کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
راستش یادش بخیر نوار شهر قصه رو که از بس گوشش کرده بودم داغون شده بود (آخه زمان ما یا همان زمان تیر کمون سنگی نوار کاست بود دیگه )Big Grin
یادمه آقا فیله رفته بود واسه مصاحبه خانم منشی هم مرتب میگفت دیپلمه گواهیه دیپلمه گواهیه ....آقا فیله هم دستش پر بودو همه مدارک رو ارائه میکرد تا خانم منشی از نفس می افتاد .
راستش من خودم در نقش آقا فیله هستم یعنی چی یعنی این که سعی میکنم که هر مدرکی که ممکنه آقا یا خانم آفیسر از بنده بخواد رو به بهترین نحو آماده کنم که جای سوال باقی نمونه .
حالا باز دوستان میگن اینکارو بکنیم یا نه ؟ این حتما باید باشه یا نه ؟ سندو ارزش گذاری کنیم یا نه؟به هر حال این موضوع یک انتخاب شخصیه .بقول معروف صلاح مملکت خویش خسروان دانند!
سایه جان شما هم انشاا... به زودی به مصاحبه دعوت میشی و با گرفتن ویزای یک ضرب یه سفرنامه توپ برامون میذاری . 
کیس نامبر :2013AS000068XX---تاریخ کارنت شدن :11 مارچ ---تاریخ مصاحبه :2 می ---محل مصاحبه :آنکارا -کلیرنس :2 می -تاریخ کلیر شدن : 18 june-مقصد :دالاس

تشکر کنندگان: sayeh_m ، rezagh ، el333 ، Ali DV-2013 ، achi686 ، roeentan ، rose_2000
بچه ها من کیسم زیر 2500 کی مصاحبه میشم تو انکارا به نظرتون ؟ خسته شدم ازین روزها دیگه !
راهی که خدا برای تو در نظر گرفته است را باید بپیمایی !! حق انتخابی نیست!
تشکر کنندگان: achi686
(2012-09-04 ساعت 10:18)enchantress_boy نوشته:  
(2012-09-04 ساعت 08:31)parmidashaun نوشته:  
(2012-09-02 ساعت 21:23)enchantress_boy نوشته:  
(2012-09-02 ساعت 12:06)parmidashaun نوشته:  
(2012-09-02 ساعت 11:46)mk_2002ir نوشته:  بله درسته. بخاطر اینکه بعضی‌ از کیس‌های اعلام شده مدارک رو نمیفرستند یا پیگیر کارشون نمیشن(که کم هم نیستند) اول اکتبر دوباره بین کیس‌های باقی‌ مونده قرعه کشی‌ انجام می‌شه.
نه آخه انگار اعلام کردن بجز اکتبر 2012 کانفرمیشن نامبراتونو تا سپتامپر 2013 یعنی یک ساله دیگه نگه دارید ممکنه دوباره قرعه کشی سومی برای 2013ائیها انجام بشه!!!!!!!!

نه این خبر کذبه...قرعه کشی سومی در کار نیست و تمام کانفیرمیشن نامبرهای 2013 در آخر سپتامبر 2013 اکسپایر میشه...تازه قرعه کشی دوم هم ممکنه انجام بشه
توی خود سایت گفته کانفرمیشن نامبراتون تا سپتامبر 2013 بردارید آخه
این هم لینکش
http://travel.state.gov/visa/immigrants/..._1322.html

نوشته تا آخر سپتامبر کانفیرمیشن نامبراتونو نگه دارین چون با این کانفیرمیشن نامبر برای وقت مصاحبه مورد نیازه...گفته حتی کسایی که در اول May انتخاب نشدن هم نگه دارن چون ممکنه در اول اکتب 2012 تعداد بیشتری انتخاب بشن (که این همون قرئه کشی دومه)
مگه میشه کسی که قبول شده رد کنن من خودم به کی سی سی زنگ زدم گفتن تا 2013 وقت دار یم الکی استرس وارد نکنید
2015AS4XXX یک نفر ،از آنکارا تغییر به ابوظبی،مصاحبه اپریل،ویزا یکضرب
به آرامی شروع به مردن میکنی اگربرای مطمئن درنامطمئن خطر نکنی،اگر ورای رویاها نروی...امروز رامخاطره کن.کاری کن.نگذار که به آرامی بمیری

تشکر کنندگان:
دوستان من یه سند زمین به نامم دارم ارزشش یه 80 تا میشه اما خوب ملک مسکونی نیست زمین زراعیِ. به نظرتن به عنوان تمکن مالی ازم قبولش میکنن؟؟؟ یا ارزشه ترجمه و نشون دادن به افیسر نداره!! البته حساب بانکی هم دارم یه 30 تا. میشه نظرتون و بگین؟ ممنون میشم
Smile
64##/ افراد کیس:1 نفر/ مصاحبه: 10 آپریل-ایروان/کلیرنس بعد از 50 روز/ ایالت انتخابی: ویرجینیا
تشکر کنندگان:
(2012-09-04 ساعت 10:41)m@ry@m75 نوشته:  [quote='alirezass' pid='210042' dateline='1346735313']
با سلام
در مورد ترجمه سند؟میشه بگید چقدر طول میگشه یه ملک ارزش گذاری بشه و کجا باید بریم؟
*من سند رو به اسمم کردم یه برگه بزرگ داده که بالا نوشته "برگ معاملات یک برگی" در این برگه بزرگ یه بهای مبلغ هم اومنده که سر دفتر گفت ارزش ملکه که در حدود 9 میلیون تومان گذاشته که من وقتی این رو شنیدم کپ کردم گفتم یعنی چی گفت قانون شده که این قیمت غیر واقعی رو باید ثبت کنیم خود اگر من این رو ببرم ترجمه بعد بدم آفیسر که به من میخنده چه کننم کمک کمک کمک...
*و یه دفتر داده که بهش یه چیزی آویزون است "سند مالکیت"
من کدام رو باید ببرم برای ترجمه ????
[/quote
شما همون دفتر رو که یه چیزی بهش آویزونه ببرین واسه ارزش گذاریBig Grin
خارج از شوخی به این سند میگن سند منگوله دار که دارای ارزشه و شما باید به کانون کارشناسان شهرتون برین تا بیان و ملکتونو ارزش گذاری کنن در ضمن ممکنه اگه ازشون خواهش کنین براتون ارزش بیشتری بزنن البته در کنار خواهشتون یه پول چایی هم اضافه کنین جواب میده Big Grin
میرس مریم خانمBig Grin
یه سوال دیگه چقدر طول میکشه ارزش گذاری؟
بعد کدام رو باید ببرم سند منگوله Tongueدار رو آره؟
****13AS/مصاحبهANK/نتیجه:صورتی/مقصدNY/کلیر در 208 روز
تشکر کنندگان: homayoon13
(2012-09-04 ساعت 14:08)majid.s نوشته:  دوستان من یه سند زمین به نامم دارم ارزشش یه 80 تا میشه اما خوب ملک مسکونی نیست زمین زراعیِ. به نظرتن به عنوان تمکن مالی ازم قبولش میکنن؟؟؟ یا ارزشه ترجمه و نشون دادن به افیسر نداره!! البته حساب بانکی هم دارم یه 30 تا. میشه نظرتون و بگین؟ ممنون میشم
Smile

چرا که نه؟!
من برای ویزای ویزیتوری کانادا فقط سند یک ملک زراعی را داشتم. البته ارزیابی کارشناس رسمی گذاشتم روش. چون تصورم این بود که آفیسر ارزش ملک زراعی را به هیچ وجه نمیتونه تخمین بزنه.
الان هم برای آمریکا میخوام همین کار رو بکنم. اما با توجه به اینکه پیشینیان گفتند که زمین مورد قبول نیست مگر اینکه گزارش شهرداری روش باشه مبنی بر این که توی طرح نیست، بنابر این تصور میکنم یک گواهی قابل ترجمه از اینکه کاربری زمین کشاورزی است و قابل ساخت و ساز نیست و توی طرح هم نیست تهیه کنید و همراه بقیه مدارک ارائه بدید.
تشکر کنندگان: ASALI ، amir0_0amir ، el333 ، sayeh_m ، صوفیا صوری ، Ali DV-2013 ، majid.s ، aziking ، roeentan ، pooya.n ، homayoon13
(2012-09-04 ساعت 11:54)IN.USA@2013 نوشته:  بچه ها من کیسم زیر 2500 کی مصاحبه میشم تو انکارا به نظرتون ؟ خسته شدم ازین روزها دیگه !

الان که تا 1900 بیشتر کارنت نشدن باید تا 15 سپتامبر صبر کرد تا ببینیم تا چه شماره ای دوباره کارنت میشه
قایقی باید ساخت
تشکر کنندگان: 3pideh
(2012-09-04 ساعت 10:37)parmidashaun نوشته:  
(2012-09-04 ساعت 10:18)enchantress_boy نوشته:  
(2012-09-04 ساعت 08:31)parmidashaun نوشته:  
(2012-09-02 ساعت 21:23)enchantress_boy نوشته:  
(2012-09-02 ساعت 12:06)parmidashaun نوشته:  نه آخه انگار اعلام کردن بجز اکتبر 2012 کانفرمیشن نامبراتونو تا سپتامپر 2013 یعنی یک ساله دیگه نگه دارید ممکنه دوباره قرعه کشی سومی برای 2013ائیها انجام بشه!!!!!!!!

نه این خبر کذبه...قرعه کشی سومی در کار نیست و تمام کانفیرمیشن نامبرهای 2013 در آخر سپتامبر 2013 اکسپایر میشه...تازه قرعه کشی دوم هم ممکنه انجام بشه
توی خود سایت گفته کانفرمیشن نامبراتون تا سپتامبر 2013 بردارید آخه
این هم لینکش

نوشته تا آخر سپتامبر کانفیرمیشن نامبراتونو نگه دارین چون با این کانفیرمیشن نامبر برای وقت مصاحبه مورد نیازه...گفته حتی کسایی که در اول May انتخاب نشدن هم نگه دارن چون ممکنه در اول اکتب 2012 تعداد بیشتری انتخاب بشن (که این همون قرئه کشی دومه)
دوست عزیز لطفا با دقت ترجمه کنید
ترجمه این متن این میشه:
لطفا کانفرمیشن نامبراتون رو حداقل تا سپتامبر 2013 نگه دارید حتی اگر شما انتخاب نشدید در 1 می 2012
بعدشم که گفته وزارت امور خارجه ممکنه انتخاب کنه تعداد بیشتری در 1 اکتبر 2012
تاکید می کنم گفته که حتی اگه انتخاب نشدید در یک می 2012 کانفرمیشن نامبراتونو حداقل تا سپتامبر 2013 نگه دارید.سه خط قرمز بالا توی page زیر:

من نمیدونم دلیل این بحث الکی چیه!!! مگه از شما میترسن که مستقیم نگن قرعه کشی سومی هم در کار خواهد بود؟ کجای اون متن در باره قرعه کشی سوم صحبت کرده ؟؟؟ این صحبتو در باره نگه داشتن کانفیرمیشن نامبر تا آخر Fiscal Year اونا همیشه بوده و مختص امسال نیست و دلیلشم اینه که از طریق همین کانفیرمیشن نامبر مراحل بعدی کار تا دریافت ویزا رو اعلام میکنن و مثل چند سال پیش دیگه در خونه کسی نامه نمیدن...

بعدش الان هممون که اول May انتخاب شدیم رو آیا و اگر هستیم که وقت بشه بتونیم ویزا بگیریم یا نه چه برسه دیگه به مرحله دومیا که اول اکتبر هستنو با این تعداد برنده به یه چیزی شبیه معجزه احتیاج دارن که بهشون ویزا برسه!!! حالا شما از قرعه کشی سوم صحبت میکنی (چیزی که هیچ جا تو سایت وزارت امور خارجه امریکا نزده و شما از خودت در آوردی) !!!
2013AS000035XX Post :Abu Dhabi, Interview Date : February 2013
سفرنامه
تشکر کنندگان: sayeh_m ، 3pideh ، Saeedv13 ، Given ، مهتاب - 2251 ، homayoon13
میرس مریم خانمBig Grin
یه سوال دیگه چقدر طول میکشه ارزش گذاری؟
بعد کدام رو باید ببرم سند منگوله Tongueدار رو آره؟
[/quote]

بستگی داره که کانون چند روزه بهتون نوبت بده معمولا نوبت ها 10 الی 15 روزه است اما وقتی کارشناس ملکتونو دید فرداش جوابتونو میده که باید اونو ترجمه کنید انشاا...موقع مصاحبه هم اصل سند و ارزش گذاری همراهتون باشه .
کیس نامبر :2013AS000068XX---تاریخ کارنت شدن :11 مارچ ---تاریخ مصاحبه :2 می ---محل مصاحبه :آنکارا -کلیرنس :2 می -تاریخ کلیر شدن : 18 june-مقصد :دالاس

تشکر کنندگان: sayeh_m ، ASALI ، alirezass ، homayoon13
(2012-09-04 ساعت 14:52)Sheriff نوشته:  
(2012-09-04 ساعت 14:08)majid.s نوشته:  دوستان من یه سند زمین به نامم دارم ارزشش یه 80 تا میشه اما خوب ملک مسکونی نیست زمین زراعیِ. به نظرتن به عنوان تمکن مالی ازم قبولش میکنن؟؟؟ یا ارزشه ترجمه و نشون دادن به افیسر نداره!! البته حساب بانکی هم دارم یه 30 تا. میشه نظرتون و بگین؟ ممنون میشم
Smile

چرا که نه؟!
من برای ویزای ویزیتوری کانادا فقط سند یک ملک زراعی را داشتم. البته ارزیابی کارشناس رسمی گذاشتم روش. چون تصورم این بود که آفیسر ارزش ملک زراعی را به هیچ وجه نمیتونه تخمین بزنه.
الان هم برای آمریکا میخوام همین کار رو بکنم. اما با توجه به اینکه پیشینیان گفتند که زمین مورد قبول نیست مگر اینکه گزارش شهرداری روش باشه مبنی بر این که توی طرح نیست، بنابر این تصور میکنم یک گواهی قابل ترجمه از اینکه کاربری زمین کشاورزی است و قابل ساخت و ساز نیست و توی طرح هم نیست تهیه کنید و همراه بقیه مدارک ارائه بدید.
ممنون از جوابتون ...
Wink
64##/ افراد کیس:1 نفر/ مصاحبه: 10 آپریل-ایروان/کلیرنس بعد از 50 روز/ ایالت انتخابی: ویرجینیا
تشکر کنندگان:
سلام به همه دوستان

من 2 سال تو یه کشور دیگه درس خوندم تو سایت نوشته باید police certificate اون کشور رو هم بگیرم و من گرفتم حالا یه چیزیو موندم توش و اون اینکه آیا باید انگشت نگاری اون کشور رو هم بگیرم؟ آخه من اونجا اصلا" انگشت نگاری نشدم!
یه جا نوشته اسکن انگشتتون رو باید از ایران بفرستین به اون کشوری که توش زندگی میکردین اونا تایید کنن.
خیلی گیر کردم خداییش هر کس میتونه کمک کنه
تشکر کنندگان:
2سوال ازمدیران محترم دارم یکی اینکه دردوره های قبل شده که فاصله نامه اول ودوم اینقدر طولانی باشه ودوم اینکه لطفا میشه به دوستان بفرمایید درصورتیکه از مساله ای مطمئن نیستند اطلاع رسانی نکنند مثل ارزش گذاری ملک که اصلا لازم نبوده
تشکر کنندگان: pooya.n
(2012-09-04 ساعت 18:21)peyman2ped نوشته:  2سوال ازمدیران محترم دارم یکی اینکه دردوره های قبل شده که فاصله نامه اول ودوم اینقدر طولانی باشه ودوم اینکه لطفا میشه به دوستان بفرمایید درصورتیکه از مساله ای مطمئن نیستند اطلاع رسانی نکنند مثل ارزش گذاری ملک که اصلا لازم نبوده

در خصوص سؤال اول مدیران لزوما از این بابت اطلاعی ندارند!
پیشنهاد میشود به تاپیکهای سالهای گذشته مراجعه کنید و پستهای مربوط به همین محدوده تاریخی را مطالعه کنید (حدود 10 آگوست به بعد) و ببینید چه زمانی نامه دوم پیشینیان آمده.
سؤال دوم: قوانین مهاجرسرا برای این وضع شده تا کاربران مطالعه کنند و از آن تخطی نکنند. موردی که ذکر کردید از گونه همین تخلفات است. چنانچه به موردی برخوردید میتوانید از دکمه گزارش زیر همان ارسال استفاده کرده و مدیران را مطلع سازید تا در خصوص ارسال و کاربر ارسال کننده تصمیم گیری شود.
اکیدا توصیه میشود مواردی که نظر شخصی است یا منبعی برای آن موجود نیست با ذکر دلیل و بعنوان نظر شخصی عنوان شود تا اطمینان کاذب به کاربران منتقل نکند.
تشکر کنندگان: sayeh_m ، ASALI ، amir0_0amir ، bayat_r ، rezagh ، Omidooo ، mehdiii ، el333 ، peyman2ped ، homayoon13
(2012-09-04 ساعت 18:21)peyman2ped نوشته:  2سوال ازمدیران محترم دارم یکی اینکه دردوره های قبل شده که فاصله نامه اول ودوم اینقدر طولانی باشه ودوم اینکه لطفا میشه به دوستان بفرمایید درصورتیکه از مساله ای مطمئن نیستند اطلاع رسانی نکنند مثل ارزش گذاری ملک که اصلا لازم نبوده

دوست عزیز مدیران مرتب گوشزد میکنن ولی اینجا هر کسی میتونه اون چیزی رو که به نظرش درست میاد و بنویسه و شاید باورتون نشه که من البته تو یه فروم دیگه به خاطر راهنمایی اشتباه چند نفر که با قطعیت نظر دادن ویزای کانادا رو از دست دادم و هنوز به خاطرش دارم افسوس میخورم ولی اینو بدون اونی که همین جوری پست میذاره که فقط امار تعداد ارسالاشو بالا ببره و توجهی هم به درست و غلط بودن پستش نداره و تازه خیلی مواقع با قاطعیت هم از پستش بدون سند دفاع میکنه خودشو مدیون خیلی ها میکنه ! و حق خیلی ها رو به گردن خودش میاندازه
قایقی باید ساخت
تشکر کنندگان: amir0_0amir ، امیر مهاجر ، bayat_r ، nagoo ، 3pideh ، aziking ، el333 ، peyman2ped ، homayoon13
سلام دوستان
چه خوب!یکی از نمیدونم دوستان همساده ها !Big Grin نمیدونم آشناها خلاصه واسه من پیام خصوصی گذاشتن که بریم آنکارا خونه بگیریم آیا برای شما هم چنین پیامی اومده؟ یا التفات ایشون فقط شامل حال بنده شده ؟!

ankarahome آفلاین
آنکارا
به: sh_aytak
با سلام خدمت دوستان عزیزی که سفارت آنکارا را برای اخذ ویزا انتخاب کردند. من سالیان سال که در آنکارا زندگی میکنم. می خوام براتون از راهی صحبت کنم که مدت زمان اقامتتون در آنکارا رو بسیار ارزونترو راحتتر از هتل بگذرونید. در تمام ترکیه و خصوصا در آنکارا خانه های کرایه ای یک روزه و بیشتر وجود دارد که مزییتهای این خانه ها نسبت به هتل قیمت های بسیار پایین ترآنها و تامین راحتی برای خانواده های بچه داره. چونکه شما در این خانه ها به منظور پایین آوردن هزینه ها از وسایل پخت و پز\ماشین لباسشویی\ ماشین ظرف شویی\ اینترنت نا محدود و غیره براحتی استفاده می کنید. به عنوان مثال هزینه یک هتل سه ستاره نزدیک سفارتها برای هر شخص شبانه تقریبا 80ـ120 لیره است. اما یک خانه که ظرفییت 6 نفر را داره رو میشه حدود 150ـ200 با تمام امکانات کرایه کرد. دوستانی که تمایل دارند اطلاعات بیشتری بگیرند میتونن با این شماره xxxxxxxxxxتماس بگیرن.
یا به این آدرس ایمیل بزن. ankarahome@yahoo.com

قضیش چیه ؟من که نفهمیدم مگه میخوایم اونجا بشور بساب راه بندازیم باز؟؟؟ مگه خونه کم بشور بساب داریم آخه !!!!!!!!! لعنت بر شیطون!!
Big GrinTongue

تشکر کنندگان: barmak ، sayeh_m ، rezagh ، homayoon13 ، saeed2568

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان