدم که گفتن علاوه بر اکتبر کانفرمیشن نامبراتون تا سپتامپر 2013 نگه دارید شاید تا اون موقع برنده بشید آیا صحت دارد؟

http://www.up.dvlottery.us/images/sk20nb...9itr24.jpg

بله درسته. بخاطر اینکه بعضی‌ از کیس‌های اعلام شده مدارک رو نمیفرستند یا پیگیر کارشون نمیشن(که کم هم نیستند) اول اکتبر دوباره بین کیس‌های باقی‌ مونده قرعه کشی‌ انجام می‌شه.
نه آخه انگار اعلام کردن بجز اکتبر 2012 کانفرمیشن نامبراتونو تا سپتامپر 2013 یعنی یک ساله دیگه نگه دارید ممکنه دوباره قرعه کشی سومی برای 2013ائیها انجام بشه!!!!!!!!

نه این خبر کذبه...قرعه کشی سومی در کار نیست و تمام کانفیرمیشن نامبرهای 2013 در آخر سپتامبر 2013 اکسپایر میشه...تازه قرعه کشی دوم هم ممکنه انجام بشه
این هم لینکش

نوشته تا آخر سپتامبر کانفیرمیشن نامبراتونو نگه دارین چون با این کانفیرمیشن نامبر برای وقت مصاحبه مورد نیازه...گفته حتی کسایی که در اول May انتخاب نشدن هم نگه دارن چون ممکنه در اول اکتب 2012 تعداد بیشتری انتخاب بشن (که این همون قرئه کشی دومه)
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان:
(2012-09-04 ساعت 10:18)enchantress_boy نوشته:  
(2012-09-04 ساعت 08:31)parmidashaun نوشته:  
(2012-09-02 ساعت 11:46)mk_2002ir نوشته:  بله درسته. بخاطر اینکه بعضی‌ از کیس‌های اعلام شده مدارک رو نمیفرستند یا پیگیر کارشون نمیشن(که کم هم نیستند) اول اکتبر دوباره بین کیس‌های باقی‌ مونده قرعه کشی‌ انجام می‌شه.

این هم لینکش

نوشته تا آخر سپتامبر کانفیرمیشن نامبراتونو نگه دارین چون با این کانفیرمیشن نامبر برای وقت مصاحبه مورد نیازه...گفته حتی کسایی که در اول May انتخاب نشدن هم نگه دارن چون ممکنه در اول اکتب 2012 تعداد بیشتری انتخاب بشن (که این همون قرئه کشی دومه)
دوست عزیز لطفا با دقت ترجمه کنید
ترجمه این متن این میشه:
لطفا کانفرمیشن نامبراتون رو حداقل تا سپتامبر 2013 نگه دارید حتی اگر شما انتخاب نشدید در 1 می 2012
بعدشم که گفته وزارت امور خارجه ممکنه انتخاب کنه تعداد بیشتری در 1 اکتبر 2012
تاکید می کنم گفته که حتی اگه انتخاب نشدید در یک می 2012 کانفرمیشن نامبراتونو حداقل تا سپتامبر 2013 نگه دارید.سه خط قرمز بالا توی page زیر:

تشکر کنندگان:
[quote='alirezass' pid='210042' dateline='1346735313']
با سلام
در مورد ترجمه سند؟میشه بگید چقدر طول میگشه یه ملک ارزش گذاری بشه و کجا باید بریم؟
*من سند رو به اسمم کردم یه برگه بزرگ داده که بالا نوشته "برگ معاملات یک برگی" در این برگه بزرگ یه بهای مبلغ هم اومنده که سر دفتر گفت ارزش ملکه که در حدود 9 میلیون تومان گذاشته که من وقتی این رو شنیدم کپ کردم گفتم یعنی چی گفت قانون شده که این قیمت غیر واقعی رو باید ثبت کنیم خود اگر من این رو ببرم ترجمه بعد بدم آفیسر که به من میخنده چه کننم کمک کمک کمک...
[/quote
شما همون دفتر رو که یه چیزی بهش آویزونه ببرین واسه ارزش گذاریBig Grin
خارج از شوخی به این سند میگن سند منگوله دار که دارای ارزشه و شما باید به کانون کارشناسان شهرتون برین تا بیان و ملکتونو ارزش گذاری کنن در ضمن ممکنه اگه ازشون خواهش کنین براتون ارزش بیشتری بزنن البته در کنار خواهشتون یه پول چایی هم اضافه کنین جواب میده Big Grin
کیس نامبر :2013AS000068XX---تاریخ کارنت شدن :11 مارچ ---تاریخ مصاحبه :2 می ---محل مصاحبه :آنکارا -کلیرنس :2 می -تاریخ کلیر شدن : 18 june-مقصد :دالاس

تشکر کنندگان: sayeh_m ، rezagh
(2012-09-04 ساعت 10:41)m@ry@m75 نوشته:  [quote='alirezass' pid='210042' dateline='1346735313']
با سلام
[/quote
شما همون دفتر رو که یه چیزی بهش آویزونه ببرین واسه ارزش گذاریBig Grin
خارج از شوخی به این سند میگن سند منگوله دار که دارای ارزشه و شما باید به کانون کارشناسان شهرتون برین تا بیان و ملکتونو ارزش گذاری کنن در ضمن ممکنه اگه ازشون خواهش کنین براتون ارزش بیشتری بزنن البته در کنار خواهشتون یه پول چایی هم اضافه کنین جواب میده Big Grin

مریم خانم پول چایی توی KCC هم جواب میده؟پول قهوه؟پول نسکافه؟ پول شام؟
بعدش باید چی بگیم؟این جمله رو بگیم حلّه؟
This bribe is for you as a HALAL gift
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: sayeh_m ، rezagh
مریم خانم پول چایی توی KCC هم جواب میده؟پول قهوه؟پول نسکافه؟ پول شام؟
[/quote]
کی سی سی رو نمیدونم ولی شاید بشه یه جور پولو از زیر میز به آفیسر رد کرد . .Big Grin
زحمت این کارو باید دوستایی که الان کارنت شدن بکشن و امتحان کنن اگه جواب داد که حتما در سفرنامه ذکر کنن برای استفاده نسل های بعدی Big Grin
سایه جون واسه این کار داوطلب میشی ؟Tongue
کیس نامبر :2013AS000068XX---تاریخ کارنت شدن :11 مارچ ---تاریخ مصاحبه :2 می ---محل مصاحبه :آنکارا -کلیرنس :2 می -تاریخ کلیر شدن : 18 june-مقصد :دالاس

تشکر کنندگان: sayeh_m ، mgolchin13
(2012-09-04 ساعت 01:33)el333 نوشته:  
(2012-09-03 ساعت 20:26)sayeh_m نوشته:  سلام
موفق باشین Smile
درسته سایه خانوم مسلما شرایط هر کیسی‌ای با کیس دیگری فرق داره و برای همه نسخهٔ یکسانی نمی‌شه پیچید ..بودن کسانی‌ که بدون سند و با تمکن مالیِ کم ویزا گرفتن مثل یکی‌ از برندگانِ ۲۰۱۲ که با ۸۰۰۰ یورو ویزا گرفته بودن چونکه ایشون دانشجو بودن در اروپا ،مسلما وقتی‌ افیسر می‌بینه یک نفر از پسِ خرج و مخارجِ زندگی‌ و تحصیل مثلا تو انگلستان بر میاید خوب ازش اون مقدار را برای تمکن قبول می‌کنه ولی‌ خوب یه شخص دیگه با همین قدر پول که در ایران زندگی‌ می‌کنه اگر بهش بگه تمکنِ مالیت کمه چیزِ عجیبی‌ نیست.. ولی‌ این مورد دوستمون که شرایطشونو گفتن و فقط میخوان سند نشون بدن فرق داره .. من که ندیدم کسی‌ فقط سندبرده باشه واسه تمکنِ مالی شاید شما سراغ داشته باشین چنین کیسی را .. و مسلما کسی‌ را واسه نداشتنِ اسپانسر و نداشتنِ تمکنِ مالی رد نمیکنن و فقط نقص مدرک میخوره و بیشترِ دوستان هم که گفتن موجودیِ حساب کافی‌ داشته باشید خیلی‌ بهتر و مطمئن تر هستش و در کنارش هم سند ملک و چیزای دیگه ولی‌ به نظر من اگر کسی‌ حداقل بدونه با ارائه دادنِ فقط سند احتمالش زیاده که بهش نقصِ مدرک بخوره و بهش بگن یا برو اسپانسر بیار یا تمکن مالیتو ببر بالا تر یا باید موجودی داشته باشی‌ از الان یه فکری براش میکنه و بهتر از اینه که بذارِه واسه دقیقه ۹۰ ..البته این نظر من هستش و هر کسی‌ صلاح کارِ خودشو بهتر میدونه...

el333 عزیز
شما درست میگین .Smile لینک هایی هم که گذاشتین بهترین راهنمایی برای این دوستمونه .من هم فکر نمیکنم موردی حداقل توی 2012 دیده باشم که فقط سند برده باشن . ولی اینقدر اتفاقات عجیب هم میفته که آدم میگه چرا که نه ؟ شاید هم ایشون بردن و اتفاقی هم نیفتاد . خب این ریسکه و خودشون باید تصمیم بگیرن .باید شرایطشون رو بسنجن و ریسک کنن که اگر من بودم این ریسکو نمیکردم و به هر دری بود میزدم تا یه حساب بانکی جور کنم . ولی همه چی بستگی به خودشون داره Smile

(2012-09-04 ساعت 11:04)m@ry@m75 نوشته:  مریم خانم پول چایی توی KCC هم جواب میده؟پول قهوه؟پول نسکافه؟ پول شام؟
کی سی سی رو نمیدونم ولی شاید بشه یه جور پولو از زیر میز به آفیسر رد کرد . .Big Grin
زحمت این کارو باید دوستایی که الان کارنت شدن بکشن و امتحان کنن اگه جواب داد که حتما در سفرنامه ذکر کنن برای استفاده نسل های بعدی Big Grin
سایه جون واسه این کار داوطلب میشی ؟Tongue
[/quote]

مریم جون بذار ببینیم اصلا" دعوتمون میکنن ؟ فعلا" که خبری نیست SmileBig Grin
€€€ ღ 2013AS آنکارا ۳ نفر ღ آخر نوامبر ღ کلیرنس118 روز ღ سفرنامهاطلاعات کلیرنس منتظر سرا‫۱۱۸ مهاجرسرا
تشکر کنندگان: m@ry@m75 ، rezagh ، el333 ، Ali DV-2013

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان