کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
انتظار برای مصاحبه برندگان لاتاری ۲۰۱۳
(2012-07-07 ساعت 14:43)مهتاب - 2251 نوشته:  سلامممممممم
من دیشبم دلم نمیخواست برم بخوابم ولی صبح زود باید میرفتم برای زدن واکسن ها که ای وایییییییییییی الان هر دو دستمم هم درد میکنهSad
ولی خوابم نمیبرد و همش دلم اینجا بودSmile
اقای ----- بحث دیشب که فقط به دیشب ختم نمیشه هنوز خیلی ها نیومدن از برنامه هاشون بگن ، تازه هنوز خود ماها کلی حرف نگفته داریم که میخوایم بگیم
پس شما هم شروع کنین و اتیش اینجا رو گرم نگه دارینSmile))))))))))
حالا یه سوال دیگه که خیلی منو مشغول کرده!!
البته فکر کنم خانومها بیشتر پاسخگو باشنSmile
شما با اسباب و اثاثیه تون چکار میکنین ؟ میفروشین؟ میبرین؟ میذارین؟Smile

ما از الان دارم میفروشم ولی خیلی ها میگن زوده از حالا ولی همینجور که از قبل گفتن اینقدر عجله دارم که دلم نمی خواد بعد که ویزا دادن 1 دقیقه هم بمونمSmile حالا جالبیش اینه که من اصلا تا حالا دوست نداشتم مهاجرت کنم و همش به اصرار شوهرم داشتم برای کانادا اقدام میکردم!
ولی حالا از همه بیشتر عجله دارم Smile))))))))
من اگر میشد آی دی خودمو تغییر میدادم و اسم فامیلی رو حذف میکردم، مهتاب خانم "----" درسته، ولی همگی لطفا همون مهدی صدا کنن (ممنون).
راستش من ترجیح میدم اولویت اولمو کار قرار بدم و بعد از اون به فکر درس باشم، هنوز تصمیم نگرفتم ولی احتمالاً اولین اولویت دالاس و دومین اولویت من شهری که امیر انتخاب کنه ، جدی میگم اینو چون از بحث هایی که امیر مطرح میکنه کاملا مشخصه که داره به شدت تحقیق میکنه و من مطمئن هستم که بهترین انتخاب رو انجام میده، البته درسته که رشته تحصیلی من و امیر مهاجر متفاوته ولی فاکتورهای زیادی وجود داره که امیر آقای عزیز (که امیدوارم قبل از مهاجرت هم بتونیم ایشون رو ببینیم) دارن با دقت بررسی میکنند.
ولی همچنان دارم به تحقیق و جستجو ادامه میدم. ولی جداً کاش میشد برنامه ای گذاشت بصورت ماهیانه تا بتونیم حضوری در خصوص پیشرفت کار صحبت کنیم و مطالب خودمونو به اشتراک بزاریم.
تشکر کنندگان: melina0005 ، Given ، امیر مهاجر ، zina s ، مهتاب - 2251 ، sayeh_m ، hamedhamed
(2012-07-07 ساعت 16:03)mehdi.pazoki نوشته:  راستش من ترجیح میدم اولویت اولمو کار قرار بدم و بعد از اون به فکر درس باشم، هنوز تصمیم نگرفتم ولی احتمالاً اولین اولویت دالاس و دومین اولویت من شهری که امیر انتخاب کنه ، جدی میگم اینو چون از بحث هایی که امیر مطرح میکنه کاملا مشخصه که داره به شدت تحقیق میکنه و من مطمئن هستم که بهترین انتخاب رو انجام میده، البته درسته که رشته تحصیلی من و امیر مهاجر متفاوته ولی فاکتورهای زیادی وجود داره که امیر آقای عزیز (که امیدوارم قبل از مهاجرت هم بتونیم ایشون رو ببینیم) دارن با دقت بررسی میکنند.
ولی همچنان دارم به تحقیق و جستجو ادامه میدم. ولی جداً کاش میشد برنامه ای گذاشت بصورت ماهیانه تا بتونیم حضوری در خصوص پیشرفت کار صحبت کنیم و مطالب خودمونو به اشتراک بزاریم.

مهدی جان چه حس خوبی پیدا کردم که گفتی انتخاب دومت انتخاب اول منه! اما بعدش یهو احساس مسؤولیت کردم!
بعضی از معیارها برای انتخاب شهر، کاملا به روحیات شخص بستگی داره. ممکنه این معیارها اینقدر اهمیتشون ناخودآگاه قوی باشه که بقیه رو تحت الشعاع قرار بده و آدم بر اساس اون انتخابشو انجام بده.
مثلا من خیلی آب و هوا و مناظر و طبیعت برام مهمه. هرچی که بهش فکر نکنم، بازهم آخرش میرم سراغ جاهای اینجوری. از بارون خوشم میاد، به شرطی که هوا رو شرجی نکنه. حتی اگر روزهای آفتابی کم باشه، دوست دارم. ممکنه بعضیها دیپرس بشن! اما من عاشق هوای بارونیم.
سرمای شدید رو دوست ندارم. چون فعالیتم رو محدود میکنه. و از گرمای زیاد متنفرم. همه اینا باعث شده ناخودآگاه گرایش پیدا کنم به سمت سیاتل! ولی مطمئنا اگر اونجا کار برای من پیدا نمیشد، از فکرم میکردمش بیرون.
در کل در مورد بهترین آب و هوا (از دید و سلیقه من) به ترتیب سیاتل، سن دیگو، سن فرانسیسکو. ممکنه برای شما مثلا اینجوری نباشه.
بچه ها یه چیزی بهتون میگم که خیلی مهمه. اگر براتون جای زندگی، ریخت و قیافه خیابونا، شکل و شمایل طبیعت و نوع درختا و پوشش گیاهی. شکل آسمون (بیشتر ابری، صاف و آبی، ...) و بودن یا نبودن کوه، دریاچه، ساحل اقیانوس، جنگل و رودخانه و ... و همینطور داشتن داون تاون شیک و لوکس و ... مهمه که میدونم برای خیلیها مهمه، به این توصیه من گوش کنید.
هر روز وقت بگذارید و از طریق استریت ویو گوگل مپ تو خیابونای شهرهای مورد نظرتون حرکت کنید و با دیدن مناظر خودتون رو به راحتی اونجا تجسم کنید. چون کاملا سه بعدیه و همه اطراف و حتی بالای سرتون رو میتونید ببینید.
لازم نیست کل شهر رو بگردید. یکی دوتا نقطه از داون تاون (مرکز شهر) رو ببینید و چند تا از محله های اطراف مرکز شهر رو. تو هر کدوم یه مقدار حرکت کنید و قدم زدن تو شهر رو تجربه کنید. خیلی خیلی متفاوته تا اینکه بدون این تجربه وارد یک شهر جدید بشید.
هم فاله و هم تماشا.
تشکر کنندگان: zina s ، مهتاب - 2251 ، rira1982 ، roeentan ، sayeh_m ، afs ، hamedhamed ، aziking ، زری وحدتی
(2012-07-07 ساعت 16:59)mahdi/sh نوشته:  امیر جان و مهدی عزیز
آقا بی خیال چرا استرس وارد میکنید Sad
من به هیچ وجه درباره شهرها فکر و تحقیق نکرم Sad
نمیدونم کی و از کجا شروع کنم فقط یکی از دوستام تو ورجینیا گفت بیا اینجا خیلی خوبه Smile
نمیدونم چه کنم فکر کنم اول باید دانشگاه رو پیدا کنم بعد تصمیم بگیرم

شما رو نمیدونم اما در مورد من تحقیق در مورد شهرها استرسم رو کاهش میده!
اگر قصد دارید از همون ابتدا برید دانشگاه، پس باید همین کار رو بکنید. دانشگاه رو با توجه به شرایطش انتخاب کنید و به همون شهر مهاجرت کنید.
تشکر کنندگان: mahdi/sh ، zina s ، sayeh_m ، mitme ، hamedhamed
(2012-07-07 ساعت 17:07)mahdi/sh نوشته:  شما تحقیقات رو از کجا شروع کردید ؟

من اولین کاری که کردم، شروع کردم روی گوگل مپ نقشه آمریکا رو بررسی کردم. ایالتها و موقعیتشون تو نقشه آمریکا رو دیدم. اسم ایالتها و شهرهای مهمشون رو بررسی کردم. در کل سعی کردم اطلاعاتم رو در در این زمینه زیاد کنم. شاید این اعترافم باعث خنده دوستان بشه: بعضی وقتا حتی نمیدونستم اسمی که میشنوم، ایالته یا شهره! برای من البته طبیعی بود. مهاجرت به آمریکا برای من، به غیر از شرکت در لاتاری که هر سال این کارو میکردم، راه دیگری نداشت و به همین دلیل اصلا بهش فکر نمیکردم. برعکس کانادا رو عین کف دستم میشناختم!
بعدش با مراجعه به فیسبوکم و لیست دوستام که تو آمریکا هستند، آدرسشون رو درآوردم ببینم تو کدوم شهر و ایالت زندگی میکنند. و با همشون به نوبت تماس گرفتم و ازشون کمک خواستم. هر کدوم راهنماییهای خوبی به من کردند. دوستانم در سن آنتونیو تگزاس، لوس آنجلس، سن فرانسیسکو، کوروالیس (ایالت اورگون) و واشنگتن دی سی.
به تاپیکهای شهرهای مختلف در مهاجرسرا و کلا تاپیکهای جالب زندگی در آمریکا مراجعه کردم و مطالبشون رو خوندم و میخونم.
بعد با بعضی از دوستان مهاجرسرایی که الان آمریکا هستند تماس گرفتم و در مورد شهرهای شیکاگو، سن دیگو و سیاتل تحقیق کردم.
از سایتهای آماری معتبر (بیشتر از http://bestplaces.net/) استفاده کردم برای درآوردن اطلاعات شهرها و مقایسه اونها باهم. برای اینکه بهتر بتونم بررسی کنم اطلاعات جمع آوری شده رو ریختم توی اکسل تا راحت بتونم مقایسه کنم. اینجا میتونید ببینید.
بعضی وقتا تو خیابونای شهرهای آمریکا با استریت ویو گوگل مپ قدم میزنم تا محیطشون رو بهتر بشناسم.
خاطرات آرش (rs232) رو که افشین (afs) لطف کرد و معرفیش کرد، میخونم. بسیار دیدتون رو نسبت به آمریکا باز میکنه.

همه این کارها رو کردم، اما در مورد دانشگاهها تحقیق نکردم. چون اولویتم کاره و تصمیم در مورد دانشگاه و ادامه تحصیل رو به اونجا مؤکول کردم.
تشکر کنندگان: mahdi/sh ، مهتاب - 2251 ، gulu ، zina s ، melina0005 ، roeentan ، sayeh_m ، hamedhamed ، aziking ، Saeedv13 ، artam2 ، آلیس-1980
(2012-07-07 ساعت 16:40)امیر مهاجر نوشته:  
(2012-07-07 ساعت 16:03)mehdiii نوشته:  راستش من ترجیح میدم اولویت اولمو کار قرار بدم و بعد از اون به فکر درس باشم، هنوز تصمیم نگرفتم ولی احتمالاً اولین اولویت دالاس و دومین اولویت من شهری که امیر انتخاب کنه ، جدی میگم اینو چون از بحث هایی که امیر مطرح میکنه کاملا مشخصه که داره به شدت تحقیق میکنه و من مطمئن هستم که بهترین انتخاب رو انجام میده، البته درسته که رشته تحصیلی من و امیر مهاجر متفاوته ولی فاکتورهای زیادی وجود داره که امیر آقای عزیز (که امیدوارم قبل از مهاجرت هم بتونیم ایشون رو ببینیم) دارن با دقت بررسی میکنند.

مهدی جان چه حس خوبی پیدا کردم که گفتی انتخاب دومت انتخاب اول منه! اما بعدش یهو احساس مسؤولیت کردم!
بعضی از معیارها برای انتخاب شهر، کاملا به روحیات شخص بستگی داره. ممکنه این معیارها اینقدر اهمیتشون ناخودآگاه قوی باشه که بقیه رو تحت الشعاع قرار بده و آدم بر اساس اون انتخابشو انجام بده.
مثلا من خیلی آب و هوا و مناظر و طبیعت برام مهمه. هرچی که بهش فکر نکنم، بازهم آخرش میرم سراغ جاهای اینجوری. از بارون خوشم میاد، به شرطی که هوا رو شرجی نکنه. حتی اگار روزهای آفتابی کم باشه، دوست دارم. ممکنه بعضیها دیپرس بشن! اما من عاشق هوای بارونیم.
سرمای شدید رو دوست ندارم. چون فعالیتم رو محدود میکنه. و از گرمای زیاد متنفرم. همه اینا باعث شده ناخودآگاه گرایش پیدا کنم به سمت سیاتل! ولی مطمئنا اگر اونجا کار برای من پیدا نمیشد، از فکرم میکردمش بیرون.
در کل در مورد بهترین آب و هوا (از دید و سلیقه من) به ترتیب سیاتل، سن دیگو، سن فرانسیسکو. ممکنه برای شما مثلا اینجوری نباشه.
بچه ها یه چیزی بهتون میگم که خیلی مهمه. اگر براتون جای زندگی، ریخت و قیافه خیابونا، شکل و شمایل طبیعت و نوع درختا و پوشش گیاهی. شکل آسمون (بیشتر ابری، صاف و آبی، ...) و بودن یا نبودن کوه، دریاچه، ساحل اقیانوس، جنگل و رودخانه و ... و همینطور داشتن داون تاون شیک و لوکس و ... مهمه که میدونم برای خیلیها مهمه، به این توصیه من گوش کنید.
هر روز وقت بگذارید و از طریق استریت ویو گوگل مپ تو خیابونای شهرهای مورد نظرتون حرکت کنید و با دیدن مناظر خودتون رو به راحتی اونجا تجسم کنید. چون کاملا سه بعدیه و همه اطراف و حتی بالای سرتون رو میتونید ببینید.
لازم نیست کل شهر رو بگردید. یکی دوتا نقطه از داون تاون (مرکز شهر) رو ببینید و چند تا از محله های اطراف مرکز شهر رو. تو هر کدوم یه مقدار حرکت کنید و قدم زدن تو شهر رو تجربه کنید. خیلی خیلی متفاوته تا اینکه بدون این تجربه وارد یک شهر جدید بشید.
هم فاله و هم تماشا.
من کاملاً جدی گفتم (شاید بعضی از دوستان اینطور فکر نکنن).
مطمئناً‌ آب و هوا یکی از مهمترین فاکتورهاست، چندین دلیل برای این موضوع وجود داره همونطور که شما گفتی بحث روحی و روانی نوع آب و هوا یکطرف، وضعیت جسمانی یکطرف، بحث هزینه گرمایش و یا سرمایش هم موضوع مهمیه، چون هزینه های یوتیلیتی از قابل توجه ترین هزینه هاست در کنار هزینه مسکن و غذا ...
اگر کسی بتونه همه موارد رو در کنار هم قرار بده و بعد تصمیم بگیره خیلی بعیده که بعداً پشیمون بشه (امیدوارم این اتفاق برای هیچکس نیافته).
(2012-07-07 ساعت 20:18)سارا2013 نوشته:  به نظر من بهترین فکره. من و داداشم هردو برنده شدیم. خیالم راحته که هزینه هامون تقرییبا نصف می شه. من پرسیدم یه واحد آپارتمان یک خوابه تو کالیفرنیا، سان فرانسیسکو تقریبا بین 1300 تا 1500 دلار هست. و هزینه غذا یک ماه 300 تا کافیه. وقتی 2نفر باشی خیلی راحتتر میشه. خدا بزرگه..........

چه خواهر و برادر خوش شانسی! به هر دوتون تبریک میگم. Smile
به نظر من هم شیر کردن جا بهترین گزینه است، اما برای کسانی که مجردند.
من حالا یه مشکلی خواهم داشت که میدونم 70% ممکنه پیش بیاد. در بدو ورود که با همسرم خواهم بود. اما شاید ایشون تصمیم بگیره برای تکمیل درسش برگرده ایران. تو این مدت من میمونم و یه خونه دربست. شاید تو اون شرایط در به در دنبال همخونه باشم.
تشکر کنندگان: mahdi/sh ، Given ، mehdiii ، ASALI ، sayeh_m ، achi686 ، مهتاب - 2251 ، zina s ، hamedhamed ، SOROUSHSOFT
ظاهرا جای من تو این بحث خالی بو د که منم امدم.خدمت دوستان باید بگم که استان مریلند صنعتی ترین استان امریکا محسوب میشه و برای اون دسته از دوستانی که مدرک تحصیلی بالا و تجربه کاری خوبی دارن به نظر من جای خوبیه و به نصیحت دوستام در امریکا و تجربه شون باید جایی برید که اشنا داشته باشین تا جا بیفتین بعدش خودتون میفهمین راه چیه چاه چیه.وبه نظر من اولویت رو باید به کار داد نه تحصیل چرا که تا کار نداشته باشین ممکنه از رفتن پشیمون بشین و زمانی از زندگی در امریکا لذت میبرین که کار داشته باشین.
شماره کیس: 2013AS2xxx مصاحبه:dec(ابوظبی) دریافت ویزا:13 مارچ مقصد:LA
اموزش زبان با استفاده از Goenglish
دوستان صحبت از بچه شد کاشکی یک مقدار هم در مورد اونا اطلاعات بذاریم راستش من با خواندن تاپیک های سالهای قبل بازم خیلی ازوضعیت بچه ها( بعنوان مثال تحصیلاتشون) چیزی دستگیرم نشد پسر من امسال میره کلاس دوم من نمیدونم اگه خدا خواست و اونجا رفتیم در چه پایه ای قرار میگیره البته دوستانمون که اونجا هستن میگن برای مدرسه بچه ها تعیین سطح میشن این درسته اما واقعا برا ی این تعیین سطح زبان یه بچه 7 ساله باید در چه حد باشه ؟پسر من از 5 سالگی کلاس زبان رفته اما متاسفانه میدونین اینجا کلاس زبان بچه ها خیلی سطح پایینه یا به عبارتی مطالب خیلی تکراریه .البته همه میگن بچه ها اونجا خیلی زود از لحاظ زبان پیشرفت میکنن اونقدر زود که تصورشو هم نمیشه کرد. اما به نظر شما در حال حاضر باید چکار کرد ؟ممنون میشم راهنمایی کنین .
آقا امیر آتیشو روشن کنین Big Grin 
کیس نامبر :2013AS000068XX---تاریخ کارنت شدن :11 مارچ ---تاریخ مصاحبه :2 می ---محل مصاحبه :آنکارا -کلیرنس :2 می -تاریخ کلیر شدن : 18 june-مقصد :دالاس

تشکر کنندگان: امیر مهاجر ، ASALI ، sayeh_m ، mehdiii ، مهتاب - 2251 ، zina s ، hamedhamed
(2012-07-07 ساعت 21:40)m@ry@m75 نوشته:  دوستان صحبت از بچه شد کاشکی یک مقدار هم در مورد اونا اطلاعات بذاریم راستش من با خواندن تاپیک های سالهای قبل بازم خیلی ازوضعیت بچه ها( بعنوان مثال تحصیلاتشون) چیزی دستگیرم نشد پسر من امسال میره کلاس دوم من نمیدونم اگه خدا خواست و اونجا رفتیم در چه پایه ای قرار میگیره البته دوستانمون که اونجا هستن میگن برای مدرسه بچه ها تعیین سطح میشن این درسته اما واقعا برا ی این تعیین سطح زبان یه بچه 7 ساله باید در چه حد باشه ؟پسر من از 5 سالگی کلاس زبان رفته اما متاسفانه میدونین اینجا کلاس زبان بچه ها خیلی سطح پایینه یا به عبارتی مطالب خیلی تکراریه .البته همه میگن بچه ها اونجا خیلی زود از لحاظ زبان پیشرفت میکنن اونقدر زود که تصورشو هم نمیشه کرد. اما به نظر شما در حال حاضر باید چکار کرد ؟ممنون میشم راهنمایی کنین .
آقا امیر آتیشو روشن کنین Big Grin 

من با یه خانواده تو ونکوور دوست شدم که یه پسر بچه مهد کودکی داشتند. یکسال و نیم قبلش اومده بودند کانادا. خانم و آقا هر دو فوق لیسانس تدریس زبان و 15 سال سابقه تدریس. خانم دانشجوی پی اچ دی زبان در یو بی سی. بچه شون مثل بلبل انگلیسی حرف میزد و تو مدرسه راحت راحت بود. یکسال و نیم بود که اونجا بودن. اما نمیدونم چه مدتش رو پسرشون تو مدرسه (یا مهد) گذرونده بود. پسر به اون کوچولویی ایراد حرف زدن پدرشو میگرفت. باباش بهش میگفت پدر سوخته! من 15 ساله دارم آیلتس درس میدم، حالا تو فسقلی به من زبان یاد میدی. لازمه بگم که بچه به اون کوچیکی موقع مهاجرت حتی یک کلمه هم زبان بلد نبوده.
بچه ها از نظر بیولوژیکی در وضعیتی قراردارند که بیشترین توان فراگیری رو در زبان دارند. اصلا نگران نباشید. اونجا براشون عادیه که ناگهان یه بچه با زبان مادری متفاوت بیاد شاگردشون بشه و خوب بلدند هندل کنند.
تشکر کنندگان: melina0005 ، ASALI ، sayeh_m ، m@ry@m75 ، mehdiii ، مهتاب - 2251 ، zina s ، hamedhamed ، aziking ، آلیس-1980
من نمی دونم الان شماها چه تحصیلاتی دارین و به چه کاری مشغول هستین ولی باید به اون دسته از دوستانی که دارای مدارک بالایی هستن بگم که امریکا باید کار کرد و کار کرد و کار کرد برای مدتی باید پی همه چیز رو بمالین و کار کنین تا جا بیفتین و بعد از جا افتادن یواش یواش دنبال کار متناسب با تحصیلتون باشید.اینها واقعیتیه که باید باهاش برای موفقیت روبرو شد وبس.یکی از بچه های 2011 که دوستم بود و اینجا طبابت میکرد رفت اونجا مدتی که بیکار بود و تن به کار در فروشگاه رو هم نداد و نتیجه اش شد خرج شدن 40 میلیون تومان از جیبش و ...

من حتی حاضرم برم ظرف بشورم تا جا بیفتم ولی باید بدونین که اونجا راه برای پیشرفت بازه دوستان و یواش یواش همزمان با جا افتادن موقعیت های بهتر رو خواهید دید دوستان

الان که دوستم مهدی اونجاست و از بچه های 2011 بود و با هم ویزاشو گرفتیم تازه میگه همشهری های مایه دارمون که الان 20 ساله اونجان با همین کار در رستوران و کارهایی از این دست انجام داده بودن تا الان که به اینجا رسیدن
سرگرم خوند تاپیک های 2010 بودم که این تاپیک جالب رو درمورد شهر ها و ایالت های مختلف دیدم
فکر کردم شاید واسه شما هم جالب باشه
http://www.mohajersara.com/thread-666.html
2013AS78xx/ابوظبی/۱ نفر/ارسال فرم: ۱۱ جون/ کارنت: ۱۱ مارچ/مصاحبه: ۲۲ می/هزینه‌ها: ۲۷۰۰ درهم/سیاتل/ویزا یکضرب/سفرنامه
از امارات متحده تا ایالات متحده
(2012-07-07 ساعت 20:43)mahdi/sh نوشته:  
(2012-07-07 ساعت 20:00)Given نوشته:  من چند وقتیه که هر چی فکر می کنم می بینم یه نفره خیلی سخته بخوای استارت بزنی ... پایه این هستم که اگه قسمت شد وبرنامه رفتن ردیف شد با یکی از بر و بچ مهاجر سرایی یه چند وقتی رو شریکی زندگی کنیم . یعنی هم خونه بشیم ... هم کارهامون بهتر پیش میره هم هزینه مون نصف می شه . آخه هر چی فکر می کنم می بینم یکی دو ماه اول خیلی سخت بشه کار گیر آورد . حالا نمی دونم نظر شما چیه ؟

فکر خیلی خوبیه
فکر کنم منم باید همینکار رو بکنم

بچه ها به نظر من زیاد خوب نیس تاپیکای سال های قبلم نگاه می نداختم نظرشون این بود سعی کنید با یه آمریکایی هم خونه بشین چراکه هم زبانتون سریع راه میفته هم اگه مشکل داشته باشید کمکتون میکنن و ... واسه این کارم کافیه تو گوگل بزنی roommate کلی سایت میاد که دنبال هم خونه می گردن، من عضو شدم شرایطمم نوشتم کلی خونه با عکس هر روز میاد تازه میلم میزنن که 1هفته آزمایشی با ما زندگی کن حال کردی بمون.
جان من یه سر بزنید ضرر نداره!!!
شماره کیس: 2013x7xxx
شماره کیس: 201200046XXX
تاریخ ارسال مدارک 2013: 23 می2012
تاریخ ارسال مدارک 2012 : 11آگوست 2012
تاریخ مصاحبه :20 سپتامبر
ورود به آمریکا :25 سپتامبر
تاپیک شلوغه خالی از لطف نیست براتون چند تا PDF اپلود کنم در مورد سوشال سکوریتی چه کمکی بهمون میتونه بکنه در امریکا در شرایط مختلف حتما دانلود کنید ضرر نداره این اطلاعات رو جایی نمیشه پیدا کرد
http://uppit.com/fllj9irl0wl1/10008-FA.pdf
http://uppit.com/63sfq1y58biv/10021-FA.pdf
http://uppit.com/9g2lyswsjsxp/10022-FA.pdf
http://uppit.com/wbzh8s6qjszh/10072-FA.pdf
http://uppit.com/2cju29pcpb1f/10081-FA_2.pdf
http://uppit.com/fxni6jyytx6f/10108-FA.pdf
http://uppit.com/j0viftm2gzib/11125-FA.pdf
http://uppit.com/1sp03rizejrk/11069-FA.pdf
http://uppit.com/pdarr54a37w5/SS-5-FA.pdf
http://uppit.com/5pne4hmwkfuw/SSA-1020-INST-Farsi.pdf

اما درباره محل زندگی: من رشته ام کامپیوتره و برنامه نویسی و گرافیک و شبکه می دونم و 16 سالی سابقه دارم، آیلتس دارم و یک کم فرانسه هم. یکی از دوستام که تو سیلیکون ولی نزدیک لس آنجلس هست و سال قبل از طریق لاتاری با سطح زبان عالی رفته اونجا، بعد از دو هفته کار پیدا کرد و خیلی من رو تشویق کرده که با توجه به جمع بودن تمام شرکتهای کامپیوتری مثل مایکروسافت و اپل و گوگل و..... در این منطقه امکان یافتن کار بیشتره و اون دوست صمیمی من که 20 ساله خوبیش رو به من ثابت کرده می گه بیا حداقلش اینه که کلاهایی که سر من رفته نمی ذارم سر تو بره و از تهیه مسکن تا خرید ماشین و جستجوی کار کمکت می کنم.....
در ضمن خانمم لیسانس مترجمی زبانه و تو هنرهای دستی هم بد نیست و قالی بافی هم بلده
سفرنامه بعد از قبولی لاتاری

راهنمای اقدام برای سیتیزن شدن

تاریخ ورود و اخذ گرین کارت : June 2013
تاریخ اقدام برای سیتیزن شیپی: نوروز 97 (March 20)
تاریخ مصاحبه: 9 November
تاریخ سیتیزن شیپی:  November 15th Big Grin
(2012-07-07 ساعت 23:02)ehsan99 نوشته:  
(2012-07-07 ساعت 22:45)bayat_r نوشته:  اما درباره محل زندگی: من رشته ام کامپیوتره و برنامه نویسی و گرافیک و شبکه می دونم و 16 سالی سابقه دارم، آیلتس دارم و یک کم فرانسه هم. یکی از دوستام که تو سیلیکون ولی نزدیک لس آنجلس هست و سال قبل از طریق لاتاری با سطح زبان عالی رفته اونجا، بعد از دو هفته کار پیدا کرد و خیلی من رو تشویق کرده که با توجه به جمع بودن تمام شرکتهای کامپیوتری مثل مایکروسافت و اپل و گوگل و..... در این منطقه امکان یافتن کار بیشتره و اون دوست صمیمی من که 20 ساله خوبیش رو به من ثابت کرده می گه بیا حداقلش اینه که کلاهایی که سر من رفته نمی ذارم سر تو بره و از تهیه مسکن تا خرید ماشین و جستجوی کار کمکت می کنم.....
در ضمن خانمم لیسانس مترجمی زبانه و تو هنرهای دستی هم بد نیست و قالی بافی هم بلده

منم کل فکوسم رو سانفرانسيکو و شهرای اطرافشه..البته رشته من الکترونيکه
واقعا ممنون ميشم اگه اطلاعات بيشتری از دوستتون بتونيد بگيريد در مورد پيدا کردن کار در اين کمپانيها..آيا مثلا وبسايت خاصی
هست که کمپانی ها در اون اگهی ميزارن...اوضاع کاری کلا چه جورياست و ..کلا منم ميخوام همين منطقه زندگی کنم
این سایت بسیار خوبیه دوست من
http://jobsearch.monster.com
تشکر کنندگان: sayeh_m ، امیر مهاجر ، mehdiii ، manila ، hamedhamed ، Tomas ، sadeghi897

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان