کانال تلگرام مهاجرسرا
https://t.me/mohajersara

##### هشدار #####
به تاریخ ارسال مطالب دقت فرمایید.
شرایط و وضعیت پروسه ویزا دائم در حال تغییر است و ممکن است مطالب قدیمی شامل تغییراتی باشد.
به سرقت رفتن لاستیک های ماشین در تگزاس
سلام دوستان .شب گذشته حدود ساعت ۱:۴۵ بامداد بود که خوابم نمیبرد یه نگاهی از پشت پنجره به ماشینم کردم دیدم مشکلی نداره.دیدم یه مردی وانتش رو پارک کرده بغل ماشینم و داره با عجله لاستیک میگذاره پشته وانتش .زاویش طوری بود که من نمیتونستم لاستیکی ماشینم رو ببینم.خلاصه من یه ذره هم شک نکردم که آقا دزدست. صبح با آرامش پاشدم که برم کالج مخصوصا که امروز کنفرانس هم داشتم.حالا فکر کنید آدم چقدر براش مهم هست.صبح قبل رفتن یه نگاهی از پشت پنجره کردم دیدم ای دل غافل ۲ تا از لاستیک های ماشینم روبردن.یه چوب گذاشتن تعادل ماشین بهم نریزه. فقط فکر کنید آدم چه حالی میشه.خلاصه سرتون رو درد نیارم که پلیس اومد مشخصات رو نوشت و رفت.حالا همینطور پلیس میاد این اطراف چرخ میزنه.دوستان کسی در این زمینه تجربه داشته؟من تو یه شهرک زندگی میکنم و گفتم مگه شما سکوریتی ندارید؟گفتن داریم ولی نه اینکه مسول همه لاستیکیهای ماشینها باشیم.آقا دزد نامرد فقط لاستیک رو که نبرده.لاستیک با رینگ رو برده..منم مشخصات آقا دزد رو به پلیس دادم چونکه فکر نمیکرد صاحب ماشین صحنه رو دیده.حالا دوستانی که تجربه دارید.من باید چه کنم؟پیگیر پلیس بازی باشم یا بیخیال بشم؟
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: كاميلا ، frozen mind ، rs232 ، alireza62 ، SH1A2R3 ، Spiritual ، behzadb57 ، philter ، taherifar
(2012-07-03 ساعت 11:11)zaherbin نوشته:  آقا دزدگیر نداشتی شما؟بیمه چی؟
گزارش پلیس برای بیمه ببر هزینه لاستیک پرداخت میکنند

ماشینم دزدگیر نداره.باید بخرم ایندفه خود ماشین رو حتما میدزدن.ماشین بیمه هست.ولی فول کاور نیست.لاستیک شاملش نمیشه.کسی تجربه نداره از دوستان؟
ارسال مدارک F2A (همسرم): 4Sep ,2013, رسید مدارک: 9Sep, 2013,  اپرو: 9Oct, 2013 , دریافت کیس نامبر (سفارت ابوظبی): 18Nov, 2013
پرداخت 22Nov, 2013: DS 261 $88  ,پرداخت 230$ :2013, Dec 11, ارسال مدارک: 2013, 19 Dec , تکمیل پرونده: 2014, 27 NVC) Jan). تاریخ مصاحبه 2015, Jun 3 , کلیر 1Sep, 2015Big Grin، تاریخ ویزا 2015, 9Sep
سفرنامه
لیست تمام مدارک ارسالی به USCIS , NVC ,و مدارک مدیکال و روز مصاحبه ویزای ازدواج Interview Questions+

پاسخ
تشکر کنندگان: SH1A2R3 ، philter ، taherifar
به نظر من فعلا دو تا لاستیک با رینگ برای ماشینت بخر که از دانشگاه و زندگی معطل نمانی. احتمالا با گزارش دزدی پلیس می توانی مبلغ آن را از مالیاتی که در آخر سال می دهی کم کنی. البته این قانون کالیفرنیا است و بهتر است از یک حسابدار و یا خود پلیس آن را بپرسی.
با آرزوی موفقیت برای شما
پاسخ
تشکر کنندگان: sib 24 ، masih sh ، اليزا ، SH1A2R3 ، سارا کوچولو ، MPU ، nastaran86 ، vm1974 ، behzadb57 ، erfan AK ، philter ، taherifar

کاربران در حال بازدید این موضوع: 1 مهمان