کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2012-09-05 ساعت 11:03)aziking نوشته:  دنبال کلید گشتم ولی دست من نبود قفلو باز کنم Big Grin ..پس اونایی که استاد بیات و مامان سایه و عمو سعیدگفتن ....رو منم حساب کنید...

aziking عزیز
این امضات رو افقی کن جا کمتر بگیره تعداد صفحه ها بالا نره وگرنه به دوست خوبم given میگم درباره پروندت یک کم فکر کنه....
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
تشکر کنندگان: sayeh_m ، 3pideh ، aziking ، rezagh ، Given ، barmak
(2012-09-05 ساعت 14:43)bayat_r نوشته:  
(2012-09-05 ساعت 13:39)Szsanazsz نوشته:  (پست موقت در باب بسته شدن تاپيك گفتگوي آزاد)

با احترام

خانم محترم Big Grin
شما خودت امضات مشکل داره.Big Grin رویاهات در واقعیت هم وجود داره.(سبز و بدون جنگ) اصلاً شاید به خاطر اینکه شما متن آهنگ دو تا خواننده لوس آنجلسی رو تو امضات گذاشتی ما رو تحریم کردن. Cool

میگما بیات خان! بنده بخاطر شما امضامو افقی کردما (من باب منت عرض شد!‌Big Grin )
2013AS18xx*مقصد:L.A*مصاحبه:w1 Decآنکارا*کلیرنس 11jan*ویزا 24jan
سفرنامه * مهاجرت نامه * سؤالات آیین نامه رانندگی کالیفرنیا*اطلاعات ویزای توریستی
تشکر کنندگان: صوفیا صوری ، majid.s ، barmak ، amir0_0amir ، Szsanazsz ، sayeh_m ، bayat_r
بچه ها من کیسم حدود 9 هزاره. با این اوضاع فعلی کارنتی ها و این که هنوز تاریخها هم معلوم نشده توی آنکارا دارم وسوسه میشم محل مصاحبه رو عوض کنم. به نظرتون بهتر میشه این طوری؟
2013AS00091XX - کنسولگری: آنکارا.. تغییر به ایروان - 3 نفر
ارسال فرمهای سری اول: 24 جولای با ایمیل
کارنتی: 10 می
مصاحبه: اول جولای
کلیر: 17 سپتامبر.. ولی.. ویزا تمام شد!
تشکر کنندگان: 3pideh
(2012-09-05 ساعت 19:41)babash نوشته:  بچه ها من کیسم حدود 9 هزاره. با این اوضاع فعلی کارنتی ها و این که هنوز تاریخها هم معلوم نشده توی آنکارا دارم وسوسه میشم محل مصاحبه رو عوض کنم. به نظرتون بهتر میشه این طوری؟

دوست عزيز تا چند روز ديگه هم تكليف كارنتي هاي سري اول واسه اكتبر (تا شماره 1900) معلوم ميشه + هم تكليف سري دوم واسه ماه نوامبر ......... يه مقداري گرفت و گير دارن حل ميشه و به اميد خدا كارها مث پارسال ميفته رو غلتك+ تعويض جاي مصاحبه هم تاثير انچناني تو زمان مصاحبه نداره ..... چون باز هم سهميه سهميه اسياست چه انكارا چه ابوظبي ..... باز
صلاح مملكت خويش خسروان دانند !!!!!!!!! مخلصيم
شماره کیس: 2013AS2XXX / تاریخ رویت قبولی: 01/05/2012 /
کنسولگری: ايروان/ تعداد افراد کیس: 2 نفر جمع تقریبی هزینه: 1.560.000 تومان + $1500 /مقصد اوليه:LA / Smile
تشکر کنندگان: mk_2002ir ، mooj ، homayoon13 ، صوفیا صوری ، rezagh ، rose_2000 ، MoonGardian
دوستان عزیز آنکاراییSmile تاریخ مصاحبشون معلوم شد؟ برای ما که اینجا هیچ خبری نیس هنوز...
تشکر کنندگان:
(2012-09-06 ساعت 07:03)amirazimi نوشته:  دوستان عزیز آنکاراییSmile تاریخ مصاحبشون معلوم شد؟ برای ما که اینجا هیچ خبری نیس هنوز...

هیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــچ خبری نیست
شماره کیس : ##20130000 - کنسوگری : آنكارا - مصاحبه : اواخر آبان تعداد : 2نفر - تاریخ دریافت ویزا : 2 روز بعد از مصاحبه
زمان ورود : Feb 2013 - شهر : سنفرانسیسکو ---- سفرنامه بخش
تشکر کنندگان: achi686 ، barmak ، rezagh ، سارا2013
(2012-09-06 ساعت 08:54)aziking نوشته:  
(2012-09-06 ساعت 07:03)amirazimi نوشته:  دوستان عزیز آنکاراییSmile تاریخ مصاحبشون معلوم شد؟ برای ما که اینجا هیچ خبری نیس هنوز...

هیـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــچ خبری نیست

از آمریکا بعیده این بی برنامگی. همرو الاف کردن. ما همه زندگیمونو فعلا تعطیل کردیم هی میگیم الان میریم فردا میریم....کسی به KCC زنگ زده ببینه چه خبره؟
تشکر کنندگان:
داشتم تاپیکهارو میچرخیدم که مثل همیشه یه ارسال پر بار و پر لایک از rs232 عزیز دیدم ... گفتم جهت قلقلک دادن منتظرین عزیز Wink نقل قولش رو اینجا بزارم :
" اگر در لاتاری گرین کارت قبول شده اید و یک لیوان آب هم در دستتان است همین الآن آن لیوان آب را به زمین بگذارید و یک کتاب آموزش زبان انگلیسی به دستتان بگیرید. یادگیری زبان انگلیسی برای شما آنقدر جدی و مهم است که اگر گلاب به رویتان به دستشویی هم می روید باید کتاب آن در دستتان باشد و یا دیوار آن را با دیکشنری پر کنید که هربار یک لغت جدید یاد بگیرید. من فقط به کسانی تبریک می گویم که قبول شده اند و توانایی و جدیت در یادگیری زبان را به خرج می دهند در غیر این صورت قبول شدن شما در لاتاری گرین کارت فقط قرار است وقت و انرژی و پول شما را به هدر بدهد. بدون تسلط به زبان انگلیسی زندگی در آمریکا میسر نیست و وقتی هم که پایتان به آمریکا رسید هیچ معجزه ای در شما اتفاق نمی افتد که سه ماهه زبان انگلیسی را در محیط یاد بگیرید. "
2013AS4xxx
يکی از چيز هايی که به صورت تجربی بمن ثابت شده اينه که يادگيری زبان در محيط ارتباط مستقيمی با پر رو بودن و اجتماعی بودن طرف داره
اگه شخصی پر رو و اجتماعی و اکتيو باشه، خود من ديدم که با زبان صفر خارج اومده و بعد از 5 سال به خاطر قرار دادن خودش در محيطی که بايد حرف ميزده الان عين بلبل داره حرف ميزنه

برعکسشم هست. اگه شخص کم رو و گوشه گير باشه ، ممکنه با زبان ايلتس 7 خارج رفته باشه و بعد از 5 سال اگه از امتحان ازش بگيرن 6 هم نتونه بگيره. دايره لغاتش نصف شده و اصولا به جای خاصی نرسيده
در کنار خوندن زبان يکم بايد تمرين کرد اون حجب و حيای ايرانی رو هم کنار گذاشت و پر رو بود. اين پر رو بودن رو هم بايد تمرين کرد
(2012-09-05 ساعت 19:46)barmak نوشته:  
(2012-09-05 ساعت 19:41)babash نوشته:  بچه ها من کیسم حدود 9 هزاره. با این اوضاع فعلی کارنتی ها و این که هنوز تاریخها هم معلوم نشده توی آنکارا دارم وسوسه میشم محل مصاحبه رو عوض کنم. به نظرتون بهتر میشه این طوری؟

دوست عزيز تا چند روز ديگه هم تكليف كارنتي هاي سري اول واسه اكتبر (تا شماره 1900) معلوم ميشه + هم تكليف سري دوم واسه ماه نوامبر ......... يه مقداري گرفت و گير دارن حل ميشه و به اميد خدا كارها مث پارسال ميفته رو غلتك+ تعويض جاي مصاحبه هم تاثير انچناني تو زمان مصاحبه نداره ..... چون باز هم سهميه سهميه اسياست چه انكارا چه ابوظبي ..... باز
دوست عزیز سلام ، ضمن تایید فرمایشات شما ، یه مطلب رو هم من اضافه کنم . میدونید که ترکیه ویزا نداره و امارات داره . سال گذشته یکی از دوستان به قصد دیدن برادرش که البته منع ورود به ایران رو داشت رفت برای امارات بلیط تهیه کرد و متاسفانه ویزا نگرفت !!! یعنی بهش ویزان ندادن !! چرا ؟ خدا میدونه !!! با اینکه ایشون تا اون روز حتی یه بارم پاشو به امارات نگذاشته بود . خب حالا اگه خدایی ناکرده شما جاتون رو عوض کردین و بهتون امارات ویزا نداد چی ؟ SadSadSad . چون امارات جهت قبول شدن برندگان در لاتاری هیچ تعهدی مبنی بر صدور ویزا نداره . موفق باشید .
(2012-09-06 ساعت 18:12)afshin4749 نوشته:  
(2012-09-05 ساعت 19:46)barmak نوشته:  

دوست عزیز سلام ، ضمن تایید فرمایشات شما ، یه مطلب رو هم من اضافه کنم . میدونید که ترکیه ویزا نداره و امارات داره . سال گذشته یکی از دوستان به قصد دیدن برادرش که البته منع ورود به ایران رو داشت رفت برای امارات بلیط تهیه کرد و متاسفانه ویزا نگرفت !!! یعنی بهش ویزان ندادن !! چرا ؟ خدا میدونه !!! با اینکه ایشون تا اون روز حتی یه بارم پاشو به امارات نگذاشته بود . خب حالا اگه خدایی ناکرده شما جاتون رو عوض کردین و بهتون امارات ویزا نداد چی ؟ SadSadSad . چون امارات جهت قبول شدن برندگان در لاتاری هیچ تعهدی مبنی بر صدور ویزا نداره . موفق باشید .

بچه ها ممنون از نظرتون. توی خود کارنتی که میدونم فرقی نمیکنه. ولی آخه توی آنکارا حتی تاریخ مصاحبه هم ندادن. این عجیب نیست؟ به نظر نمیاد که از ابوظبی هم عقب تر هستن؟
بعدشم کلا انگار بیشتر بچه ها افتادن آنکارا. من کم دیدم ابوظبی باشن. چرا؟ اینطوری به نظر میاد ابوظبی کلا خلوت تره.
2013AS00091XX - کنسولگری: آنکارا.. تغییر به ایروان - 3 نفر
ارسال فرمهای سری اول: 24 جولای با ایمیل
کارنتی: 10 می
مصاحبه: اول جولای
کلیر: 17 سپتامبر.. ولی.. ویزا تمام شد!
تشکر کنندگان:
ببخشید دوستان می خواستم بدونم اگر کسی سند ملکی آپارتمان داشته باشه و به جای اسپانسر بخواد ارائه بده برای ارزش گذاری کجا باید بره
(2012-09-07 ساعت 00:44)peanut نوشته:  ببخشید دوستان می خواستم بدونم اگر کسی سند ملکی آپارتمان داشته باشه و به جای اسپانسر بخواد ارائه بده برای ارزش گذاری کجا باید بره
توی این پست دوست عزیزمون afshin4749 جواب شما رو داده....لطفا سوالهاتون رو در تاپیک مرتبط مطرح کنید.موفق باشید.
2013AS4xxx
تشکر کنندگان: sayeh_m ، mooj ، امیر مهاجر ، rezagh ، صوفیا صوری ، ASALI ، Omidooo
[font=Tahoma]دوست آن باشد که گیرد دست دوست در پریشان حالی و درماندگی[/font]

دوستان کجایید؟ کار دارید، باشه یه سر بزنید و دو کلمه صحبت کنید...
عمو سعید دو تا نصیحت، افشین خان دو تا آمار، مامان سایه دو تا مطلب امیدوار کننده، عسلی خانم دو تا تحقیق و تفحص،مهدی جان از دبی بگو؟ امیر مهاجر هم که دیگه رئیس شده تحویل نمی گیرهSad ..... به خدا به چشم زدن گیون هم راضی شدیم.Big Grin
هی هر روز و هر ساعت میایم تو این فروم ها آهسته آهسته قدم می زنیم.... هیچ دریغ از بوقی، سوتی، .... بابا این روزا که همه داغونیم باید با هم حرف بزنیم و همدیگه رو دلداری بدیم......دیگه فردا که طرف رفت مصاحبه و اومد که کار خارق العاده ای نیست که یه هورا براش بکشیم، یا وایسادیم ببینیم کی کلیرنس بهش می خوره دلداریش بدیم؟
بیاید، بگید، بپرسید، جواب بدید... بگید دارید چی کار میکنید ...همه چراغ خاموش میان و بدون روشن کردن موتور میندازن تو سرازیری و دو تا فروم اونورتر موتور و روشن می کنن و میرن....این که نشد....یعنی هیچکدوما هیچ تحقیقی تفحصی چیزی نکردید؟
باشه نیاید عیب نداره اما ما تا آخر آخر آخر ایستاده ایم. تا روزی که همه قبول شده ها رو نفرستم خونه بخت دست بردار نیستم.

پس برحسب وظیفه شرعی،قانونی،عرفی اعلام می کنم:امروز 18 شهریور 1391 مصادف با 8 سپتامبر 2012،

از اولین روز اعلام نتایج : 130 روز گذشته(چون اول می اعلام شد)
تا اولیــــن روز مصاحبه : 23 روز مانده (چون از اول اکتبر شروع می شود)
تا دومیـــن دوره کارنتی: 7 روز مانده (چون باید 15 سپتامبر باشه، اما اگر مثل ماه پیش باشه 5 روز)
تا سومین دوره کارنتی: 37 روز مانده (چون باید 15 اکتبر باشه)

تا دست کشیدن من از مهاجر سرا: n روز (∞+ <-- n)
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
سلام به همه بچه ها
بیات جان دیگه حالی نمونده که بیاییم
با این گرونی دلار چه میشه کرد آدم دیونه میشه من که دیگه کم آوردم نمیدونم چه کنم
این انصاف نیست به خدااااااا
شماره کیس:2013AS59XX رویت قبولی :1می 2012
کنسولگری:ابوظبی محل مورد نظر:ویریجینیا-ویزا یک ضربCool
كيس دو نفرو نصفي . 9/8/2013 تاریخ ورود
تشکر کنندگان: mgolchin13 ، lilistar ، amir0_0amir ، barmak

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان